Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.087
|
čitano: 7.215.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da je dosta ljudi za {#} Forum je u izradi,radi se oko poboljsanja i prepravljanja teme tako da bi trebalo biti ubrzo gotovo.Dali smijem staviti link foruma tu u temu ili moram preko PM? 

 

Do tada malo SP i krme od 35 tona {#}

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, kupio bi ovo da mogu igrati MP pa bi zamolio nekoga tko je sa ove stranice kupio da mi samo malo pojasni kupovinu posto nemam veliko iskustvo sa ovakvom kupovinom. Unaprijed hvala!

http://www.kinguin.net/category/3568/euro-truck-simulator-2-gold-bundle-steam-gift/

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

a kao radi taj princip sa VTC, ide preko MP ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji mu je k***c opet, OFF OFF OFF...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da i ja imam problema sa ONLINE.OFFLINE mi pise.Mozda rade maintance ili nesto slicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Euro Truck Simulator 2

meni uopce nece da se spoji stalno je off :(

 

 

Sad gledam server je OFF, samo americki radi

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 11:12 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vjerovatno ubacuju novu verziju MP clienta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U mene radi normalno, bez ikakvi problema...ko i uobicajno ;))

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Euro Truck Simulator 2

si siguran da ti pise online, jer i dalje je server offline tu pod status http://status.ets2mp.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pošto vidim da se dosta raspravlja o VTC evo dva linka koja možda niste vidjeli, pa možda pomognu.

 

http://www.trucksim.org/threads/guide-to-creating-a-vtc.1091/

http://www.trucksim.org/threads/what-is-a-vtc.1891/

 

Malo sam čitao oko toga, ali sam odustao jer ima dosta posla oko toga ako bi htio da to baš funkcionira kak spada. Jedno vrijeme sam i bio zaposlen u jednoj, ali sam iz nekih nevezanih razloga za igru morao odustati.

 

Sad opet mao gledam kojih sve kompanija ima i gledam njihovo poslovanje, pa ako se jednog dana odlučim opet pridružiti da znam koja mi najbolje odgovara. I da, neke su samo SP, a neke imaju i MP. Ova u kojoj sam ja bio je samo SP, nisu igrali na MP.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tomek2510 kaže...

Pozdrav, kupio bi ovo da mogu igrati MP pa bi zamolio nekoga tko je sa ove stranice kupio da mi samo malo pojasni kupovinu posto nemam veliko iskustvo sa ovakvom kupovinom. Unaprijed hvala!

http://www.kinguin.net/category/3568/euro-truck-simulator-2-gold-bundle-steam-gift/

Si vidio ovo (i par ispod) ...

http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/4293280.aspx

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozzz,obavjest ljudima koji zele kupiti igru iskljucivo radi MP-a.Zali boze para koje sam dao.

Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Pozzz,obavjest ljudima koji zele kupiti igru iskljucivo radi MP-a.Zali boze para koje sam dao.

Zasto? Iako su i meni skakali po zivcima ne zalim ni kune sto sam dao za ovu igru,kad izadje novi dlc kupujem {#}

 

Igram MP par dana dignu mi tlak onda ne igram neko vrijeme i tako u krug,ne vrijedi se nervirat zbog idiota.

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa jel onda vrijedi tih para igra?Kada svaki drugi vozac u toj igri je hebeni kreten,koji se sa namjerom ili zakuca u tebe,ili ti prevrne prikolicu i slicno.Admine boli ona stvar.Kickaju ljude koji ostavljaju prikolice po cesti,ma ove sto rade sudare bzvz su postedjeni.Hebes takvu igru.Zato ljudi,ako volite fer voznju,ova igra nije nikako za vas.Jer svaki drugi je seljacina koja se zabije u tebe.

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Pa jel onda vrijedi tih para igra?Kada svaki drugi vozac u toj igri je hebeni kreten,koji se sa namjerom ili zakuca u tebe,ili ti prevrne prikolicu i slicno.Admine boli ona stvar.Kickaju ljude koji ostavljaju prikolice po cesti,ma ove sto rade sudare bzvz su postedjeni.Hebes takvu igru.Zato ljudi,ako volite fer voznju,ova igra nije nikako za vas.Jer svaki drugi je seljacina koja se zabije u tebe.

Gledaj ja nisam kupio igru da bih igrao MP. Kupio sam iskljucivo zbog SP i da podrzim scs da nastavi radit apdejtove i dlc-ove za igru,jednostavno mi igra vrijedi tih 80 kuna kojih sam ja dao za nju,igram ju od 3-4 mjeseca 2013 i jos mi nije toliko dojadila,uvijek mogu dnevno 2-3 rute odvozit sve ovisi kako mi se da.Meni se isto desi da me po ruti njih par izudara,ja prijavim ali gle bas u tom trenutku nema ni jednog admina online {#} Sta ces izhebes mu sve po spisku i nastavis dalje,ali nekad se zna desit da je bas milina za vozit,nitko te ne dira i nema kretena..

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A potrebno vam je samo malcice truda i volje i popit cete sa njim pivu ... {#}

http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/4296182.aspx

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Pozzz,obavjest ljudima koji zele kupiti igru iskljucivo radi MP-a.Zali boze para koje sam dao.

Ma o kojim ti parama pričaš, ja sam mogao birat hoču ETS2 ili sladoled i izabro sam ETS2. Možeš se s nama dogovorit i uvjek se dobro vozi...ja 90% tura završim sa 0% oštečenjem.  Svi koji su prijavljeni da prave sranja su gotovo odmah banirani. Par slika..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 17:10 (Zekat).
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Eo ima danas u 18:45h Milano - Wroclaw (Bus Station) doči sa prikolicom, pa da vidimo kako diše forum...

 

Ja ću voditi konvoj, odnosno ići prvi.{#}

 

 

3 Dolazim sigurno
2 Dolazim možda
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 18:11 (Zekat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
online
Euro Truck Simulator 2

taman imam po sata da dodjem do Milana, vec sam na TS-u pa se pridruzite.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 18:04 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako ima tko firmu,vrlo rado bi se pridruzio.Ugl,lvl11 sam i 150k+eura imam.Svaki dan igram.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo dvije sa jučerašnjeg meet-a :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz ljudi, evo samo da znate da sam napokon kupio ETS2 {#} 

, pa me dodajte na steamu nick: jj9x9lol {#}

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Naj meet koji sam susreo/sudjelovo uopče, to je prestrašno, bili ja i Lemy između ostalih...volio bi da Lemy kaže koliko je ukupno trajao meet?

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 0:21 (Zekat).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Naj meet koji sam susreo/sudjelovo uopče, to je prestrašno, bili ja i Lemy između ostalih...volio bi da Lemy kaže koliko je ukupno trajao meet?

 

 

Mislim da je bilo oko 50 sudionika...Išlo se iz Milana za Poljsku u Sczcecin, cijeli put se vozilo lokalnim i magistralnim cestama...prosjek brzine oko 40km/h. Meet je trajao nešto više od 3h.

 

 

ja i zekat nakon konvoja ja i zekat nakon konvoja
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 13:43 (Lemyxz).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Zekat kaže...

 

 

Mislim da je bilo oko 50 sudionika...Išlo se iz Milana za Poljsku u Sczczecin, cijeli put se vozilo lokalnim i magistralnim cestama...prosjek brzine oko 40km/h. Meet je trajao nešto više od 3h.

Da, zanimljivo je da ni u jednom trenutku nisam u isto vrijeme mogao vidjeti početak i kraj konvoja.

 

A, mi bili u istom konvoju...??

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 13:27 (Zekat).
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

vidim da nas se skuplja na megafmh-ovom konvoju, vozimo?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
pavac kaže...

vidim da nas se skuplja na megafmh-ovom konvoju, vozimo?

Da, U 19:00h http://ets2c.com/

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 update 1.11 is now officially out on Steam

 

Za dan, dva ce biti i za retail (kaze SCS) ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 19:20 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

kako vratiti stariju verziju? da mogu mp igrati

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Q: I got new update on my ETS2 and mp does not work anymore what to do??

 

A: If your game updated then just go Steam > Right click on ETS2 > Proporties > Betas > Select Temporary_1_10_01_19. then you should be fine playing mp again

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice