Volio bih...

poruka: 6
|
čitano: 1.128
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Volio bih...

"Volio bih da mi se komp osali i Winzi dižu točno u vrijeme kada ja kažem. Volio bih da mi se komp gasi kada ja kažem."

 

Dakle, htio bi sve ovo raditi preko nekog programa, kako da objasnim... Npr., ja sam na poslu a on se sam upali i nastavi nešto skidad s torrenta, ili nešto skida s neta, a ja moram rano u krevet da se naspavam za sutra, a on se ugasi sam u to i to vrijeme, odnosno u ono koje ja napišem; i tako da konstantno to radi bez mog ponovnog namještavanja. Može li mi netko nešto preporučiti?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2008 16:51 (Hex).
15 godina
neaktivan
offline
Volio bih...

Ja ti kazem nemoze jare i pare.:)

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Volio bih...
Hex kaže...

"Volio bih da mi se komp osali i Winzi dižu točno u vrijeme kada ja kažem. Volio bih da mi se komp gasi kada ja kažem."

 

Dakle, htio bi sve ovo raditi preko nekog programa, kako da objasnim... Npr., ja sam na poslu a on se sam upali, ili nešto skida s neta, a ja moram rano u krevet da se naspavam za sutra, a on se ugasi sam u to i to vrijeme, odnosno u ono koje ja napišem; i tako da konstantno to radi bez mog ponovnog namještavanja. Može li mi netko nešto preporučiti?

 task scheduler....Osmijeh
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
Volio bih...

Gašenje se može izvoditi pomoću programa i ima ih masu, a za paljenje pročačkaj BIOS - neke matične imaju opciju automatskog paljena u neko određno vrijeme.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Volio bih...

Ima li nešto jednostavnije?

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Volio bih...

evo znam jedan program za gašenje kad ti hočeš, a zove ti se brzi shutdown

evo link za recenziju  -program ti je freeware i lokaliziran, tj.od domačeg autora

downlaod

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice