COD 4 fps zaključana tema

poruka: 174
|
čitano: 36.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Da ja imam 4Gb RAM DDR2 667MHz i 1Gb HD 4670   Inlet pentium 3.0 core 2, dali bi ja mogao imati 125 fps na med detaljima i na 800x640 rezoluciji??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD 4 fps
Arma2410 kaže...

Da ja imam 4Gb RAM DDR2 667MHz i 1Gb HD 4670   Inlet pentium 3.0 core 2, dali bi ja mogao imati 125 fps na med detaljima i na 800x640 rezoluciji??

125 sigurno mozes.

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Ovak...muči me tj. ne mogu se odlučiti s kojom da puškom igram...znači prvo: dal su bolje assault puške ili smg puške a pod drugo: dal je bolja kalas ili m4 ( nemojte mi odgovorit s jednom rječju neko objasnitea) i kod smg dali je bolja mp5 p90 ili ak74u...hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
COD 4 fps

Hahaha pitanja.  Igraj sa scopom:P

 

Sta se tiče assultica kalaš je bolji jer ima jači damage, te je meni bolji jer sa m4 nekag ga izrasetam a njemu nista...

 

Šta se tiče smg 74u rullez. Bar meni možda je mrvicu bolja mp5 na blizinu, al mrvicu al mi je na daljinu 74 bolja.

 

 

 

Uglavnom igraj sa svim oruzjima pa ćeš vidit šta ti najviše odgovara.

xf: recod8600
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
COD 4 fps

Assault - AK-47 definitivno, high damage + solidan recoil

Spec ops - MP5 ili Ak47u,svejedno, osobno preferiram ak47u, no objektivno gledano mp5 je bolji radi manjeg recoila, što je jako bitno za rush

Demo - W1200 preferiram, ima 7 metaka i veću razornu moć, samo što nesmiješ fulat prvi šut (eventualno ako igraš s tardima )

Sniper - R700 definitivno, 4 metka, ali puno bolja za unscope.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Vi velite da je je Ak47 bolja al meni baš i nije jer M4 ima puno manji recoil i na daljinu je isto puno bolja, zbog manjeg damaga koristim stopping power a ne kužim kako nekog izrešetaš bez da mu kaj napraviš

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 20:18 (SheldonCooper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 4 fps
SheldonCooper kaže...

Vi velite da je je Ak47 bolja al meni baš i nije jer M4 ima puno manji recoil i na daljinu je isto puno bolja, zbog manjeg damaga koristim stopping power a ne kužim kako nekog izrešetaš bez da mu kaj napraviš

 Kad igras HC najbolje je s gunom ionako

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
offline
Re: COD 4 fps

Dok sam ja igra hc igra sam ovako.  M4 red dot, bandolier, slight of hand, deep impact i deagle. Brate samo deri s tim

xf: recod8600
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

počeo sam pred tri dana igrat cod 4...  objasnite kakve cake.. kako da lakse killam itd... bit cu zahvalan :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 4 fps
foken17 kaže...

počeo sam pred tri dana igrat cod 4...  objasnite kakve cake.. kako da lakse killam itd... bit cu zahvalan :)

 

nema tu nekog zakona ili slicno, jednostavno igraj i probaj sto brze igrat dok igras jer tako ces se unaprijediti sa povecanjem odigranih sati

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Kupio sam Ati Radeon HD 4650 1Gb,hyper memory 2Gb,fps mi je u igri veci za 15-20,ali je bolja grafika ,ako bi kupio jos 2 gb ram bili mogao imati 125 fps na rezoluciji 800x600 i med detaljima, trenutni fps mi je 40-65 kako na kojoj mapi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 9:28 (Arma2410).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Hoce li mi iko odgovoriti

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: COD 4 fps

Fps ti ovisi o procesoru i grafickoj, za cod4 dosta je imati 2 gige rama.

 

They see me trollin They hatin :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD 4 fps

sada imam 2 gb,mnogo mi govore da trebam kupiti jos 2gb a neki govore da trebam procesor,zato sam se vama i obratio

sta sada da radim

12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

pozzz ljudi, evo rego sam se samo da vas pitam, i MOLIM za pomoc, znaci imam podosta novi komp, i ne razumijem se bas u njega, softver ne kontam nimalo nis skoro, imam fps-a 30-40 vani,
u kucama, oko zidova itd zna do do 60 -70 maksimalno , iam procesor amd phenom II b60 3,30 Ghz , memory ram 2,00 GB system type 32-bit operating system, i windows vista ultimate 2007.... ne kuzim kako svi kazu da iam dobar komp (i procesor mie jak) al NEZNAM di je problem,sve ce ef geove sam probo od svih mogucih, sve low, mala rezolucija bla bla , neznam di je problem, pomoc plizzz :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 4 fps
Bahattee kaže...

pozzz ljudi, evo rego sam se samo da vas pitam, i MOLIM za pomoc, znaci imam podosta novi komp, i ne razumijem se bas u njega, softver ne kontam nimalo nis skoro, imam fps-a 30-40 vani,
u kucama, oko zidova itd zna do do 60 -70 maksimalno , iam procesor amd phenom II b60 3,30 Ghz , memory ram 2,00 GB system type 32-bit operating system, i windows vista ultimate 2007.... ne kuzim kako svi kazu da iam dobar komp (i procesor mie jak) al NEZNAM di je problem,sve ce ef geove sam probo od svih mogucih, sve low, mala rezolucija bla bla , neznam di je problem, pomoc plizzz :/

reci koju grafu imas i onaj ko ti govori da imas super komp laze ti

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----VISIT www.optime-keys.com---------
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD 4 fps

haha, moguce da lazu, a mozda cu ispast glup, al di da vidim koju grafu imam ? :P

13 godina
offline
Re: COD 4 fps
Bahattee kaže...

haha, moguce da lazu, a mozda cu ispast glup, al di da vidim koju grafu imam ? :P

skini ovo http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

 

pokreni i javi

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----VISIT www.optime-keys.com---------
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD 4 fps
FiCoO kaže...
Bahattee kaže...

haha, moguce da lazu, a mozda cu ispast glup, al di da vidim koju grafu imam ? :P

skini ovo http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

 

pokreni i javi

NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630 a 

12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

daj moze odgovor plizzz

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Hocu li ja moci mati 125 fps na svim mapama na med detaljima i 800x600 rezoluciji sa 1GB ATI HD 4650 DDR3 i 4Gb DDR2 RAM i 3.0 core2duo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 4 fps
Arma2410 kaže...

Hocu li ja moci mati 125 fps na svim mapama na med detaljima i 800x600 rezoluciji sa 1GB ATI HD 4650 DDR3 i 4Gb DDR2 RAM i 3.0 core2duo

 moglo bi.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

MOZE odgovor plizz

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: COD 4 fps

Skini everest pa vidi

 

16 godina
offline
Re: COD 4 fps
Bahattee kaže...

MOZE odgovor plizz

Koristiš užasno slabu integriranu grafičku, budi zadovoljan što ti uopće radi.

Izbjegavajte Playomania forum; večina administratora, moderatora i forumaša su neotesani retardi.
15 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

Ni blizu jakom kompjuteru to nije, nađi onoga tko di ga je sastavljao i natuci ga. {#}

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 15:04 (thuglife).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

sta je jedina pomoc nova grafa? :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 4 fps
Bahattee kaže...

sta je jedina pomoc nova grafa? :)

Da 

xf: recod8600
12 godina
neaktivan
offline
COD 4 fps

jel mi mozete napisat neke s kojim bi drzalo bar 125 a da nije preko 300kn recimo (polovne) i gdje bi mogo nac....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD 4 fps
Bahattee kaže...

jel mi mozete napisat neke s kojim bi drzalo bar 125 a da nije preko 300kn recimo (polovne) i gdje bi mogo nac....

Mislim da imaš polovnih 8600/8800 GT za 300 kn,one mi možda mogle 125 lockati na 1024x768

xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice