Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.785
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Zna li još netko osim mene da igra neće podržavati igru volanom? Ili je to još većini nepoznanica?

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
Riker kaže...

Zna li još netko osim mene da igra neće podržavati igru volanom? Ili je to još većini nepoznanica?

 Šteta... {#}

3D dizajner
16 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
Minoza kaže...
Riker kaže...

Zna li još netko osim mene da igra neće podržavati igru volanom? Ili je to još većini nepoznanica?

 Šteta... {#}

Šteta? Ja bih rekao da je više od 'štete'...To je čista PROPAST! Licenca na više od 100 automobila i onda da ih vozim s tipkovnicom? Ne isplati mi se to niti skidati..

16 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
Riker kaže...
Minoza kaže...
Riker kaže...

Zna li još netko osim mene da igra neće podržavati igru volanom? Ili je to još većini nepoznanica?

 Šteta... {#}

Šteta? Ja bih rekao da je više od 'štete'...To je čista PROPAST! Licenca na više od 100 automobila i onda da ih vozim s tipkovnicom? Ne isplati mi se to niti skidati..

Ako imaš neki bolji gamepad, možda to može malo "popraviti" doživljaj vožnje.

Come to the dark side, we have cookies.
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
Riker kaže...

Šteta? Ja bih rekao da je više od 'štete'...To je čista PROPAST! Licenca na više od 100 automobila i onda da ih vozim s tipkovnicom? Ne isplati mi se to niti skidati..

 

Slažem se u potpunosti. Možda bude naknadno ili u sklopu kakvog moda...? Jesu oni to definitivno odlučili ili...?

 

crystal6 kaže...

Ako imaš neki bolji gamepad, možda to može malo "popraviti" doživljaj vožnje.

 

Kupim volan da se iživim u ovakvim igrama i sad još moram i gamepad kupovat {#} Ma mislim ok... al ono... ovo bi bilo baš gušt igrati na volanu, ne kužim kak im je palo na pamet izostaviti podršku za to.

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 0:14 (Minoza).
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Gamepad? Da vozim auto pomoću 'gljiva' ? Ne bih rekao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
Emulatori ftw... xpadder?
Neaktivan.
16 godina
offline
Driver: San Francisco

Evo još jedan multiplayer preview. Kakva će to biti brutala od igre {#}

 

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Kako su žešće popljuvali igru na CroSimRacing forumu lol, tj. demo. Vele da je fizikalno i animacijski igra zapela u 2006, da je kokpit očajan, kao i vozni model, a teleportacija besmislena. {#}

 

Šteta, meni je izgledalo zabavno, budem svakako probao, možda nije tak loše.

3D dizajner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Nisam niti sumnjao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

Meni je od prvog dana izgledao fuj, odnosno izgledao mi je dobro do kad nisam vidio onu teleportaciju.Tek kad sam to vidio igra mi je već izgledala loša.

A što se mp videa tiče uopče mi ne izgleda zabavno ni dobro.

Eto to je moje mišljenje za ovu igru, sad možda se promjeni kad je probam,a probat ću je sigurno jer sam bio užasno veliki fun driver igara, onih sa PS1.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Ma baš to, Driver sam igrao do iznemoglosti, danima i noćima, sa frendom, solo, stalno... {#} Odlična mi je igra bila, legendarna, tak da ova igra zaslužuje da ju bar probam ak niš drugo. Makar šteta, ne znam zašto idu izmišljat toplu vodu. Nakon 2 žešća faila, ne znam zaš se nisu zapitali: "Erm... šta radimo krivo? Aj da probamo zaigrati onaj legendarni Driver o kojem svi pričaju pa možda prema tome napravimo kul novu igru!" ali ne... Oni odluče uništiti sve što je bilo dobro i ubaciti "Beam me up, Scotty!" šeme... Meh...

3D dizajner
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Stigle nove slike

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Igram sam jučer demo i ne sviđa mi se.. Pre sporo koči, nemožeš zgaziti ljudi, skretanje ide jako teško, samo mi se grafika sviđa... Isto kada se sudaraš s autom ne otpadaju baš dijelovi i nema vidljivih udubina i tih gluposti kao an gta 4 recimo...

Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
CroMaky96 kaže...

Igram sam jučer demo i ne sviđa mi se.. Pre sporo koči, nemožeš zgaziti ljudi, skretanje ide jako teško, samo mi se grafika sviđa... Isto kada se sudaraš s autom ne otpadaju baš dijelovi i nema vidljivih udubina i tih gluposti kao an gta 4 recimo...

aj pls udri link za demo

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
athlon64 kaže...
CroMaky96 kaže...

Igram sam jučer demo i ne sviđa mi se.. Pre sporo koči, nemožeš zgaziti ljudi, skretanje ide jako teško, samo mi se grafika sviđa... Isto kada se sudaraš s autom ne otpadaju baš dijelovi i nema vidljivih udubina i tih gluposti kao an gta 4 recimo...

aj pls udri link za demo

odeš u xbox game marketplace-- demos i skines driver san drancisco...

Maky
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
CroMaky96 kaže...

Igram sam jučer demo i ne sviđa mi se.. Pre sporo koči, nemožeš zgaziti ljudi, skretanje ide jako teško, samo mi se grafika sviđa... Isto kada se sudaraš s autom ne otpadaju baš dijelovi i nema vidljivih udubina i tih gluposti kao an gta 4 recimo...

Developerima nije ni bio cilj da igra bude kao GTA 4.

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
thesekiman kaže...
CroMaky96 kaže...

Igram sam jučer demo i ne sviđa mi se.. Pre sporo koči, nemožeš zgaziti ljudi, skretanje ide jako teško, samo mi se grafika sviđa... Isto kada se sudaraš s autom ne otpadaju baš dijelovi i nema vidljivih udubina i tih gluposti kao an gta 4 recimo...

Developerima nije ni bio cilj da igra bude kao GTA 4.

znam da nije, ali vidjet cete kada izađe.. driver 2 mi je bio mnogo bolji..

Maky
14 godina
protjeran
offline
Driver: San Francisco

meni samo jedna stvar nije jasna, kao veliki fan serijala jednostavno nemogu ne zapaziti potpuno drugačiji izgled glavnih likova, dakle Tannera, Jonesa i Jericha a moguće da i nekih ostalih kojih se ne sjećam , upada mi toliko u oči da me gotovo i odbija od igranja-- ovdje se možete podsjetit al vjerjem da većina zna na kaj mislim

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ign recenzija, dobra ocjena.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Evo i GT recenzija.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Osjecam da ovaj dio nece biti promasaj {#}

...Queter you become more able you can hear..
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ovo će biti dobra igra predosjećam...{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

jel još netko razmišlja da baš kupi igru radi MP ili ne...jer ako neče bit ekipe na MP onda ču skinuti jogurt i amen...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

pise da u jogurtu ce biti dosta mp akcije (dubrovnik screen) tako da, vidjet cemo, prvo skinuti mlekaru onda vidjet kako ekipa prica o igranju po netu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

mislim glupo bi mi bilo kupiti ak nebude ekipe...a mlekaru svikak prvo radi testiranja kak če to komp opče vrtit...največi zajeb bi bio da kupiš recimo igru i onda ti ju komp jedva vrti na 20 fps-a...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco

Igrao sam demo na ps3 neki dan, sudeći po njemu čini se da će stvarno odlična bit..

Jhva Elohim Meth.
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
scOOby kaže...

komp jedva vrti na 20 fps-a...

  nebi to meni smetalo :D vrtio sam ja neke igre i na 4-5 fps-a i presao ih cijele (hint: mafia 1)

15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...
scOOby kaže...

komp jedva vrti na 20 fps-a...

  nebi to meni smetalo :D vrtio sam ja neke igre i na 4-5 fps-a i presao ih cijele (hint: mafia 1)

{#}

ja sam gta 4 igrao na 21 u početku do kad nisam instalirao nove drivere onda mi je skočilo na negdje 27-28

13 godina
offline
Driver: San Francisco

Jel se to meni čini ili nema hodanja i ubijanja? nego samo voziš auto? ako je to onda je igra promašaj,jer se neuklapa niti u nijedan driver,u driveru 2 za ps1 se moglo hodati i ubijati,a ne ovo.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 6 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice