Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.185
|
čitano: 6.450.447
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
KIKI3ooo kaže...
phoenix2003 kaže...

Da nešto vrijedi njegov intelekt već bi se obogatio a ne bi pisao tekstove na nižerazrednom web portalu!

 Tebi je uspjeh = materijalno bogatstvo.

Točno. Dokaži suprotno i naravno nemoj biti isključiv.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

...

Al' dobro ajde, možda i ne bude tako loše - čujem stalno ljude oko sebe kako plaču da im je esdepe grozan, ali da jednostavno ne mogu podnijeti pomisao glasanja za adeze. Možda ipak zasja malo sunca na ovim prostorima i adeze ne usoije doći na vlast.

Doduše, realno bi bilo očekivati da ih se hračne kad ih se vidi u javnosti, psi im pišaju po nogama na cesti, a djeca ih gađaju mačjim izmetom, ali kažu naši stari da s čim imaš, s tim klimaš...

Ne sluti na dobro. Hadezovci su odlučili uzvratiti udarac. I to ozbiljno. To se cijele obitelji pripremaju organizirano otići na glasanje i svi moraju glasat za HDZ!

A oni koji bi dali glas SDP-u samo da ne dobije HDZ, neće ni glasat, jer kažu da ne valjaju ni jedni ni drugi.

 

phoenix2003 kaže...
KIKI3ooo kaže...
phoenix2003 kaže...

Da nešto vrijedi njegov intelekt već bi se obogatio a ne bi pisao tekstove na nižerazrednom web portalu!

 Tebi je uspjeh = materijalno bogatstvo.

Točno. Dokaži suprotno i naravno nemoj biti isključiv.

Krivo sam napisao. Inteligencija = bogatstvo. Mislio sam na onaj tvoj drugi post. Znači tebi je imovinsko stanje mjerilo za talenat, uspjeh i inteligenciju. To je krajnje degutantno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 18:01 (KIKI3ooo).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
phoenix2003 kaže...

 Ako prosječan Rvat razmišlja kao on, onda se ne piše dobro!

 Prosječan Rvat ne razmišlja. Zato i jesmo tu gdje jesmo.

mario.L_hr kaže...

Nema prosječnog Hrvata (ili još bolje prosječnog građana Hrvatske). To jednostavno ne postoji i nije moguće nikakvom znanošću doći do istoga. Kod nas postoje samo krajnosti.

 Rekao je RVAT. Kod takvih, a dokazuju to svaki dan, i ne postoji ništa drugo nego krajnost.

i dalje 'vi' šumom, dok mario drumom.. :))

-nema prosječnog, jer je u startu extrem... ako se u odgovor ubaci rvat, završava s krajnost, tad je jasno koliko je to antiargument prosječnosti.

hajd ovak, ne prostoji prosječan naj(nešto), tj to je oximoron, jednako kao prosječan rvat.. a ljudi su jedinstveni kako god okrenemo, pa i kad su rvati u pitanju.

 

ili =Sarma.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ma dobro, to se i očekuje od njih, to je uvijek tako bilo, na svim izborima.

A esdepeovci ionako nikad nisu imali tu stabilnu glasačku mašineriju; njihovi birači ipak koriste mozak prije zaokruživanja rednog broja na listiću.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 18:06 (Veliki Brat).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

.. njihovi birači ipak koriste mozak prije zaokruživanja rednog broja na listiću.

 svaka motorička funkcija ovisi o mozgu, pa i kod biljaka.. i osoba u komi, dok se nekim pomagalima čak mogu pogretati umjetni udovi (ko terminator..).

tako da, .. kako god zvučalo, svi za zaokruživanje koriste mozak, pa i kad ga 'defacto' nemaju ili ne koriste.. 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

i dalje 'vi' šumom, dok mario drumom.. :))

 Pa, rvat je ubačen namjerno, baš zbog toga što će nam u nedjelju Rvati opet krojiti sudbinu sljedeće četiri godine.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
KIKI3ooo kaže...
Veliki Brat kaže...

...

Al' dobro ajde, možda i ne bude tako loše - čujem stalno ljude oko sebe kako plaču da im je esdepe grozan, ali da jednostavno ne mogu podnijeti pomisao glasanja za adeze. Možda ipak zasja malo sunca na ovim prostorima i adeze ne usoije doći na vlast.

Doduše, realno bi bilo očekivati da ih se hračne kad ih se vidi u javnosti, psi im pišaju po nogama na cesti, a djeca ih gađaju mačjim izmetom, ali kažu naši stari da s čim imaš, s tim klimaš...

Ne sluti na dobro. Hadezovci su odlučili uzvratiti udarac. I to ozbiljno. To se cijele obitelji pripremaju organizirano otići na glasanje i svi moraju glasat za HDZ!

A oni koji bi dali glas SDP-u samo da ne dobije HDZ, neće ni glasat,jer kažu da ne valjaju ni jedni ni drugi.

Pa to je realnost fučkaj ga, a sumornih dokaza ima kolko hočeš kaj drugo. Onako ukratko HDZ+priljepci=Gačci ili Gavrani, a SDP+priljepci=Svrake i to je to.Ali ajd treba se nadat da če u buduče bit bolje, pogotovo kolko se kod nas ulaže u obrazovanje ipak smo država znanja jel.

 

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/vec-dva-mjeseca-56-daka-ne-moze-u-skolu-1034236

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Evo moja obitelj organizirano bojkotira izbore, jer su obje velike opcije jednako korumpirane i jer su nas u talu unistili, a ovi ostali priljepci ne valjaju ni za kujac
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
KIKI3ooo kaže...
phoenix2003 kaže...

Da nešto vrijedi njegov intelekt već bi se obogatio a ne bi pisao tekstove na nižerazrednom web portalu!

 Tebi je uspjeh = materijalno bogatstvo.

Točno. Dokaži suprotno i naravno nemoj biti isključiv.

Krivo sam napisao. Inteligencija = bogatstvo. Mislio sam na onaj tvoj drugi post. Znači tebi je imovinsko stanje mjerilo za talenat, uspjeh i inteligenciju. To je krajnje degutantno.

Jedna od definicija inteligencije jeste moć snalaženja u novim situacijama. Da bi to radio što uspješnije, za to treba talenat a na kraju i uspjeh. Malo je vjerojatno da inteligentni ljudi ne postanu i uspješni. Ukoliko su inteligentni smisliće ideju koju će na kraju i realizovati. Oni koji to ne znaju, ostaće praznih džepova.

Mislim da diplomirani inžinjer mašinstva svoju karijeru ne bi gradio na način da piše na trećerazrednom web portalu. To nije prirodno niti logično.

 

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

bar ponekad i nešto normalno ispadne na tom indexu, šteta samo što su prestali nabrajati jer toga ima za puno više i ne samo u hdzsdp-u

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/koji-je-najgnjusniji-potez-hdzsdpa/853336.aspx

 

16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Koliko ce izbjeglica jos doc u EU, meni nije jasno cija to zapovijed propusta migrante samo tak, prolaze di i kad oce, kostaju ko suho zlato, i nema ogranicenja.

 

Ostatak svijeta samo gleda i ne yebe ih pol posto, dok EU glumi staru kurvetinu koja sve sama rjesava i nesposobni su vec godinu dana donijet bilo kakvu odluku.

 

Jedna doktorica rodom iz Ceske je radila u Njemackoj, veli da su tolke primitivcine da je to strasno, muskarci muslimani nedaju doktorima da im pregledavaju zene, a oni pak ne zele da ih pregledava zena. Zenska je normalno dala otkaz i otisla natrag u Cesku.

 

Za cca 20 godina Europa postaje seljacluk ko bliski istok.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

 

Za cca 20 godina Europa postaje seljacluk ko bliski istok.

 pa da, i onih 100-tinjak afrikanaca koji su došli u zagreb u zadnjih 20 godina (što je u postotcima otprilike jednako izbjeglicama u eu) napravili su od našeg glavnog grada nigerijsku prčiju... 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

bar ponekad i nešto normalno ispadne na tom indexu, šteta samo što su prestali nabrajati jer toga ima za puno više i ne samo u hdzsdp-u

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/koji-je-najgnjusniji-potez-hdzsdpa/853336.aspx

 

Interesantno, meni je svaka afera hadezea bar triput gora od esdepeove (koje su u pravilu redovito više komične nego realno štetne, čak sve niti nisu esdepeove, ali nvmd).

 

I lista mi je ful simpatična, obzirom da nedostaje (barem) onaj Karamarkov potez s brzinskim donošenjem novog Zakona i imenovanjem 200 ravnatelja policije tik prije odlaska s vlasti, ali razumljivo mi je da to nisu ubacili jer jednostavno nema pandana takvoj svinjariji iz redova esdepea (ili bilo koga drugog).

 

Da skratim, hadeze≠esdepe, ma koliko se neki trudili izjednačiti ih.

Gledam te!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
picajzla0707 kaže...

bar ponekad i nešto normalno ispadne na tom indexu, šteta samo što su prestali nabrajati jer toga ima za puno više i ne samo u hdzsdp-u

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/koji-je-najgnjusniji-potez-hdzsdpa/853336.aspx

 

Interesantno, meni je svaka afera hadezea bar triput gora od esdepeove (koje su u pravilu redovito više komične nego realno štetne, čak sve niti nisu esdepeove, ali nvmd).

 

I lista mi je ful simpatična, obzirom da nedostaje (barem) onaj Karamarkov potez s brzinskim donošenjem novog Zakona i imenovanjem 200 ravnatelja policije tik prije odlaska s vlasti, ali razumljivo mi je da to nisu ubacili jer jednostavno nema pandana takvoj svinjariji iz redova esdepea (ili bilo koga drugog).

 

Da skratim, hadeze≠esdepe, ma koliko se neki trudili izjednačiti ih.

 ...i nekima je svaka afera sdp-a triput gora od hadezejovih, jbga

 

to je kod nas tako, ljudi su se podijelili i svatko svojima gleda kroz prste

 

to opravdavanje je najgore od svega, jer ako ti se nešto gadi kod onih koje ne simpatiziraš, onda bi ti se ovi "tvoji" trebali gaditi još i više, bez obzira jel to za koji stupanj niža gadost 

 

na koncu, sve ovo nabrojano u članku, a još više ono što ne znamo i to svaka pojedinačna gadost, trebala bi u normalnoj zemlji biti dovoljna da ti ljudi nikad više ne izađu u javnost, a kamo li da se bore za vlast 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 ...i nekima je svaka afera sdp-a triput gora od hadezejovih, jbga

 

to je kod nas tako, ljudi su se podijelili i svatko svojima gleda kroz prste

 

to opravdavanje je najgore od svega, jer ako ti se nešto gadi kod onih koje ne simpatiziraš, onda bi ti se ovi "tvoji" trebali gaditi još i više, bez obzira jel to za koji stupanj niža gadost 

 

na koncu, sve ovo nabrojano u članku, a još više ono što ne znamo i to svaka pojedinačna gadost, trebala bi u normalnoj zemlji biti dovoljna da ti ljudi nikad više ne izađu u javnost, a kamo li da se bore za vlast 

 Tebi je jasno da je prva razlika u tome što je jedan njihov premijer u zatvoru, a stranka na sudu?

 

Nije Milanović gestapo da ljude prisluškuje i prati, pa ako neki njegov član i omaši zakon, kakve ima SDP veze s tim? HDZ je pak organizirano kriminalizirao sve oko sebe da bi se mogli zapravo diviti umijeću korupcije. Koliko god je Sanader bio lopov, ja mu skidam kapu ako je uspio to sve, a da nitko i HDZa nezna.

 

SDP i HDZ se nemogu nać ni u istoj rečenici, koliko god sada Karamarko pričao o katarzi i čišćenju.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

...i nekima je svaka afera sdp-a triput gora od hadezejovih, jbga

 

to je kod nas tako, ljudi su se podijelili i svatko svojima gleda kroz prste

 

to opravdavanje je najgore od svega, jer ako ti se nešto gadi kod onih koje ne simpatiziraš, onda bi ti se ovi "tvoji" trebali gaditi još i više, bez obzira jel to za koji stupanj niža gadost 

 

na koncu, sve ovo nabrojano u članku, a još više ono što ne znamo i to svaka pojedinačna gadost, trebala bi u normalnoj zemlji biti dovoljna da ti ljudi nikad više ne izađu u javnost, a kamo li da se bore za vlast 

Kakva je ovo glupost? Netko voli pojest i govno (pa i više puta zaredom), no to ne znači da je govno puno hranjivih tvari...

Hadeze ima al' ono stvarno, objektivno gore afere od esdepea. To nije opravdavanje esdepea, niti omalovažavanje njihovih afera, a definitivno nije najgore od svega.

 

No znaš što JE najgore od svega? Najgore od svega ti je kad ljudi, razočarani nečim lošim, krenu sve trpati u isti koš. Silovatelj nije isto zlo kao i voajer koji gleda curama u svlačionice, pljačkaš banke nije isto zlo kao dijete koje u dućanu ukrade sladoled, stranka koja je pokrala državu u ohoho navrata planski i namjerno nije isto zlo kao i stranka koja je gotovo pa nesposobna (s naglaskom na gotovo, jer su gomilu korisnih stvari napravili i nemjerljivo su bolja opcija od hadezea).

 

Za par dana će biti izbori. Neće se ponoviti mjesec dana kasnije, niti godinu dana kasnije. Na izborima neće biti pedest stranaka od kojih će svaka moći slagati koalicijsku vladu - samo su ih dvije. Kako god da okrenem, uvijek, uvijek, UVIJEK je objektivno bolje dati glas opciji koja nije u kombinaciji s hadezeom. Jer na čelu hadezea je tip koji na odlasku s vlasti zadire u strukturu funkcioniranja buduće države, jer hadeze ima takvu povijest laganja, lopovluka, svinjskog ophođenja s "protivnicima" i raspadanja da mi je ideja da oni ikako dođu na vlast jednako normalna kao i ideja da sam sebi propucam trbuh. Stvarno ne znam što tu nije jasno?

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

Kakva je ovo glupost? Netko voli pojest i govno (pa i više puta zaredom), no to ne znači da je govno puno hranjivih tvari...

Hadeze ima al' ono stvarno, objektivno gore afere od esdepea. To nije opravdavanje esdepea, niti omalovažavanje njihovih afera, a definitivno nije najgore od svega.

 

 Stvarno ne znam što tu nije jasno?

 Jedan komentar koji bi prvenstveno trebali pročitati oni kojima su ''svi oni isti'': Sanaderizacija na izbornim listama.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

Kakva je ovo glupost? Netko voli pojest i govno

 

Najgore od svega ti je kad ljudi, razočarani nečim lošim, krenu sve trpati u isti koš...

 

nije isto zlo kao i voajer koji gleda curama u svlačionice, pljačkaš banke nije isto zlo kao dijete koje u dućanu ukrade sladoled...

 

Za par dana će biti izbori...

 pojest ćemo govno ovako i onako

 

razočaran jesam, ali oni već jesu u istom košu

 

podcjenjuješ ih, nisu oni nit sramežljivi voajeri, nit malko zločesta djeca u dućanu

meni se daleko više sviđa usporedba s caponeom i o'donnellom

 

na koncu, da, kad već moramo birati između dva zla, sdp je bolja opcija od hdz-a, a mlanović je daleko bolji od karačmarka

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...
..

 

SDP i HDZ se nemogu nać ni u istoj rečenici, ..

  .. OOoo, ivan, dragi .. (moglo je bez  pridjeva?)

 

- pa to je tvoja rečenica, koja, samim time, potvrđuje da je moguće, da se može.

ostatak je prihvatljiv. :)

 

extended ver. .. ima jedna rečenica, čisto hipotetska za sad, npr naša zemlja (misli se RH) u blagostanju, visokom standardu, .. i tih par slova obiju stranaka. To bi bila nemoguća rečenica ako je true/false kriterij.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
....

Svaka čast!

 

Nema nam nekog izbora nego između dva zla izabrati manje...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...
Veliki Brat kaže...
....

Svaka čast!

 

Nema nam nekog izbora nego između dva zla izabrati manje...

Nažalost su takvi izbori već godinama.

A mislim da će biti još dugo. Jednostavno nema ozbiljne opcije (ne mislim populistički već realno).

11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Nema nam nekog izbora nego između dva zla izabrati manje...

Nažalost su takvi izbori već godinama.

A mislim da će biti još dugo. Jednostavno nema ozbiljne opcije (ne mislim populistički već realno).

hebeš takvu demokraciju

 

činjenica jest da trenutno sdphdz nema ozbiljne konkurencije, no takvo ih naše uvjerenje i drži tu gdje jesu, daje im sigurnost da i dalje mogu raditi što hoće i da nastave voditi međusobnu vječnu borbu na pitanjima ustaša, partizana i sličnih sranja

 

možda danas nema ozbiljne opcije, ali neće je ni biti sve dok se ovoj bandi ne počnu osipati glasovi

 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
Old Iggy kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Nema nam nekog izbora nego između dva zla izabrati manje...

Nažalost su takvi izbori već godinama.

A mislim da će biti još dugo. Jednostavno nema ozbiljne opcije (ne mislim populistički već realno).

hebeš takvu demokraciju

 

činjenica jest da trenutno sdphdz nema ozbiljne konkurencije, no takvo ih naše uvjerenje i drži tu gdje jesu, daje im sigurnost da i dalje mogu raditi što hoće i da nastave voditi međusobnu vječnu borbu na pitanjima ustaša, partizana i sličnih sranja

 

možda danas nema ozbiljne opcije, ali neće je ni biti sve dok se ovoj bandi ne počnu osipati glasovi

 

Bit će je tek kad se prestane "slijepo" vjerovati strankama i dok duhovi II svjetskog i Domovinskog rata ne završe u ropotarnici povijesti.

Više od 70 i 20 godina nakon tih ratova mi imamo ovakvu retoriku pred izbore.

u realnom svijeti HDZ bi nakon svih ovih afera ili nestao ili bio na margini, no njihovog glasača to ne brine. S druge strane dobar dio ljudi glasa protiv njih i jedini konsolidirani protivnik je SDP. i Tako već godinama...

14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

 

Obavezno pogledajte na 2:34 i ovog kralja na 4:05.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Jedan dio mene zeli da Karamarko pobjedi.

 

Ne vjerujem da bi predugo ostao na vlasti, a ima potencijal zatrti HDZ u povijest. (iako to sam mislio i sa Sanaderom)

- Psiho246
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

Jedan dio mene zeli da Karamarko pobjedi.

 

Ne vjerujem da bi predugo ostao na vlasti, a ima potencijal zatrti HDZ u povijest. (iako to sam mislio i sa Sanaderom)

Da, i ja sam to mislio, al ovi se vracaju jos jaci i ludji :) Sta su im glavonje veci lopovi i retardi, ovi su zesci za njih...

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Da, i ja sam to mislio, al ovi se vracaju jos jaci i ludji :) Sta su im glavonje veci lopovi i retardi, ovi su zesci za njih...

To je njihovo glasačko tijelo i to se ne da mijenjati.

13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Meni priča oko izbora sve više vuče na stihove Pipsa:

 

Na putu prema dole
Mornari ti masu
Zene te vole
Na putu prema dole
Jedino sto trebas
Vise nemas

Policajac kaze prodji
Crnoj misli kazes dodji
I gdje si tako dugo bila
Masno dupe kosom skrila
Na putu prema dole
Na putu prema dole

Na putu prema dole
Muskarci su smijesni
Zene su gole
Istina ne vazi
Jer lazi se broje
Ljudi cuce
Ljudi se boje

Carobne stvari se dese
Tamna koka tamno nese
Svi te tapsu svi te vole
Kad krenes prema dole
Na putu prema dole
Na putu prema dole

Na putu prema dole
Svi smo malo tasti
Zajebanti
I malo tko se sjeca
Jos manje pamti
Tek stignu ovdje
Ko na lagani piknik
A sa smileom ostanu
Ipak malo duzi weekend

Koncu ides po spagi
Gole kurve zovu dragi
Mozes sjedit mozes leci
Ne daj da se itko prijeci
Na putu prema dole
Na putu prema dole

Sebican si
Na dva mala gola
Pisana je tebi krasna rola
Al ti loptu
Nisi znao dodati
Pa ti sada svira plehnati
Muzicar

 

Ono što nam dolazi biti će gore od onoga što trenutno imamo. Čak i ako SDP sa svojim partnerima pobijedi. Ne čeka nas ništa lijepo, nadam se nekoj prinudnoj upravi od strane EU. SDP-ovoj vlasti zamjeram puno toga i mislim da nisu zaslužili idući mandat. Što reći za HDZ? Kad pogledam tko ih vodi i kakva je retorika (te problemi s kratkoročnim i dugoročnim pamćenjem) mogu se samo uhvatiti za glavu i stisnuti dupe uz zid (badava mi i to jer će mi bez beda zavući ruku u džep). Uglavnom, nema nam pomoći. Izići ću na izbore i sve ih prkrižiti (doslovno prekrižiti).

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kako stvari stoje, hdz će imati vladu, a mi se trebamo pomiriti s time da živimo u zemlji sa značajnim brojem političkih i/ili moralnih morona, ili se fino odseliti. Iluzorno je bilo očekivati nekakvo ''opamećivanje'' na razini populacije, za to su potrebna desetljeća sa određenim preduvjetima (edukacija, motiv), a ništ' od toga mi nismo imali. U zemlji gdje je ''krao, al' je dao'' jedan od najvećih komplimenata političkog integriteta i kompetencija, što očekivati?

 

Jedno masovno iseljavanje bi bio najpametniji potez na ovim prostorima ikad - ostat će redom oni koji glasaju kako bi sada njihovi krali za njih i polupismenu im djecu zaposlili na nepotrebne pozicije, oni ''poduzetnici'' kojima je najveći klijent država i gradovi, oni kojima ne treba hrana jer se svaki dan najedu vlastitog hrvatstva i, naravno, politička elita. Jasno je kako bi ovakav scenarij završio za one koji bi ostali, no njima se to ionako ne može objasniti, a nije ih ni briga - i najvažnije, ne bi ni nas trebalo biti briga. Glupome ne možeš objasniti da je glup, a pokvarenog ne zanima što je ispravno. U konačnici, tko je ovdje, zaista, glup? Glup sam ja jer sam još uvijek tu.

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...

 SDP-ovoj vlasti zamjeram puno toga i mislim da nisu zaslužili idući mandat. Što reći za HDZ? Kad pogledam tko ih vodi i kakva je retorika (te problemi s kratkoročnim i dugoročnim pamćenjem) mogu se samo uhvatiti za glavu i stisnuti dupe uz zid (badava mi i to jer će mi bez beda zavući ruku u džep). Uglavnom, nema nam pomoći. Izići ću na izbore i sve ih prkrižiti (doslovno prekrižiti).

 Imali su dva mandata u 25 godina (i oba puta se kampanja udružene zločinačke zajednice protiv njih svodila na viku: komunjare, partizani, udbaši),

a Hrvatskoj bi za prelazak u neku normalnu državu i "redovno" stanje trebalo 25 godina normalne, umjerene vlasti, za što nema šanse sljedećih  50 godina!

 

Pa ti križaj i pomaži zločinačkoj da opet uzmu uzde i upregne nas!

 

 

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 20:51 (kizo2703).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice