Dragon Age 2

poruka: 929
|
čitano: 129.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
thuglife kaže...

  Ni ovaj jubitaš nije loš.

DA STATUS REPORTA IS BUSTED
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2

kako su ova dva lika to sjajno opisala.... svaka cast

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 20:03 (Obi Wan).
16 godina
offline
Dragon Age 2

Ja bih postavio jedno pitanje u vezi same igre, da ne bude samo pljuvanje i ruganje u ovoj temi  {#}

Dakle, dosao sam do dijela gdje se sastajem s Kraljem Fereldena, u mom slucaju s Alistairom.

A to me u biti i zanima, jel u svakom slucaju on, ili se gleda save iz Originsa. Uveo sam save, a imam i jos jedan zavrsetak s drugim likom, gdje je Anora postala kraljica. Jos jedno pitanje, posto se ne mogu sjetiti, jel bilo moguce da warden postane kralj/kraljica u originsima, to se nikako ne mogu sjetiti? Nadam se da je, pa da on dodje na sastanak :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Ramo kaže...

Ja bih postavio jedno pitanje u vezi same igre, da ne bude samo pljuvanje i ruganje u ovoj temi {#}

Dakle, dosao sam do dijela gdje se sastajem s Kraljem Fereldena, u mom slucaju s Alistairom.

A to me u biti i zanima, jel u svakom slucaju on, ili se gleda save iz Originsa. Uveo sam save, a imam i jos jedan zavrsetak s drugim likom, gdje je Anora postala kraljica. Jos jedno pitanje, posto se ne mogu sjetiti, jel bilo moguce da warden postane kralj/kraljica u originsima, to se nikako ne mogu sjetiti? Nadam se da je, pa da on dodje na sastanak :-)

Nažalost ne, ali ne znam baš koliko bi taj sastanak imao smisla pošto je naš Warden prilično šutljiv tip :)

A life? Where can I download one of those?
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

kako nije moguce? naravno da je moguce. ja sam sa female likom human noble postao alistairova kraljica bez nekakvih problema :-) jedino sto *moras* biti human noble u cijeloj prici, nebitno musko (onda postanes kralj AFAIK i sa anorom vladas) ili zensko (alistair).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2

Znaci dobro sam mislio. A jel netko odradio ovaj sastanak, a da nije bio Alistair?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Ramo kaže...

Znaci dobro sam mislio. A jel netko odradio ovaj sastanak, a da nije bio Alistair?

 

nisam igrao DA2 tak da nemrem nis reci. jos uvijek se dvoumim da li uoopce nabavljati igru ili ne.

13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Evo u igri sam sad claimao svoju kuću u Hightown-u, igram sa Warrior-om 2H, a u timu sam koristio Andrea, onog patuljka(xD), te Isabellu, inače je umjesto patuljka tu bila sestra ali ošla nakon Deep Roadsa

Likove sam baš birao po njihovoj snazi ili vještini nego više prema njihovim osobnostima, radi zanimljivijih dijaloga. I Isabellu radi nekih drugih pojedinosti.. ;)

Igram na hard, i nije baš lagana igra, tj. na nekim djelovima sam se pomučio ali ne previše..

 

Sve u svemu igra mi je solidna, i po meni nikako ne zaslužuje toliko nisku ocjenu..

 

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 1:47 (Zeppe).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

baj d vej, sad sam pogledao ova dva videa :-D apsolutno genijalne recenzije XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age 2

Zavrsio sam maloprije sa Mage-om. Uradio sve osim mozda par questova, 60-ak sati mi je trebalo.  Na kraju mi je osjecaj podjeljen. Vrlo dobra je igra, sa odlicnom pricom, i pomalo razocaravajucim zavrsetkom, ali kao da to nije pravi nastavak originsa.

Nije mi se svidjelo ovo silovanje sa ponavljajucim prostorima u svako drugom-trecem questu, i mislio da jedan BioWare to sebi nije smio dopustiti. To je najveca zamjerka. I bas me zanima kakvu su ulogu zamislili za Flemeth, stalno se pojavljuje, i u igrama, i u knjigama, a nikako da se nesto oko nje pojavi, samo neke misterije. Ovo sve ostalo mi je ok. Pa i ta osporavana borba mi je bila zanimljiva. Ovi cross class comboi su zakon. Companioni su mi isto bili zanimljivi, cak bolji nego u originsima. Uglavnom sam igrao sa Isabelom, Fenrisom i Varricom( i Isabela umjesto Fenrisa i Merrill umjesto Varrica).   I da se ispravim, jer sam negdje u temi napisao da je dw rogue los, Isabela je odlicna, kad sam prestao pumpati joj cunning, i sve ulagao u dexterity, pocela je masakrirati sve po redu. Ovaj prvi prolaz je bio na normal, da vidim pricu i zavrsim. Sljedeci put ide na hard sa DW rogue, i ubijanje svih mage-ova na koje naidjem {#}

 

Bas me zanima kako ce nastaviti pricu u 3. djelu, jer po ovom zavrsetku su sebi ostavili sve opcije otvorene. Znakovito mi je bilo na kraju ono da nije slucajnost da je Champion nestao kao i Hero of Ferelden...

Uglavnom ja sam i vise nego zadovoljan, opet cu izgubiti preko 100 sati i ja sretan. Pa onda DLC-ovi, pa nadam se i ekspanzija do 3. dijela i nadam se povratka Grey Wardena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Ramo kaže...
Bas me zanima kako ce nastaviti pricu u 3. djelu, jer po ovom zavrsetku su sebi ostavili sve opcije otvorene. Znakovito mi je bilo na kraju ono da nije slucajnost da je Champion nestao kao i Hero of Ferelden...

 

Evo jedan članak koji bi te mogao interesirati:

 

http://pc.ign.com/articles/115/1157161p1.html

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2

Pa padalo mi je to na pamet, posebno kad je Bodhain pricao da misli Sandala poslati u Orlais. Ali iz ovog ostalog sto pise ispada da nema sanse da opet budemo u ulozi Wardena. Bilo kako da postave pricu s ovim premisama, u njoj nema mjesta za Wardene. To je i David Gaider izjavio, nema Blighta, nema ni Wardena. Ili da naprave fastforward na sljedeci Blight, ali to ne bi imalo smisla. Jedino sto bi mozda mogao biti neki hint su oni Wardeni sto se na trenutak pojave u DA2, ostave ti prsten i odu, jer imaju nekog vaznog posla. A to je i Vrdelja napisao u recenziji. Ili cemo u Orlais u ekspanziji  {#} ? So many questions...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Ramo kaže...

 Jos jedno pitanje, posto se ne mogu sjetiti, jel bilo moguce da warden postane kralj/kraljica u originsima, to se nikako ne mogu sjetiti? Nadam se da je, pa da on dodje na sastanak :-)

Ne možeš postati kralj/kraljica nego samo consort (suprug/a monarha). Nešto slično je sad u engleskoj - Camila se oženila za princa Charlesa, ali nikada neće dobiti titulu princeze.

 

Na sastanak ti dođe  Alistair. Tvoj warden ne može doći

 

Ako je Alistair prognan onda ćeš ga naći kao pijanca u the hanged man

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 15:59 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Covjece,nikako se natjerat odigrat ovo.

Vidim temu,sitim se,stoji na disku otkad je izašla

U međuvremenu prošao Originse još jedanput for good ol' times' sake {#}

Potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Evo mene već na 22 satu igranja, igram polako, riješavam sve i pokušavam nešto a neznam što sa Isabellom. ;)

Ubio sam se jučer protiv onog zmaja kod rudnika. Ali baš ubio.

Ali stvarno je brutalno da pogubiš cijelu familju u ovoj igrici; zamalo me ubilo što sam izgubio sestru, a sad majku? I to je još raskomadaju...

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2

nakon sto sam preso DA2 dva put, poceo sam polako, za razonodu, igrat opet origins..osim grafike okoline (samo detalji, kao vrece itd..) DAO je u svemu bolji..autenticnije, bolje uradjeno, sve..

DA2 je super igra, ali fali ono sto je origins cinilo dobrom igrom..

poneke stvari su bolje uradjene, al sve u svemu, origins je daleko bolja igra..kada samo uporedite camp dalish elfova u origins i u DA2, treba da vam je sve jasno..

cekam Skyrim, a mozda se i poprave i DA3 bude vise kao origins, mada sumnjam...

16 godina
offline
Dragon Age 2

Kao vlasniku Dragon Agea 2 EA mi je poklonio ME2.

 

Jel još netko to dobio?

 

http://social.bioware.com/me2offer.php

Ovdje trebate upisati svoj online pass od DA2 i dobit ćete ME2 besplatno.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...

Kao vlasniku Dragon Agea 2 EA mi je poklonio ME2.

 

Jel još netko to dobio?

 

http://social.bioware.com/me2offer.php

Ovdje trebate upisati svoj online pass od DA2 i dobit ćete ME2 besplatno.

Vrijedi li obrnuto? :D

LoL.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...

Kao vlasniku Dragon Agea 2 EA mi je poklonio ME2.

 

Jel još netko to dobio?

 

http://social.bioware.com/me2offer.php

Ovdje trebate upisati svoj online pass od DA2 i dobit ćete ME2 besplatno.

Prvo sam mislio da kasnis na 1.4.

 

Pazi, te kopije ne uključuju Cerberus network, tj. kao da si kupio rabljeni..

16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
doxy kaže...

Vrijedi li obrnuto? :D

LoL.

Za sad samo ovako. :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...

Kao vlasniku Dragon Agea 2 EA mi je poklonio ME2.

 

Jel još netko to dobio?

 

http://social.bioware.com/me2offer.php

Ovdje trebate upisati svoj online pass od DA2 i dobit ćete ME2 besplatno.

Svi koji su kupili DA2 dobivaju ME2.

 

 

Poklon jer se DA2 prodao u milijun primjeraka.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 21:27 (Paolo2612).
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Da, vidio sam kasnije. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
protjeran
offline
Dragon Age 2

Ma briga me za ME2, ima loi kakvih vijesti o patchu, već 2 tjedna čekam da mi poprave onaj slow motion bug

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Dragon Age 2

jel se još nekome u igri vide ravne linije kad je uključen AA.

imam instaliran patch 1.02, i catalyst 11.3

na prvoj slici je AA isključen, a na drugoj je na 2x

anti-aliasing off anti-aliasing off
anti-aliasing x2 anti-aliasing x2
''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Zašto Dragon Age ne valja:

Igra sve sama kaže Igra sve sama kaže
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
naxeem kaže...

Zašto Dragon Age ne valja:

 

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...
naxeem kaže...

Zašto Dragon Age ne valja:

Gospodine policija ne intervenira na lažne prijave. Dapače, možete biti kažnjeno gonjeni zbog toga.  {#}

 

A kako znam da lažno prijavljujete? Pa znam jer sam ju igrao.

Rats in a Cream Sauce, Rat Flambe, Rat Necrom with Bonemeal Gravy, Deep-Fried Rat, Lemon Rat and Wild Rice, Rat Ragu with Powdered Deer Penis
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2011 8:52 (MegaMass 2000).
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Evo trailera za novi DLC, Mark of the assassin.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice