Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.206
|
čitano: 1.619.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

THR radi najnormalnije.

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

i kod mene sve normalno.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Blutopia otvorena za registracije.

 

https://www.reddit.com/r/OpenSignups/comments/1d80cda/blutopia_is_open_for_application_signups/

 

OK tracker za filmove/serije, UHD DV/HDR izdanja, remuxeve i slicno. Seedtime malo strozi ali nista kaj se nemoze ispuniti.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ah,hackintosh,Sonoma i njihove security spike.Kao,,,,nekoliko sličnih lozinki pa ja ugrožen.Promijenio i sve ok.Katastrofa.Hvala na informacijama.

3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, ako netko ima neiskorištenu pozivnicu za THR, može li mi ju poslati? Jedino mi seedanje nije jasno. Ako netko može neka mi usput (detaljno) objasni seedanje na RAKiJI.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

0 dana

3 mjeseca
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

0 dana se seeda?

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

vjv misli da su novi korisnik na forumu.

3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja i jesam novi korisnik.

3 godine
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pa piše ti u pravilima na THR stranici , ovo je minimum vremena da seedas ali bilo bi fer da držiš duže

 

  • Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.
  • Ako skinete samo neki dio iz packa, dužni ste ga odseedat (taj dio) koliko ste i skinuli (tj. minimalno do 1.0 ratia) ili 10 dana(240h)!
3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Znači, moram održavati aktivnost i ratio minimalno 1GB (tek toliko da ne dobijem HnR bodove) ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2024 13:09 (Leon11).
3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Mene je prvenstveno zanimao invite. Ali hvala na info o seedu, dobro će mi doći 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2024 13:13 (Leon11).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

neke stvari se nikada očito neće promijeniti,a to je ljudska glupost koja se na žalost upgrade-a ......

3 godine
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ma, trolić...

合氣道
3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jesam li ja trol? Misli li se time na mene?

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ma jok...

7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim: mojblink.si

Dajem:

2x TorrentLeech 

2x Torrentday (dokaz s drugih trackera)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2024 13:49 (Nikola54321).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim: torrenthr.org invite !

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molim pozivnicu za TorrentHR ako netko ima

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozz, molio bih ako netko ima THR pozivnicu, znam sva pravila, bio bih zahvalan 

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

zviznemte imaš pm...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2024 20:30 (Ico2005).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tek sad vidim da je uvedena mogućnost kupovina pozivnice za THR prilikom registracije...

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za TorrentHr.

Niakada nisam bio član privatnih trackera ali proučavam ih neko vrijeme tako da sam upoznat s općenitim pravilima i spreman sam sudjelovati.

 

Imam Unraid serverić sa 9Tb kapaciteta, koristim ga kao seedbox, media player tj. streamer i backup za privatne stvari.

 

Kao odgovorni pirat seedam minimalno do ratia 4.0 sve što skinem sa public trackera.

Slika mog seedanja od prije par dana.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2024 9:30 (Cara01).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako nekome treba, otvorena je registracija na CrnaBerza. 

3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

A do kada?

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Leon11 kaže...

A do kada?

 

ja se registriro maloprije, tako da je još otvoreno

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Leonidas79 kaže...

Ako nekome treba, otvorena je registracija na CrnaBerza. 

 

Nisam znao da CrnaBerza tražio ratio, i to 1, čim sam se registriro kao za vraga mi jedan torrent privukao pozornost, pa sam odmah kliknuo da se skida bez sekiracije, znam da ću ostaviti dugo da se seeda. Nakon toga pročitam pravila i vidim to da se traži ratio 1, i provjeravam taj torrent i doslovno se nije uploadao ni jedan jedini MB. I stoji ratio 0.0 i evo već mi stiglo upozorenje za nizak ratio. 10ak sati nakon registracije. 

 

Nevjerojatno mi je da tako funkcioniraju, onda sam brzo preletio torrente da vidim jel ima šta sa puno leechera, naravno da nema, probao sam staviti još koji torrent, ali stoji sve na mrtvoj nuli. 

 

Kako opstati na trackeru koji traži ratio 1:1? To znači da koliko sam downloadao toliko moram i uploadat, zar ne? Pa to nema šanse izvesti, nemoguće je da svi imamo 1:1. A na pravilima piše da ako imamo torrent koji nitko ne leecha da ga jednostavno treba ostaviti duže da se seeda, ali ja već dobio upozorenje.

 

Mislim nije mi neki problem i ako me banaju, imam THR koji je odličan, samo mi je glupo da me banaju, kao da ne poštujem pravila, a zapravo ne mogu ništa napraviti.

3 mjeseca
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...
Leonidas79 kaže...

Nisam znao da CrnaBerza tražio ratio, i to 1, čim sam se registriro kao za vraga mi jedan torrent privukao pozornost, pa sam odmah kliknuo da se skida bez sekiracije, znam da ću ostaviti dugo da se seeda. Nakon toga pročitam pravila i vidim to da se traži ratio 1, i provjeravam taj torrent i doslovno se nije uploadao ni jedan jedini MB. I stoji ratio 0.0...

 A koji torrent client koristiš? Ja sam do prošlog tjedna koristio uTorrent koji mi kad sam sa YIFY-a skidao film u 5 minuta odseeda jako, jako malo. Sad koritsim uBittorrent i skinem ja jedan film s YIFY-a. I evo, uBittorrent u 1-2 minute odradi skidanje, pa odseeda do 100% u otprilike istom roku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2024 9:09 (Leon11).
3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

A možda je boljka u internetu...

3 mjeseca
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

E da, sad sam provjerio, registracije za Crnu Berzu su zatvorene. Sad samo mogu čekati da se otvori za THR, ako se i otvori jer sad već prodaju pozivnice.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice