Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.287.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Možeš ući u skvad koji želiš?

 

Imaš dedicirane servere pa se ekipa lako skupi navečer na domaćem serveru di su naši admini?

 

Klase, odabereš isključivo klasu medic, a ne medic sa c4 i sniperom?

 

 Dada naci ces sigurno dovoljan broj naših igrača da se igra na dedicated serverima sa adminima. Malo sutra. Ni da izadje zlatni Battlefield nikad više onoliko ljudi kao kad se BF3 igrao. Klinci sad igraju nešto drugo. A ovi koji su igrali BF3 plove prema 40tima

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 14:27 (BeLLicus).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

 Dada naci ces sigurno dovoljan broj naših igrača da se igra na dedicated serverima sa adminima. Malo sutra. Ni da izadje zlatni Battlefield nikad više onoliko ljudi kao kad se BF3 igrao. Klinci sad igraju nešto drugo. A ovi koji su igrali BF3 plove prema 40tima

 Nije uopče bitno jesu li dedicated treba bit official servera da vidim koliko je igrača koje se mape vrte, želim birat gdje ću i u koji squad ću.Ne gledaj u portalu koji ima 20ak složenih servera pola je prazno. Kako to ne vidite da nema šta vam je.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
BeLLicus kaže...

 Dada naci ces sigurno dovoljan broj naših igrača da se igra na dedicated serverima sa adminima. Malo sutra. Ni da izadje zlatni Battlefield nikad više onoliko ljudi kao kad se BF3 igrao. Klinci sad igraju nešto drugo. A ovi koji su igrali BF3 plove prema 40tima

 Nije uopče bitno jesu li dedicated treba bit official servera da vidim koliko je igrača koje se mape vrte, želim birat gdje ću i u koji squad ću.Ne gledaj u portalu koji ima 20ak složenih servera pola je prazno. Kako to ne vidite da nema šta vam je.

 Ma boli me laban ne igram više svakako. Derem guzove u warzone svima napetije mi je. Kad izidje iduci najbolji Battlefield ikad vracam se. Kupit  RTX 5090 i5 17900k 64 gige ddr5 rama i da budemo spremni, (tad će te komponente biti dostupne jer novi bf nece skoro)

15 godina
offline
Battlefield 2042

Ma vratio sam se u bf1 nisam sva oružja otključao ima još posla.Kad ubace novu mapu iz bf4 ovde i klase onda opet probat.Bacim ovde koju zabavim se ajde neću reč da nije zanimljivo jer volim moderna oružja ali bf1 je zakon.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Možeš ući u skvad koji želiš?

 

Imaš dedicirane servere pa se ekipa lako skupi navečer na domaćem serveru di su naši admini?

 

Klase, odabereš isključivo klasu medic, a ne medic sa c4 i sniperom?

 

 Dada naci ces sigurno dovoljan broj naših igrača da se igra na dedicated serverima sa adminima. Malo sutra. Ni da izadje zlatni Battlefield nikad više onoliko ljudi kao kad se BF3 igrao. Klinci sad igraju nešto drugo. A ovi koji su igrali BF3 plove prema 40tima

 Nisi postojao ni bio bitan kad je bf3 živio, ponajviše uz pomoć ovog foruma.

Da je BF kvalitetan i da je igriv te da ima imalo bf3/4 čarolije, i da ima server browser garantiram puna dva domaća servera 48-64 igrača svaku večer, a vikendom i po danu.

 

Šta onda šta plovimo prema 40tima, i dalje ljudi igraju dobre igre, kojih je nažalost malo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Ne razumiješ ti šta squad, server browser(ima ga u portalu,glavna igra ne), klase. Jesi uopče igrao ikad ijedan bf prije ovog? Valjda si to ti u frend listi? Ako si to ti onda si totalno oduzet sa osjetilima i zapažanjima.

 Priznam, nisam igral druge BF ove osim Harline, tu me kupilo. Član foruma pa znam da se za svaki BF javljaju (ja ih zovem konjusine) koje vise ne igraju zbog ovog ili onog, ti igras BF1 a gro konjsina je reklo da to nije pravi BF. Ne kazem ja da je ili da nije ali.... ne daj da te konjusine uvjere da BF igraju samo teške budale, probisvjeti i žene lakog morala. Jer tvrde konjusine da je to baš tako. E sad kad smo ustanovili i znamo da su to fakti, reci mi ti kon... dery mrski fila i ostali jel BF 2042 ok igra za mene ili ne, dal se ja zabavljam ili to igraju samo budale, probisvijet, hohštapleri i ini.

ebote

14 godina
offline
Battlefield 2042

Ovaj novi BF igraju samo bootovi i nobovi, čiteri djeca, žene i gejevi. Pravi alfa mužjaci sa penisom od 35 cm igraju COD za 70 eura i kad nabriju puške za warzone više ga ne igraju, jer su im narasle dlake i sad su bradate muškarčine i tam kolju u warzonu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
dery kaže...
ivanec kaže...
dery kaže...

Za one koji misle da je ovo bf reči ću vam tri osnovne stvari koje koje čine battefield:squad,klase,server browser. Te nijedne nema u ovome falsifikatu.Customizacija oružja je zaglupljena i zakomplicirana nepregledna.Ono sitno mapa šta se vrti samo par valja.Specijalci ne pripadaju bf-u, morali su biti ubačeni da se zna kako je to falsifikat.

Ovo su radile pičkice tetkice ili su šefovi pičkice tetkice nešto od toga jest.

 squad,klase,server browser? pa ima to sve nabrojano

 Ne razumiješ ti šta squad, server browser(ima ga u portalu,glavna igra ne), klase. Jesi uopče igrao ikad ijedan bf prije ovog? Valjda si to ti u frend listi? Ako si to ti onda si totalno oduzet sa osjetilima i zapažanjima.

 Priznam, nisam igral druge BF ove osim Harline, tu me kupilo. Član foruma pa znam da se za svaki BF javljaju (ja ih zovem konjusine) koje vise ne igraju zbog ovog ili onog, ti igras BF1 a gro konjsina je reklo da to nije pravi BF. Ne kazem ja da je ili da nije ali.... ne daj da te konjusine uvjere da BF igraju samo teške budale, probisvjeti i žene lakog morala. Jer tvrde konjusine da je to baš tako. E sad kad smo ustanovili i znamo da su to fakti, reci mi ti kon... dery mrski fila i ostali jel BF 2042 ok igra za mene ili ne, dal se ja zabavljam ili to igraju samo budale, probisvijet, hohštapleri i ini.

ebote

 Dok god tebe sekiraju mrski dery fila i ostali konji umjesto da igraš svoj bf i boli te kurac sve je jasno.

Igra je top, uživaj u njoj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Fila ti si mi godinama na ignore, samo dobijem notifikaciju da sam spomenuti hihihi

 

Ne vjerujem da propuštam kvalitet

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 16:20 (ivanec).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

Fila ti si mi godinama na ignore, samo dobijem notifikaciju da sam spomenuti hihihi

 I opet otvoriš da vidiš šta piše.

Dobro je to, drago mi je da igraš umjesto da vidiš šta fila piše na forumu.

 

uživaj u punokvrnom bf naslovu.

ti i forumaš, nadam se da punite domaće servere, a onda se prebacite skupa u skvad i koristite voip ingame, čujem da je revolucionarni dodatak igri.

I scoreboard 2.0 na tab kad stisneš, vrh.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Hvala, uživam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Molim admina da reagira jer je neko ivancu ukrao account. Znam lika osobno, zabavan, inteligentan, naočit momak sa dobrim smislom za humor. Ovaj ovdje na forumu je sušta suprotnost od ivanca kojeg ja poznajem. 

Moj PC  
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
 morala. Jer tvrde konjusine da je to baš tako. E sad kad smo ustanovili i znamo da su to fakti, reci mi ti kon... dery mrski fila i ostali jel BF 2042 ok igra za mene ili ne, dal se ja zabavljam ili to igraju samo budale, probisvijet, hohštapleri i ini.

ebote

 Ma čekaj jesi vidio kako sam napisao da igram i da mi je zabavno.Ali rado se vratim na stare dok to prije na prijašnjim nisam radio-vračao se na predhodne.Nije igra za tebe jer si konjusina i forumaš tvoj konjušar.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 16:32 (dery).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Dobro jel se igra taj COD ili koji k.?

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Dobro jel se igra taj COD ili koji k.?

 Na poslu sam, da nisam, dapače. Spojim se s ljudima u party i igramo squad based modove.

Belikus ubija u warzone, ima laser i onaj op gun i bojim se ići tamo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

OK, za danas su valjda ispucane životne frustracije, vidimo se za tri dana jovo nanovo. Dobro je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
A i dere guzove tamo 😁
12 godina
offline
Battlefield 2042

.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

 Priznam, nisam igral druge BF ove osim Harline, tu me kupilo. Član foruma pa znam da se za svaki BF javljaju (ja ih zovem konjusine) koje vise ne igraju zbog ovog ili onog, ti igras BF1 a gro konjsina je reklo da to nije pravi BF. Ne kazem ja da je ili da nije ali.... ne daj da te konjusine uvjere da BF igraju samo teške budale, probisvjeti i žene lakog morala. Jer tvrde konjusine da je to baš tako. E sad kad smo ustanovili i znamo da su to fakti, reci mi ti kon... dery mrski fila i ostali jel BF 2042 ok igra za mene ili ne, dal se ja zabavljam ili to igraju samo budale, probisvijet, hohštapleri i ini.

ebote

 Slazem se da je mrski konjusina...

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Molim admina da reagira jer je neko ivancu ukrao account. Znam lika osobno, zabavan, inteligentan, naočit momak sa dobrim smislom za humor. Ovaj ovdje na forumu je sušta suprotnost od ivanca kojeg ja poznajem. 

 Ja ovog čoveka ( Mrski )uopšte ne poznam

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
MRSKI kaže...

Molim admina da reagira jer je neko ivancu ukrao account. Znam lika osobno, zabavan, inteligentan, naočit momak sa dobrim smislom za humor. Ovaj ovdje na forumu je sušta suprotnost od ivanca kojeg ja poznajem. 

 Ja ovog čoveka ( Mrski )uopšte ne poznam

  jel ti ozbiljno. Rekoh da si ti sve preozbiljno shvačaš nema u tebe zajebancije.Sječam se da si ti jednom igrao sa mnom i rpg xanaxom, mi smo se nešto zajebavali u igri a ti se pjeniš da damo komandu bio si lud.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

  jel ti ozbiljno. Rekoh da si ti sve preozbiljno shvačaš nema u tebe zajebancije.Sječam se da si ti jednom igrao sa mnom i rpg xanaxom, mi smo se nešto zajebavali u igri a ti se pjeniš da damo komandu bio si lud.

 Je,je...ivanec je inace takav,pjeni se,dere se stsalno na nas losije,stalno zeli biti glavni biti prvi i najbolji...neda se igrat s njim,katastrofa je,ako si imalo losiji od njeg najebao si.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
hrka11 kaže...
dery kaže...

  jel ti ozbiljno. Rekoh da si ti sve preozbiljno shvačaš nema u tebe zajebancije.Sječam se da si ti jednom igrao sa mnom i rpg xanaxom, mi smo se nešto zajebavali u igri a ti se pjeniš da damo komandu bio si lud.

 Je,je...ivanec je inace takav,pjeni se,dere se stsalno na nas losije,stalno zeli biti glavni biti prvi i najbolji...neda se igrat s njim,katastrofa je,ako si imalo losiji od njeg najebao si.

 Teško je biti lošiji od njega........ Da si cijelo vrijeme u deploy screenu imat ćeš više poena od njega

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 15:31 (MRSKI).
12 godina
offline
Battlefield 2042

ja sad kad se zainatio da igram ovo gofno, gotovo poslije svakog meča, black screen

 

ako nista bar je alt+f4 instant quit.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

ja sad kad se zainatio da igram ovo gofno, gotovo poslije svakog meča, black screen

 

ako nista bar je alt+f4 instant quit.

 Stara bojka, mjenjaj pastu.

13 godina
offline
Battlefield 2042

Nije do igre, do drivera GPUa je. DDU iz safe moda i sve ispočetka.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Nema tih problema, mogu normalno nišaniti kad izađem iz vozila, miš radi normalno i nema black screena. 400+ odigranih partija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

onda cu uraditi reinstall gpu drivera

 

 

danas malo duze igrao, 99% samo mainfest.

ima li planova da ikako vrate server browser?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Braća ćelava 

PRN8 JBG MOR8
 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Pošto sam kupio grafu radi battlefielda 2042,i planiram početi igrati,unatoč svim recenzijama.. igram samo battlefield igre 10+ godina pa je i ta dosla na red...zanimaju me ove verzije standard,gold i ultimate..

Koju verziju da uzmem??

Znaci meni je samo glavno da imam sve mape koje su sad,i koje bi mogle biti u budučnosti, a i specijaliste bi isto htio. Skinovi i neki dodatki me ne diraju ni najmanje..

Vidim da neka verzija ima year 1 pass i još neke dodatke pa da ne pretplatim ili kupim krivo bezveze..

Mozda neka POUZDANA stranica gdje mogu kupit key (PC) nešto jeftinije?? Ako može pomoč  

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice