Parkside 4 u 1

poruka: 15
|
čitano: 14.590
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Parkside 4 u 1

nisam siguran di ovo postati pa cu tu :D

 

vidim da je u lidlu

uređaj nazovimo ga tako dostupan za 600 kn  preko vikenda.. da li vrijedi to kupiti ili?

13 godina
offline
Parkside 4 u 1

Nešto takvo bi mi trebalo pa si još isto razmišljam. Imam doma onu malu brusilicu i prije koji mjesec smo kupili još onu ručnu mješalicu i bogme se dosad naradila na vikendici i sve radi super tako da moja iskustva s Parksideom su dobra.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Parkside 4 u 1

Ja sam isto gledal, al šteta da nejdu 2 baterije. Da ima uzel bi...

13 godina
offline
Parkside 4 u 1

Baterija se i naknadno kupi, ima na njuški a i znaju imati zasebno u Lidlu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Parkside 4 u 1

Najbolje je da Lidl ima jako dobro sređenu garanciju i povrat robe. Crkne, pokvari se, ne sviđa ti se... Odeš u Lidl, uzmeš novi ili na blagajni tražiš novce natrag.

Čuvaj račun i garanciju! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Parkside 4 u 1

Parkside alati su za kućne radionosti i više nego dobri. Imam akicu jednu i za po doma je odlična. A tko treba za profi, zna se koji su brendovi za to.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
online
Parkside 4 u 1

Parkside ima odličan omjer cijene i kvalitete, imam dosta toga i zadovoljan sam. Što se tiče dodatnih baterija,ne znam da li su ih imali u ponudi kod nas ali mogu se kupiti na njemačkom lidlovom webshopu https://www.lidl.de/de/parkside-x-20-v-team/c19968 Ne šalju u hr pa trebaš nekog posrednika ili ako imaš nekog tamo. 

8 godina
online
Parkside 4 u 1

Baš gledam letak za sljedeći tjedan, od četvrtka će biti u ponudi alat i biti će i 20v baterije s punjačem.

14 godina
offline
Parkside 4 u 1

Imam ga u firmi,odličan alat.svašta radimo s njim.

Sjedi 1
13 godina
offline
Parkside 4 u 1

Je, što se tiče omjere cijene/kvalitete, Parkside je odličan. A tu je još i garancija koju priznaju bez prigovora.

 

Ja sam sebi opremio malu radionu sa uglavnom Powerfix/Parkside alatima. Čisto za kućnu uporabu, da ne moram okolo posuđivati alat. Uglavnom sam svaki put kad je stigao alat, nešto kupio i polako skupio. 

 

Od velikog seta gedora, odvijača pa do ubodne pile, bušilica, brusilice itd.

 

 

EDIT: Sad su baterija i punjač za 200kn. Samo što ću ja vjerojatno uzeti još nešto od aku alata za 400-500kn pa da tu odma dobijem i bateriju. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 11:01 (dv14).
8 godina
online
Parkside 4 u 1

Tako i ja, svaki put kad ima u ponudi alat kupim nešto ,makar i sitnice,tako da imam skoro sve što trebam. Isto razmišljam da kupim nešto od te 20v serije, jednom kad imam 2, možda 3 baterije(pogotovo ako je jedna od 4Ah) onda dalje mogu kupovat samo uređaj bez baterije i punjača jer je jeftinije. 

5 godina
offline
Parkside 4 u 1

sad na kraju mislim da ga necu kupiti jer ga necu toliko koristit pa mi je to bezvezan trosak da stoji samo 

 

 

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Parkside 4 u 1

Pozdrav ekipa. Kupio sam ovaj multifunkcionalni Parkside 4 u 1 prije par dana. Nakon drugog korištenja bušenja, glava od bušilice/odvijača se zaglavila, i nisam je mogao osposobiti. Kupio sam je iz Njemačke. Kvaliteta užasna očito.

Da li možda netko ima također ovu 4 u 1 te da ima možda pokvareno nešto iz seta i meni proda glavu za odvijanje?

15 godina
offline
Re: Parkside 4 u 1

Zašto nisi reklamirao?

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Parkside 4 u 1
Zato sta nemam racun ni garanciju..kupljena preko ebay.de
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice