Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.793
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
Genoxxx kaže...

Driver je odgođen za 2011. Mršti se Ubisoft je objavio kako je igra odgođena za sljedeću godinu, a kao razlog odgode navodi se „pretjerano kompetitivno tržište za Božić“. Igra će tako izaći tijekom Ubisoftovog četvrtog dijela fiskalne godine – između 1. siječnja te 31. ožujka. 2011. godine . Driver San Francisco izlazi za PC, PS3 te Xbox 360, a najviše polemike izazvao je igrin novi sustav prebacivanja iz jednog auta u drugi.

krenuli su stopama mafije 2...najavili je prije 3 godine i onda odgađali do danas. Ništa se nenadajte, još to može bit odgođeno...

Waiting for Mafia II ---24.08
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

baš i nakjraju bude izdana ko za kad npr 2o13 igrice druge budu vrhunske grafike a driver neke zaostale iz 2009 mozda 8...to je bezveze skroz, sta im znaci izdat kasnije samo ce sebe zajebat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

baš i nakjraju bude izdana ko za kad npr 2o13 igrice druge budu vrhunske grafike a driver neke zaostale iz 2009 mozda 8...to je bezveze skroz, sta im znaci izdat kasnije samo ce sebe zajebat

Ma neće toliko dugo odugovlačiti, parmjeseci, u vrh glave 6...

Ovo im je i dobar pozet, dosta dobrih naslova izlazi u doba godine kada je Driver trebao, i očito je da većini ne može ni konkurirati, ljudi su nakon zadnja dva dijela izgubili povjerenje u serijal.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
RE: Driver: San Francisco
Gamer71 kaže...
Genoxxx kaže...

Driver je odgođen za 2011. Mršti se Ubisoft je objavio kako je igra odgođena za sljedeću godinu, a kao razlog odgode navodi se „pretjerano kompetitivno tržište za Božić“. Igra će tako izaći tijekom Ubisoftovog četvrtog dijela fiskalne godine – između 1. siječnja te 31. ožujka. 2011. godine . Driver San Francisco izlazi za PC, PS3 te Xbox 360, a najviše polemike izazvao je igrin novi sustav prebacivanja iz jednog auta u drugi.

krenuli su stopama mafije 2...najavili je prije 3 godine i onda odgađali do danas. Ništa se nenadajte, još to može bit odgođeno...

a bome i stopama gran turisma 5, i za njega kažu da će izać za 120 dana Šutim

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

eno za konzole je vec izasa

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

eno za konzole je vec izasa

  ???????

15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ma zaje*aje, gdje si to vidio?

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I see no reason why the Gunpowder Treason should ever be forgot.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

u enciklopediji onoj wikipedija nez sad kako se pise tamo pise datumi izlaska a i prijatelj  mi je govorio da je izasla da ce je uzest, nezz on zivi u svicarskoj valjda tamo izađe prije...ko ce sad vise bit pametan

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 9:17 (hitmanr).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

ispricavam se krivu sam stranicu gleda pise da izlazi 2 studenog al samo za playstation 3...a za ovu stranicu drugu pisalo je petica nezzz...svasta pisu i oni

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ima li ko novih informacija o igri?

BMW
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Evo movi gameplay video.

 

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Ovako će izgledati omot od DVD-a.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Da li se zna kada izlazi? Jedva cekam. Kada se sjetima kada sam ga pvi dio igrao po cjele dane i noci na ps one {#}

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Igra izlazi u rujnu 2011.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 22:03 (Asterix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Driver: San Francisco

Dobar trailer{#}

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 0:39 (pirat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Novi trailer.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Nove slike

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Na ovoj predzadnjoj slici je uletio u Dirt trku {#}

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Driver: San Francisco

kad izlazi na kraju?

13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

evo sada sam gledo i vidio da Driver San Francisco treba da izade sutra,ja se nadam da ce sutra da izade evo link pa pogledajte http://www.vgreleases.com/pc/ReleaseDate-814244.aspx

igorr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
igorrr kaže...

evo sada sam gledo i vidio da Driver San Francisco treba da izade sutra,ja se nadam da ce sutra da izade evo link pa pogledajte http://www.vgreleases.com/pc/ReleaseDate-814244.aspx

ne izlazi sutra, to se nagađalo da će izać do kraja drugog kvartala 2011.

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

aha a *ranje onda

igorr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Driver: San Francisco

Trailer za "garažu" i ona sama (popis auta, njih 125):

 

LINK: Driver: San Francisco – Meet the Cars Trailer

 

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Objašnjenje Shift moda.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Driver: San Francisco

Multiplayer video. Meni ovo izgleda prepredobro! Samo da split screen bude podržan na PC-u. {#}

 

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Moram priznati da sam očekivao malo drugačiju igru ali ovo izgleda super zabavno!

3D dizajner
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

isuse mene su ovi treileri oduševili , grafika , fizika , razbijaćina , sve je perfektno , ovo bi mogla bit jednostavno burutalno zanimljiva igra.EDIT: btw kad izlazi ???

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 17:39 (athlon64).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco

Ja sam skeptičan dok ne probam igru.. Driver 3 mi je djelovao predobro svojevremeno i razočarao me, isto vrijedi i za Parallel Lines..

 

Ali bez obzira na to, djeluje puno zanimljivije.. ovo sa "skakanjem" u aute je stvarno originalno, a i licence su konačno tu, moglo bi odlično ispast.. ono, igra za uživat i pustit mozak na pašu, valjda neće nešto shebat kao sa prošla dva (tri?) nastavka..

 

@athlon64 - trebala bi izać 2.9

Jhva Elohim Meth.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
nontryer kaže...

Ja sam skeptičan dok ne probam igru.. Driver 3 mi je djelovao predobro svojevremeno i razočarao me, isto vrijedi i za Parallel Lines..

 

Ali bez obzira na to, djeluje puno zanimljivije.. ovo sa "skakanjem" u aute je stvarno originalno, a i licence su konačno tu, moglo bi odlično ispast.. ono, igra za uživat i pustit mozak na pašu, valjda neće nešto shebat kao sa prošla dva (tri?) nastavka..

 

@athlon64 - trebala bi izać 2.9

već 2.9 ??? pa nisam zano da tako rano , ajde zakon :DDDDD

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice