Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 597.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...

Na primjer ovo...skill ili cheat?

 

 vrelo vjerojatno skill, iako je na gamepadu i ako je tako skilled + aim assist koji uspori aim na igraču je sa sniperom strašan gameplay. Cod je i popularizirao te 360 n scope sheme itd otkako je na konzolama izašao.

Mislim imaš ovakvih i još boljih na pc, ali ovo je vrlo vjerojatno skill.

 

Friday kaže...
fila2208 kaže...

 

kaže netko da konzolaši ne cheataju? ma lol

 

Da, vidi se da puca kao railgun. Ali s kakvim taj moronima igra pa da ga ne ubiju jbt? Ladno lik svaki puta stane, nanisani i onda pocne pucati.

 

Ubija se 3-4 partije, skine si sbmm i uđe u lobby s ljudima koji tek uče hoad u mp, smelje njih, složi montažu i doije nuke. Stavi na yt, profit.

 

Sjećam se kad je anderz on pc dobijao batine na domaćem xxx serveru na nosharu. I bilo je par youtubera koji su dobijali batine u 5v5 esl. Budi siguran da te snimke nije na svoj kanal metao.

Zato više cijenim kad streama i pokaže da i on ima loš gejm ili je napeto kad uđu isto jaki momci.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

u trenutnoj meti užasno teško napucat ovo na gold, ali ajde.

još fal i oden

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ponekad imam osjecaj da igram protiv ekipe u kojoj su Chuck Norris,Van Damme,John Wick i slična ekipa.Samo sto ne počnu letit po mapi.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Ponekad imam osjecaj da igram protiv ekipe u kojoj su Chuck Norris,Van Damme,John Wick i slična ekipa.Samo sto ne počnu letit po mapi.

 hahahahahha 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo ja sam bacija prvih par gejmova , svida mi se 

 

Malo je kompliciran izbornik i to dok neskuzis , milijardu podataka skin operator battle pass ovaj onaj 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Vidim da ima dosta usamljenih duša koje nemaju ekipu, ako je netko zainteresiran more sa nama. Koristimo discord za voice chat, igramo skoro svaku večer ugl MP i tu i tamo koji warzone. Discord link je https://discord.gg/YhDRUPc a regiment se zove BeerBellyBoys -BBB*  Ekipa je od 20 do 35. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Ponekad imam osjecaj da igram protiv ekipe u kojoj su Chuck Norris,Van Damme,John Wick i slična ekipa.Samo sto ne počnu letit po mapi.

 ok je to, dok naučiš igrati, pucati i kretati se onda ćeš i ti mljeti njih. 

Samo nemoj nadobudno pisaati po chatu da je netko cheater jer te dočekao na spotu di često ljudi idu pa ga preaimao.

 

toohazard kaže...

Vidim da ima dosta usamljenih duša koje nemaju ekipu, ako je netko zainteresiran more sa nama. Koristimo discord za voice chat, igramo skoro svaku večer ugl MP i tu i tamo koji warzone. Discord link je https://discord.gg/YhDRUPc a regiment se zove BeerBellyBoys -BBB*  Ekipa je od 20 do 35. 

 Jeste za kakav prijateljski scrum/war malo SND po CDL pravilima?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 11:22 (fila2208).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ma kakvi haha,ne micem se sa 1.0 kd.3-4 lose partije onda dvije odigram tipa 20-5,15-3,onda opet 2-3 sam u minusu i tako u krug.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Tako je i kod mene. Na jednu dobru partiju dođu tri loše. No ja igram svega par sati tjedno i neka naletim na ekipu koja igra svakodnevno kao što sam ja igrao prvi Modern Warfare, jednostavno nemam šanse. 

 

Zato sam se malo prebacio na Warzone, tamo kada ih po partiji ubijem više od dvojice osjećam se kao da sam pobjedio. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jer sbmm radi svoje. Dakle odigraš jaku partiju, sljedeći lobby te stavi uz igrače koji su imal jaku partiju.Zgaze te par partija, sbmm te baci u lower pool di gaziš ove šta uče hodat i tako u krug,

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Jer sbmm radi svoje. Dakle odigraš jaku partiju, sljedeći lobby te stavi uz igrače koji su imal jaku partiju.Zgaze te par partija, sbmm te baci u lower pool di gaziš ove šta uče hodat i tako u krug,

 

 Što nije da se gleda skill ukupno otkad si počeo igrati igru? Nekako mi je nelogično da recimo netko igra 3 mjeseca loše i onda ga nakon jedne dobre partije spaja sa top igračima. To onda uopće nije sbmm.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
antimadridista kaže...
fila2208 kaže...

Jer sbmm radi svoje. Dakle odigraš jaku partiju, sljedeći lobby te stavi uz igrače koji su imal jaku partiju.Zgaze te par partija, sbmm te baci u lower pool di gaziš ove šta uče hodat i tako u krug,

 

 Što nije da se gleda skill ukupno otkad si počeo igrati igru? Nekako mi je nelogično da recimo netko igra 3 mjeseca loše i onda ga nakon jedne dobre partije spaja sa top igračima. To onda uopće nije sbmm.

 gleda, pa te ubacuje u početni pool, ali isto tako prati te po partijama.

Jer random lobije bolji igrač gazi, pa da ne misliš da si top stavljaju te s jačima da te malo spuste I obrnuto. S početka je bio full sbmm I samo su isti s istima igrali. Onda se svi žalili kako je sweaty I svi kampaju nitko ne rusha. 

Malo su ga propustili da prati lobbye i po tome rikta sbmm

Sad ja na temelju rezultata, zato razbija lobbye odmah nakon meča. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

 ... samo hardware ban igra, sve ostalo je nadanje...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dobro je i ovo. Nek cheateri igraju jedni protiv drugih, ni ne slute da su banirani, a imaju pretplatu za hack.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

 ... samo hardware ban igra, sve ostalo je nadanje...

Nažalost ni to...svi "premium" cheatovi imaju hwid spoofere...postavlja hwid na random vrijednosti. I nakon što su banani samo naprave novi acc i po starom. Zato sam ja više fokusiran na MP, u Warzoneu je makljaža...wina lik sa 30 killova, idem ga provjerit na codstats, i tako igra već 3 mjeseca. Ne znam kojih su 70k cheatera banali...

15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma htio sam pitati starije igrače cod-a, zašto se level resetira na 55? Polako gubim volju za igranje jer me nema šta motivirati da igram dalje jer znam da će me vratiti nazad na 55... Radije bih volio da ide dalje normalno do npr. 155  ili nekog drugoga i da je to puno teže dizati.... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Ma htio sam pitati starije igrače cod-a, zašto se level resetira na 55? Polako gubim volju za igranje jer me nema šta motivirati da igram dalje jer znam da će me vratiti nazad na 55... Radije bih volio da ide dalje normalno do npr. 155  ili nekog drugoga i da je to puno teže dizati.... 

Početkom svake sezone svima se vraća level na 55, pa nebi ti to trebalo imati neku ulogu.

 

Probao sam malo Warzone, pa to je čisti clusterfuck, držim se i dalje čistog MP-a, a i nema cheatera. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Također.Sinoc prvi puta upalio hardcore mode i prvi put otkako igram 2 put zaredom dobijem  arhlov peak TDM.Odusevila me mapa u tom modu,velika je i bas pase za taj mod,onako taktiziranje i igranje polako.Steta sto nema arhlov kao nocna mapa.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Ma htio sam pitati starije igrače cod-a, zašto se level resetira na 55? Polako gubim volju za igranje jer me nema šta motivirati da igram dalje jer znam da će me vratiti nazad na 55... Radije bih volio da ide dalje normalno do npr. 155  ili nekog drugoga i da je to puno teže dizati.... 

 jasno ti je da ne otključavaš ništa nakon 55tog već je kozmetički broj kraj tvog imena?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Naravno da je, ali nekako mi je ipak slađe da dižem levele.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jucer igram normalno danas se logiram i pise mi This account has been banned???????

 

je moguce da te banaju ako malo jebes mater kamperima??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

jucer igram normalno danas se logiram i pise mi This account has been banned???????

 

je moguce da te banaju ako malo jebes mater kamperima??

 Nisi samo jebao mater, mora da si i boju kože spomenuo.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ma i koronu i bolestine sve pomalo... toliko para potrosio za skinove i sve oslo u vjetar, sad opet pljunut 45e... samo da nije HWID ban

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Banali su te zbog jezika i ti razmisljas opet kupiti igru? Mozda da radije neki anger management tecaj uplatis?

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A jesu napisali razlog bana? Ili je ovo tvoja predpostavka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

nigdje ne pise, pise mi u battle net pored Play This acc is banned, i kad udem u game pise temp banned..

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Banali su te zbog jezika i ti razmisljas opet kupiti igru? Mozda da radije neki anger management tecaj uplatis?

 vjecni ban za psovanje bez upozorenja nema smisla, niti penalty niti nis nisu dali... samo ban...

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

takoder sad sa novog acca zelim igrat ne zeli mi nac uopce game...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice