Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 83.004
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dark Souls 3

Dobro jel ovo miš vs gamepad ili ds3 tema?

 

Kakva je igra ekipi koja igra? Koliko je dugačka, težina?

Trenutno sam još uvijek na ds2.

live and let live
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3

Ako netko nije ulovio xbox leak, sumnjam da netko ovdje igra.

 

Ljudovi po internetima vele:

 

20-40 h new game.

 

Prva tri bossa su tutorial, kasnije je navodno teže od DS1.

 

Puno neprijatelja odjednom, pa je igra ubrzana i prepuna spin2win pokreta da bi se dobilo na crowdcontrolu.

9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
marrR kaže...

Ako netko nije ulovio xbox leak, sumnjam da netko ovdje igra.

 

Ljudovi po internetima vele:

 

20-40 h new game.

 

Prva tri bossa su tutorial, kasnije je navodno teže od DS1.

 

Puno neprijatelja odjednom, pa je igra ubrzana i prepuna spin2win pokreta da bi se dobilo na crowdcontrolu.

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
marrR kaže...
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

 A da.. kaj ces
Kupit ce igru dva put , kupili bi i tri put da mogu jos prije igrat. To uopce nije problem.

Neda im se cekat i proci ce igru bez problema. Kad dođe engleska verzija igrat ce opet u potpunosti :D

16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Santana kaže...
marrR kaže...
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

 A da.. kaj ces
Kupit ce igru dva put , kupili bi i tri put da mogu jos prije igrat. To uopce nije problem.

Neda im se cekat i proci ce igru bez problema. Kad dođe engleska verzija igrat ce opet u potpunosti :D

 Pa kaj ne igraju ulogu statsi i itemi općenito u ovoj igri?

 

Kak znaš kaj delaš, ako ne znaš japanski naravno?

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2016 14:40 (HAL).
9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
HAL kaže...
Santana kaže...
marrR kaže...
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

 A da.. kaj ces
Kupit ce igru dva put , kupili bi i tri put da mogu jos prije igrat. To uopce nije problem.

Neda im se cekat i proci ce igru bez problema. Kad dođe engleska verzija igrat ce opet u potpunosti :D

 Pa kaj ne igraju ulogu statsi i itemi općenito u ovoj igri?

 

Kak znaš kaj delaš, ako ne znaš japanski naravno?

 Likovi pricaju na engleskom, a iskusni DS igrac znat ce za kaj koji stats sluzi.
Jos uz to ima svoju ikonu uz naziv.

11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
HAL kaže...
Santana kaže...
marrR kaže...
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

 A da.. kaj ces
Kupit ce igru dva put , kupili bi i tri put da mogu jos prije igrat. To uopce nije problem.

Neda im se cekat i proci ce igru bez problema. Kad dođe engleska verzija igrat ce opet u potpunosti :D

 Pa kaj ne igraju ulogu statsi i itemi općenito u ovoj igri?

 

Kak znaš kaj delaš, ako ne znaš japanski naravno?

 Pravi fanovi su krenuli učit japanski da odigraju ranije. 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Dark Souls 3

Ne znam zašto sam ja zabrijao da je release date bio 04.04.16 :)

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

Meni je iskreno veliki dio DS igre čitanje opisa itema i spajanje lorea u nešto smisleno, iako je to teško bez barem neke pomoći reddita i/ili youtubea. Budući da ima novih načina infusanja oružja (sharp/hard), novih statovi i itema kojima moraš čitati opise da bi znao kakve bonuse ti daje, japanska verzija je poluigriva. Za onaj čisti "peglam dalje" pristup igranju je OK, ko se nije mogao strpit, makar koliko vidim na xbox one se moglo igrat od bilo kuda, bez day one patcha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...
HAL kaže...
Santana kaže...
marrR kaže...
Santana kaže...

 Dosta ljudi je kupilo japansku verziju tak da ima ljudi koji igraju.

 Sa svim menu i item descriptionima na japanskom?

 A da.. kaj ces
Kupit ce igru dva put , kupili bi i tri put da mogu jos prije igrat. To uopce nije problem.

Neda im se cekat i proci ce igru bez problema. Kad dođe engleska verzija igrat ce opet u potpunosti :D

 Pa kaj ne igraju ulogu statsi i itemi općenito u ovoj igri?

 

Kak znaš kaj delaš, ako ne znaš japanski naravno?

 Pravi fanovi su krenuli učit japanski da odigraju ranije. 

 Pa zapravo neki i prevađaju japansku verziju pa usporede sa engleskom da vide da se nije nesto od Lore-a izgubilo u prijevodu.
Ima Vaati par videa o tome

10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Dobar review bez spoilera:

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Dark Souls 3

Poslana mi je igra danas. Uzeo sam kod The Game Collection

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

gdje ima najjeftinije za uzeti preko neta?i da je pouzdano ofc

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dark Souls 3

Najjeftinije je na Nuuvemu, ako se koristi kupon VEMPRANUUVEM10 , koji spusta za 10% cijenu, tako da izađe 144R$, što je otprilike 35€. Trebas koristiti neki VPN, ja pokušavam s Hola ekstenzijom, ali mi nece proći. Do sad sam 2 igre kod njih kupil, ali ovu nemogu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Zbog šverc stranica su digli cijenu nekim regijama pa teško da ćete naći za 20-30 € kao što je bilo za DS2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Santana kaže...

Poslana mi je igra danas. Uzeo sam kod The Game Collection

 Ja cekam utorak da pokupim svoj collectors edition,sto je najgore radim do 18h a gamestop takoder radi do 18 pa moram cekat srijedu >.<

I7 6700k Asus Maximus Hero VIII Gtx 980TI xtreme edition Gigabyte SSD Kingston 480gb HDD Seagate 2tb PSU: Evga Supernova 750w Ram: Avexxir DDR4 16gb 2400mhz Corsair 400C case Cooler Corsair H110i GTX
16 godina
offline
Dark Souls 3

Ja sam davno uzeo preko Kinguina (ne sjećam se točno koji partner je prodavao u tom trenu), ali nisam još dobio key, mislim da ni neću do utorka, kad sam na poslu. Ipak, teamviewer će odraditi svoje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Instalirao DS2 prije par dana da se malo zagrijem i predjem igru opet, taman ubio kuju i cudoviste na kraju, umro 19 puta, nije lose.  Nikad docekat vise, a bas mi se igra... Zamracit sobu, slusalice na usi, prvi prelzak u offline modu(necu da me nitko i nista smeta, hocu samo da uzivam), sto duze to bolje, haha upravo sam shvatio da su souls igre kao dobar sex looooooool.

Ali ono sto mi je najnajnaj kod souls igara je to sto mi je ovo treci put da prelazim igru i pojma ja nemam ni o prici ni ko tu koga itd..., samo znam da sam ih sve pobio i da ih je zabavno ubijat, oh da... i da volim flame .

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

Erm... pa sa djelom ovoga se slažem, dio zvuči poprilično alarmantno, i možda ne bi bilo loše malo porazmislit o tim osjećajima, eventualno porazgovarat sa nekim, ne želimo još jednog mquanya na forumu.

 

Lore u ovoj igri je predobar, postoji dovoljan broj videa na youtubeu koji u 20ak minta objasne prvu i drugu igru i poprilično su zabavni, zanimljivi i iako nijedan nije apsolutno točan, već su to pretpostavke temeljene na dokazima, ali imaju smisla, u dosta stvari se slažu, a čine igru toliko jasnijom, boljom i zanimljivijom, pogotovo kad shvatiš da si dio toga uspio i sam povezat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
MijoC kaže...

 sto duze to bolje, haha upravo sam shvatio da su souls igre kao dobar sex looooooool

 

 Ajd vjerovati ćemo ti da imaš iskustva, iako bilo tko uspoređuje keks sa video-igrama ili još nije imao isti ili je fakat imao samo loša iskustva  (znam da je usporedba sa trajanjem istog ali kajgod.) Budemo Špelca pitali kaj misli na ovu temu

Rhodin kaže...

Erm... pa sa djelom ovoga se slažem, dio zvuči poprilično alarmantno, i možda ne bi bilo loše malo porazmislit o tim osjećajima, eventualno porazgovarat sa nekim, ne želimo još jednog mquanya na forumu.

 Ako je istina kaj mu stoji da je 81' godište mislim da je malo kasno, mada mislim da imamo nekog mrvicu mlađeg... Kaj fali Mquany-u??? Obožavam ga čitat .

potpis
16 godina
offline
Dark Souls 3

Stigla mi je igra, navecer javim prve dojmove sad sam na poslu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dark Souls 3
walentkane kaže...

Stigla mi je igra, navecer javim prve dojmove sad sam na poslu :)

 Pravo vrijeme za otvaranje bolovanja/godišnjeg :)

live and let live
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

 

Lore u ovoj igri je predobar, postoji dovoljan broj videa na youtubeu koji u 20ak minta objasne prvu i drugu igru i poprilično su zabavni, zanimljivi i iako nijedan nije apsolutno točan, već su to pretpostavke temeljene na dokazima, ali imaju smisla, u dosta stvari se slažu, a čine igru toliko jasnijom, boljom i zanimljivijom, pogotovo kad shvatiš da si dio toga uspio i sam povezat.

 Ovaj lik ima najbolje Soulsborne filmiće.

 

https://www.youtube.com/user/VaatiVidya/videos

 

 

PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

kakvih se meni sve sr dogodilo u ds2 tako smijesnih i bizarnih smrti.. to nigdje nema.. ai isto neocekivano nekad zah stvar.. eto taman savrseno ocistim forrest of fallen giants i odjednom doleti neki master dennis i ganjamo se po cijeloj mapi dok ga nisam zatukao konacno.. al sam se preznojio hebacki.. nit mogu sejvat nit travel na bonfire.. ili ubi ili budi ubijen 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

... ili se disconnektaš sa mreže

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
walentkane kaže...

Stigla mi je igra, navecer javim prve dojmove sad sam na poslu :)

 Otkljucava se tek oko pola noći... meni nažalost prekasno za prve dojmove. Al zato bude sutra poslje posla :)

16 godina
offline
Dark Souls 3

Večeras nikako, iako je preload napola, ali sutra igram... vidjet ćemo koliko će se pisat :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

 

Kupljeno na Steamu, preload gotov i čeka se otključavanje 

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 22:20 (fler).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

Teoretski imam jednu kopiju višak, ako netko vjeruje dovoljno da ju kupi (plaćanje unaprijed jer je frendova), po 36€. Key dajem po vidljivoj uplati, u PBZ je račun, teoretski bi trebalo biti vidljivo odmah ko ima PBZ račun. Javite se na privat

 

Moguće je ovome mjesto na oglasniku, sorry za offtopic, ne znam jel protiv pravila foruma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice