PC Play

poruka: 57
|
čitano: 11.670
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
PC Play

Mnogi PCjaši bi guze dali "Cuckmanu" da mogu zaigrati TLOU2 na svojim računalima. Inače TLOU2 se prodaje kao lud, tako da je to bombadiranje negativnim ocjenama na Metacriticu rezultat frustriranih desničara poput našeg Johna Vice Batatela. 

13 godina
offline
Re: PC Play
Skroz smo se krivo shvatili. Moj komentar se odnosi na čuđenje što su GOT i TLOU2 dvije glavne recenzije u časopisu. A koje to PC only igre izašle u zadnje vrijeme se mogu mjeriti s ta dva naslova? To što se časopis zove PC play ne smatram relevantnim. Ko da se netko čudi što u Auto klubu ima recenzije motora.

To što ja smatram drugu polovicu TLOU2 pretencioznim smećem ne mijenja činjenicu da je igra od kritike odlično prihvaćena te da će biti među top 3 konkurenta za GOTY.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PC Play
user2206 kaže...

Mnogi PCjaši bi guze dali "Cuckmanu" da mogu zaigrati TLOU2 na svojim računalima. Inače TLOU2 se prodaje kao lud, tako da je to bombadiranje negativnim ocjenama na Metacriticu rezultat frustriranih desničara poput našeg Johna Vice Batatela. 

 

Rijetko sam negdje vidio ovakve priglupe, neotesane, primitivne komentare kao što su tvoji. Dežurni trolovi na 24sata su za tebe gospoda.

 

Frustrirani desničari, majko moja mila 

3 godine
protjeran
offline
Re: PC Play

Ako si se prepoznao onda tvoj problem. Post je usmjeren na Metacritic ocjene na prvi dan izlaska igre a ne na nečiji post u ovoj temi, što se i vidi jer moj post nije direktan odgovor na ničiji drugi. I da, ti koji su prvi dan dali ocjene 1 su priglupi desničari i homofobi jer je nemoguće odigrati igru u tako kratkom vremenu da bi netko mogao reći da li mu se sviđa ili ne.

Također neznam tko ovdje koga trolla kada se u totalno nevezanoj temi spominju forumske frustracije koje su dobili od igranja TLOU2

Za kraj ovog offtopica, jako mi je drago da vas tako žulja ovaj vjerojatni GOTY 2020.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 10:30 (user2206).
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play
Hexfire kaže...
Skroz smo se krivo shvatili. Moj komentar se odnosi na čuđenje što su GOT i TLOU2 dvije glavne recenzije u časopisu. A koje to PC only igre izašle u zadnje vrijeme se mogu mjeriti s ta dva naslova? To što se časopis zove PC play ne smatram relevantnim. Ko da se netko čudi što u Auto klubu ima recenzije motora.

To što ja smatram drugu polovicu TLOU2 pretencioznim smećem ne mijenja činjenicu da je igra od kritike odlično prihvaćena te da će biti među top 3 konkurenta za GOTY.

 

Problem samog VIDI casopisa, pod cijom je granom bio PCPLAY, sto ne znaju gdje stavit zlicu a gdje stavit guzicu.

 

PCPLAY bi trebao biti fokusiran na PC igre i igraci hardware, eventualno 2-3 stranice se moze staviti za konzole

ili gaming opcenito, ali ime je PCPLAY, ne GAMESPLAY ili kak god im bilo milo.

 

Mogli su kao prilog staviti 10 stranica manje, jer to ionako nije punokrvni casopis nego "clanak",

mogli su napisati osvrt na zadnjih 30g u gaming PC industriji, kako su izgledali CES sajmovi nekada,

a kako to izgleda danas, bilo sta u vezi PC-a su mogli napisati - ali znas sta, zato to je potreban trud i vrijeme.

 

Lako se otvorit neku website, iskopirati recenziju u google translate, dati je lektorima da uljepsaju i zalijepit par screenshota, i eto gotov casopis.

 

Kao sto sam vec prije rekao - casopis bez kvalitetnih novinara entuzijasta ne fercera, kao i novinara urednika koji je entuzijast.

Sad imamo casopise koje pisu entuzijasti koji nisu novinari, i kvaliteta tekstova je ravna nuli, kao i sami clanci koji su svaki

put copy/paste.

 

Isto vrijedi i za BUG casopis, osobito njihove recenzije - primjerice 10 ploca na testu, citas opis ploce,

nahvale ju, i stave ocjenu 2/5 BUG bubamara - pa kako??? Nisu niti jednu kritiku stavili osim "samo 4 USB porta na IO shieldu".

Koji je to sustav ocjenjivanja onda, sta treba za ocjenu 5/5? Da kuha i pere? Ocjenjuju sa kockom - bace ju i koji se broj okrene,

toliko BUG bubamari, a ako se okrene na broj 6 - bacaju ponovno.

 

 

Zlatno doba HR novinarstva u IT-u:

Goran Zec
Igor Secen
Silvano Bucic
Mihael Horvatek "Miha"

 

I nekolicina drugih, kojih se sad ne mogu sjetiti (Crna Ofca, oprosti draga al ne pamtim ti ime).

 

Da se ima sta pisati u PC svijetu - ima, al kad pogledas danasnje casopise - sve copy/paste, nista zanimljivo,

24SATA ima bar sudoku, krizaljku i viceve.

 

Ne kupujem od 2016. niti jedan HR casopis, piratiziram ih, prelistam i obrisem, jer nema nista zanimljivo za procitati,

a imao sam pretplatu na 5 casopisa:
VIDI

PCCHIP

PCPLAY

BUG

KLIK (skoro informaticki casopis)

 

Danas mi je ostala pretplata samo na 1 casopis:
PCGAMES:Hardware (jedan od casopisa iz grupe PCGAMES)

 

Tu dobijem sve potrebne informacije i testove, makar prije dobijes te informacije online,

ali ne rade samo isprane testove, nego i razne eksperimente i eksperimentalne pokuse,

tako da se ima sta interesantno procitati (makar fali socnog domaceg jezika).

 

Meni je zao, al vjerujem da ako se ovako nastavi, da ce mnogo HR casopisa mjesecnika propasti.

Kostaju sve vise, nude sve manje. I to je to. Istina je takva kakva je

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 15:24 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: PC Play
'Bem ti, danas sam se vec dvaput nasao spomenut na forumu trazeci nesto drugo ;-)

Pa evo i drugi pozdrav od Mihe :-D
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Pozdrav Miha Mad Ant !

 

Najbolja recenzija koju si ikad napisao je bila u broju 27,

a ti si razmisli koja je to bila.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: PC Play
Uf, davno je to bilo... jel Serious Sam mozda? ;-)
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Jeste

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: PC Play
Sjecam se jos toga, a illa je radio naslovnicu 😎
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Podsjeti me, tko je Illa?

Igor Secen "W1kin6"?

 

Il mislis na Crnu_Ofcu?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 14:33 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: PC Play
Čitatelj kaže...

Podsjeti me, tko je Illa?

Igor Secen "W1kin6"?

 

Il mislis na Crnu_Ofcu?

 Jok, ILLA3D (frend) je radio ilustracije i sl. za PcP (Siniša Ilakovac).

 

On je na ovoj slici srednji red lijeva beba :-D

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 14:40 (Mad Ant).
13 godina
offline
PC Play

Evo i jedna rijetka sa sastanka tada davnih vremena:

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Tea i Zeca ne mozes ne prepoznati, jedan je "džindžer" a drugi je kao Mesić

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
PC Play

 

7 godina
protjeran
offline
PC Play

Jao sjecam se toga!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Kad budem u HR, budem uploadao onaj video sto su snimali sa helijem u balonu - imam negdje arhivirano.

Mislim da su na snimci Teo i Zec, prvo Teo kaze sa piskutavim glasom "Ja citam PCPLAY",

pa zec "I ja istom citam PCPLAY" - krene smjeh i u pozadini cujes "a bogte je8o ahahaha" i video se prekida!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: PC Play
Moze, taman to nemam 8-)
7 godina
protjeran
offline
PC Play

Al to ce biti nekad u 2021. najranije.

 

Do tad mozes pogledati snimke iz BUG-a:

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:27 (Čitatelj).
11 godina
online
Re: PC Play
Stvarno ti nick paše, makar što se tiče it časopisa :)
13 godina
offline
Re: PC Play
Čitatelj kaže...

Kad budem u HR, budem uploadao onaj video sto su snimali sa helijem u balonu - imam negdje arhivirano.

Mislim da su na snimci Teo i Zec, prvo Teo kaze sa piskutavim glasom "Ja citam PCPLAY",

pa zec "I ja istom citam PCPLAY" - krene smjeh i u pozadini cujes "a bogte je8o ahahaha" i video se prekida!

 

 Evo došla i 2021.  Jesi se možda dokopao videa?

7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play

Na zalost ne, bio sam 1.1. do 3.1.2021. nakon potresu doma u Sisku,

al samo sam preselio rodbinu i onda dalje pomagao obilazeci sela i raznoseci hranu, odjecu i lijekove.

 

Tako da ce to morati pricekati dok se dokopam arhive, a mislim da je u kuci koja je trenutno crvena,

pa u nju nebi ni ulazio, dok se ne rijesi temelj. U stanu sam bio i tamo nije sigurno.

 

Cim bude bilo prilike, uploadat cu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
7 godina
protjeran
offline
Re: PC Play
Obecao sam, nasao sam, uploadao sam...
https://app.box.com/s/vj8p97d3kpllzuivupx4j61nzk3tww86
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
16 godina
offline
Re: PC Play
Tjebote. Fakat nisam očekivao ovu fotomontažu sa mnom na starom bug forumu.

Na svašta čovjek naleti na ovom netu.
16 godina
offline
Re: PC Play
Haf932 kaže...

Zna li netko zašto nema ovomjesečnog izdanja PC Playa na kioscima? Nego, izašao je samo 2. broj PlayZone-a,pa neće ga valjda ukinuti ko EnteraIznenađen!?

 I, jel izašao??!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
13 godina
offline
Re: PC Play
Di god se okrenes CS i PCPlay 😁
16 godina
offline
PC Play

Zao mi je sto je Bugov Master izasao samo jedan broj!

 

Bio je to mnogo jak casopis!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice