Crysis

poruka: 330
|
čitano: 77.069
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Evo usporedbi:

http://gamingbolt.com/crysis-console-vs-pc-comparison-which-version-looks-better

Kaže da su postavke na PC-u Very High.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis

jel igra netko multiplayer?ja se pokusam spojiti na server i nikako da krene,samo pise connecting...?

15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Zapeo sam kod  velikog broda na kojem je radar i ne znam kako ga uništiti.Jel netko zna šta treba napraviti.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis
MEGATON kaže...

Zapeo sam kod  velikog broda na kojem je radar i ne znam kako ga uništiti.Jel netko zna šta treba napraviti.

Pa napisi naziv te misije u Youtube i tam pogledaj prohod !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Crysis

.

ab
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 23:19 (toniup).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
microman kaže...
Me$$y kaže...

Crysis je radjen za grafičke kartice koje će se izdati 3 god nakon njega.Igra je zakon samo da je malo bolje optimizirana.To su malo rijesili u Warheadu i Warsu tamo igra malo bolje ide.Nadam se da necu morat opet pitati NASU da mi posudi PC za Crysis 2.Cant wait!!!!!

Crysis je bio igra daleko ispred svog vremena i iskreno neznam šta se je bilo očekivalo od igre koja dan danas tehnički ima bolju grafiku od 99% igra na tržištu.

 

  2013. godina je i tvoj post još uvijek vrijedi.

Kupio sam preko blagdana Crysis na steamu i reko sada možda imam dovoljno dobar hardver da se usudim staviti grafičke postavke na veryhigh.

Upalim igru stavim na very high,kad ono čudo,nije mi PC eksplodirao hahaha {#},dapače sve ide prilično glatko.Trebali ste mi vidjeti facu dok sam zapanjen ljepotom polako rušio palmu i gledao kako zrake sunca probijaju kroz njeno lišće.

Stvarno niti jedna današnja igra osim Crysisa 2 i Metroa 2033 me nije ostavila toliko bez daha.BF3 izgleda odlično,mislim prva liga,ali se ne može usporediti sa Crysisom u dx10, sve na high.

A što se tiče fizike,kao malo dijete sam sat vremena uzimao svaki mogući predmet u ruke i udarao šakama rušeći kuće.Nema većeg gušta nego kad znaš da možeš uništiti gotovo sve.

BF3 mi je zakon što se tiče fizike i uništavanja,ali čovječe u Cryisu je svaki dio zida i svaki predmet neovisan.Nikad ruševina kuće ne izgleda isto! Vozila također,imam osjećaj da su realnija od BF3,pogotovo gumeni čamac i humvee.

Iako sam već prije toga prešao Crysis nekoliko puta još davne 2008.,tek kada se stavi sve na veryhigh se vidi sva krasota igre.

Još se sjećam kako ga je moj prijatelj ambiciozno instalirao na svoju kantu nadajući se da će moći pokrenuti barem na low.Hahaha,kad je pokrenuo samo slika stoji i mjerač pokazuje 0 FPS.Hahaha

To mi je dugo bio san pokrenuti Crysis sve na veryhigh,dok sam imao 15 godina.Sad vidim da je vrijedilo čekati............ 6 godina hahaha.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
15 godina
offline
Crysis

U 3 razlicite teme ( GTA V gdje GTA 4 usporedujes sa Crysisom ),Na kojim postavkama igrate Crysis i u ovoj temi govoris kako igras na Very High.
U redu shvatili smo {#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis
doky01akablava kaže...

U 3 razlicite teme ( GTA V gdje GTA 4 usporedujes sa Crysisom ),Na kojim postavkama igrate Crysis i u ovoj temi govoris kako igras na Very High.
U redu shvatili smo {#}

  Komentar ti je nepotreban,to što ti pratiš sve 3 teme ne znači da ih i drugi prate.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
12 godina
offline
Crysis

Igram Crysis sve na Very High postavkama,antialiasing 8x,rezolucija 1980x1080 na 27" monitoru i imam od 45-75 fremova.

 

Dali bi trebao imati više s tim da se radi o GTX 690 ili je igra tako ptimizirana ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis

Jeli netko eksperimentirao sa modovima u crysisu i kako da ubacim ovaj grafički mod ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Crysis

Imam ga na steamu jako dugo, ali ga nikad nisam igrao preko steama.

 

Danas sam htio malo se vratiti u daleku prošlost, ali nemogu igrati.

 

Pokrenem igru i crni ekran, ctrl+alt+delete i vidim da je u pozadini prozorčić da je crysis.exe stopped working.

Probao compatibility mode sa svim, neće ni to pomoći.

 

Konkretnog rješenja nema na "internetovima", možda netko ovdje imao problem i riješio ga nekako?

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis
Jarvan kaže...

Imam ga na steamu jako dugo, ali ga nikad nisam igrao preko steama.

 

Danas sam htio malo se vratiti u daleku prošlost, ali nemogu igrati.

 

Pokrenem igru i crni ekran, ctrl+alt+delete i vidim da je u pozadini prozorčić da je crysis.exe stopped working.

Probao compatibility mode sa svim, neće ni to pomoći.

 

Konkretnog rješenja nema na "internetovima", možda netko ovdje imao problem i riješio ga nekako?

 Ja sam imal problema davno već na windows 8.1,ak se ne varam.Pretpostavljam da imaš 64bit OS,pa probaj s tim link

11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Crysis

 

zanimljivo definitivno

10 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis
Ah, kako je lijepo kad se tema stara preko 10 godina ozivi 😁

Hvala za info! Suskalo se nesto prije nekoliko dana da nam dolazi remaster, ne bi to bilo lose, ali ipak bi mi puno veci gust bilo za cuti da se radi o Crysisu 4 za next gen.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis

opet remaster... hoće oni izdat kakav novi naslov/serijal ili živit na staroj slavi, mislim ne samo oni nego općenito gaming industrija danas

Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Crysis
Hornet_93 kaže...

opet remaster... hoće oni izdat kakav novi naslov/serijal ili živit na staroj slavi, mislim ne samo oni nego općenito gaming industrija danas

 po meni je uopce cudo da su oni prezivjeli nakon tolko failova

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Crysis

Kao nešto se šuška da bi mogli dobiti Crysis Remake ili Crysis 4! 

Živi bili pa vidjeli

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
 
1 0 hvala 1
4 godine
odjavljen
offline
Re: Crysis
Odlično, Crysis 1 + ekspanzija su daleko najbolji dio serijala.
Have no fear, Vlad is here
5 godina
offline
Re: Crysis
VladimirLem kaže...
Odlično, Crysis 1 + ekspanzija su daleko najbolji dio serijala.

 Upravo to... 2 i 3 su ono, ok... Možda.. A ovaj remaster me itekako veseli, odlična igra i nadam se da će opet topit grafičke...

Sve Vas Volim
9 godina
online
Crysis

jutros sam gledao leakan gameplay trailer na redditu, od sveg srca se nadam da je prevara, jer izgleda preloše. ako im je to remaster nek se odmah ubiju

 

ne mogu sad naći taj link, izgleda da su ga skinuli

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis
Cansee kaže...

jutros sam gledao leakan gameplay trailer na redditu, od sveg srca se nadam da je prevara, jer izgleda preloše. ako im je to remaster nek se odmah ubiju

 

ne mogu sad naći taj link, izgleda da su ga skinuli

 

Ima trailer na microsoct store click na See More, ne znam kaj su remasterali jer ovo izgleda koda smo u 2007 kad je i izasel Crysis. 

 

Drzimo fige da je taj trailer placeholder jer ovo je smijesno

twice the pride double the fall
8 godina
offline
Re: Crysis
dad0r kaže...
Cansee kaže...

jutros sam gledao leakan gameplay trailer na redditu, od sveg srca se nadam da je prevara, jer izgleda preloše. ako im je to remaster nek se odmah ubiju

 

ne mogu sad naći taj link, izgleda da su ga skinuli

 

Ima trailer na microsoct store click na See More, ne znam kaj su remasterali jer ovo izgleda koda smo u 2007 kad je i izasel Crysis. 

 

Drzimo fige da je taj trailer placeholder jer ovo je smijesno

 Approximate size 7.01 GB

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Crysis

Ahahaha, nakon pljuvanja ovi odgodili igru i makli trailer...

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Crysis
Srce Isusovo kaže...

Ahahaha, nakon pljuvanja ovi odgodili igru i makli trailer...

 pa da, ne možeš vjerovati kako im je palo napamet stavit takvu odvratnoću, ne znam šta su mislili, da ljudi neće primjetiti?

12 godina
offline
Crysis

Kak je izgledao?? Stvarno tako loše??

 

Može negdje netko iskopati? Znam da što se jednom pojavi na internetu, zauvijek ostane zapisano :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis
CyberDemonVZ kaže...

Kak je izgledao?? Stvarno tako loše??

 

Može negdje netko iskopati? Znam da što se jednom pojavi na internetu, zauvijek ostane zapisano :)

 

Izgledalo je gotovo isto ko Crysis iz 2007 plus saturation boja su digli u nebo i to je to prakticno plus minus refleksija koja.

 

twice the pride double the fall
6 godina
offline
Crysis

mislim da ovaj remaster ne vrijedi kupovine, po onome sto sam vidio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Crysis
_itsmoriarty kaže...

mislim da ovaj remaster ne vrijedi kupovine, po onome sto sam vidio. 

 Treba vidjet gotov proizvod... Slažem se da po viđenom nije izgledalo baš kao remaster ali ima nade čim su ga ovi odgodili da još malo prorade na njemu. 

Sve Vas Volim
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice