Counter Strike 1.6 problem

poruka: 46
|
čitano: 30.051
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Imam problem sa cs-om kada ga otvorim i prikljucim se na server puska mi je u levoj ruci a kada uzmem noz on je desnoj kako da namestim da mi i puska bude u desnoj probao sam preko opcija ali nemoze a probao sam i preko sifre da je predbacim ali opet nista :/ probao sam i da reinstaliram cs i opet da ga instaliram ali nis :(

Ako neko zna u cemu je problem molim vas da mi pomogne...

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

pozzz imam problem vec dugo vremena koji ne mogu nikako rijesiti! 

koji god cs 1.6 instaliram nakon sto 2-3 puta udjem ode mi na ruski jezik te poslije nikako ne mogu naci cstrike mapu. ona postoji ali mi je kompjuter ne pokazuje. ako neko zna kako da vratim na normalan cs neka se javi hvala ! :)

midza
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
midzaaa kaže...

pozzz imam problem vec dugo vremena koji ne mogu nikako rijesiti! 

koji god cs 1.6 instaliram nakon sto 2-3 puta udjem ode mi na ruski jezik te poslije nikako ne mogu naci cstrike mapu. ona postoji ali mi je kompjuter ne pokazuje. ako neko zna kako da vratim na normalan cs neka se javi hvala ! :)

Ako toliko volis tu igru,jednostavno ju kupi na stemau,yebemu mater pa par eura je,za bozic vjerojatno 1-2€.

BCko
10 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Pomoć! Ne mogu namjestiti kvalitetu boje u CS tj, stavit na 32bitnu! Kad to stavim odma me izbaci iz igrice i kaže CS launcher je prestao raditi!Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Da li zna itko koji je problem??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike 1.6 problem

Jeli igras preko steama???dodaj da se starta sa "-32bpp"

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Luka123 kaže...

Jeli igras preko steama???dodaj da se starta sa "-32bpp"

 Neznam ni ja sam! Evo skinem igricu sa ovog LINKA! Instaliram sve normalno i onda ne mogu stavit kvalitetu slike 32bitnu, nego ostane na 16bitnoj!

U prilogu je slika! Kad stavim na 32bitnu  pritisnem apply i onda se zaledi i kaže da je CS1.6 prestao raditi!Koji je problem,znali itko?Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 21:21 (CPU).
12 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
CPU kaže...
Luka123 kaže...

Jeli igras preko steama???dodaj da se starta sa "-32bpp"

 Neznam ni ja sam! Evo skinem igricu sa ovog LINKA! Instaliram sve normalno i onda ne mogu stavit kvalitetu slike 32bitnu, nego ostane na 16bitnoj!

U prilogu su slike!

 Kao sto rekoh dodaj extenziju -32bpp. Pa probaj upalit igru.

10 godina
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
Luka123 kaže...
CPU kaže...
Luka123 kaže...

Jeli igras preko steama???dodaj da se starta sa "-32bpp"

 Neznam ni ja sam! Evo skinem igricu sa ovog LINKA! Instaliram sve normalno i onda ne mogu stavit kvalitetu slike 32bitnu, nego ostane na 16bitnoj!

U prilogu su slike!

 Kao sto rekoh dodaj extenziju -32bpp. Pa probaj upalit igru.

 A di ću namjestiti tu extenziju??

15 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Hajd da ne otvaram novu temu...

 

Imam "loš" fps na CS 1.6, iako je konfiguracija davno prevazišla ovu igru. uglavno fps se stalno mijenja od 99 do cca 60, nekad kad zagusti pada i na 40 i vrti se par sekundi. Konfa bez problema gura GTA V, FIFA 16, Fallout 4, itd.. nigdje nemam FPS-dropova, tako da nije do hardware malfunction. Probao sam 2 verzije CS-a i Windows 10 i Windows 7 64 bit oba.

 

CPU: Phenom II X4 965

GRAFIKA: Ati HD 7790 1GB

RAM: 8 GB

SSD Kingston 128GB

 

vsync off

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 20:21 (desarun).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Pozdrav Svima dugo igram CS 1.6 zelim da kazem ostalim igracima tj da skrenem paznju svako zeli da mu ne secka da ne laga i sve ostalo ali rejtove moraju se namestati prema vasem racunaru vasem netu preva vama,svi ovde pricaju 

 

fps_max 101 to je u redu ali ponovo naglasav fps je prenos slike i zavisi dosta od vase graficke karte moras prilagodite fps kako vama odgovara 

 

zavisi koliki je upload i cmd 

 

cl_cmdrate treba da budu za 5 vece od fps 106 ali sve zavisi od kompa 

 

ex_interp da ne trza svi igraju na 0.01 neka neko proba na 0.02 do 0.05

 

kada je fps na net_grap pokazuje ispod 60 fps ili 70 treba ga zakucati na fps_max 65

cl_cmdrate 70

cl_upload 80

cl_rate 20000 rate 24000

Gangulica
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem

Bratanac CS ne zavisi od ram memorije mozes imati i 100GB ne zavisi 

jel si zakucavao FPS ili si menjao i ubaciovao Cfg tudj config

Gangulica
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Pozzz ljudi imam problem sa CS 1.6 inace na steam, otkako sam ponovo podigao sustav windows 7 64bit. Nikako ne mogu da namjestim rezoluciju na normal ni jednu, dakle aspect ratio. Jedino na widescreen, na kom se ne moze igrati nikako od laga i "losine" :D , znaci sta da radim probao sam u set launch options da postavljam odredjene komande ali nece, sta bi mogao biti problem? Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 19:57 (Replicant).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem

Nece da mi udje ni na jedan server. Samo pise server is time out. U cemu je problem ? 

Marko
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 15:42 (StricPera 3214).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike 1.6 problem
GanguLa kaže...

Pozdrav Svima dugo igram CS 1.6 zelim da kazem ostalim igracima tj da skrenem paznju svako zeli da mu ne secka da ne laga i sve ostalo ali rejtove moraju se namestati prema vasem racunaru vasem netu preva vama,svi ovde pricaju 

 

fps_max 101 to je u redu ali ponovo naglasav fps je prenos slike i zavisi dosta od vase graficke karte moras prilagodite fps kako vama odgovara 

 

zavisi koliki je upload i cmd 

 

cl_cmdrate treba da budu za 5 vece od fps 106 ali sve zavisi od kompa 

 

ex_interp da ne trza svi igraju na 0.01 neka neko proba na 0.02 do 0.05

 

kada je fps na net_grap pokazuje ispod 60 fps ili 70 treba ga zakucati na fps_max 65

cl_cmdrate 70

cl_upload 80

cl_rate 20000 rate 24000

 Dodao bih da, koliko znam, cmdrate treba takođe od up da bude veći za oko 5

LONG LIVE ROCK N ROLL!
5 godina
neaktivan
offline
Counter Strike 1.6 problem

Pozdrav momci,e ovako igram cs go pa sam kontao nesto da se vratim na cs1.6 da se prisjetim tih stari dana ali kad udjem u cs sve normalo ali kada krenem da igram fps je 8,2: 7fps i tkd da li neko zna kako da rijesim problem.poz

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice