Problemi u friškoj vezi

poruka: 218
|
čitano: 50.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Mrblc, da, slažemo se da je svaka situacija specifična i generaliziranje tu nema smisla .

Ljudi i međuljudski odnosi su vrlo dinamično i često nepredvidljivi jer ovise o hrpi faktora na koje nemreš utjecati.

U ministarstvu gdje sam delao su ponekad na disciplinskom teže kažnjeni neke kolege za manje prijestupe nego neki kaj su baš zabrazdili. To ti je baš pitanje graha kako ti je opal taj dan, tko je u komisiji, kakve su volje, pritišće li ih tko, lobira li se tko za ili protiv tebe, koliko javnost zna o tome i bruji itd itd....

A to kaj veliš za prijateljstva, pa tu čak i razumijem kolegu. Mi smo ljudi, nismo roboti koji rade po algoritmima, puni smo mana, i posve je očekivano da ćeš više vjerovati i držati lojtru nekome koga znaš ili sa kime si dobar nego nekome koga opće neznaš ili čak i imaš nekaj protiv njega. Ja ne kažem da je to ispravno nego kažem da je takva realnost i da taj faktor nesmiješ zanemariti ako neku situaciju želiš secirati do najsitnijeg detalja.

Bilo je istraga gdje su neiskusniji kolege tapkali u mjestu jer su se držali teorije, zakona i sl. Dodjelom predmeta starom mačku slučaj se riješi u par dana, jer stari mačak zna poštara u kvartu, zna sve kurve, homiće, frizerke, konobarice, narkomane, kamatare, zna ko guzi čiju ženu, ko je kome trenutno dužan, i nakon malo kafenisanja u tim krugovima brzo dođe do informacija do kojih službenim razgovorima u postaji nebi nikad došao....

Zato i kažem da su međuljudski odnosi vrlo kompleksni i dinamični, vrlo su nepredvidljivi i hiroviti, i često su daleko od nekakvih savršenih moralnih oblika. Kada shvatiš i prihvatiš da svijet tako funkcionira, onda ti je mnogo lakše mnoge stvari razriješiti ili ostvariti.

11 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

10 dana već tamburate, a 'ljubavnik' se nakon prvog dana više nikad nije pojavio na forumu...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...

10 dana već tamburate, a 'ljubavnik' se nakon prvog dana više nikad nije pojavio na forumu...

Točnije, od kad ga je ddarkenfairyy nazvala psihom... 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...

10 dana već tamburate, a 'ljubavnik' se nakon prvog dana više nikad nije pojavio na forumu...

 Svi smo mi ljubavnici. Moguce je da to samo novi profil starog clana foruma. Mozda bugovci mogu provjeriti po IP logu.

7 godina
protjeran
offline
Problemi u friškoj vezi

Ma otkad se odselio, starci iskljucili internet jer im ne treba, a on se vratio doma i sad nema interneta.

 

Il pratite stampu, pa da se mladic u 20ima nije objesio, bacio pod vlak, utopio ili slicno. Svakavih slabica ima, to je danas tako.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2020 7:55 (Čitatelj).
6 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...

10 dana već tamburate, a 'ljubavnik' se nakon prvog dana više nikad nije pojavio na forumu...

 Nemoj tako. 

Čovjek je bio pjan kada je napisao objavu a sada redovito prati sve vaše objave off-line...

Nastavite mu pomagati, čita on sve...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Anđeo bez falinge kaže...

...a sada redovito prati sve vaše objave off-line...

Nastavite mu pomagati, čita on sve...

 da prati što pišemo, ne bi mu prijava 5. 5. bila prva i zadnja

6 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...

 da prati što pišemo, ne bi mu prijava 5. 5. bila prva i zadnja

 

 

ajde i ti kvragu

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

...a sada redovito prati sve vaše objave off-line...

Nastavite mu pomagati, čita on sve...

 da prati što pišemo, ne bi mu prijava 5. 5. bila prva i zadnja

 Pa dobro mozda ovo moze postati sticky za ljubavne i pravne probleme.

9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

...a sada redovito prati sve vaše objave off-line...

Nastavite mu pomagati, čita on sve...

 da prati što pišemo, ne bi mu prijava 5. 5. bila prva i zadnja

 Zvuci kao Stjepanj.

4 godine
neaktivan
offline
Problemi u friškoj vezi

Pozdrav.

 

Što biste mi savjetovali da napravim u ovoj situaciji?

 

Sviđao sam se jednoj curi prije malo više od god dana. Ali sam bio zauzet. Vec cca 8mjeseci sam opet slobodan. Ta cura je sad vec taman tih 8 mojih slobodnih mjeseci u vezi s nekim likom eto čisto reda radi (ne slažu se, on je nasilan prema njoj u javnosti a sigurno i privatno, ali eto dobro izgleda).

 

Uglavnom, kako često izlazim, sve češće srećem nju i njenu ekipu (dok sam sa svojom ekipom vani). S njom popričam uvijek malo kao i sa svakim od njih.  Ona je počela svojim frendicama kukat kak joj se ja i dalje sviđam, ali je i dalje u vezi s tim likom za kojeg "ne zna kak da ga se riješi"bez da napravi neku dramu. On je upravo odselio negdje van države i ona je njima pričala kak ga zeli ostavit i zapravo poslusat sebe i sa mnom nesta pokusat.

 

Nije da mi se s njom ulazi u vezu al cura je u svakom pogledu bomba. Zvala me van za vikend. Nije jos official prekinula s dečkom tim.

 

Da odem ili da ne odem , da cekam prekid taj konacni ili da ignoriram taj dio...?

14 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Cura je bomba?, kaj je onda cura ili bomba?, jer ne može biti oboje.

Jesi i ti našel mjesto za "ljubavne" savjete.

Ljubavne sam stavil pod navodnike jer to kaj ti opisuješ nema veze s ljubavlju.

 

12 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Kao prvo nije nimalo pametno uletit u vezu odmah nakon prekida.Stani sa strane pa ces vidjet da ce biti sa nekim trecim likom...Druga stvar jedna je zamnom trcala 3 godine pa na kraju nije klapalo, to nema nikakve veze jesi se ti njoj svidao prije godinu dana , pet ili deset godina.

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Cura je napunjena eksplozivom, zato je bomba. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Nisam ni mislio u vezu. Čisto tak izlazenje i zezanje. Nista ozbiljno, barem ne za početak.

 

Samo dobro izgleda i privlačna je. Ugl kužim sta hoćeš reći...Ko zna šta je njoj na pameti sad u takvom psihičkom stanju iz odnosa u odnos. No nije me zanimalo iz njenog pogleda neg iz mog , koliko mi je pametno u to uć samo iz "zabave" neke.

11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Mazni ti nju pa se poslije misli što i kako. Jebeš ti te bi-nebi pizdarije i premišljanja, moralne dileme i nećkanja, tako neš jebat još osam mjeseci
15 godina
suspendiran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Mazni ti nju pa se poslije misli što i kako. Jebeš ti te bi-nebi pizdarije i premišljanja, moralne dileme i nećkanja, tako neš jebat još osam mjeseci

 Pa kada ga zgrabi taj krkan...

 

 

11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Izzy kaže...

 Pa kada ga zgrabi taj krkan...

 iza svake cure stoji neki krkan, po tome nikad ne bi prišao niti jednoj od straha od krkana

majke ti mile izzy, jebeš li ti šta i zašto ne

14 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Mazni ti nju pa se poslije misli što i kako. Jebeš ti te bi-nebi pizdarije i premišljanja, moralne dileme i nećkanja, tako neš jebat još osam mjeseci

 Pa možeš ga ti pozvati k sebi, i ponudit mu koga god imaš doma, pa i sebe u slučaju nužde kad već tako brinrš za njega. 

12 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Nismo svi isti, ali za mene nije normalno vidjet lika sa jednom curom danas a sutra je vec sa drugom jer on mora karat.Isto vrijedi i za cure.

Meni nije jasno zasto je ona tebe zvala van , obicno je na decku da curu zove van sto bi po meni to znacilo da ti to bas i ne zelis.

 

 

9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Milki kaže...

Pozdrav.

 

Što biste mi savjetovali da napravim u ovoj situaciji?

 

Sviđao sam se jednoj curi prije malo više od god dana. Ali sam bio zauzet. Vec cca 8mjeseci sam opet slobodan. Ta cura je sad vec taman tih 8 mojih slobodnih mjeseci u vezi s nekim likom eto čisto reda radi (ne slažu se, on je nasilan prema njoj u javnosti a sigurno i privatno, ali eto dobro izgleda).

 

Uglavnom, kako često izlazim, sve češće srećem nju i njenu ekipu (dok sam sa svojom ekipom vani). S njom popričam uvijek malo kao i sa svakim od njih.  Ona je počela svojim frendicama kukat kak joj se ja i dalje sviđam, ali je i dalje u vezi s tim likom za kojeg "ne zna kak da ga se riješi"bez da napravi neku dramu. On je upravo odselio negdje van države i ona je njima pričala kak ga zeli ostavit i zapravo poslusat sebe i sa mnom nesta pokusat.

 

Nije da mi se s njom ulazi u vezu al cura je u svakom pogledu bomba. Zvala me van za vikend. Nije jos official prekinula s dečkom tim.

 

Da odem ili da ne odem , da cekam prekid taj konacni ili da ignoriram taj dio...?

 

prva stvar ona je glupa ko kurac ako je s tipom koji je nasilan prema njoj. Mrzim takve ženske, uvijek traže takve zbog nekih daddy issues, i onda će nakon 15 godina plakat kak uvijek naleti na krive tipove i kak su svi muški svinje. Tako da bi ju izbjegavao, osim ako dijamteralno ne promijeni način razmišljanja.

 

druga stvar, ne vidim problem u tome da se malo s njom zabavljaš, što ne bi?

12 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Mene je pola cura samo zvalo van tako da ne vidim kakve to ima veze?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 9:15 (ivanzu).
4 godine
neaktivan
offline
Problemi u friškoj vezi

Kad sam joj se javio prije 8mj mi je rekla da ima decka, tj pitao ju za van. Sto je opet bilo u neku ruku fer od nje da kaze odma.

 

Al evo sad je pred kraj s njim (valjd), za mene je situacija nejasna jer se ne zelim mijesat u njihov odnos. Tak da opet ona najbolje zna jel zeli il ne zeli sa mnom, a "zna" da cu otic s njom ak bude zvala. 

 

Sinoc smo bili vani prvi put. Ja oso doma iz grada ranije ,ona moje frendove napala di sam zas sam oso da me zovu i eto vratio se i malo se osli provozat autom .. nije bilo nis posebno izmedu nas al opet dovoljno dobro. Al opet joj se dns nisam javio ni nista. Jer koliko znam nije prekinula s deckom pa da ne ispadne kak ja navaljujem na nju, da ona nije zeljna paznje mozda pa da mu to skrina i salje kao vidi ovu budalu opet. 

 

Ugl nemam nis protiv tak uzivo dogovorit izlazak i otic van, nema smisla ubijat boga preko poruka, a bit ce jos izlazaka u to sam siguran.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2021 19:01 (Milki).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Problemi u friškoj vezi

Problem je taj što većina cura danas baš to i radi, a i dečki isto. Budu u vezi npr 2 godine , od tih 2 god 1 god je sve super, pola godine su nezadovoljni, pola godine si traže sljedeću/eg. 

 

Znači njima u glavi je prošlo već nwko vrijeme. Doduše za javnost izgleda tako kak izgleda jbg.

 

Nije moja stvar da sad kažem jel to valja il ne al primjetio sam da je to dosta česta pojava.

12 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Drevna kineska mudrost kaže da je bolje dobit batina zbog pič*e nego zbog nogometa.

 

16 godina
online
Re: Problemi u friškoj vezi
Milki kaže...

Problem je taj što većina cura danas baš to i radi, a i dečki isto. Budu u vezi npr 2 godine , od tih 2 god 1 god je sve super, pola godine su nezadovoljni, pola godine si traže sljedeću/eg.

 Strašno, moja evo već 8 godina trpi i ono super i ono nezadovoljno, te imanje i neimanje para..."problem" je očito u obojma nama.

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
MGloc kaže...

Nismo svi isti, ali za mene nije normalno vidjet lika sa jednom curom danas a sutra je vec sa drugom jer on mora karat.Isto vrijedi i za cure.

Meni nije jasno zasto je ona tebe zvala van , obicno je na decku da curu zove van sto bi po meni to znacilo da ti to bas i ne zelis.

 

 

 To ti je zato šta si zaosta u 60tima i imaš babske moralne vrijednosti. Momak ide još u srednju školu, kom briga jer mu cura jučer bila sa ikin i oče li sutra bit sa ikin, nije bas da će život provest sa njon a vjerojatnost da će kresnit tu mulicu je velika. U srednjoj su dvi opcije jebat il ne jebat. Bolja je prva IMO.

 

I ovo da žensko ne moze pozvat vanka je tolko seljački i zadrto da je to strasno

Not funny dude
9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
TKScump kaže...
MGloc kaže...

Nismo svi isti, ali za mene nije normalno vidjet lika sa jednom curom danas a sutra je vec sa drugom jer on mora karat.Isto vrijedi i za cure.

Meni nije jasno zasto je ona tebe zvala van , obicno je na decku da curu zove van sto bi po meni to znacilo da ti to bas i ne zelis.

 

 

 To ti je zato šta si zaosta u 60tima i imaš babske moralne vrijednosti. Momak ide još u srednju školu, kom briga jer mu cura jučer bila sa ikin i oče li sutra bit sa ikin, nije bas da će život provest sa njon a vjerojatnost da će kresnit tu mulicu je velika. U srednjoj su dvi opcije jebat il ne jebat. Bolja je prva IMO.

 

I ovo da žensko ne moze pozvat vanka je tolko seljački i zadrto da je to strasno

 

Ma u srednjoj bolje ne jebat. Primarno radi spriječavanja neželjene trudnoće. Ja ne mogu shvatiti da u Hrvatskoj u 2021. godini i dalje toliko žena ostaje trudno potpuno neplanirano. Naravno ne smatram njih krivcima, krivi su jednako i muški i žene. Ja živim u gradu cijeli život, i moram reći da je sramotno koliko je to česta pojava u gradu, a da ne pričam o okolnim selima. Tamo je ženidba sa 19-20 godina radi neželjene trudnoće broj 1 razlog za sklapanje braka. 

 

Bolje da se uopće ne jebavaju jer očito ne mogu shvatiti kontracepciju

11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Da sam još u srednjoj rekao bi ti da savjete primjeniš na sebi, dok tvoja cura i ja odemo kupiti kondome :D
11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Cansee kaže...
Ja živim u gradu cijeli život, i moram reći da je sramotno koliko je to česta pojava u gradu, a da ne pričam o okolnim selima. Tamo je ženidba sa 19-20 godina radi neželjene trudnoće broj 1 razlog za sklapanje braka. 

 

Bolje da se uopće ne jebavaju jer očito ne mogu shvatiti kontracepciju

 

A ovisi o kakvin se selima radi, u onin odvojenijin i zabačenijin je i cilj do 20te se udat i imat dicu inače si stara cura. xD

Not funny dude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice