Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

poruka: 6
|
čitano: 1.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

Program imam na par mjesta. A koj god pokušam pokrenuti neradi. I pokušavam izbrisati i neda... probao sam na par načina nekako neda...{#}

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

Problem je rješen... molio bih moderatora da izbriše ili zaključa temu.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

I sta si uradio ? 

Pitaj od Pirot do Vranje dali je Scarfaceee nekog zajebao
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

Bilo je 7 komada a jedan je bio sakriven i njegova datoteka je imala promjenjemo ime u bla bla. I tu je bio Uninstal... a nije mi dalo brisati kada sam išao start, control panel...

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.

pozz decki imam pitanje, instaliro sam word 10 i  iso sam ga obrisat, jel nesto nije ispravno radilo, i izbriso sam njegovu mapu u c disku, al on mi je osto kad idem pod control panel pa tamo pod deinstalaciju i nije ga moguce izbrisat nikakvu gresku ne javi ni nis samo ne trza, a na novog ga nemogu instalirat jel napise setup je presto radit i to je to :/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Rainmeterom neda se izbrisati.
zmaj268 kaže...

iso sam ga obrisat, jel nesto nije ispravno radilo, i izbriso sam njegovu mapu u c disku, al on mi je osto kad idem pod control panel pa tamo pod deinstalaciju i nije ga moguce izbrisat nikakvu gresku ne javi ni nis samo ne trza

Skini Revo Uninstaller free pa pokušaj s njim.

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

 

- Ubuduće briši programe preko reva/ ili preko windows deinstalacije. Ovako kad izbrišeš samo mapu/folder na disku ostaje ti smeća registry itd.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice