Novi zakon o pušenju

poruka: 620
|
čitano: 136.272
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
dado2202 kaže...
nixass kaže...
Srednji kaže...

Nisam htio izazivat neke svađe ili polemike, ali samo bih se osvrnuo na jednu stvar, istina, grdo je kad dodjes doma i smrdis po dimu od cigareta, ali ako ja (posto sam i zapoceo ovu temu pa cu uzimat sebe za primjer) moram izaci van iz kancelarije da bih zapalio (s cim se slazem) zasto onda nekolicina gore potpisanih kad uđu u kafic, kupe cugu i zasto ne izađu van piti kavu, sok, pivu, bilo kaj. Ak ti smrdi u kaficu onda popi cugu ispred, ako ne zelis smrdit po dimu od cigarete.

 gle, problem je taj da smo mi "normalni" dio populacije za razliku od "vas". zakaj bi se mi morali vama prilagođavat? zaboravi..
 To je potpuno istina. Rođeni smo bez cigarete u ustima i reci mi tko vas prisiljava da pušite. Ako je "prirodno" ne pušiti, onda onaj tko je "neprirodan" neka se prilagođava. Nemam ja ništa protiv pušača, moja stara je strastveni pušač i ona naravno puši vani na terasi, ako je minus 20 puši na terasi jer je njezin izbor pušiti, nitko ju ne tjera na to.
Što se tiče posla, ako moraš stalno biti na radnom mjestu, onda prestani pušiti, ako ne želiš, onda nađi novo radno mjesto... Mislim da su to jedina rješenja...
 sve je receno...
mi smo normalni vi ludi XD

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Sve je stvar slobode izbora. Na poslu se ne bi smjelo pušit jer smeta drugim radinicima koji MORAJU bit tamo. Ali nitko ne MORA ući u kafić, zašto vlasnik ne bi imao slobodu izbora? Nitko te ne tjera da ideš negdje, a ako su većina ljudi pušači u klubu ili kafiću, onda si ti nenormalan i ti se moraš njima prilagodit.

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
16 godina
protjeran
offline
Novi zakon o pusenju

A kad bi se trebala legalizirat trava 90% ljudi u hrvatskoj je za legalizaciju. Pa tko je onda tu lud. Ajde da pušimo travu po bircevima a cigarete i alkohol izbacimo.

 

Tko je za?

 

P.S. Ja prvi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 14:25 (dovla).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Srednji kaže...
brezonja kaže...

ja sam nepušać ali se protivim tom zakonu, ne u cijelosti ali smatram ga da ignorora pušače i njihive zahtjeve

 

pa nesmijemo sad izolirati pušaće samo zato što puše, a što se tiće prostora za pušenje njrga bi pslodavci trebali imati.

prije bi trebalo zabraniti uvoz cigareta s istoka( BiH, Srb, CG...) , ako imate frendve koji puše orginalni malboro neće vam smetat njegov dim, tj smetatr će u tako maloj mjeri da će te brzo zaboraviti na njega a ako imate nekog tko puši "uvozni" jeftiniji malboro, e taj zbilja smrdi , 10 puta više od pravog

 

 

 

i da, trebalo bi počet provodit   zabranu prodavanja cigareta mlađima od 18

 

 

 agreed
 mladi da im roditelji nebi davali novce prestali bi pušiti jer većina ljudi prestane pušiti kada se nedavno odselila od roditelja te shvati da nema novac i za cigarete i važne stvari pa odluče prekrižit ovo cigarete.
xfire: ravingrabbid MSN: fgrabant@hotmail.com
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
dovla kaže...

A kad bi se trebala legalizirat trava 90% ljudi u hrvatskoj je za legalizaciju. Pa tko je onda tu lud. Ajde da pušimo travu po bircevima a cigarete i alkohol izbacimo.

 

Tko je za?

 

P.S. Ja prvi.

 ha,ha,ha 
možeBelji se
Al alkohol nek ostave
Only God will judge me
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Sutra stupa na snagu. Konačno.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
protjeran
offline
Novi zakon o pusenju

opet vi o travi

 

milina, napokon će zabranit

 

a ne odem van negdje u restoran/pizzeriu se najest...a ono ko u plinskoj komori, odmah izgubiš tek

 

napokon prvi pametni zakon koji brani nekaj

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

pušenje je jedina teška ovisnost koja ne mijenja karakterno čovjeka

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
16 godina
protjeran
offline
RE: Novi zakon o pusenju
seneka kaže...

pušenje je jedina teška ovisnost koja ne mijenja karakterno čovjeka

 istina
al svejedno smrdi :D
www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

smeta druge,to stoji, a dal tolko smrdi..hm..bila je prije kolonjska voda Tabaco ili takonekako,preciznije bi bilo reći da guši a ovo "smrdi" je pomodarstvo došlo iz SAD-a

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 8:54 (seneka).
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju

Novi zakon o pusenju

 

 

Glupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stigli su nam naši vanzemljaci...a meni je srce veće i od Kine jer moj Zemo vozi leteće tanjire...
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
seneka kaže...

pušenje je jedina teška ovisnost koja ne mijenja karakterno čovjeka

 Po čemu to zaključuješ?
Iako nisam pušač, znam dosta susjeda koji jesu - i to strastveni.
Ujutro kašlju "sve u 16" dok ne zapuše prvu, onda je malo bolje.
Dok popuše 3 kutije prek dana, onda je super.
Ali dok nemaju kaj, živci prorade i hodaju po cijelom selu u potrazi za barem jednom...
U svemu tome, spuštaju se na drastično niske razine samo zbog njihove teške ovisnosti.
Neki to ljudi iskorištavaju pa ih blate okolo s riječima "dal sam mu cigarete, nek puši, kad nema" i slične stvari, nikako ne dobronamjerne.
Znači da se itekako mijenja karakter samog čovjeka - u nedostatku cigareta spušta se na nekoliko razina čovječnosti ispod.
Možda je bolja riječ ponosa
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Armor..kao prvo pušenje jest teška ovisnost,neki kažu jedna od najtežih ali usporedi malo npr alkoholizam,heroinsku ovisnost, kokainsku,pa ako hoćeš i neke druge-ovisnost o teretani,gamersku ovisnost,kladionice,da ne nabrajam(a mogao bi)u nedogled..sve one promijene karakter čovjeka,nitko nije upropastio obitelj financijski..socijalno i sl.zato jer puši

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
seneka kaže...

Armor..kao prvo pušenje jest teška ovisnost,neki kažu jedna od najtežih ali usporedi malo npr alkoholizam,heroinsku ovisnost, kokainsku,pa ako hoćeš i neke druge-ovisnost o teretani,gamersku ovisnost,kladionice,da ne nabrajam(a mogao bi)u nedogled..sve one promijene karakter čovjeka,nitko nije upropastio obitelj financijski..socijalno i sl.zato jer puši

 ok kockanje i cigarete je malo too much usporedit... ali realno, onih 300-500 kuna sta netko popusi mjesecno bi se moglo i pametnije ulozit...
Zamisli 10 godina mjesecno uplacivat 300 kuna na stambenu stednju (prvo mi pada na pamet), i sad gledaj da on uplati 36.000 kuna na kamatnu stopu od 6.1% pa malo matematike i eto rezultata...
potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Hacker-ri kaže...
 ok kockanje i cigarete je malo too much usporedit... ali realno, onih 300-500 kuna sta netko popusi mjesecno bi se moglo i pametnije ulozit...
Zamisli 10 godina mjesecno uplacivat 300 kuna na stambenu stednju (prvo mi pada na pamet), i sad gledaj da on uplati 36.000 kuna na kamatnu stopu od 6.1% pa malo matematike i eto rezultata...
 ..pa opasniji su shopingholičari..više troše..a mogu bit i antisocijalni(oni koji štete drugima za razliku od asocijalnih koji to nužno ne čine)
"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 14:30 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Baš mi je drago! Samo da se bircevi pridržavaju toga. Iako sumnjam da će to sve ići glatko kako je zamišljeno. Nisam pušač ali nemam ništa protiv pušača, nek oni puše po cijeli dan ako hoće samo nek mene ostave na miru. Sjećam se gimnazijskih dana i odlaska u grad... Uglavnom smo boravili u nekom bircu gdje se toliko pušilo da nam starci nisu morali određivati (bar preko zime) do koje se ure moramo vratiti doma - od siline dima smo se gušili i jednostavno bi nam kapilari popucali do te mjere da više nismo mogli gledati, suze cure niz obraze, odjeća nadimljena kao šunka... mrzio sam to. Tako da od tih dana imam veliku odbojnost prema dimu tog tipa. I ne znam na koju foru al nećete vjerovati - uvijek jeb dim ide baš meni u lice. Baš imam neki pik. Srećom dolaze bolji dani...

16 godina
offline
Novi zakon o pusenju

Osobno se divim pusacima, zamisli njihove ingenioznosti; svaki dan malo u pluca svojevoljno ubacit katrana, dima i raznih kancerogenih tvari!

 

Neprocjenjivo!

 

Zanima me kako odole napasti pored svih tih automobila u gradu da ne pocuclaju neki auspuh!? Zamislite, lagano stavite auspuh u usta a vlasnik nekog opakog automobila turira u leru! A sav dim u vasa krasna plucica!

 

Orgazmicno!

 

Bice da pusenje celici karakter, jer stvarno, treba odoljet necemu takvome svaki dan i zadovoljit se sa kutijicom nekakvih cigarica...

 

Svaka cast!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 14:57 (Kant).
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

valjda im nitko nije rekao da "je neke stvari najbolje ne probat"

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Kant kaže...

Osobno se divim pusacima, zamisli njihove ingenioznosti; svaki dan malo u pluca svojevoljno ubacit katrana, dima i raznih kancerogenih tvari!

 

Neprocjenjivo!

 

Zanima me kako odole napasti pored svih tih automobila u gradu da ne pocuclaju neki auspuh!? Zamislite, lagano stavite auspuh u usta a vlasnik nekog opakog automobila turira u leru! A sav dim u vasa krasna plucica!

 

Orgazmicno!

 

Bice da pusenje celici karakter, jer stvarno, treba odoljet necemu takvome svaki dan i zadovoljit se sa kutijicom nekakvih cigarica...

 

Svaka cast!

Potpis.

Nije mi jasno kako pušače ne vrijeđa to što puše...
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
16 godina
offline
Novi zakon o pusenju

U drugim zemljama koje su donesle ovaj zakon broj prodanih cigareta se nije smanjio a promet u kaficima JE.

Sad, drasticni promet u kaficima se nije smanjivao a oni su dobili + na kaznama.

 

Imaju isti broj prodanih cigareta+za oko 15% smanjen prihod kavana (podnosljivo)+ masovne kazne u prvim mjesecima + turisti koji za zakon nisu upoznati a konobar suti...

 

Punjenje drzavnog proracuna zajamceno

 

 

kad bi tako bilo i u prometu- kao npr britanija ili finska, onda bi i ja strajkao za besplatno skolovanje...

 

Britanska policija je imala toliki proracun da su morali trosit lovu na motore (za koje nisu imali kvalficirane vozace) kako financije njihovoh "MUPa" nebi prenesli na drugo ministarstvo...

potpis :D
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Novi zakon o pusenju

Zar ne mislite da je malo licemjerno zabranjavati pusenje i voditi hajke protiv toga a da pritom jos se proizvode cigarete? Jel neko povecao cijene cigareta?

 

Duhanska industrija jos radi punom parom,duhan se jos sadi i otkupljuje. Na kraju krajeva jos na vijestima nisam cuo da je neka duhanska kompanija otpustila radnike.

 

Domace vaspitanje,skola i akcije potrebne su da najmladima ukazu na stetnost pusenja bilo cega! Pusenje je bolest zavisnosti isto kao alkohol,narkomanija i kockanje (+sve manije ...shoping manija na pr.)

 

I sta sad. Odjednom zabrana a prije toga je bilo dozvoljeno.

Zabrana bilo cega je dokazani recept za povecanje potrosnje zabranjenog. Ova hajka koja se sprovodi za pusacima je stvarno prevazisla normalno. Niko vise ne obraca paznju na marihuanu i ogroman postotak alkoholicara. Alkohol i pusenje su najbolji drugovi..dokazano.

 

Jeste li razmislili sta ce se desavati po dusevnim bolnicama kada netko tim ljudima zabrani pusenje?

 

Evo nekoliko nacina   da se smanji pusenje. Pusenje je definitivno out u svim zemljama

 

1.Cijena. Ogromne cijene za cigarete. Nikoga nista ne moze "uplasiti" kao udarac na kucnu budzet ili svoj dzeb. Pretnje da ce vas strefiti infarkt i karcinom ne pale

2.Zabrana pusenja u restoranima ali uz posebnu sobu za pusenje van restorana.Uz ovo ide hladnoca,promaja,nemogucnost konzumiranja bilo cega u toj prostoriji..

 

U Americi na primjer moze se pusiti u diskotekama (zavisi o drzavi) ali samo u posebne sobe. Nikako i ni pod razno nije dozvoljeno sa sobom ponjeti pice. I onde moze covek birati ici pusiti i "izgubiti" mijesto na sanku :))

 

Inace i ja sam pusac. Imam srece imat svoju radnu sobu i svoj office na poslu pa mogu trovati sebe do mile volje :)

Ali ipak pazim i pridrzavam se toga da ne trujem druge..decu pogotovo. Pusaci su egoisti,ne paze na druge

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gBWPf1BWtkw
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Meni je drago ali toliko ne utječe na mene, ja sam ovdje po kafićima možda 4 puta godišnje :D  a onda primjetim kako mi smeta...

Nek' se ljudi truju doma, a ne da ja moram posredno popušit pola šteke cigareta kad odem se nać sa nekim na kavi.

 

U konacnici ja nisam pusac i meni apsolutno ne briga, ionako je to jedna prljava navika koje se svatko kad ga pitaš "pokušava odviknut". A što je najgore dodatno opterećuju ionako jadan zdravstveni sustav. Ne samo da je zakon dobar, nego kad si već sami uzrokuju razne karcinome pluća pušenjem, ja bi im i zdravstveno ukinuo.

Kako su rekli u jednom dokumentarcu od BBC-a, "da su alkohol i cigarete izmišljeni '90-ih godina, bili bi ilegalni"

 

 

 

 

 

16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Lazarus Long kaže...

Zar ne mislite da je malo licemjerno zabranjavati pusenje i voditi hajke protiv toga a da pritom jos se proizvode cigarete? Jel neko povecao cijene cigareta?

 

Duhanska industrija jos radi punom parom,duhan se jos sadi i otkupljuje. Na kraju krajeva jos na vijestima nisam cuo da je neka duhanska kompanija otpustila radnike.

 

Domace vaspitanje,skola i akcije potrebne su da najmladima ukazu na stetnost pusenja bilo cega! Pusenje je bolest zavisnosti isto kao alkohol,narkomanija i kockanje (+sve manije ...shoping manija na pr.)

 

I sta sad. Odjednom zabrana a prije toga je bilo dozvoljeno.

Zabrana bilo cega je dokazani recept za povecanje potrosnje zabranjenog. Ova hajka koja se sprovodi za pusacima je stvarno prevazisla normalno. Niko vise ne obraca paznju na marihuanu i ogroman postotak alkoholicara. Alkohol i pusenje su najbolji drugovi..dokazano.

 

Jeste li razmislili sta ce se desavati po dusevnim bolnicama kada netko tim ljudima zabrani pusenje?

 

Evo nekoliko nacina   da se smanji pusenje. Pusenje je definitivno out u svim zemljama

 

1.Cijena. Ogromne cijene za cigarete. Nikoga nista ne moze "uplasiti" kao udarac na kucnu budzet ili svoj dzeb. Pretnje da ce vas strefiti infarkt i karcinom ne pale

2.Zabrana pusenja u restoranima ali uz posebnu sobu za pusenje van restorana.Uz ovo ide hladnoca,promaja,nemogucnost konzumiranja bilo cega u toj prostoriji..

 

U Americi na primjer moze se pusiti u diskotekama (zavisi o drzavi) ali samo u posebne sobe. Nikako i ni pod razno nije dozvoljeno sa sobom ponjeti pice. I onde moze covek birati ici pusiti i "izgubiti" mijesto na sanku :))

 

Inace i ja sam pusac. Imam srece imat svoju radnu sobu i svoj office na poslu pa mogu trovati sebe do mile volje :)

Ali ipak pazim i pridrzavam se toga da ne trujem druge..decu pogotovo. Pusaci su egoisti,ne paze na druge

 

 

 Potpuno se slažem s tobom.
Zaboravil si spomenuti Skandinaviju gdje su alkohol i cigarete najskuplji u svijetu.
To je možda lijek protiv svega toga - cijena.
Ja priznam da pijem gemište, ali sam se mučim da bi došel do tog vina (ne baš sam, ujak i ja).
To kaj ja pijem gemište nije grijeh, istina, ponekad se napijem ali ne delam gluposti.
Ja sam za sve ali u umjerenim količinama.
Sve više od toga izaziva nevolje
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju

Slazem se sa postom iznad mene. U nekim sam novinama procitao da odkad je u Njemackoj uveden zakon o zabrani pusenja u kaficima, promet u kaficima se smanjio za 50%, dok je samo 1% manje ljudi pusilo, pa sada mi recite isplativost tog zakona... Takoder vecina ljudi koji odlaze u kafic su pusaci, pa im je ovaj zakon totalna glupost. Ja pusim 3 godine ali znam kako je kada nekome tko je nepusac smeta dim, po meni bi trebali uvesti zakon da se u kaficu odvoje dvije prostorije jedna za pusace druga za nepusace, to bi bilo najpametnije, ne ovako totalna zabrana...

Jedino po cemu je ovaj zakon dobar jest zabrana pusenja na javnim mjestima poput bolnice, skole itd... To podrzavam.

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

long-uduševnim bolnicama nije zabranjeno pušenje(za bolesnike)                     armor-od tih visokih cijena alkohola imaju korist brodovi i baltičke zemlje(estonija,latvija,letonija..postoje table s natpisom alkohol.. )gdje se skandinavci opijaju do besvjesti(doduše samo vikendom)

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 17:58 (seneka).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Novi zakon o pusenju
seneka kaže...

long-uduševnim bolnicama nije zabranjeno pušenje(za bolesnike)      ko ce znati ko je bolesnik a ko je zdrav tamo Smijeh                                  armor-od tih visokih cijena alkohola imaju korist brodovi i baltičke zemlje gdje se sksndinavci opijaju do besvjesti(doduše samo vikendom)

  Ako je tako onda taj zakon (u Hrvatskoj) je selektivan i daje prostora za manevre koje ce izvoditi novonastale organizacije za zastitu ljudskih prava ..pusaca u ovom slucaju.
Mislim da zakon vazi za sve. Ovi zakoni se nose (navodno) za zastitu nepusaca i pogotovo pusaca,odnosno za zastitu njihovog zdravlja 
http://www.youtube.com/watch?v=gBWPf1BWtkw
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju

@Lazarus Long

 

Cijene kutije cigara od recimo 40kn nebi sprijecile nijednog pusaca , bilo je vec govora o tome ali su u vladi onda odlucili da ne dizu cijene jer:

1- cvjetalo bi crno trziste i sverc

2- drzavni proracun bi izgubio jer bi ljudi kupovali od svercera a ne iz trgovina.

Svi kompovi rade na dim, Jer kada dim izade iz njih vise nerade.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Lazarus Long kaže...
seneka kaže...

long-uduševnim bolnicama nije zabranjeno pušenje(za bolesnike)      

  Ako je tako onda taj zakon (u Hrvatskoj) je selektivan i daje prostora za manevre koje ce izvoditi novonastale organizacije za zastitu ljudskih prava ..pusaca u ovom slucaju.
Mislim da zakon vazi za sve. Ovi zakoni se nose (navodno) za zastitu nepusaca i pogotovo pusaca,odnosno za zastitu njihovog zdravlja 
 je tako je,jedino u duševnim bolnicama je dopušteno pušiti bolesnicima,znam da zvuči čudno ali nije nelogično u praksi,postoje neki bol koji nemaju izlaz van igdje bi oni pušili a da im se i to zabrani bili bi uznemireni i stanje bi im se pogoršalo..a većina kroničnih bolesnika puši
"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 18:13 (seneka).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Escudo kaže...

@Lazarus Long

 

Cijene kutije cigara od recimo 40kn nebi sprijecile nijednog pusaca , bilo je vec govora o tome ali su u vladi onda odlucili da ne dizu cijene jer:

1- cvjetalo bi crno trziste i sverc

2- drzavni proracun bi izgubio jer bi ljudi kupovali od svercera a ne iz trgovina.

  Kada se vec uvode europski zakoni (i u Makedoniji je isto) onda neka uvedu europske cijene i europske sankcije. Ja bih dodao i "drakonske kazne". Ovako grubo gledano ovi zakoni samo daju poticaj pusacima,pusenju i duhanskoj industriji.

Znaci:
Drakonske kazne za prodaju maloljetnicima (i alokohola)
 
Velike,skoro ogromne cijene za cigarete.
"Fer" cijena mislim da je negde oko 6 eur. Ove cijene sigurno ce omoguciti sverc ali i dobar ulov od strane drzave. Niko ne sverca samo cigarete,tu ruku pod ruku idu i alk. i droga + bonus belo roblje. Mislim da se drzava treba boriti protiv ovoga a ne odustati da bi se sprecio sverc 

Ipak da ne uzurpiramo temu,mislim da je jos vecije zlo..ako ne i najvece alkohol.
Ja dosad nisam cuo da se netko pod uticajem cigarete slupa autom pa pobije cijelu familiju (ili sta vec). Ali video sam da neko krizira zbog cigarete..ne bas kao narkic ali slicno :)
Ja na primjer :) Jednom u Opatiji sam u 2 ujutro trazio pikavce na plazi (kao tinager) :))) 
http://www.youtube.com/watch?v=gBWPf1BWtkw
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pušenju

 long  pa onda neka nam daju europske plaće..nitko se neće buniti,ponavljam..taj udar na pušače je došao iz SAD-a(ne spadam u one koji mrze ameriku jer iz nje dolaze i najbolje stvari-ogromna kontroverzna zemlja)a počelo je tužbama protiv duhanske industrije na kojima su obilato zaradili odvjetnici,pa je tu novu "modu" prihvatio hollywood itd,to o brizi države za zdravlje građana su puste tlpanje

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice