Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Pozz, imam par pitanja a iskreno nisam znao di tocno se obratit pa mi ova tema najbolje izgleda za to. 
znaci zanima me ovaj cod i iskljucivo bi kupio org igru i igrao preko neta, pa me zanima dal je bolje kupit na dvdu ili ipak preko neta negdje (origin, steam itd)
sad sam veec opet noob al nisam se odvajo od cod2 i cod4 pa zato mi zelja
te jos imam pitanje dal bi moralo pokrenuti bez problema ovaj laptop ---Notebook HP Omen 15-ce006nm 2LC60EA  gaming laptop izaso ove godine pa mislim da bi morao bez problema. 

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Radit ce al ces morat malo detalje skresat sa radi koliko toliko glatko posto igra nije bas najbolje optimizirana

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
murkovicdaniel kaže...


znaci zanima me ovaj cod i iskljucivo bi kupio org igru i igrao preko neta, pa me zanima dal je bolje kupit na dvdu ili ipak preko neta negdje (origin, steam itd)


 svejedno ti je di kupis jer mislim da pc verzija dolazi bez dvda, samo sa kutijom i kodom.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

Definitivno se nikad nisam toliko naživcirao ko u ovom nastavku coda.

Mape su toliko, ali toliko preloše da to nije istina. Ljudi ispadaju od nekud, iza leđa ti se spawnaju, gađaju te, kampaju u nekim glupim kutevima...događaju se tako mutave situacije di te lik koji ima 8-17 owna, ne možeš mu ništa, ono svaki put padaš od debila jer si ubio lika ili dva i onda on nalijeće i ruši te iako si ga napunio ali čudno on ne pada naravno.

 

S netcodeom nešto ne valja, ali je dobro zamaskirano. Ima dana da radi ono čudesno, a ima dana da garand ruši tek iz 4 metka, što je fizički nemoguće.

Mape su ponavljam toliko smeće da nije istina.

Ne možeš se kretati taktički, ono ići polako, porvjeriš sve, i opet iz kuta u kojem nije bilo nikog istrčavaju trojica, nemoguće i frustrirajuće.

 

Igram ja igru dalje, zabavna ona je, ali ima partija di bi razbio sve živo doma, ta nesrazmjer me živcira jer u prijašnjim codovima ako si dobar dobar si, ovdje si dobar dve tri partije, pa četrvrtu ne možeš positive kdr imat.

 

 

 

 

 Netcode su dobro zamaskirali istina,one zelene crtice ništa ne pokazuju...tek kad imaš lag monstera u lobbyu onda mu pokazuje lošu vezu,ovo između gdje je najbitnije da se vidi vrijednost pinga u brojkama je kifla sa tih 3/4 crtice

Razvalil sam si coffee table na kojem mi je miš i podloga dok igram...sram me opće slikat i pokazat...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
ZGamer kaže...

 Netcode su dobro zamaskirali istina,one zelene crtice ništa ne pokazuju...tek kad imaš lag monstera u lobbyu onda mu pokazuje lošu vezu,ovo između gdje je najbitnije da se vidi vrijednost pinga u brojkama je kifla sa tih 3/4 crtice

Razvalil sam si coffee table na kojem mi je miš i podloga dok igram...sram me opće slikat i pokazat...

 mda, mislio sam da je do mene, ali nije. Lik zelene crtice, ali warpa se po mapi, dođem dvojii iza leđa idem klat, reseta me natrag 10m i umrem.

Jako čudno, zadnji patch je razjebao gajbu opet, jebemu mater dal ima studio koji je cijepljen od lošeg patchiranja i patchiranja patcheva za patch od patcha.

 

Dupli reload bug, pa kakva je to retardacija, pa to treba da odmah hotfixaju a ne da trgam šaku o stol. 

Igra je dobra, ali koliko je dobra toliko je i frustirajuća.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Pozdrav ekipa...evo kupio SSD Samsung Evo 850 500gb, instalirao windowse na njih i codww2, komp se upali za 10 sekundi sve super, ali load u igru i dalje prespor, treba mi po 15 min da ude, kad se mjenja mapa nema smisla, meni dok ude odigra se vise od pola mape...ima li tko  nekakvo rjesenje ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Mislim da jos nisu to zakrpali, jedino da se probaj spojiti preko nekoga

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Probaj validirat game files preko steam-a. Kod mene sa sličnim SSD-om radi bez problema. Ulazak u HQ ili mapu cca 5-10 sec. 

Senior IT Consultant
6 godina
offline
Call of Duty: WWII

Najavili su prvi DLC:

 

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Gun game je takva tlak i užas jer ima uav konstantni, ekipa kampa više nego ikad, nema uopće onog run n gun gamea i užitka.

razočran.

 

a dlc ko dlc, mape će bit smeće, još kampanja i nadrkavanja po uličicama, eventualno war i zombiji, ali ne vjerujem da ću uložit u lovu u ovo, mislim da se ne nudi dovoljno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 15:29 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Kako se to radi ?

8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Skužio, probao, ali i dalje treba dugo da se loada, ne znam stvarno koji k....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

U grafičkim opcijama isključi Shader Preload, a SSD uključi na  bijeli SATA konektor (SATA 3), zato što su pozicije 2 i 3  crni SATA2 konektori koji imaju sporiji prijenos podataka.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Jesam bilo mi je to vec iskljuceno i naravno ssd je odma bio spojen u sata3...

15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Kakvo je stanje s igrom na pcu?

ovo je prvi cod kojeg nisam izhitreno kupio. igrao sam betu dopala mi se.

No eto sada razmisljam mozda uzet original pa me zanima stanje igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
toxic kaže...

Kakvo je stanje s igrom na pcu?

ovo je prvi cod kojeg nisam izhitreno kupio. igrao sam betu dopala mi se.

No eto sada razmisljam mozda uzet original pa me zanima stanje igre?

 Igrača ima, igra je aktivna, nudi ordere bonuse zadatke, drži te dnevno sat dva dok sve riješiš.

Cheatera ima, igrači su toksični i loši u obj modovima. War je fora ali dosadi.

 

Mape su nikad gore i dosadne, previše je point blank hipfire hero okršaja gdje sreća nosi sve.

Oružja su ok, balans je ok, možeš se igrat s klasama i divizijama i fora je to sve.

 

kupiti igru, po meni da, ja sam utukao 150 sati i igrat ću još, ali da ćeš sad grindati 1000 sati to nećeš.

zombači su fora iako su puno kompleksniji i nisu mi toliko zanimljivi koliko sam mislio, ali dobro.

 

sve u svemu dobar paket za ubit vrijeme i ne shvaćat igru ozbiljno, već kao casual rugalicu.

Na pc sve kasni i za pc verziju ih boli kurac tako da je to malo žalosno.

 

 

e i da, spawn system je broken, naporan i loš. Kao rotira ekipe da ne bude rapea, ali radi to tako retardirano tako da ti je netko iza leđa cijelo vrijeme i ljudi sa scoreovima 7-22 te ugaze tih 7 puta jer naletiš im taman.

toliko furstirajuće da ti ne mogu opisati.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 16:01 (fila2208).
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Mislim kupiti WWII ali ne znam može li moj PC pokrenuti igru s obzirom na grafičku? Kad otvorim Task Manager i stisnem GPU, kaže da imam 3,9 GB videomemorije... Prilažem sliku. Molim vas da mi odgovorite.

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Flexan22 kaže...

Rezolucija monitora?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Valentin17 kaže...
Flexan22 kaže...

Rezolucija monitora?

 Pa iskreno da ti kažem, monitor nije nešto za gaming. Rezolucija monitor na kojoj je slika najstabilnija je 1366x768. Na ostalim rezolucijama je slika ili mutna ili izdužena. Ima li nade?

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Flexan22 kaže...

Mislim kupiti WWII ali ne znam može li moj PC pokrenuti igru s obzirom na grafičku? Kad otvorim Task Manager i stisnem GPU, kaže da imam 3,9 GB videomemorije... Prilažem sliku. Molim vas da mi odgovorite.

 Nećeš se ti naigrati s intel hd integrated...to je za office i starije igre.

zaš ne pukneš neku deicated grafiku, ili je to laptop ne ubierem shemu?

 

Moj savjet ne bacaj 300kn da igraš na 30fps na 800x600

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Flexan22 kaže...

najstabilnija je 1366x768.

Niska rezolucija, radit će ti to, ako bude potrebe samo malo podesi detalje.

Svakako podesi i rezoluciju u postavkama igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 8:05 (Valentin17).
8 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

Evo baš malo čitam ovu temu a i sam sam zaigrao piratsku verziju na 3 minute nakon čeka sam ju obrisao i zaboravio tako da mogu vam mogu reći:

 

Ova igra je smeće.

Zaradila milijardu.

Sad uživte u smeću koje ste kupili, treba Vam zabratnit da se žalite.

Znali ste šta kupujete.

U ovoj temi svaka druga poruka govori o problemima.

Podržavate lijene developere kupujući njihovo nedovršeno smeće i onda se žalite po forumima.

PREKINITE KUPOVAT GOVANA ILI JEBENO ZAŠUTITE.

 
2 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

 Nećeš se ti naigrati s intel hd integrated...to je za office i starije igre.

zaš ne pukneš neku deicated grafiku, ili je to laptop ne ubierem shemu?

 

Moj savjet ne bacaj 300kn da igraš na 30fps na 800x600

 Da brate znam. Mogla sam ja odavna u svoj desktop upiknut dedicated... ali računalo je relativno novo (kupljeno u 7.mjesecu ove godine) pa mi garancija nalaže da računalo ne smiju otvarati neovlaštene osobe jer će garancija ići u void. Svejedno hvala na savjetu. 

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Hvala. Znači bilo koje igre koje zahtijevaju 2GB VRAM će raditi na 1366x768 uz malo podešavanje detalja ili...?

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ma igra je Spacecraft za 90% trenutnih udarnih naslova ali ima svoje mušice i hebeno frustriraju više nego prethodni naslovi zbog koncepta samih mapa i gameplaya...ali hvala ti na tom 3 minutnom osvrtu iz Sp-a.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Glavas_ZG kaže...

Evo baš malo čitam ovu temu a i sam sam zaigrao piratsku verziju na 3 minute nakon čeka sam ju obrisao i zaboravio tako da mogu vam mogu reći:

 

Ova igra je smeće.

Zaradila milijardu.

Sad uživte u smeću koje ste kupili, treba Vam zabratnit da se žalite.

Znali ste šta kupujete.

U ovoj temi svaka druga poruka govori o problemima.

Podržavate lijene developere kupujući njihovo nedovršeno smeće i onda se žalite po forumima.

PREKINITE KUPOVAT GOVANA ILI JEBENO ZAŠUTITE.

 Ne fantaziraj, kupio sam i nikad se nisam požalio što sam kupio, za razliku od bf4 i bf1, divisiona, titanfalla...

Igra je ruganje, casual pucanje s ww2 skinom i to je to. Ima hrpu problema, kao i svaka igra, ali je zabavna, dnevno sat dva, kasnije te naživcira radi spawnova i glupih situacija.

 

A ti kupi ''dovršenu'' igru danas pa budi zadovoljan s njom...ajde mi navedi jednu igru poštenu danas da se može igrat i da nema problema.

Tržište je prepuno pay to win, nedovršenog smeća koje kupujemo jer nemamo šta igrat i jebga.

 

Dugo nisam bio u codu i ovo mi je mali comeback i zasad me zabavlja. Kad dosadi dat ću frendu acc da se gušta i eto, za 250kn ja zadovoljan.

 

Uostalom kampanja je bolja od svih bf kampanja zajedno, i nudi dobru zabavu, odličnu grafiku( što je vau za cod) i dovoljnu dužinu uz neke retardirane push key sekevnce ali dobro.

mp je zabavan, u suštini je zabavan, ima problema, ali da, zabavn je, ali nemošđ tuć 23 syata dnevno jer poludiš od mapa i spawnova.

zombiji su niche dodatak i fino sjedaju ako imaš ekipicu za ruganje malo i rokanje.

 

sve u svemu dobar paketić za malu lovu.

Flexan22 kaže...

 Da brate znam. Mogla sam ja odavna u svoj desktop upiknut dedicated... ali računalo je relativno novo (kupljeno u 7.mjesecu ove godine) pa mi garancija nalaže da računalo ne smiju otvarati neovlaštene osobe jer će garancija ići u void. Svejedno hvala na savjetu. 

 Pa vidi di su naljepnice i pažljivo skini i ubaci dedicated.

Kad si kupovao bez grafike, a ako si mislio igrat tad si napravio grešku, ali kažem, kupi grafiku i nosi u taj servis da ti ugrade,

Moj savjet 1060gtx nvidia, ili 480/570 rx amd. Tu su oni negdje pa što god da uzmeš nisi fulao.

Sretno

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 13:28 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Flexan22 kaže...

Hvala.

Hoće.

11 godina
offline
Call of Duty: WWII

meni dođe da uzmem ovu igru samo da vidim dobru staru Carentan mapu iz Cod2, al znam da bu mi igra dopizdila za 1h tak da mi se za 1h zabave baš i ne daje 50E

 

jel su mozda govorili kaj o remakeu i Toujane ili Burgundy mapa u nekom DLC..... ak mi naprave toujane onda više nema dvojbe o kupnji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Glavas_ZG kaže...

Evo baš malo čitam ovu temu a i sam sam zaigrao piratsku verziju na 3 minute nakon čeka sam ju obrisao i zaboravio tako da mogu vam mogu reći:

 

Ova igra je smeće.

Zaradila milijardu.

Sad uživte u smeću koje ste kupili, treba Vam zabratnit da se žalite.

Znali ste šta kupujete.

U ovoj temi svaka druga poruka govori o problemima.

Podržavate lijene developere kupujući njihovo nedovršeno smeće i onda se žalite po forumima.

PREKINITE KUPOVAT GOVANA ILI JEBENO ZAŠUTITE.

 uf uf uf :D 

Ukratko: igra je zabavna i za casual gamera savršena da potroši sat-dva napucavanja i razbibrige.


Mislim da sam prije mjesec i nešto sitno napisao review. I dalje stvari stoje. Nisam i dalje otključao sve na max, mislim da nisam ni na trećini dostupnog contenta. Zombie mode nisam i dalje ni probao (a vjerujem da se mogu pristojni sati i na njemu potrošit), a još uz sve to, za mjesec dana ekspanzija nova.... hmmm.... worth it :) Deal with it. Pozz

Senior IT Consultant
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Sviđa mi se, odličan gameplay, evo i ja zaigrao danas prvi put :D predobra grafika i sve :=)

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice