Crysis

poruka: 330
|
čitano: 76.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

Covjece, imas super prijatelje! Moji obicno pozderu sve sto imam i odu - ono, kao posast skakavaca...

16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Dobia party, kupili ist, pit, napravili tortu s paladinom(prijatelji su ujedno i guild memberi iz Wowa),

dobia dual core 5.0, ati hd3870 512 dd4, 2 gb mem ikuciste, 160hdd sata2.

 

Igra letiCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

Daj ne seri!!! Zakon! Posalji sliku torte ako imas, zanima me :)

Stvarno moram naci nove prijatelje ;)

16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Mnozina- nije jedan u pitanju, sad san na poslu, postat cu sliku torte, a ako treba detalje hardvera.

 

Inace mijenjamo temu topica, to nije namjena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

ja sam igru prešao jednom i mislim da je prosječna igra (osim grafike) i sada igram bioshock, a što se tiče crysisa -> sada je prelazim opet ali ovaj put ne štedim metke... sve razaram   ! hehe !

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Kada sam je pokrenuo na svome x800,mislio sam biti će neke sreće od 256bitne sabirnice i bla-bla.

I kliknem na ikonu...čekam...padaju neki likovi sa padobranom put nekog otočja.

Odjednom osjetih potrebu poći na wc.

Nadam se da će moja skora investicija 3870 koliko toliko omogućiti pristojne dojmove.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Crysis je igra koja sluzi za testiranje hardverskih mogucnosti. Glupi Koreanci, jos gluplji "strojevi" totalno kvare dozivljaj u zaista dobroj grafici. No za jedan FPS, grafika nije toliko bitna i nekima je neprimjetna ako je sve ostalo ispod prosjeka (igrivost, prica, zvuk, umjetna inteligencija, nacin igre itd).

 

Igrao sam igru do pola, na visokoj rezoluciji i HIGH postavkama, no sva ta grafika me nije uspjela natjerati da igram dalje... jednostavno lose napravljena igra... (grafika je iznimka).

 

Ako zelite vidjeti "finu" grafiku ukomponiranu u dobru igru, odigrajte Bioshock!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Aral kaže...

 Zato je CoD4 pere bez beda u izvedbi,atmosferi,osjecaju igranja, efektima i sl.


 Koliko CoD4 pere Crysis, toliko onda Rainbow six vegas pere CoD4. Taj CoD je toliko zaostala igra da je nevjerojatno koliko je hvaljena. Moze se odigrati samo jednom i to u samo par dana i nakon toga zaboraviti. Druga prica je multiplayer, no cini mi se da pricamo o SP-u i tu je CoD nista puno bolji od Crysisa. Dok Crysis bar ima neke novotarije u nacinu igre, CoD nema niti to. Nekad sam bio zaluden igrom koja se zvala Call of duty, no to je bilo davno. Ovo danas je njena kopija umotana u novu grafiku u 21. stoljece, sto je puno premalo da bi se moglo usporedivat s rainbow six-om, bioshock-om, fear-om itd.

Ok, postujem ako je nekome u CoD 4 dobra atmosfera i osjecaj igranja, no moram se pitati jel taj "netko" igrao r6vegas, bioshock i fear (ima jos toga)?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 17:44 (Vicko).
16 godina
offline
Crysis

Ja sam je dobio uz EVGA 8800gts 512 i iako imam AMD x2 4800 prilicno dobro radi na 1440x900 rezoluciji.

Uradit cu upgrade kad izadje nforce 780a chipset.

 

Uglavnom crysis ima najbolju grafiku do sada tu nema sumnje ali "game mechanics" su preuzeti od quake ili neke druge 10-11 godina stare igrice.

U kojoj igrici tog tipa danas treba 30 metaka da ubijes protivnika?  Kad AI protivnika pogodis u potiljak sa svega par metara valjda treba da padne mrtav a ne da se dere ko narodnjak.  Da, voice acting je prica sama za sebe.  Dramska sekcija iz osnovne skole bi bolji posao uradila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Crysis
Vicko kaže...
Aral kaže...

 Zato je CoD4 pere bez beda u izvedbi,atmosferi,osjecaju igranja, efektima i sl.


 Koliko CoD4 pere Crysis, toliko onda Rainbow six vegas pere CoD4. Taj CoD je toliko zaostala igra da je nevjerojatno koliko je hvaljena. Moze se odigrati samo jednom i to u samo par dana i nakon toga zaboraviti. Druga prica je multiplayer, no cini mi se da pricamo o SP-u i tu je CoD nista puno bolji od Crysisa. Dok Crysis bar ima neke novotarije u nacinu igre, CoD nema niti to. Nekad sam bio zaluden igrom koja se zvala Call of duty, no to je bilo davno. Ovo danas je njena kopija umotana u novu grafiku u 21. stoljece, sto je puno premalo da bi se moglo usporedivat s rainbow six-om, bioshock-om, fear-om itd.

Ok, postujem ako je nekome u CoD 4 dobra atmosfera i osjecaj igranja, no moram se pitati jel taj "netko" igrao r6vegas, bioshock i fear (ima jos toga)?
 Igrao sam bioshock i frear.  Bioshock nisam mogao zavrsit jer imam alergiju na unreal 3 engine i na zvukove koji dolaze iz te igre, umal' me nije ubila u pojam.  FEAR je OK al ni blizu CoD 4. 
Men je Deus Ex jos uvijek nenadjeban.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
borgware kaže...

 ali "game mechanics" su preuzeti od quake ili neke druge 10-11 godina stare igrice.

U kojoj igrici tog tipa danas treba 30 metaka da ubijes protivnika?  Kad AI protivnika pogodis u potiljak sa svega par metara valjda treba da padne mrtav a ne da se dere ko narodnjak.  Da, voice acting je prica sama za sebe.  Dramska sekcija iz osnovne skole bi bolji posao uradila

 upravo na ovo gore navedeno sam i ja mislio... neki vele da je to kvalitetna umjetna inteligencija... no ja sam imao osjecaj kao da igram neku igru u kojoj niti nema neke razlike pogodis li protivnika u nogu ili u glavu. Dobar primjer kako protivnik treba pasti od metka je r6vegas. Crysis mora jos puno spinata pojesti da mu igrivost bude na razine danasnjih igara (pa i onih nesto starijih poput fear-a)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
borgware kaže...
 Igrao sam bioshock i frear.  Bioshock nisam mogao zavrsit jer imam alergiju na unreal 3 engine i na zvukove koji dolaze iz te igre, umal' me nije ubila u pojam.  FEAR je OK al ni blizu CoD 4. 
Men je Deus Ex jos uvijek nenadjeban.

Probaj r6vegas mozda nadhebes Deus Ex (mada po nicem igre nisu slicne)... Zar tebe linearnost u glupav nacin igre u CoD-u ne smetaju? Sto se tice UT3 engine-a, neke stvari (kao mutna slika) se mogu modificirati pa izgleda skroz normalno i dobro!
 
16 godina
offline
Crysis

Crysy....hm. Kada sam je poceo igrat, bio sam odusevljen grafikom i onom sumom i demoliranjem. Ali nakon ulaska u onaj svemirski brod igrica se gubi, makar meni. Bez veze. lebdis izgubljen u vremenu i prostoru. I nakon toga ona misija u onom avionu. Kao da su ostali bez inspiracije. Ali mozda bude bolje sa Crysysom 2, hm.... 5 SLI nVIDIA, Quad na 4x8000MHz i kakvih 20 giga rama, pa cemo mozda uzivat u dvojci!Viče


ASRock ALiveNF4G-DVI //AMD Athlon 64 X2 4800+// 2*2 GB DDR2 800 MHz KINGMAX//XFX Geforce 7900 GTS Extreme 256 DDR3//Segate Barracuda 160 GB serial ATA II 7200
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Mislim da je "JAG" u Bugovoj recenziji sve objasnio....


Karma is a funny thing
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Crysis

Tehnološko savršenstvo kojem se danak plaća u hardveru. Sama radnja je onak.. mlaka na mahove, ali ok. Igrivost je dosta dobra, mada postaje repetitivno nakon par sati.

16 godina
neaktivan
offline
Crysis

čim vidiš da je izdavač EA games, odma znaš da trebaš večinom imat mrcinu od računala da bi pokreno normalno igre, kao npr sada nfs mw i crysis, ako ia još koja neznam, nepratim valjda tako često...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
naxeem kaže...

Meni je FarCry bio uništena igra kad sam naletio na mutante. Svemirski brod u Crysisu u onoj izvedbi ima jednaki efekt (za mene).

Ali tehnička izvedba? - Vrhunac!


a sto ti znaci vrhunac tehnicke izvedbe koja te nikamo ne vodi, igrivost je nula bodova
a svrha igre je igranje a ne "gledanje u grafiku" s prekrizenim rukama!

Mozda je crytek ovom igrom samo zelio pokazati svoj novi engine u nadi da ce ga netko
tko zna napraviti dobru igru, masno platiti.

kao da imas ferrari ali nemas niti benzina u njemu niti ga imas gdje voziti jer ti je parkiran
negdje usred šume... heh... neznam kak bi drugacije usporedio... grafika je zaista odlicna
tu se nema kaj za prigovorit...

no isto tako grafika je odlicna i u 3dmark06 pa nitko ne igra (za sada) 3dmark06, jel tak...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 21:27 (Vicko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

po meni je crysis jedno veliko komercijalno neoptimizirano smece, a to da je optimiziran za quad je cista laz i uzima 3,2 Gb sistemske memorije. malo prepravke na engineu COD-a i dobit cemo crysis kojeg moj komp moze vrtit u HD rezoluciji.


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crysis

Crysis je bio odlican kad si se borio s Koreancima, ali kad su se pojavili alieni, postalo je tesko sranje (Far Cry je postao malo losiji kad su se pojavili mutanti, ali Crysis je doslovno upropasten njima), pa me zanima kakva ce biti dvojka i trojka, sad kad su alieni tamo, necemo se valjda cijelo vrijeme boriti protiv njih

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
macgyver kaže...

Crysis je bio odlican kad si se borio s Koreancima, ali kad su se pojavili alieni, postalo je tesko sranje (Far Cry je postao malo losiji kad su se pojavili mutanti, ali Crysis je doslovno upropasten njima), pa me zanima kakva ce biti dvojka i trojka, sad kad su alieni tamo, necemo se valjda cijelo vrijeme boriti protiv njih

 Mislim da hoćemo. Sam da ne smisle još neki jači engine, pa da moramo kupovati superračunala da bi ga vrtili.

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
h51ph kaže...
Mislim da hoćemo. Sam da ne smisle još neki jači engine, pa da moramo kupovati superračunala da bi ga vrtili.

Pa u jednom od prvih intervjua s tipom iz Cryteka u vezi drugog dijela Crysisa (mislim da je objavljen u nekom svapskom casopisu), ovaj je rekao kako im je glavni prioritet napraviti jos realisticniju grafiku, prije svega lica likova u igri. Zanimljivo je bilo da nitko igrivost nije spominjao...

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Goran Racic kaže...
h51ph kaže...
Mislim da hoćemo. Sam da ne smisle još neki jači engine, pa da moramo kupovati superračunala da bi ga vrtili.

Pa u jednom od prvih intervjua s tipom iz Cryteka u vezi drugog dijela Crysisa (mislim da je objavljen u nekom svapskom casopisu), ovaj je rekao kako im je glavni prioritet napraviti jos realisticniju grafiku, prije svega lica likova u igri. Zanimljivo je bilo da nitko igrivost nije spominjao...

da, kad sam to čuo da žele još bolju grafiku, texture lica i te stvari, pa onda mislim, to valjda ni oni neće moći igrat na svojim kompovima.
istna, oni dijeliv protiv aliena su glupi, pogotovo onaj dio u beztežisnkom stanju, izgubiš se dok trepneš. najbolji je dio onaj u prašumi/otoku. trebali su naparviti neku akciju možda samo oslobađanja taoca ili nekakvog uništenja baza, šta ja znma, ali ne i aliene.

a opet moramo uzet u obzir, kolko god oni to dobro izveli u pogledu grafike ikolko loše u pogledu ostaloga, nemaju oni baš previše projekata iza sebe, većina nas zna za samo far Cry koji je zablistao. ma već će se oni opametiti. a i mislim da nisu trebali prijeći na EA, to su glupani i oni će im samo uništiti igre.

Nisam se potpisao!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Goran Racic kaže...
Pa u jednom od prvih intervjua s tipom iz Cryteka u vezi drugog dijela Crysisa (mislim da je objavljen u nekom svapskom casopisu), ovaj je rekao kako im je glavni prioritet napraviti jos realisticniju grafiku, prije svega lica likova u igri. Zanimljivo je bilo da nitko igrivost nije spominjao...
da, i ja sam čuo za to, sam da ne pretjeraju, jer mi se jednostavno ne da (a ni neam novaca) kupovat svako malo nove grafičke i procesore.
Pa ne radim ja u BUG-uBelji se. Zapravo ne radim nigdje, al to sad nije tolko bitnoOsmijeh.

potpisujem se
16 godina
offline
RE: Crysis
Vicko kaže...
borgware kaže...
 Igrao sam bioshock i frear.  Bioshock nisam mogao zavrsit jer imam alergiju na unreal 3 engine i na zvukove koji dolaze iz te igre, umal' me nije ubila u pojam.  FEAR je OK al ni blizu CoD 4. 
Men je Deus Ex jos uvijek nenadjeban.

Probaj r6vegas mozda nadhebes Deus Ex (mada po nicem igre nisu slicne)... Zar tebe linearnost u glupav nacin igre u CoD-u ne smetaju? Sto se tice UT3 engine-a, neke stvari (kao mutna slika) se mogu modificirati pa izgleda skroz normalno i dobro!
 
 Ne smeta meni linearna igra ako je dobro uradjena.  Tu je za primjer Serious Sam 1 i 2 te CoD 1 i 4.  Men je najbitnija zabava u igrici sto bi u biti trebala biti svrha svak igre jel.
Znaci nije mi bitan zanr ili stil nego "overall experience" kojeg sam imao u Deus Ex, NOLF, Star Craft, Quake 2 i 4,  sve u vezi Half Life, Euro Fighter 2000(jedna stara simulacija) pa cak i C&C 3 koji je skoro popravio ugled EA.

U svakom slucaju cu probat Vegas mada me je malo razocarao kad sam bio tam na doceku nove godine. Namigiva (nisam nis dobio)
16 godina
offline
Crysis

Meni igra nije nešto.

 

Prvo, nemam stroj na kojem bi pristojno radila, a drugo igrivost nije super zabavna...

 

Meni najdraža igra je Worms Armagedon, ja ju zovem Crvići.

 

Uvijek ju imam instaliranu i nakon svih Crysisa, Call of Dutya i ostalih super-igri upalim Crviće i uživam... Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 23:16 (XPCBIT).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
XPCBIT kaže...
Crysis se dobro prodaje,grafički engine je the best(to već svi znate-i najzahtjevniji),priča je dobra,samo još nešto fali,još nešto što bi podignulo razinu igre...
 Istina, sve je ok kaj veliš, al baš da je priča dobra...paaa igra je fascinantna samom DX10 grafikom, al nema žara nema onog čega bi trebalo biti da se o njoj priča duuugooo dugo, a to da se priča samo o grafici nije neka finta, bar meni. Po meni fali još malo dorađenije misije ima dosta praznog hoda i lutanja i ubijanja bezveze, a ima se cijeli otok...mogli su čuda napravit, a ne samo na grafiku ić. Npr. COD4 linearan do boli, kratak do kosti al zato nema praznog hoda, tu se igra da ne trepneš, hehe makar tak brzo i završiOsmijeh

AMD Athlon(tm) 64 X2 4000+ @ 2.51GHz
2x1GB DDR2 800 (840MHz)
ATi sapphire 3870
FORTRON 400W PNF
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
l337_m4n kaže...

a to što se tiče cryenginea 2 i najjačih procesora.cryengine pobjeđuje definitvno...


Cryengine je engine "jedan od mnogih" i definitivno se ni sa izgeldom ni sa tehničkom stranom ne može mjeriti sa preko 3 godine starim Unreal Enginom 3. To što igra izgleda kak izgleda (plaže, zelenilo)  je stvar dizajenera ali što se tiče engina UE3 nema ravna (možda nadolazeći Lightwave ili kako se već sada zove, a do tada ne mislim da ljudi iz Epica sjede na lovorikama), pogledaj slike malo bolje i biće ti sve jasno.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

Maranello, imaš li ti blage veze o 3D grafici?

A osim toga, jesi li slijep?

 

 

http://blog.loaz.com/media/blogs/timwang/Crysis-real-photo-in-game-screen.jpg

 

http://www.10dailythings.com/images/crysis-comparison-environment_set1_thumb.jpg

 

 

 

Frankly, my dear, I don't give a damn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 8:10 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Grafika je odlična, ali priglupa priča sve upropaštava...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice