Stabilnih 5+Ghz Club zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 3.055
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Stabilnih 5+Ghz Club

Ponukan opaskom kolege Vase odlučio sam napraviti temu "Stabilnih 5+Ghz Club"

Znači ovako u listu ću uvrstiti samo takt CPU-a a Cinebench R15 je tu za provjeru stabilnosti i da po rezultatu vidim jesu li isključivane jezgre.

Molim vas da uslikate Cinebench R15 rezultat zajedno s CPU-Z prozorom na kojem se vidi frekvencija procesora.

Primjer moa slika:

Prijavu napraviti ovako: IME - MODEL CPU-a ---------- FREKVENCIJA CPU-a

 

Pa neka se vidi čiji CPU je sposoban izdržati Cinebench R15 na 5+Ghz a ne samo dignit Windows.

Svjestan sam da ni ovo nije potvrda 100% stabilnosti al bar nešto je.

 

Intel CPU

 

♦  nicky.sl - i7 2600k ----------------------------------------- 5179,91 Mhz

 

AMD CPU

 

 

nicky.sl
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 19:31 (nicky.sl).
Moj PC  
4 4 hvala 4
10 godina
offline
Stabilnih 5+Ghz Club

nicky.sl - i7 2600k - 5179,91 Mhz

nicky.sl
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
Po menu bezvezna team jer moze nekom bit stabilan process name 5ghz a taj je vani smrzavao mud. a nece nikad upotrebljati taj proc na 5ghz
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
online
Re: Stabilnih 5+Ghz Club

Ako prođeš Cinebench koji traje koji minut nije ti to garancija stabilnosti. Vrti OCCT 3 sata ili P95 Blend 6 sati pa reci da je stabilan.

10 godina
protjeran
offline
Stabilnih 5+Ghz Club

Po mom mišljenju nije bezvena tema jer stabilniji je ovako s cinebenchom nego kad samo dignu jednu jezgru pa validizaciju CPUz-om.

mirkan6
 
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
itomic009 kaže...

Ako prođeš Cinebench koji traje koji minut nije ti to garancija stabilnosti. Vrti OCCT 3 sata ili P95 Blend 6 sati pa reci da je stabilan.

.. i udri ga čekićem pa vidi koliko je tvrd

Nisam ni rekao da je garancija stabilnosti

 

Ajde zavrti ti ovo pa onda komentiraj !!!

nicky.sl
12 godina
protjeran
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
itomic009 kaže...

Ako prođeš Cinebench koji traje koji minut nije ti to garancija stabilnosti. Vrti OCCT 3 sata ili P95 Blend 6 sati pa reci da je stabilan.

slazem se donekle s ovim, no brat,bratu przit fx ili i7 konstantno na 5ghz nema nekog smisla {#}...lp

||| Core™ inside |||
16 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
Kak mislis "przit"?
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
Stjepanj kaže...
itomic009 kaže...

Ako prođeš Cinebench koji traje koji minut nije ti to garancija stabilnosti. Vrti OCCT 3 sata ili P95 Blend 6 sati pa reci da je stabilan.

slazem se donekle s ovim, no brat,bratu przit fx ili i7 konstantno na 5ghz nema nekog smisla {#}...lp

Zašto ti je onda ovo u Moj PC?

Intel Core™ i7 3820@5.0 Ghz + CM Hyper412 Slim (push-pull system) 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
Ma evo primer. Ja svoj komp stavim van na balkon I puknem ga na 5ghz I odvrtim test. Jel to znaci da je stabilan na 5ghz? Kasnije ga vratim u sobu i koristim na 4.5ghz .Mislim da tema nema smisla jer kako dokazati da ga je netko balkonirao il I nije u vrijeme testiranja.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
Patrick_cro kaže...
Ma evo primer. Ja svoj komp stavim van na balkon I puknem ga na 5ghz I odvrtim test. Jel to znaci da je stabilan na 5ghz? Kasnije ga vratim u sobu i koristim na 4.5ghz .Mislim da tema nema smisla jer kako dokazati da ga je netko balkonirao il I nije u vrijeme testiranja.

Ne zanima mene jel netko ugradija frizider u pc mene zanima koliko nas može odvrtit ovaj je..n. test na 5+ Ghz.

Šta mislite da ja moj proc drzim na 5,18 cilo vrime?

Ja ga držim na 4,4 a na ovo dignem kad mi triba za benchanje.

Ako niste sposobni napravit ovaj test nemojte ni ostavljat glupe postove

nicky.sl
11 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
nicky.sl kaže...
Patrick_cro kaže...
Ma evo primer. Ja svoj komp stavim van na balkon I puknem ga na 5ghz I odvrtim test. Jel to znaci da je stabilan na 5ghz? Kasnije ga vratim u sobu i koristim na 4.5ghz .Mislim da tema nema smisla jer kako dokazati da ga je netko balkonirao il I nije u vrijeme testiranja.

Ne zanima mene jel netko ugradija frizider u pc mene zanima koliko nas može odvrtit ovaj je..n. test na 5+ Ghz.

Šta mislite da ja moj proc drzim na 5,18 cilo vrime?

Ja ga držim na 4,4 a na ovo dignem kad mi triba za benchanje.

Ako niste sposobni napravit ovaj test nemojte ni ostavljat glupe postove

Slazem se s tobom, a mislim da sam i vidio temu koja se zove 24/7 taktovi procesora

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
15 godina
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club

Po meni je cilj stabilnog da ga mogu koristiti stalno na toj frekvenciji ali ocito to tebi nije, koja ti je onda jeb... korist od tog stabilnog 5ghz? Onda je to isti kur... kao i 5ghz klub. Ne mogu izvrtjeti jer nisam doma ali niti mi ne pada na pamet kada ne mogu koristiti tu frekvenciju 24/7. 5ghz stabilnh i onda se vrti test 15 min ma zesca glupost. Ali tko voli nek izvoli.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 23:32 (Patrick_cro).
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Stabilnih 5+Ghz Club
power_user kaže...
Stjepanj kaže...
itomic009 kaže...

Ako prođeš Cinebench koji traje koji minut nije ti to garancija stabilnosti. Vrti OCCT 3 sata ili P95 Blend 6 sati pa reci da je stabilan.

slazem se donekle s ovim, no brat,bratu przit fx ili i7 konstantno na 5ghz nema nekog smisla {#}...lp

Zašto ti je onda ovo u Moj PC?

Intel Core™ i7 3820@5.0 Ghz + CM Hyper412 Slim (push-pull system) 

pa isto kao i vecini onak iz nekakve(vizualno/moćne) fore, a hvala ti boze s ovim sistemom je to poprilicno lako sto je dokazano u skoro 99% bencheva na bug forumu, ovaj sandy-e ubija u svim benchevima na 5ghz (max je 5.34ghz ali nestabilno totalno :){#}!meni dovoljno! LP{#} jos samo da mi je vodeno da to posteno hladi...

||| Core™ inside |||
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 0:08 (Stjepanj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice