Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Wau, i ja sam bio barb naravno! Srednja skola covice. Nekad triba stat na loptu.

 

Offtopic, zato se bojim Skyrima npr. :)

 

Edit: sjetio sam se da smo se ludo mucili, a onda je nekako dosla skripta za fanatike (JARULF'S GUIDE) pa smo kombinirali.

Eh, Good times!

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 21:14 (metallic).
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

mein got, moram magic find boostat. mefisto na hell mi baci sve plavo.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Pislje kaže...

mein got, moram magic find boostat. mefisto na hell mi baci sve plavo.

Da, ja sam farmao nightmare sa 300 i kusur MF i stvarno je drasticna razlika, bossovi vrlo cesto bace set+unique...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2021 8:58 (ansha).
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ekipa imam par pitanja.

 

Priča se da uskoro kreće ladder. Što to točno znači za moje trenutne online likove koje imam. Hoću li moći igrati sa frendom online likove koje sad imam sa njihovom opremom, ili ćemo morati startati od nule ako želimo igrati skupa. Znači li to da trenutni likovi postaju offline?

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Frenzy kaže...

Ekipa imam par pitanja.

 

Priča se da uskoro kreće ladder. Što to točno znači za moje trenutne online likove koje imam. Hoću li moći igrati sa frendom online likove koje sad imam sa njihovom opremom, ili ćemo morati startati od nule ako želimo igrati skupa. Znači li to da trenutni likovi postaju offline?

 

Hvala

 

Ladder ce znaciti fresh start, od nule. I traje dok traje sezona... nakon toga, nova sezona = opet novi fresh start. Postojeći online likovi ce najvjerojatnije ostati online u non-ladder online segmentu.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Imam dosta dobar oklop (96 defense) i štit ali sve to malo vrijedi kad mi neprijatelj enormno brzo i lako skida zdravlje (282)...
Ko da me deru s critical hitovima.
I sve to na normal.
Level 26 sam i počel sa Act IV - tu sam gotov čim izađem iz palače.
Durance i bossa riješil sa još dva lika.
Nisam gledal koji su level ali ko da se prošeću kroz level.
Meni su smrti pojele svo (100k) teško skupljeno zlato, iako je za četvrti akt ponuda jako slaba. Očekival sam bolja oružja.

Bolje da sam krenul s nekim magičnim likom i izbjegel kontakt maksimalno kolko se da.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2021 16:24 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 2: Resurrected

da da dolazi patch 2.4 sa puno stvari, iskreno jedva čekam navodno za cca mjesec dana 

be Cool
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Želim od svega novog samo neku verziju poor man's enigme. Da ne moram mjesecima igrat i trejdat da dobijem teleport (bez chargeva i sl).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Zanimljivo, znači nije više samo remaster dvice već i potpuno novi gejm na njenoj bazi! Novi runewords, novi cube recepti, boostani set bonusi, revamp klasa da više buildova bude viable na high dif, revamp mercenary sistema.. uz sve to i ladder!

 

Djeluje dosta obećavajuće :)

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2021 12:27 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

ja bi volio da ima neke stvari iz diabla 3, pogotovo neke napade i sl, tam sam s wizardom obozavao sve zivo usporiti s onim balonom, pa bacim neku oluju na njih, pa malo freez kad dodu blize pa onda sve ispocetka!

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Samo da ne krenu putem diabla 3 i power creepom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...

Samo da ne krenu putem diabla 3 i power creepom...

 Ma kakvi 

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Onaj Izual ima zdravlje veće od sva tri dosadašnja glavna bossa zajedno!
Tučem tučem i ništa.
Al mislim da bi fire damage bil bolji od cold, kojeg imamo obojica.
No badava kad nemam neko ok oružje sa socketima, a sa horadic cube se ne znam služiti - kaj god probam, nikad se niš ne dogodi.

Štos mi je jučer bil jedan lik online - vukodlak sa dva vuka i još nečim letećim i znatno povećanim zdravljem.
Uglavnom, dva levela manje, a puno jači od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Istina da bi fire bio bolji. Izual ima 70% cold res, a na ostalo 30%

 

Izual

 

 

Igram d2 od kad je izašao (povremeno), i tek sam na ovoj resurected verziji polovio većinu stvari. Treba tu dosta guglati i istraživati ako si želiš olakšati igru. Trebaš naučiti kako radi imunity, resistance, damage, blocking damage.... Jako bitna stvar su brake points za fcr (faster cast rate i) fhr(faster hit recovery). POgledaj neke od videa za početnike tipa:

 

 

ALI ipak je najvažnije da uživaš dok igraš. Ako ti se neda zezat sa svim tim stvarima, samo rokaj pa dok ide :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 16:26 (Frenzy).
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Ako je netko novi da podijelim jednu informaciju, prešao sam sa Necromancerom igru, mogu reći prošetao, mislim da nema od njega jaceg lika ( a da mu ne treba skupa oprema ), znaci normal i nightmare sam presao kao bone necro i na hellu sam napravio respeck na summon, jedino sam kupio nekakav teleport staff za uske prostore, eto ako se netko ne voli patiti da zna :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
Diablo 2: Resurrected

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 22:44 (AFARON).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ja bi htio samo da mi Pindle baci Griffons Eye, al neda džubre :(

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 2: Resurrected

nacuio sam OLED 48" samo da picim diablo na njemu al ce me ta igra kostati ali jedva cekam

Druid mi je do sada najbolji lik obožavam Warewolfa igrati.

PS: Kolko sam skontao nema farmanja memphista nakon novog patcha sto je dobro

 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Horned Reaer kaže...

 

PS: Kolko sam skontao nema farmanja memphista nakon novog patcha sto je dobro

 

 eh?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Streetpunk kaže...

Ja bi htio samo da mi Pindle baci Griffons Eye, al neda džubre :(

 Koliko mf-a imas? Sansa da ti Pindle baci Griffon je 1:25272 sa 300 mf-a. Evo vam ovdje kalkulator - Silospen's Diablo 2/D2 Resurrected Drop Calculator

15 godina
online
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...
Horned Reaer kaže...

 

PS: Kolko sam skontao nema farmanja memphista nakon novog patcha sto je dobro

 

 eh?

 moguće ali da bi ušao u durance of hate moraš svaki puta završiti Khalim's Will (Quest) , i razbiti onaj orb ..

 

be Cool
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Horned Reaer kaže...
Minneyar kaže...
Horned Reaer kaže...

 

PS: Kolko sam skontao nema farmanja memphista nakon novog patcha sto je dobro

 

 eh?

 moguće ali da bi ušao u durance of hate moraš svaki puta završiti Khalim's Will (Quest) , i razbiti onaj orb ..

 

Ali brutalno neisplativo...

15 godina
online
Diablo 2: Resurrected

ovih dana sam dobio Jalal masku i Ribcrackera kojeg sam uppgrejdao.

Doslovno sada melljem na hell ovaj ribcracker je milina

PS: ne znam zasto su mi slike naopako

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 15:27 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Horned Reaer kaže...
Minneyar kaže...
Horned Reaer kaže...

 

PS: Kolko sam skontao nema farmanja memphista nakon novog patcha sto je dobro

 

 eh?

 moguće ali da bi ušao u durance of hate moraš svaki puta završiti Khalim's Will (Quest) , i razbiti onaj orb ..

 

 koji je to patch? zalijepi changelog ili link ako ti nije problem.

12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Nisam nigdje tak nesto vidio, i mislim da je dezinformacija u pitanju, doslovno nema sanse niti logike da tak nesto naprave... Cak ni Blizzard nije toliko glup

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Nije svaki put, to je sad napravljeno da nema one fore sa rushanjem preko durance wpa nakon ubijanja councila, jednom kad je quest rijesen je rijesen...
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Aha, to vec ima nekog smisla :) Al da ube jedan od najpopularnijih MF metoda bez da ponude neku alternativu... Ovo je ok promjena

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Za Act V trgovci imaju razočaravajuće lošu ponudu oružja. Čovjek bi očekival nekaj sa barem 30-60dmga ali sve je to daleko od toga. Jedino poneka sjekira to ima ali badava uz slow ili very slow attack plus obje ruke. Uglavnom sve skoro isto kao u Act IV. Pa i one mace od 350k nisu nekaj.

Je do mene ili i vama lik jako puno promašuje neprijatelja?
Na idealnoj daljini pogodi jednom, a promaši 3-4 puta.

Baš sam fulal s tim kaj sam odabral paladina, očito zahtjevni lik za igranje.
Ili sam jednostavno loš. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Armor kaže...
Za Act V trgovci imaju razočaravajuće lošu ponudu oružja. Čovjek bi očekival nekaj sa barem 30-60dmga ali sve je to daleko od toga. Jedino poneka sjekira to ima ali badava uz slow ili very slow attack plus obje ruke. Uglavnom sve skoro isto kao u Act IV. Pa i one mace od 350k nisu nekaj.

Je do mene ili i vama lik jako puno promašuje neprijatelja?
Na idealnoj daljini pogodi jednom, a promaši 3-4 puta.

Baš sam fulal s tim kaj sam odabral paladina, očito zahtjevni lik za igranje.
Ili sam jednostavno loš. :)

 Mislim da je vise ovo zadnje... hahah

 

Al ugl, s vendora ces rijetko kad naci nesto korisno nakon A2 Normal, bolje ti je Gamble, tamo imas razumnu sansu za dobiti zuto/ rare oruzje. Kupujes naravno "bolje" baze koje su iz A4/ A5. Sto se tice fulavanja protivnika, mozes u character screenu vidjeti tocno - prodi misem preko Attack Rating kucice i pisat ce ti koja ti je prosjecna sansa da udaris. Fali ti Dexteritya/ Attack Ratinga. Rjesenja su staviti vise u Dexterity, nabaviti opremu s attack rating/ dexterity, charmove opet s attack rating/ dexterity, i staviti vise u skill kojim napadas, to uglavnom pojacava attack rating - al procitaj tocno na skillu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice