Call of Duty: Modern Warfare 2

poruka: 14.364
|
čitano: 2.069.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
15 godina
moderator
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
naxeem kaže...

Na kojem uzorku vi to testirate? Od mog društva (26-35 godina ljudi), nas 7 koji smo htjeli kupiti igru, svi su odreda PC korisnici, od toga nas 6 klanski igrači.

Mene sada zanima, odakle vam ideja da će svi ionako kupiti igru? - Moj uzorak jasno pokazuje da baš i neće i da je od 7 nas, 6 otkazalo preorder, a već 3 preusmjerilo novac. Jedan je kupio Aion, dvojica (ja uključen) Dragon Age.

Dakle, od 7 hardcore i casual igrača, 15% samo će igru kupiti i to samo lik koji ima 5000 dolara mjesečnu plaću i zanima ga samo single player, a nema volje maltretirati se crackovima.

 

Nas 6 odustalo je iz jednog jedinog razloga: ne možemo imati SVOJ dedicated server i raditi s njim što hoćemo, imati ping kakav hoćemo smjestivši server ako treba u Iskon, Inside.. bilo gdje i igrati na pingu od 20-30ms i ne ovisiti o IW-u kada i gdje će što i kako raditi. No way.

Vrijeme če pokazati brojku,a ne treba još dugo čekati.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
naxeem kaže...

...a već 3 preusmjerilo novac. Jedan je kupio Aion, dvojica (ja uključen) Dragon Age...

Ja si razmisljam da nofce "predvidjene" za Cod:MW2 preusmjerim na Borderlands.

Ono sto sam okolo vidio daje mi feeling da bi mogla biti ludo zabavna igra

15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
naxeem kaže...

Na kojem uzorku vi to testirate? Od mog društva (26-35 godina ljudi), nas 7 koji smo htjeli kupiti igru, svi su odreda PC korisnici, od toga nas 6 klanski igrači.

Mene sada zanima, odakle vam ideja da će svi ionako kupiti igru? - Moj uzorak jasno pokazuje da baš i neće i da je od 7 nas, 6 otkazalo preorder, a već 3 preusmjerilo novac. Jedan je kupio Aion, dvojica (ja uključen) Dragon Age.

Dakle, od 7 hardcore i casual igrača, 15% samo će igru kupiti i to samo lik koji ima 5000 dolara mjesečnu plaću i zanima ga samo single player, a nema volje maltretirati se crackovima.

 

Nas 6 odustalo je iz jednog jedinog razloga: ne možemo imati SVOJ dedicated server i raditi s njim što hoćemo, imati ping kakav hoćemo smjestivši server ako treba u Iskon, Inside.. bilo gdje i igrati na pingu od 20-30ms i ne ovisiti o IW-u kada i gdje će što i kako raditi. No way.

Još uvijek je najprodavanija, odnosno ima najviše preordera.Link

14 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
da li tko zna dali algoritam dozvoljava preorder i plaćanje na rate?
također dali to isto dozvoljavaju ak ja dođem u dućan i to zatražim
Najnovija fora u 2r. srednje A KO BU BABU JEBAU?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Jel cu moc igrat mw na hd3400

 
0 6 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Loki_111 kaže...

Jel cu moc igrat mw na hd3400

Potraži minimalne zahtjeve na netu pa ćeš znati.

Never underestimate the power of stupid people in large groups.
16 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Steam igru naplaćuje 60 eura ili 90 dolara... 30 dolara i 40% više nego u SAD-u i više od RRP-a? LOL

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Loki_111 kaže...

Jel cu moc igrat mw na hd3400

Kakav hd 3400?

Ako misliš na hd 3450 onda hoćeš.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Loki_111 kaže...

Jel cu moc igrat mw na hd3400

evo da ti jadan nebi moro otič na google i upisat "call of duty modern warfare 2 minimalni zahtjevi" tu ti je link

minimalna konfiguracija za codmw2

kolko si vremena potrošio na to pitanje mogo si već pogledat!

10.11.2009. DOLAZI COD:MW2 ! ! ! !
14 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
ja vjerujem da će IW.net funkcionirati baš kako treba
govore da slušaju fanove cijelo vrijeme te da znaju da imaju ogromni community te sto posto nisu glupi da uprskaju igru i razočaraju milijune fanova
također mislim da će oni koji su napravili preorder cancel žaliti kad vide da su mogli jeftinije proći
potpisivanje peticije preporučam jer tko zna
ja ču vjerojatno igru dobiti za božić (možda prije ako algoritam ima preorder i plaćanje na rate sutra ih zovem)
i tako još samo 2 tjedna i nešto do igre teško je teško xD
Najnovija fora u 2r. srednje A KO BU BABU JEBAU?
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

SP prelazim na piratskom...

ak ovo sa serverima bude normlano uzimam original

nisu vrijedni živciranja...

to je ipak tek samo igra (a uostalom imam dvojku i četvorku original sa prepuno igrača, a vjerujem da ce tako i ostati)

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Što ste se nadovezali toga Multiplayera kada tu ima i singleplayer i usput igra izlazi za PC za 15 dana.

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
fareee kaže...

Što ste se nadovezali toga Multiplayera kada tu ima i singleplayer i usput igra izlazi za PC za 15 dana.

 

Heh, zato sto SP predjes za jedan dan a MP igras jedno 2 godine. . .

Dumb ppl rush smart ppl camp.
15 godina
moderator
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
doxy kaže...

SP prelazim na piratskom...

ak ovo sa serverima bude normlano uzimam original

nisu vrijedni živciranja...

to je ipak tek samo igra (a uostalom imam dvojku i četvorku original sa prepuno igrača, a vjerujem da ce tako i ostati)

A nebih baš rekao da če tako i ostati...

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
16 godina
online
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Evo ovog se svi boje(obratite paznju na datum):

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2009 22:00 (markoal).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
pirat kaže...
doxy kaže...

SP prelazim na piratskom...

ak ovo sa serverima bude normlano uzimam original

nisu vrijedni živciranja...

to je ipak tek samo igra (a uostalom imam dvojku i četvorku original sa prepuno igrača, a vjerujem da ce tako i ostati)

A nebih baš rekao da če tako i ostati...

ja bi rekao

pogledaj koliko je ljudi ostalo na dvojci

koliko je preslo na cetvorku, tko je i dalje uz nju igra i dvojku

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
doxy kaže...
pirat kaže...
doxy kaže...

SP prelazim na piratskom...

ak ovo sa serverima bude normlano uzimam original

nisu vrijedni živciranja...

to je ipak tek samo igra (a uostalom imam dvojku i četvorku original sa prepuno igrača, a vjerujem da ce tako i ostati)

A nebih baš rekao da če tako i ostati...

ja bi rekao

pogledaj koliko je ljudi ostalo na dvojci

koliko je preslo na cetvorku, tko je i dalje uz nju igra i dvojku

 

Ja nebi

Neki nisu mogli pokrenuti, tako budu sad neki ostali na mw1 jer nebudu mw2 mogli pokrenuti ili nebudu kupili original.

 

btw, neki će ostati i na waw

15 godina
protjeran
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

A kad izlazi MW2?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
doxy kaže...
pirat kaže...
doxy kaže...

SP prelazim na piratskom...

ak ovo sa serverima bude normlano uzimam original

nisu vrijedni živciranja...

to je ipak tek samo igra (a uostalom imam dvojku i četvorku original sa prepuno igrača, a vjerujem da ce tako i ostati)

A nebih baš rekao da če tako i ostati...

ja bi rekao

pogledaj koliko je ljudi ostalo na dvojci

koliko je preslo na cetvorku, tko je i dalje uz nju igra i dvojku

 Nemojte sudit od MP i koliko ljudi ce ga igrat i oceli ga uopce igrat,kad igra jos nije izasla.

I jos nismo vidili nista od tog MPa.

duje kapitanović
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

 Za 15d i 2h.

duje kapitanović
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

a omg evo jos jedan...

KIša je padala cijeli dan tri dana
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

MODOVI ak nađete još nekog ko ovo pita zakeljite mu karton, svaka stranica isto pitanje. pa ovo je neizdrživo.

Čekamo...10.11.09.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
djdomi kaže...
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

MODOVI ak nađete još nekog ko ovo pita zakeljite mu karton, svaka stranica isto pitanje. pa ovo je neizdrživo.

ja još napiso u potpis kad dolazi velikim slovima...a i kod tebe isto piše, i kod još nas, al očito nepomaže...xD

btw evo neki Map Tips za MP

10.11.2009. DOLAZI COD:MW2 ! ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2009 22:27 (Gamer71).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
cappy kaže...
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

 Za 15d i 2h.

mislim da nas više zanima kad izlazi za PC...a to nije tako skoro

EDIT: dodao sam link

a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2009 22:28 (crazy_luđak).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
crazy_luđak kaže...
cappy kaže...
Mentalist kaže...

A kad izlazi MW2?

 Za 15d i 2h.

mislim da nas više zanima kad izlazi za PC...a to nije tako skoro

NIJE ODGOĐENA IGRA ZA PC

Najnovija fora u 2r. srednje A KO BU BABU JEBAU?
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

e se znaju recomanded system za igrat??

 

kad izlazi?Belji se

 

zezam se, nisam siguran dal bi neko pito i na ovoj stranici pa cu ja tek tako da bude pitanje... Namigiva

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Strasno!

 

83 stranice sa pitanjima:

 

1. kada izlazi (valjda 50 puta napisano)

2. system requirements

3. hoce li bit dedicated servera

 

Napisite si neke podatke na papiric i zalijepite na monitore jer ova tema je ko papiga. Stalno se ponavljaju ista pitanja i odgovori.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 0:19 (F1-IVO).
 
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
F1-IVO kaže...

Strasno!

 

83 stranice sa pitanjima:

 

1. kada izlazi (valjda 50 puta napisano)

2. system requirements

3. hoce li bit dedicated servera

 

Napisite si neke podatke na papiric i zalijepite na monitore jer ova tema je ko papiga. Stalno se ponavljaju ista pitanja i odgovori.

U tome i jest problem, previše se spammalo i sada se nikome neda listati u potrazi za informacijama, pa im je jednostavnije pitati ovdje, ne kažem da je to u redu, no isto nije za toliku osudu.

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
naxeem kaže...

Na kojem uzorku vi to testirate? Od mog društva (26-35 godina ljudi), nas 7 koji smo htjeli kupiti igru, svi su odreda PC korisnici, od toga nas 6 klanski igrači.

Mene sada zanima, odakle vam ideja da će svi ionako kupiti igru? - Moj uzorak jasno pokazuje da baš i neće i da je od 7 nas, 6 otkazalo preorder, a već 3 preusmjerilo novac. Jedan je kupio Aion, dvojica (ja uključen) Dragon Age.

Dakle, od 7 hardcore i casual igrača, 15% samo će igru kupiti i to samo lik koji ima 5000 dolara mjesečnu plaću i zanima ga samo single player, a nema volje maltretirati se crackovima.

 

Nas 6 odustalo je iz jednog jedinog razloga: ne možemo imati SVOJ dedicated server i raditi s njim što hoćemo, imati ping kakav hoćemo smjestivši server ako treba u Iskon, Inside.. bilo gdje i igrati na pingu od 20-30ms i ne ovisiti o IW-u kada i gdje će što i kako raditi. No way.

 

 

Dobar post. Stariji i mudriji ktome i iskusniji nebu kupovali igru. Eto iz mojeg djela društva koje se geeka malo svi su redom odjavili pre-ordere ili najavili ne kupnju igre. Ja ionako imam usidreno stajalište da prvo skinem,probam pa ako mi se svidi,a ktome,najvažnije i zahtjeva original ključ; kupim.

 

Ekipa 7-17 godina bu to kupila zato kaj su svi frendovi tak rekli i zato kaj nisi dovoljno cool na BOL forumu ako otkažeš pre-order Smijeh za 300kn ja i frend roknemo 2 bifteka,butelju i masu priloga.....jedan fini ručak. Dedicated as we wait ;)

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
troublemaker kaže...

Ekipa 7-17 godina bu to kupila zato kaj su svi frendovi tak rekli i zato kaj nisi dovoljno cool na BOL forumu ako otkažeš pre-order Smijeh za 300kn ja i frend roknemo 2 bifteka,butelju i masu priloga.....jedan fini ručak. Dedicated as we wait ;)

Pazi malo niti ja, niti pirat nemamo 17 godina a kupili smo igru, mislim da je i danny_HR i ona više nema 17 godina....ali dobro neda mi se sad više tu nabrajati ko ima kolko godina. Samo sam te želio ispraviti

Neki govore da su otkazali svoj preorder,a ustvari nisu ni preorderali(npr.Topforumaš), idi gledat na iw-ov forum tamo ima još više koji su priznali da nisu preorderali.

Mi neki ne kupujemo radi dedi servera, nego zato jer smo fanovi serijala, znam mnogo starijih ljudi koji rade pa kupuju igru jer su fanovi serijala.

btw,ako je kod tebe hrana ili igra onda nisi normalan ostavi se kompa i najedi seNamigiva.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice