Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.362.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
BDS kaže...

Sa ovom slikom još od početka sve je bilo jasno...alfa i omega svega. Početak i kraj Batrfild V igjice.

 bfv je propao od pocetka, jer su htjeli napraviti neki a la fortnite coop shooter a ne battlefield.

pogotovo sa onom izrekom "if you dont like it, dont buy it". takodjer u intervjuu (dolje) vuce paralele sa tim jer u fortnajtu mores igrati ko zenska osoba a u battlefieldu ne.. ma LOL

 


“This is something that the development team pushed,” Soderlund told Gamasutra during an E3 interview. “Battlefield 5 is a lot about the unseen, the untold, the unplayed … The common perception is that there were no women in World War II. There were a ton of women who both fought in World War II and partook in the war.”

After explaining the creative reasoning, Soderlund moved into personal examples. “I have a 13-year-old daughter that when the trailer came out and she saw all the flak, she asked me, ‘Dad, why’s this happening?'” he continued. “She plays Fortnite, and says, ‘I can be a girl in Fortnite. Why are people so upset about this?’… I just said, ‘You know what? You’re right. This is not ok.’ These are people who are uneducated – they don’t understand that this is a plausible scenario.

“Listen: this is a game. And today gaming is gender-diverse, like it hasn’t been before. There are a lot of female people who want to play, and male players who want to play as a badass [woman]. And we don’t take any flak. We stand up for the cause, because I think those people who don’t understand it, well, you have two choices: either accept it or don’t buy the game. I’m fine with either or. It’s just not OK.”

 

izvor

 

Koja bljuvotina jbt

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield V

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
darkborg kaže...

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

 

Ja sam bas prije pola sata razmisljao instalirati BF4...

 

Ali pazi ti to - moramo biti oprezni da slucajno igra iz BF serijala ne povrijedi osjecaje devetogodisnjoj curici. Imam 3 kceri i dobile bi jezikovu juhu da mi pocnu srat tako nesto.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Battlefield V

Šta vajnate bezveze. Bf ka bf, trčeš od zastave do zastave i skupljaš bodove... Uvik isto

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Ali pazi ti to - moramo biti oprezni da slucajno igra iz BF serijala ne povrijedi osjecaje devetogodisnjoj curici. 

 Od trenutka te izjave je odmah bilo jasno da je igra za pićkice od pićkica.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Battlefield V

prosječan bf veteran kad vidi šta su uradili sa bf 5

 

ne bude li šestica moderno ratovanje i perfekcija u svakom smislu, bf će postat nebitan kao insurgency, orchestra i ostale igre s malim communityima.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Evo da se javim i ja jedan put u temu... Baš je bilo napeto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Htjeli su udovoljiti svima, a na kraju nisu skoro nikome.

 

Šteta jer da su na BF1 nabacili ove neke izmjene igra bi bila perverzija. Plus naravno isto tolko sadžaja kao u BF1. Al eto jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Izzy kaže...

Evo da se javim i ja jedan put u temu... Baš je bilo napeto.

 E, ove runde s nekoliko ticketa razlike su najbolje :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
LeftY_CRO kaže...
BDS kaže...

Sa ovom slikom još od početka sve je bilo jasno...alfa i omega svega. Početak i kraj Batrfild V igjice.

 bfv je propao od pocetka, jer su htjeli napraviti neki a la fortnite coop shooter a ne battlefield.

pogotovo sa onom izrekom "if you dont like it, dont buy it". takodjer u intervjuu (dolje) vuce paralele sa tim jer u fortnajtu mores igrati ko zenska osoba a u battlefieldu ne.. ma LOL

 


“This is something that the development team pushed,” Soderlund told Gamasutra during an E3 interview. “Battlefield 5 is a lot about the unseen, the untold, the unplayed … The common perception is that there were no women in World War II. There were a ton of women who both fought in World War II and partook in the war.”

After explaining the creative reasoning, Soderlund moved into personal examples. “I have a 13-year-old daughter that when the trailer came out and she saw all the flak, she asked me, ‘Dad, why’s this happening?'” he continued. “She plays Fortnite, and says, ‘I can be a girl in Fortnite. Why are people so upset about this?’… I just said, ‘You know what? You’re right. This is not ok.’ These are people who are uneducated – they don’t understand that this is a plausible scenario.

“Listen: this is a game. And today gaming is gender-diverse, like it hasn’t been before. There are a lot of female people who want to play, and male players who want to play as a badass [woman]. And we don’t take any flak. We stand up for the cause, because I think those people who don’t understand it, well, you have two choices: either accept it or don’t buy the game. I’m fine with either or. It’s just not OK.”

 

izvor

 

Koja bljuvotina jbt

 Meni su i "skinovi", boje (paint job) za oružja i likove također glupost. Zaboli me kakav je izgled, zanima me kako oružje puca i radi kaos.Što su se toliko uhvatili izgleda... Neka daju što više oružja. Inače nisam nešto igrao BF serijal i nemam ta sjećanja i dojmove koje dosta vas ima, ali opet, sviđa mi se to napucavanje i sama vozila. Nešto na PS-u sam igrao BF1 (povremeno, kada kupim PS plus), na PC-u minimalno BF3 i to je to. I sjećam se da sam na PS-u igrao BF4, ali doslovno par partija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 13:02 (Izzy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
darkborg kaže...

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

 

Friday kaže...
darkborg kaže...

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

 

Ja sam bas prije pola sata razmisljao instalirati BF4...

 

Ali pazi ti to - moramo biti oprezni da slucajno igra iz BF serijala ne povrijedi osjecaje devetogodisnjoj curici. Imam 3 kceri i dobile bi jezikovu juhu da mi pocnu srat tako nesto.

 

 

Ironija je da mi je BFV ubio volju za drugim BF-ovima, jer jednostavno više ne mogu podnijeti da non-stop imam narančasti trokutić iznad glave. To me sad stvarno živcira.

 

Razmišljao sam čak da zakupim jednostavno server sa classic presetom u BF4, ali ko bi to igrao...

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

 

Ironija je da mi je BFV ubio volju za drugim BF-ovima, jer jednostavno više ne mogu podnijeti da non-stop imam narančasti trokutić iznad glave. To me sad stvarno živcira.

 

Razmišljao sam čak da zakupim jednostavno server sa classic presetom u BF4, ali ko bi to igrao...

 https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/ba61c9ee-f796-40ec-a4c5-999f1fb76f27/Bamboo-Bar-CLASSIC-All-Maps-48p-RANKED/

 

Tu i tamo zaigram, uglavnom je uvik popunjen. Kod classica mi se ne sviđa nedostatak kamere iz trećeg lica u vozilima pa nisam baš obožavatelj

12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
darkborg kaže...

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

 

Friday kaže...
darkborg kaže...

Baš mi je nekako ubilo volju za igrati otkako je izašla ova vijest, inače sam svaki dan bar dvije-tri runde bacio, sad više ni ne palim bfV.

Sad sam u dilemi, bf4 ili bf1? 

 

Ja sam bas prije pola sata razmisljao instalirati BF4...

 

Ali pazi ti to - moramo biti oprezni da slucajno igra iz BF serijala ne povrijedi osjecaje devetogodisnjoj curici. Imam 3 kceri i dobile bi jezikovu juhu da mi pocnu srat tako nesto.

 

 

Ironija je da mi je BFV ubio volju za drugim BF-ovima, jer jednostavno više ne mogu podnijeti da non-stop imam narančasti trokutić iznad glave. To me sad stvarno živcira.

 

Razmišljao sam čak da zakupim jednostavno server sa classic presetom u BF4, ali ko bi to igrao...

 E da, taj detalj sam zaboravio 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

 

Ironija je da mi je BFV ubio volju za drugim BF-ovima, jer jednostavno više ne mogu podnijeti da non-stop imam narančasti trokutić iznad glave. To me sad stvarno živcira.

 

Razmišljao sam čak da zakupim jednostavno server sa classic presetom u BF4, ali ko bi to igrao...

 https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/ba61c9ee-f796-40ec-a4c5-999f1fb76f27/Bamboo-Bar-CLASSIC-All-Maps-48p-RANKED/

 

Tu i tamo zaigram, uglavnom je uvik popunjen. Kod classica mi se ne sviđa nedostatak kamere iz trećeg lica u vozilima pa nisam baš obožavatelj

 

Šteta što nije 64 igrača, ali morat ću probati! Ne znam kako mi je promaklo, jer sam neki dan gledao servere na blogu i bila su samo 2 prazna classic servera. Thx!

 

Mislim da će mi ovo biti 3 ili 4 put da skidam BF4. :-)

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

 

Ironija je da mi je BFV ubio volju za drugim BF-ovima, jer jednostavno više ne mogu podnijeti da non-stop imam narančasti trokutić iznad glave. To me sad stvarno živcira.

 

Razmišljao sam čak da zakupim jednostavno server sa classic presetom u BF4, ali ko bi to igrao...

 https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/ba61c9ee-f796-40ec-a4c5-999f1fb76f27/Bamboo-Bar-CLASSIC-All-Maps-48p-RANKED/

 

Tu i tamo zaigram, uglavnom je uvik popunjen. Kod classica mi se ne sviđa nedostatak kamere iz trećeg lica u vozilima pa nisam baš obožavatelj

 

Šteta što nije 64 igrača, ali morat ću probati! Ne znam kako mi je promaklo, jer sam neki dan gledao servere na blogu i bila su samo 2 prazna classic servera. Thx!

 

Mislim da će mi ovo biti 3 ili 4 put da skidam BF4. :-)

 LOL, sve se igra :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Kako vidit na kojem serveru igraju prijatelji? Preko origina se ne mogu spojit na nikog, svaki put mi izbaci neki error 5 failed to join squad

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

Kako vidit na kojem serveru igraju prijatelji? Preko origina se ne mogu spojit na nikog, svaki put mi izbaci neki error 5 failed to join squad

(Sorry, čuvam klince, nisam se mogel spojiti)

 Ma, ni to nisu napravili kak spada.

 

Ako ti javi Error 5, znači da je squad pun i ne možeš se spojiti, naravno.

Ali, onda klikneš na tri strelice pokraj imena na koga se hoćeš spojiti, staviš Info i spojiš se na njegov server.

Kad si tamo, nije bitno u kojem timu, javiš se u chat, i ako on napravi mjesta i pozove te, nastat ćeš u njegovom squadu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Evo ga frane/cyber za kraj :)

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Evo ga frane/cyber za kraj :)

 

 I nije ti neugodno na net stavljat gameplay snimljen mobitelom? 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
psihoroba kaže...

Evo ga frane/cyber za kraj :)

 

 I nije ti neugodno na net stavljat gameplay snimljen mobitelom? 

 To mi bilo najbrze 🤣

Geforce experience mi nije instaliran a i guta mi pun k fps dok radi...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Volume kaže...

Ako ti javi Error 5, znači da je squad pun i ne možeš se spojiti, naravno.

Ali, onda klikneš na tri strelice pokraj imena na koga se hoćeš spojiti, staviš Info i spojiš se na njegov server.

Kad si tamo, nije bitno u kojem timu, javiš se u chat, i ako on napravi mjesta i pozove te, nastat ćeš u njegovom squadu.

 Ne znam zašto uopće to piše kao "error" jer vrlo lako uz par klikova mišem, malo dopisivanja u chatu i ako ti je Saturn u trećoj kućici i ako u međuvrermenu ne završi partija ti si već sa svojom ekipom u squadu....voila ništa lakše. U ostalom svi ste se žalili da je BF pojednostavljen i poglupljen. E vidite da nije 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 13:58 (MRSKI).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

psihoroba 

 

Vidiš nisam znao da guta FPS, budem ga i ja deinstalirao :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 14:52 (frane998).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Volume kaže...

Ako ti javi Error 5, znači da je squad pun i ne možeš se spojiti, naravno.

Ali, onda klikneš na tri strelice pokraj imena na koga se hoćeš spojiti, staviš Info i spojiš se na njegov server.

Kad si tamo, nije bitno u kojem timu, javiš se u chat, i ako on napravi mjesta i pozove te, nastat ćeš u njegovom squadu.

 Ne znam zašto uopće to piše kao "error" jer vrlo lako uz par klikova mišem, malo dopisivanja u chatu i ako ti je Saturn u trećoj kućici i ako u međuvrermenu ne završi partija ti si već sa svojom ekipom u squadu....voila ništa lakše. U ostalom svi ste se žalili da je BF pojednostavljen i poglupljen. E vidite da nije 

 Lako se tebi zajebavat...

14 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

psihoroba 

 

Vidiš nisam znao da guta FPS, budem ga i ja deinstalirao :D

 Samo kad snimam...

Sa 140/150 padne na 70-90 sto je previse

15 godina
offline
Battlefield V

Oni su 45+ stvari prvo napravili, a onda "izbrisali" iz igre. Onda se čude šta im sporo išlo sa novim contentom

 

Ups. Zaboravio sam video haha

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 18:14 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
frane998 kaže...

psihoroba 

 

Vidiš nisam znao da guta FPS, budem ga i ja deinstalirao :D

 Samo kad snimam...

Sa 140/150 padne na 70-90 sto je previse

 

To nesto kod tebe ne valja. Utjecaj na performanse je gotovo nepostojeci

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Oni su 45+ stvari prvo napravili, a onda "izbrisali" iz igre. Onda se čude šta im sporo išlo sa novim contentom

 

Ups. Zaboravio sam video haha

 

Kakvi su to carevi...

 

Još nije spomenuo druge reference koje su se pojavljivale na redditu. Američki lovac-bombarder i P-51 Mustang, reference na evropsku US frakciju, izrenderiranu unutrašnjost Ju-52 i boga pitaj šta sve još. Mislim da im je bilo jasno da će otkazati budući content još prije 3-4 mjeseca nakon debakla sa TTK-om. Nisu privukli nove igrače, a uspjeli su raspizditi postojeće. Zamisli koliki je tek finacijski fail BFV, kad su odlučili ne izbaciti skoro gotova oružja i opremu. Luđaci.

 

Platio bih kad bi mogao nekako saznati šta se sve događalo za vrijeme razvoja igre u DICE-u, samo radi drame i priče.

uteče Medžedža!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

prosječan bf veteran kad vidi šta su uradili sa bf 5

 

ne bude li šestica moderno ratovanje i perfekcija u svakom smislu, bf će postat nebitan kao insurgency, orchestra i ostale igre s malim communityima.

 Cuj nebitan kao te igre koji su taktički realistični shooteri u kojima je TTK puno manji, a gameplay drugaciji. Ne mijesaj kruske i jabuke.

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
psihoroba kaže...
frane998 kaže...

psihoroba 

 

Vidiš nisam znao da guta FPS, budem ga i ja deinstalirao :D

 Samo kad snimam...

Sa 140/150 padne na 70-90 sto je previse

 

To nesto kod tebe ne valja. Utjecaj na performanse je gotovo nepostojeci

 Si ozbiljan ovaj put il se zajebavas ko inace 🤣

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
Friday kaže...
psihoroba kaže...
frane998 kaže...

psihoroba 

 

Vidiš nisam znao da guta FPS, budem ga i ja deinstalirao :D

 Samo kad snimam...

Sa 140/150 padne na 70-90 sto je previse

 

To nesto kod tebe ne valja. Utjecaj na performanse je gotovo nepostojeci

 Si ozbiljan ovaj put il se zajebavas ko inace 🤣

 

Pa ozbiljno. Moze ti uzeti frejm-dva i to je to

Freak Show Inc.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice