Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.494.291
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav!

Ima li netko pozivnicu za THR i voljan ju je poslati?

Hvala društvo!
Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only appear to be unreal, to the untrained eye!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zvekan kaže...
Pozdrav!

Ima li netko pozivnicu za THR i voljan ju je poslati?

Hvala društvo!

 

Javi mi se na PM ako ti jos treba

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Edit: Poslano

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 21:32 (0x4c756b61).
3 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav, molim nekoga za invite na TH, imam optiku i pridržavati ću se svih pravila.

Hvala Vam unaprijed.
16 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
noni3310 kaže...
Pozdrav, molim nekoga za invite na TH, imam optiku i pridržavati ću se svih pravila.

 Pročitaj pravila za privatne pozivnice, 2 dana si star, reka sam: ne može 

LOL: Crobrother
3 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Doslovno nigdje na stranici pravila foruma ne piše ništa vezano za to
3 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
noni3310 kaže...
Doslovno nigdje na stranici pravila foruma ne piše ništa vezano za to

 Doslovno na prvoj stranici ove teme ti sve lijepo piše . 

3 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ahh isprike tek sad vidim, bio sam naivan pa mislio da su "glavna" pravila - jedina. Hvala!

6 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav,

Molim pozivnicu za THR ukoliko je moguće. Imao sam nalog na partisu dok je postojao, pridržavam se pravila.
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Dark1987 kaže...
Pozdrav,

Molim pozivnicu za THR ukoliko je moguće. Imao sam nalog na partisu dok je postojao, pridržavam se pravila.

 Ista stvar...bivši power user na partisu. Nema frke s pravilima. Ako netko ima viška.... :)

Tnx

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only appear to be unreal, to the untrained eye!
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zvekan kaže...
Dark1987 kaže...
Pozdrav,

Molim pozivnicu za THR ukoliko je moguće. Imao sam nalog na partisu dok je postojao, pridržavam se pravila.

 Ista stvar...bivši power user na partisu. Nema frke s pravilima. Ako netko ima viška.... :)

Tnx

 Nije ti Friday već ponudio prije nekoliko dana pozivnicu za THR?

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Koju stranicu preporučate privatnu naravno za pravi 4K sadržaj (čitaj: preko 30gb bar) da ima seedera naravno.

Imao sam partis.si ali ovo novo je katastrofa tj sve je sa yts zapravo.

 

Trenutno koristim https://last-torrents.org/, nekada davno su se zvali lastfiles, rumunjski privatni tracker ali nemaju previše seedera ni sadržaja jer su se ponovno pokrenuli nedavno.

 

 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pokusaj sa filelist kad im se otvore registracije - trenutno su zatvorene. Tamo bi mogao pronaci ono sto te interesira i relativno je lako za upasti.

Svi ostali traze puno vise iskustva.

4 mjeseca
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tu možete pratiti kada je nešto otvoreno za upad.

Open Signups - When Private Trackers Opened Their Doors (reddit.com)

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Je je, ali nije znao da po novim pravilima ima jednu mjesečno, a tu je već dao. Tako da niš od toga za sada.

 

@tuna-1

 

nije mi citat povukao....

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only appear to be unreal, to the untrained eye!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 7:43 (Zvekan).
16 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da, na THR-u je pravilo da se moze kupiti maksimalno jedna pozivnica mjesecno. Poprilicno strogo ako se mene pita. Valjda imaju dobar razlog za to.

Inace, ne volim nekakve sulude uvjete za tracker. Ja prije THR-a nisam nikada koristio privatne trackere i nisam imao nikakav "pedigre" po kojem bih zasluzio pozivnicu. Ali dobio sam ju i nije bilo nikakvih problema. Cak stovise - vrlo sam aktivan clan (trenutno skoro 300 torrenata na seedu). Od pozivnica koje sam ja podjelio za THR svega je nekolicina ljudi ispala nekorektna.

Sjecam se jednog lika koji je doslovno MOLIO za pozivnicu i onda u 2 mjeseca koristenja nije jedan jedini torrent skinuo. Ladno sam zamolio admina da mu obrise account. Sta ces nam?

 

Ja cu nastaviti dijeliti pozivnice kako mi budu dostupne (jer i ja sam ju dobio "na lijepe oci"). A za nepridrzavanje pravila ili neaktivnost - letite van. Vrlo jednostavno...

Freak Show Inc.
6 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ne, to je netko drugi bio u pitanju...

 

@tuna-1

Mislio sam da se komentar odnosi na mene.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 11:35 (Dark1987).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 1 zivku za THR i voljan sam ju podijeliti, ali aktivnom useru. Ne zanimaju me oni koji pokušavaju sebi napraviti kolekcije crtića, imaju plex servere za privatne potrebe i krkaju filmove/serije, ne tražim da imate optiku sa xx brzinom jer od toga nitko nema koristi.

Ono što tražim je da ste aktivni, po mogućnosti i na nekom drugom trackeru, da imate seedbox, pa makar i onaj najjeftiniji i da ćete uploadati content na tracker. Bilo nove/stare filmove koji ne postoje/bolje kvalitete tako i serije ili pak nešto treće - što je i vrlo lak način za održavanje accounta i brz progress u user klasama.

 

Ako se netko pronašao slobodno neka cimne PM + ako taj user bude neaktivan duže od 3 tjedna i bez nekog progressa tražit ću od administracije da se account obriše.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 13:22 (tuna-1).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako je neko potrošio mjesečnu kvotu pozivnica za tekući mjesec slobodno se javi na staffbox pa će mu biti kreiran kod.

Koristiti samo ako postoji valjani razlog.

 

Nudim neograničen broj pozivnica za THR korisnicima BUG foruma koji:

Imaju minimalno 2 godine staža na BUG forumu;

Koriste seedbox ili imaju brz internet te znaju koristiti torrent trackere;

Pošalju proof sa nekog meni poznatog trackera gdje moraju imati staž od minimalno 6 mjeseci i aktivan account.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

nego gdje je zapelo, nešto nema kandidata... evo nudi vam se upad skoro na lijepe oči...

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ico2005 kaže...

nego gdje je zapelo, nešto nema kandidata... evo nudi vam se upad skoro na lijepe oči...

 pa normalno da je zapelo kad thr traže padobranci (čuli su da ima sinhr.dobrih crtića)

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...
Ico2005 kaže...

nego gdje je zapelo, nešto nema kandidata... evo nudi vam se upad skoro na lijepe oči...

 pa normalno da je zapelo kad thr traže padobranci (čuli su da ima sinhr.dobrih crtića)

 i koji dodu na forum sam kad treba traziti pozivnicu.

3 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok, treba mi pozivnica za torrenthr ako neko ima za podijelit 😃

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
PILIF3i kaže...

Bok, treba mi pozivnica za torrenthr ako neko ima za podijelit 😃

 majstore pogledaj 3 posta iznad

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ivic55 kaže...

Koju stranicu preporučate privatnu naravno za pravi 4K sadržaj (čitaj: preko 30gb bar) da ima seedera naravno.

Imao sam partis.si ali ovo novo je katastrofa tj sve je sa yts zapravo.

 

Trenutno koristim https://last-torrents.org/, nekada davno su se zvali lastfiles, rumunjski privatni tracker ali nemaju previše seedera ni sadržaja jer su se ponovno pokrenuli nedavno.

 

 

 https://www.torrentleech.org

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 20:40 (It'sMe932).
5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
DukeOs kaže...
tuna-1 kaže...

Imam 1 zivku za THR i voljan sam ju podijeliti, ali aktivnom useru. Ne zanimaju me oni koji pokušavaju sebi napraviti kolekcije crtića, imaju plex servere za privatne potrebe i krkaju filmove/serije, ne tražim da imate optiku sa xx brzinom jer od toga nitko nema koristi.

Ono što tražim je da ste aktivni, po mogućnosti i na nekom drugom trackeru, da imate seedbox, pa makar i onaj najjeftiniji i da ćete uploadati content na tracker. Bilo nove/stare filmove koji ne postoje/bolje kvalitete tako i serije ili pak nešto treće - što je i vrlo lak način za održavanje accounta i brz progress u user klasama.

 

Ako se netko pronašao slobodno neka cimne PM + ako taj user bude neaktivan duže od 3 tjedna i bez nekog progressa tražit ću od administracije da se account obriše.

 Jos da ti i popusi

 

istina neki idu iz krajnosti u krajnost

10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...

 

istina neki idu iz krajnosti u krajnost

Kakva krajnost,ovo sto je naveo je najosnovnije nesto....samo da si aktivan nista vise tj. da seedas pa imao upaljen svoj komp 0-24 ili placao najjeftiniji seedbox nebitno,tvoja stvar kako ces to odradit.

Jazavci koji dodju i traze pozivnicu samo radi tog da skinu 2-3 torenta i vise se ne pojave ovo sigurno ne rade pa je bar njih otkantao ovako.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...

Da, na THR-u je pravilo da se moze kupiti maksimalno jedna pozivnica mjesecno. Poprilicno strogo ako se mene pita. Valjda imaju dobar razlog za to.

Inace, ne volim nekakve sulude uvjete za tracker. Ja prije THR-a nisam nikada koristio privatne trackere i nisam imao nikakav "pedigre" po kojem bih zasluzio pozivnicu. Ali dobio sam ju i nije bilo nikakvih problema. Cak stovise - vrlo sam aktivan clan (trenutno skoro 300 torrenata na seedu). Od pozivnica koje sam ja podjelio za THR svega je nekolicina ljudi ispala nekorektna.

Sjecam se jednog lika koji je doslovno MOLIO za pozivnicu i onda u 2 mjeseca koristenja nije jedan jedini torrent skinuo. Ladno sam zamolio admina da mu obrise account. Sta ces nam?

 

Ja cu nastaviti dijeliti pozivnice kako mi budu dostupne (jer i ja sam ju dobio "na lijepe oci"). A za nepridrzavanje pravila ili neaktivnost - letite van. Vrlo jednostavno...

 

Pozdrav kolega, ja samo imam jedno pitanje, kako to da imaš 300 torrenata na seedu? Kolike to imaš hard diskove? 

 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Čovjek ima 300 verzija Notepad++ 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 8:50 (plavi08).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

pozdrav,

 

imam THR acc već godinama, nisam nešto aktivan ali svi torrenti mi stoje na seedu ugl dobar mi je omjer i sve, ali mi se dogodilo da mi je komp riknuo i sad više ne znam korisničko ime, a ne mogu preko maila se prijaviti već samo resetirati šifru pa me zanima postoji li način da se to nekako spasi/vrati?

 

Ujedno imate li kakve preporuke za torrente na kojima ima dobar izbor pdf i audio knjiga? kao i neki za serije i filmove?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice