Otvoreno - emisija o vojsci

poruka: 8
|
čitano: 2.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Otvoreno - emisija o vojsci

Moram komentirati... kako je sramotno da jedan general, seronja Barić kenja po pilotu Gariću izjavom "pilotska greška" kada svatko tko zna da je istraga završena i da je dokazala da se radilo o tehničkom problemu i kada svatko tko zna bilo što o letenju helikopterom zna da pilot nije napravio nikakvu grešku i da se radilo o gubitku kontrole rotacije zbog lošeg remonta.

 

Koja smo mi jadna država kada netko kome bi čast trebala biti na prvom mjestu, svoju guzicu i poslušnost onima iznad sebe kreditira tuđim nevinim imenom i to osobe kojoj je dužan istu tu guzicu jer je prisebno spasila svih pogibije.

 

Bljuje mi se...

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci
a sta ces kod nas je sve premazano svim mastima,nezna se ko vise laze i mulja da zgrne korist ..što je zalosno umjesto da unaprijedujemo ansu lijepu domovinu mi(neki) seremo po njoj :(
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci
UBIZEC cORPORATION kaže...
a sta ces kod nas je sve premazano svim mastima,nezna se ko vise laze i mulja da zgrne korist ..što je zalosno umjesto da unaprijedujemo ansu lijepu domovinu mi(neki) seremo po njoj :(
 Seri po domovini koliko hoćeš ako je nešto 'trulo' u njoj. Žalosno je ovo spašavanje vlastite 'guzice' optuživanjem drugih.
16 godina
protjeran
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci
naxeem kaže...

Moram komentirati... kako je sramotno da jedan general, seronja Barić kenja po pilotu Gariću izjavom "pilotska greška" kada svatko tko zna da je istraga završena i da je dokazala da se radilo o tehničkom problemu i kada svatko tko zna bilo što o letenju helikopterom zna da pilot nije napravio nikakvu grešku i da se radilo o gubitku kontrole rotacije zbog lošeg remonta.

 

Koja smo mi jadna država kada netko kome bi čast trebala biti na prvom mjestu, svoju guzicu i poslušnost onima iznad sebe kreditira tuđim nevinim imenom i to osobe kojoj je dužan istu tu guzicu jer je prisebno spasila svih pogibije.

 

Bljuje mi se...

Pa neće valjda Ronju optužiti za nesposobno vođenje MORH-a (za što je dobio nagradu u sljedećem mandatu HDZ-a, premještaj u fotelju MUP-a, i tamo neslavno završio karijeru: "To vaše pitanje jedno s drugim, dovodite, te dvije stvari su potpuno nedovodive jadna u drugu sa svezom u svezu ne mogu se dovesti u svezu"). Dovoljno je stresa Ronjo proživio da ga je USKOK ispitivao za nepovoljnu nabavu kamiona. Samo neznam sa kojim garancijama je mogao dobiti kredit od banke od 350 000 evra.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci
UBIZEC cORPORATION kaže...
 ..što je zalosno umjesto da unaprijedujemo ansu lijepu domovinu mi(neki) seremo po njoj :(
 Baš jest žalosno! 
Jednostavno nismo dobri gospodari i imamo lopovski mentalitet (bar oni koji dođu 'na vrh'). Pošteni i marljivi ljudi ne mogu niti konkurirati mafijašima jer ih se odmah gurne natrag na dno.
Pogledajte samo kak su si Slovenci lijepo uredili svoju državicu.. jest mala, ali dobro gospodare.
Lijep pozdrav ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci

Garancijama premijera, dakako ili čistog keša pologa koji je pokrao na kamionima.

Ono što je meni diglo tlak je što jedan general napada malog pilota koji se ne smije braniti, a nije ništa kriv. Ajd da nije završena istraga, ali on to radi nakon što se sve zna jasno.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
Otvoreno - emisija o vojsci

To je samo jedan od lijepih primjera u lijepoj našoj sa lijepim premijerom na njezinu lijepu čelu koji na jedan tako lijepi način lijepo vodi svoju lijepu zemlju u jedan lijepi racku upakiran sa lijepom banana mašnom - auu što bode? Jače malo kolega, zar ne vidiš da nije zgotovil? Ori, ori brale ja ću da ovim medijima kerem svakave banane.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoreno - emisija o vojsci

Istina,to je stvarno beskrajno sramotno i bez imalo poštovanja prema bilo kome osim velikom egu generala(njega treba na stup srama)  koje očito treba netko prizemljiti
ali nema valjda tko.I ptice na grani znaju što je uzrok ali to vrhuška ne želi priznati ,a tko će braniti malg "čovjeka" ,u ovoj državi (koju volim)
izgleda ima sve manje takvih boraca,e to je sramota.

Private
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice