Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.630.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battlefield 3

Pošto će od sutra silencer postati beskorisan slažem si ponovo sve loadoute jer su svi imali silencer.

dakle trebam preporuka što staviti na m16 i pkp te scar. Ako netko to koristi pa ima neki zanimljiv loadout da mi da ideju,. hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
kako ce prigusivac... Postat bezkoristan?
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...

Pošto će od sutra silencer postati beskorisan slažem si ponovo sve loadoute jer su svi imali silencer.

dakle trebam preporuka što staviti na m16 i pkp te scar. Ako netko to koristi pa ima neki zanimljiv loadout da mi da ideju,. hvala.

m16-reflex,foregrip,laser

pkp-reflex,bipod,mags

scar-reflex,foregrip,laser/barrel

 

zasto ce silencer bit beskoristan?

13 godina
offline
Re: Battlefield 3
ceco22 kaže...
kako ce prigusivac... Postat bezkoristan?

a ono dobit će veći spread i neće više smanjivat recoil...a ono, samo će te skirvat na mapi ništa više...

 

edit: jadna nenina majka :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 17:37 (fila2208).
16 godina
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...

Pošto će od sutra silencer postati beskorisan slažem si ponovo sve loadoute jer su svi imali silencer.

dakle trebam preporuka što staviti na m16 i pkp te scar. Ako netko to koristi pa ima neki zanimljiv loadout da mi da ideju,. hvala.

sto ce biti beskoristan?

edit* uh jeste brzi sa pitanjima i odgovorima...

-BiH-slackspace
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 17:40 (ovajonaj).
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Da li se možda zna kad će sutra peč?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
MegaMass 2000 kaže...

Da li se možda zna kad će sutra peč?

 

Između 9 i 11 sati po centralneuropskom vremenu.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Neće biti beskoristan, još uvijek će biti najbolji izbor za smanjiti recoil, a više neće smanjivati damage kao i prije 7-20% ovisno o puški / snajperu, nego je smanjena udaljenost kada će damage početi opadati. Tako da će silencer + foregrip biti i dalje odličan izbor. Ali također i Flash Supressor koji će nešto više smanjiti recoil, ali ne znatno više od silencera koji te ipak skriva na minimapi.

 

http://i.imgur.com/7OHnO.jpg

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

Jedva natjeram origin da radi i sad nemogu uopce uc ni na jedan server, spojim se na bilo koji server i iste sekunde pukne igra.

Izgleda da ce bit lagani deinstal i bye battlefield.

=XII=SandMan....
13 godina
offline
Battlefield 3

Nemrem ovo više igrat, pogotovo kad znam da će sutra popraviti nečujni javelin, havoca, itd. itd., ubijaju me u pojam debili...sad sam sjeo u heli sa doktorom, dečko si je fino otišao jako visoko i onda se bacio padobranom odozgora a ti fila hvataj heli.

hehe moraš voljeti battlefield.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
Y2K2 kaže...

Jedva natjeram origin da radi i sad nemogu uopce uc ni na jedan server, spojim se na bilo koji server i iste sekunde pukne igra.

Izgleda da ce bit lagani deinstal i bye battlefield.

Pa nemoj se puno ni trudit, vjerojatno pripremaju teren za patch i sigurno da večeras a niti sutra igra niti origin neće radit kako triba. Čemu bezveze živciranje. Odeš vanka na pivo, večeras liga prvaka, mozak na pašu. Sutra "bumo videli" kako će to sve skupa funkcionirat.

 

Živili!

Fr4nk_Horrig4n
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 19:15 (Hedrick).
16 godina
offline
Battlefield 3

Cijeli dan me buše, na rubu sam živčanog sloma...

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Cijeli dan me buše, na rubu sam živčanog sloma...

Ako ti "zafali" imaš tu...

 

Fr4nk_Horrig4n
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

Dali postoji neki applet  za Logitech G510?

[G]Diretore_BB
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Zasto neki ljudi ovdije misle da je "izvadi med pack-baci med pack-vrati pusku" macro, kad za to sve sta treba napraviti je bindati neku slobodnu tipku misa na gadget 1 u ingame izborniku i igra ce sama to napravit ?!?!?!

Battlelog nick: d3aDmau5_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 19:46 (berto).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
berto kaže...

Zasto neki ljudi ovdije misle da je "izvadi med pack-baci med pack-vrati pusku" macro, kad za to sve sta treba napraviti je bindati neku slobodnu tipku misa na gadget 1 u ingame izborniku i igra ce sama to napravit ?!?!?!

To su radili u BC2

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
mabencic kaže...

Dali postoji neki applet  za Logitech G510?

Nis posebno pametno.

Jedan koji ti ispisuje (staticne) statse s bf3stats stranice, ne sjecam se imena al ak te interesira pronadjem.

A drugi koji ti ispisuje podatke sa servera na kojem se nalazis (broj igraca, ping, mapa....) zove se hooahXS.

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
12 godina
offline
Battlefield 3

FlamingKing, zavrsio si na Pixel Enemy videu?? {#}

Ubiju te na 0:42 {#}

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
berto kaže...

Zasto neki ljudi ovdije misle da je "izvadi med pack-baci med pack-vrati pusku" macro, kad za to sve sta treba napraviti je bindati neku slobodnu tipku misa na gadget 1 u ingame izborniku i igra ce sama to napravit ?!?!?!

To je bio samo primjer...doh!! {#}

Battlelog ~ UrbanFsk
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

trebali ste mjutat taj video., stvarno nije u redu

{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
neutron0707 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
neutron0707 kaže...

evo ovako dakle prije nekoliko dana mi se nakon 1h igranja bf3-a dogodio BSOD na kompu pod moj pc. resetirao sam i normalno nastavio igrat jos neki 40 minuta i sve je bilo normalno. sljedeci dan sam opet krenuo igrat te mi se igra nakon 1h smrzla te sam ju morao preko task managera ubiti. sada mi se ponekad nakon nekog vremena znaju neke teksture pogubiti na mapi (npr. jedno brdo na caspian borderu potpuno nestane dok se ne respawnam)

jel znate u cemu bi bio problem?

temperature su ok (proc na 45, a grafa na 55 °)

nisam nis novo instalirao, a do sada mi je igra radila u redu 

BSOD, teksture... sve upucuje na temperature...

Hmm...

Jesi probao otvoriti komp i provjeriti dal ima prasine?

nisu temperature sigurno jer sam cistio komp u nedjelju (temeljito sam ga pocistio, dakle ne onak prek qurca sa krpicom nego sam bas sve sa stapicima za usi itd.)

inace imam zalman z9 plus kuciste te na njemu (na njegovom termometru) ne prelazi temperatura preko 37° u samome kucistu

jos sam mjerio i sa fan controlom i iste rezultate sam dobio

stvarno ljudi dajte pomazite stvarno mi nista ne pada na pamet

FUS RO DAH!!!
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
mabencic kaže...

Dali postoji neki applet  za Logitech G510?

na sta mislis?

na Logitech Gaming Sowtware ili ?

My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Cijeli dan me buše, na rubu sam živčanog sloma...

Meni je drago da te možemo bušit u BF3 jer u BC2 ja te nisam mogao nikako, ipak mi to bila uvodna u BF.{#}{#}

16 godina
offline
Re: Battlefield 3
hellbyte0 kaže...
Danny_HR kaže...

Cijeli dan me buše, na rubu sam živčanog sloma...

Meni je drago da te možemo bušit u BF3 jer u BC2 ja te nisam mogao nikako, ipak mi to bila uvodna u BF.{#}{#}

Nabijem te na *****, ***** ti ******** da ti ***** ********. {#}

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 21:01 (Danny_HR).
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
CyberDemonVZ kaže...

FlamingKing, zavrsio si na Pixel Enemy videu?? {#}

Ubiju te na 0:42 {#}

skripter 100% {#}

BF3 FlamingKing
14 godina
offline
Battlefield 3
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
15 godina
offline
Re: Battlefield 3

pusti ti to da nisam isao sad ovo citat nebih vidio ovo...

 

More awards for skillful heli flying 

One of the balancing items we have done in this game update is to better reward skillful heli pilots. To do this, we have increased the pilot’s score for transporting passengers who make kills from the heli. The assist score for heli pilots is now 50 points/kill. In a fully loaded transport, four passengers who make 1 kill each will give the pilot a sum total of 200 points. This balancing change is also present in the PlayStation 3 update that went live yesterday.

15 godina
offline
Re: Battlefield 3

Good news, Battlefield 3 PC players - The latest patch for Battlefield 3 will be rolling out tomorrow. The ~1.6 GB update will start rolling out at around 9AM UTC / 11 AM CET March 29. You can read the highlights here: http://blogs.battlefield.com/2012/03/beep-beep-battlefield-3-update-goes-live-on-pc-tomorrow-improved-commo-rose-and-minimap-lots-of-fixes-and-new-shortcut-items-live/

The Xbox 360 patch will be coming soon. We'll have a date for you ASAP.

 

evo kome se neda otvarat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice