Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

poruka: 1.259
|
čitano: 177.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
microman kaže...
1337Code_breaker kaže...
potrositi ces 13 000 kn za foldanje -.-

Tu i tamo koja OC seansa sa tim djelovima, al primarno za Foldanje 24/7

Svaka čast stari!  {#}

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
osobno sam misljenja da bi dobra grafa to sve odradila jednako dobro, uzmes GTX 460 1GB, bolesno se cloka, clokas ju na max ubacis u najjeftiniju plocu i ostalo samo da ju podrzava i deres gpu klijent
moje misljenje...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
1337Code_breaker kaže...
osobno sam misljenja da bi dobra grafa to sve odradila jednako dobro, uzmes GTX 460 1GB, bolesno se cloka, clokas ju na max ubacis u najjeftiniju plocu i ostalo samo da ju podrzava i deres gpu klijent
moje misljenje...

ovako fino OC-aš tu GTX570, i overkolkaš procesor i fino zarađuješ 4 puta više bodova nego samo sa GTX460

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
ali sto ce ti bodovi pobogu, tako i tako radis dobro, zbog bodova se ne trosi 4 000 kn samo za grafu
a 13 000 kn za konfiguraciju koja ce skupljat prasinu....
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
1337Code_breaker kaže...
ali sto ce ti bodovi pobogu, tako i tako radis dobro, zbog bodova se ne trosi 4 000 kn samo za grafu
a 13 000 kn za konfiguraciju koja ce skupljat prasinu....

e ak se ima za uvijek najnovije grafe, samo zbog benchmarka i OC-a, zašto ne i konfa za foldanje, da ja imam para složio bi i ja dedicated f@h konfu

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
man....
a ja mislio recesija je :O
grafe se kupuju zbog igrica, profi rada.... ne zato da se qurcis koliko imas bodova...
ako vec to i radis, 13 000kn je malo (sta malo, puno! ) puno :O
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Evo bratćeva GTX275 upravo rendira proteine vezane za Alzheimerovu bolest. Vrjedno je 1300 bodova šta je za GTX275 poprilično

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje

A znači ti provjeravaš da li ti bratić folda, a ako ne onda mu jednu iza uha opališ, priznaj {#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
Oly_E3 kaže...

A znači ti provjeravaš da li ti bratić folda, a ako ne onda mu jednu iza uha opališ, priznaj {#}

Ma bratić je stariji od mene pa ga igrice ne zanimaju previše, a pošto mu ovakva grafa nesmije biti nezaposlena pokrenuo sam FAH kljent.

Inaće on je totalni nob šta se tiće kompjutera pa ni nezna da mu konfa folda{#}

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
microman kaže...
Oly_E3 kaže...

A znači ti provjeravaš da li ti bratić folda, a ako ne onda mu jednu iza uha opališ, priznaj {#}

Ma bratić je stariji od mene pa ga igrice ne zanimaju previše, a pošto mu ovakva grafa nesmije biti nezaposlena pokrenuo sam FAH kljent.

Inaće on je totalni nob šta se tiće kompjutera pa ni nezna da mu konfa folda{#}

Znati će na ljeto, sigurno {#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
15 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Nego tko je Denda41?!

 

Ima PPD preko 44000 (ja maksimalno što sam dodirnuo je bilo oko 15000 prema ovim statistikama), prema tome Davor i Tanelorn padaju za manje od 90 dana {#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
16 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
Oly_E3 kaže...

Nego tko je Denda41?!

 

Ima PPD preko 44000 (ja maksimalno što sam dodirnuo je bilo oko 15000 prema ovim statistikama), prema tome Davor i Tanelorn padaju za manje od 90 dana {#}

Da, to sam se i ja zapitao..  kroz 2-3 mjeseca sam dakle na 3. mjestu ukoliko ne kupim jaču grafulju {#}

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje

Misliš grafe (množina) {#}

 

Ovaj Denda ima 3 klijenta koja se vrte, znači: Ili neka 3 uber Core i7CPU-a ili 3 high end Fermija (GTX480/580/570). Ali dobro sve za bolji život! {#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
14 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
zasto, i slabija grafa potegne puno vise od i7-980 x extreme edition, a ako je geforsica jos i vise...
तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
1337Code_breaker kaže...
zasto, i slabija grafa potegne puno vise od i7-980 x extreme edition, a ako je geforsica jos i vise...

Ne potegne. Moj Q9650 @ 3.83GHz ima PPD od 8000, a Core i7 980X ima oko 13000 PPD. Grafičke su jače, ali je tajna u bonus bodovima koje dobija SMP klijent (bez tih bonus bodova, moj CPU dobija oko 1600 PPD)

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
15 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu
I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 9:51 (microman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
microman kaže...

majko mila, s cim ju ti hranis  {#}

तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
15 godina
neaktivan
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
Oly_E3 kaže...
1337Code_breaker kaže...
zasto, i slabija grafa potegne puno vise od i7-980 x extreme edition, a ako je geforsica jos i vise...

Ne potegne. Moj Q9650 @ 3.83GHz ima PPD od 8000, a Core i7 980X ima oko 13000 PPD. Grafičke su jače, ali je tajna u bonus bodovima koje dobija SMP klijent (bez tih bonus bodova, moj CPU dobija oko 1600 PPD)

Ima još više, oko 18000-19000PPD{#}

I'll be back
13 godina
offline
RE: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
Oly_E3 kaže...

Nego tko je Denda41?!

 

Ima PPD preko 44000 (ja maksimalno što sam dodirnuo je bilo oko 15000 prema ovim statistikama), prema tome Davor i Tanelorn padaju za manje od 90 dana {#}

Ćek ćek ćek!? Ja sam na listi a bio sam na putu i nisam foldao (phantom3000) xD .... ne cek jesam posudio sam prijatelju komp stalno je radio gpu klient (malo skresano ali je radio) :D

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Rjesen je problem, skinio sam drugu verziju :D.

 

 

Sada ide jos jedan problem. Pise mi Tamo donor, i jos pise Core is not running now, sta da radim, jer vidim da je vama uredno sve sa usernameom.

Steam: ha.nanas
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 0:02 (XYomegaYX).
13 godina
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Ljepo nam ide 264 mjesto u svjetu dok sam ja u timu 12 :D .... jos par dana i skywalker pada (ovo nije prijetnja ovo je obećanje).

 

EDIT: sad cu brzo deseto mjesto zauzet :D i napokon sam presao prag od 700,000 bodova (750 work unitsa)

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 7:26 (GimmieCorsair).
16 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Ja sam zbog selidbe i drugih otežavajućih okolnosti malo stavio foldanje na led i ubrzo sam pao na 3. mjesto grrr.. 

Ali dobro, drago mi je da se trudite i pridonosite bez obzira na vlastiti rank {#}

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Ja se vratio foldanju nakon pauze od par mjeseci, nisam više mogo izdržat da mi komp radi a ne folda.

Riješio sam se starog Radeona 4850 i ubo MSI GTX 560 Twin Frozr.

Tih je (ventovi na 45%) hladan (ne prelazi 60C) i daje nekih 15 000 PPD na 950 MHz.

Vrlo zadovoljan kupovinom.

Iako mi se kao best-buy čini onaj Gigabyte GTX 460 sa 750 MB memorije.

Nego ne pišem ovo da bih vam poručio da strepite, već da vas pitam jel ima ko kakvu ideju kako animirat ekipu sa PCekspert foruma da nam se pridruži? Imali su jaki tim na GPUGrid-u, pa mislim da bi se našlo zainteresiranih podosta.

Mislim da bi najbolje bilo da se svi registriramo tamo, pokrenut thread i bumpat ga tako da uvijek bude u fokusu.

Šta kažete?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2011 14:16 (Antropofob).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje

Hola!

 

Član sam PC ekspert foruma, ali zanimljiva anomalija mi se događa; sruši mi se ruter kada odem na njihove stranice (?). Ne bi bilo loše provesti ovo što si zamislio {#}

Q9650 @ 3.6GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 + XFX 9800GT | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
16 godina
neaktivan
offline
Re: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
Antropofob kaže...
Šta kažete?

 

Hvale vrijedna ideja {#}

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Nisam ni sumnjao da ću dobiti thumbs-up, ali kako to sprovesti?

Malo updateati prvi post ovog threada i postati tamo?

Vidim da OP (Manic) više nije aktivna, pa se pitam tko bi bio prava osoba za to.

A dobro bi nam došle veze i poznanstva da uspijemo isposlovat sticky.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2011 10:39 (Antropofob).
15 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Jeee! Evo mene na 1.000.000 bodova {#}

 

Foldam samo sa GTX480 grafom, no u kučištu mi stoji 9800GT kartica (za PhysX). Kako na njoj da pokrenem foldanje?

 

Q9650 @ 3.6GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 + XFX 9800GT | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 14:22 (Oly_E3).
13 godina
online
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Priključio bi se i ja ali neče mi program raditi kaže da nije podržana grafička {#}

dali nekome radi na hd6850?

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gibabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 19:11 (RaZ0R9111).
13 godina
offline
Re: Priključite se dobrotvornom Folding@home proje
RaZ0R9111 kaže...

Priključio bi se i ja ali neče mi program raditi kaže da nije podržana grafička {#}

dali nekome radi na hd6850?

 

Dodaj -forcegpu ati-r700 pod Advanced- Additional client parameters.

I dobrodošao u tim!

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 17:19 (Antropofob).
16 godina
neaktivan
offline
Priključite se dobrotvornom Folding@home projektu

Gdje nam je nestao Tanelorn?

Vidim da ne folda baš više zadnjih tjedana {#}

 

Ja sam se nadao ubost kakvu GF560 ili čak 580-tku - što bi mi sigurno drastično povečalo PPD, no kako imam drugih troškova a i ne stignem se baš igrat na kompu, do daljnjega neću kupovat novu grafu pa na žalost lagano padam na ljestvici (uskoro sam na 4. mjestu..) {#}

Lijep pozdrav ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice