Euro truck simulator

poruka: 145
|
čitano: 97.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

Imam problema sa igrom Euro Truck Simulator. Ovako ja udem u igru i sve je u redu. Idem ja na "New game" i odaber pocetnu drzavu. I onda mi pise "Truck Dealer" i ja nista ne vidim, niti jedan kamion. Moze netko pomoci?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 18:02 (Shelby).
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Zna neko koji je najbolji 18 WOS???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator
Conan kaže...

Zna neko koji je najbolji 18 WOS???

 Ma svi su ti oni podjednaki......ne odskacu jedan od drugoga puno.......tako da koji god odaberes neces fulati
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

Možda imaš preslabi komp, tak ti je i meni

15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

Može li se negdje skinut cijela igra 18 WOS-a besplatno?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 23:05 (Conan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator
Conan kaže...

Može li se negdje skinut cijela igra 18 WOS-a besplatno?

 NAravno da moze...imas sve nastavke na torrentima....
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

mozete li mi dati link di ste skinuli euro truck simulator

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

Evo ti link:

link

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

mozes ponovit ako imas msn evo ti moj luka_pecnik1@hotmail.com pa se javi

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

pitanje za sve znalce i iskusne vozače simulatora........

 

Čula sam da u ovoj igrici-simulatoru ima mogučnost i stati u kafić i napiti se? Da se mogu i kupiti neke stvari od nekih pored benzinske? Da te može šef zvati i svašta nešto još?!

 

Da li je to stvarno tako? Jer ja to ne mogu pokrenuti, ili trebam nešto instalirati da mi bude malo zanimljivije....  baš bi htjela to probati...

 

Inače igrica mi je super, baš se možeš ufurati da ideš u Milano :-)

 

Hvala na pomoći..... (link, please) :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator
vedrana kaže...

pitanje za sve znalce i iskusne vozače simulatora........

 

Čula sam da u ovoj igrici-simulatoru ima mogučnost i stati u kafić i napiti se? Da se mogu i kupiti neke stvari od nekih pored benzinske? Da te može šef zvati i svašta nešto još?!

 

Da li je to stvarno tako? Jer ja to ne mogu pokrenuti, ili trebam nešto instalirati da mi bude malo zanimljivije....  baš bi htjela to probati...

 

Inače igrica mi je super, baš se možeš ufurati da ideš u Milano :-)

 

Hvala na pomoći..... (link, please) :-)

 Nažalost taj podatak je netočan! U tom simulatoru možeš samo vozit kamion sa prikolicom i to od točke A do točke B to jest od jedne firme di uzmeš prikolicu do druge di je ostavljaš! Nadam se da će u nekom slijedećem nastavku biti bolje! A u vezi odlaženja na benzinske i kupovanja sitnica i da šef zove, to sam čuo da će biti u Rig'n'Roll igri koja se odgađa iz godine u godinu! To radi ruski tim od 2001. godine i nikako da ju izbace!
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

zna netko gdje mogu nabavit linkove za prava imena kamiona da mogu ugradit rotirajuća svijetla i da imam veći izbor tereta

Fičo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

ne radi

Fičo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

jel čuo tko da izlazi novi nastavak euro truck simulator

Fičo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Euro truck simulator
hackboy kaže...

jako lici na pedal to the metal i smeta me sta na demo igri nisu orginal znakovi kamiona iako su prikupili sve licence

 nisu orginal znakovi kamiona jer im nisu svi proizvodjaci dali licence...to je pisalo na official stranici.
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

E jel tko ima onaj activation code JEr bez njega mogu igrat samo sat vremena.Nevinašce

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator
malina22 kaže...
hackboy kaže...

jako lici na pedal to the metal i smeta me sta na demo igri nisu orginal znakovi kamiona iako su prikupili sve licence

 nisu orginal znakovi kamiona jer im nisu svi proizvodjaci dali licence...to je pisalo na official stranici.
 Nije im niti jedan proizvodjač dao licencu jer niti jedan se ne zove kako treba ili ima logo kako treba! U početku je Scania bila Scanea a mercedes je imao logo naopako okrenut ali su proizvodjači rekli da je sličnost preveliak i morali su mjenjat sve! 
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

jel postoji koja igrica da voziš kamione po ledu kao na kraljevima leda

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Ja imam problem sa tom igricom, kad je upalim sve mi je bijelo-plavo. Ja sam je skinuo, ali tako mi je bilo i na demou. Pa ako mi netko moze pomoci zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator
Living.Dead kaže...

Ja imam problem sa tom igricom, kad je upalim sve mi je bijelo-plavo. Ja sam je skinuo, ali tako mi je bilo i na demou. Pa ako mi netko moze pomoci zahvaljujem.

 Jel može screenshot tog problema?

Ovako mi se čini da treba updateati drivere za grafu ili da imaš prestaru grafu.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

e aj ljudi pomozite igra je zakon

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Euro truck simulator

I ja sam imao takav problem s tom igricom. Takvo što se javljalo samo pri korištenju Intelovih integriranih grafičkih kartica. Nisam siguran da je sto posto u tome problem ali bi vrlo lako moglo biti.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

Mislim da si upravu, to je do Intelove graficke. Bio sam probao demo i na drugom kompjuteru sa Nvidia grafickom i sve je bilo OK.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

 

ETS GOLD EDITION

 

Sad skidam i ja mislim da je to NJEMACKA VERZIJA

 

EDITED BY scorpion667: Link je izbrisan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 16:40 (scorpion667).
14 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

igram ga i ja.nije losa igra bas ono za opustanje.ali je cool sto se mogu davati zmigavci i moras drzati enter da ti se puni gorivo.

fm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Euro truck simulator

Igral sam 18 WoS Of steel pedal to the metal i onaj poljski pack, sve je super samo sto mi malo rute predugo traju, ipak je ovo igra Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

 CAO JA SAM PROSAO CIJELU IGRU I SAD NEMOGU PO DRUGIM CESTAMA VOZITI ZATVORENE SU ZNAL NEKO STA TREBA URADIT DA SE MOZE  VOZIT PO TIM CESTAM AKO NEKO ZNA NEK MI POSALJE NA MAIL igor-mijatovic@hotmail.com ODGOVOR JEL NA FORUMU UNAPRIJED HVALA

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 19:53 (BILDI).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Euro truck simulator

ako misliš na ceste sa onim barijerama tamo se nemoze ici. jer tamo se cesta vidi ali je duga 50 metara i onda prestaje.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
14 godina
neaktivan
offline
Euro truck simulator

znal neko kako da ubacim mod u igru euro truck simulator zavrsio sam igru i neznam kako se moze vozit po onim cestama sto su zatvorene kako ih otvorit oslobotit unaprijed hvala ako neko zna  nek javi na forum  ili na mail igor-mijatovic@hotmail.com unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Euro truck simulator

Modove ubaciš tako da u folderu My documents nađeš folder Euro truck simulator. Tu sad napravi novi folder i nazovi ga "mod" bez navodnika. Sad u taj folder stavi sve modove koje želiš u igri.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice