Njuskalo upozorenje! zaključana tema

poruka: 86
|
čitano: 14.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

dakle pišem ovo samo da bi vas upozori na jeddnog lopova ili lopovkinju koji/koja je prevario/la jednog mog frenda...naime na njuskalu ste prije koji dan mogli vidjeti oglas: Povoljno prodajem iphone 2g

i taj lopov/lopovkinja je zahebao/la mog frenda...dogovorio se s njom da se mjenjaju taj iphone za lg gm360,gameboy advance sp i 200kn...bio je naivan i poslao prvi i lijepo prekjučer ujutro kad je on/a dobio/la paket napisao/la je da ju je on prevario i da nije ništa dobila,ali on još ima onaj papir di piše da je on poslao kad i to,a jučer je kao priznala da ga je zajhebala i danas ujutro je napisala nešto tipa da če mu nabaviti iphone 2g ali ako nebude bezobrazan i da se strpi i napisala je da tko mu je kriv što je mutavi naivčina...što bi vi učinili na njegovom mjestu bili je prijavili??? 


bc
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2011 13:44 (macan321).
14 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo?

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2011 13:16 (Mentalist).
13 godina
offline
Njuskalo upozorenje!

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Mentalist kaže...

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo.

pa bilo mu je predaleko jer je on iz okolice vž-a a ona je nezz točno od kud (ali jako daleko) a s obzirom da on ima 13 god nije imao kak doći do nje (bar se predtavlja kao da je žensko)

bc
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

bc
14 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...
Mentalist kaže...

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo.

pa bilo mu je predaleko jer je on iz okolice vž-a a ona je nezz točno od kud (ali jako daleko) a s obzirom da on ima 13 god nije imao kak doći do nje (bar se predtavlja kao da je žensko)

 

13 godina ima? I sam si kupuje polovan mobitel od nezz tocno od kud, ali jako daleko, pa zar nije ovo bilo za ocekivati?

 

P.S.

 

Svi to rade, uzmu 200Kn i Nintendo od nekog djeteta i pobjegnu u Mexico da pocnu novi zivot.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2011 13:08 (Mentalist).
13 godina
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

Inozemstvo??? Pa nije opljačka yebenu banku pa da će bižati iz zemlje. A policiju zaboli neka stvar šta on nije dobija iphone. Zamjenu je radija na vlastitu odgovornost i policija tu ne može ništa

16 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...

dakle pišem ovo samo da bi vas upozori na jeddnog lopova ili lopovkinju koji/koja je prevario/la jednog mog frenda...naime na njuskalu ste prije koji dan mogli vidjeti oglas: Povoljno prodajem iphone 2g

i taj lopov/lopovkinja je zahebao/la mog frenda...dogovorio se s njom da se mjenjaju taj iphone za lg gm360,gameboy advance sp i 200kn...bio je naivan i poslao prvi i lijepo prekjučer ujutro kad je on/a dobio/la paket napisao/la je da ju je on prevario i da nije ništa dobila,ali on još ima onaj papir di piše da je on poslao kad i to,a jučer je kao priznala da ga je zajhebala i danas ujutro je napisala nešto tipa da če mu nabaviti iphone 2g ali ako nebude bezobrazan i da se strpi i napisala je da tko mu je kriv što je mutavi naivčina...što bi vi učinili na njegovom mjestu bili je prijavili??? e da ovo je njezin mail tak da se nemojte slučajno dopisivati i dogovarati s njijm/njom:

ivanica385@net.hr

a teško joj/mu promijeniti mail {#}

 

...mislim, ako već ima njezinu adresu !? khm..khm..

 

malo mi je čudna cijela ova priča {#}

Du bist eine meine kleine Schweine !
13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

a čuj to sam mu i ja rekao da nek ne šalje ništa...čak nije još ni starcima rekao da je opće slao bilo šta...zajebo se i sumnjam da bude uopće kaj od toga...

bc
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Volume kaže...
macan321 kaže...
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

Inozemstvo??? Pa nije opljačka yebenu banku pa da će bižati iz zemlje. A policiju zaboli neka stvar šta on nije dobija iphone. Zamjenu je radija na vlastitu odgovornost i policija tu ne može ništa

a ne jbt jer sumnjam da bi sad ovak priznao jer govori ko da ju boli kura* za prijavu i bilo šta...pa ako se narecimo seli nekamo može jbt još dok je tu zajebat nekog klinca i otići...

bc
13 godina
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...

a ne jbt jer sumnjam da bi sad ovak priznao jer govori ko da ju boli kura* za prijavu i bilo šta...pa ako se narecimo seli nekamo može jbt još dok je tu zajebat nekog klinca i otići...

Da baš tako, boli ga kura* za prijavu jer policija tu neće napraviti ništa, kupovanje preko oglasnika je kupovanje na vlastitu odgovornost.

13 godina
protjeran
offline
13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

ako je vise od 1000kn vrijednost robe idi na policiju.ako je manje,uzalud vam trud svirači

13 godina
offline
Njuskalo upozorenje!

Nađi ode nekog na forumu da je iz osijeka i ako ima volje daj mu adresu da ti malo provjeri tu osobu

13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

idem se malo dopati s njom prek lažnog maila da vidim jeli če dati istu adresu ako da onda ću javiti frendu i ide on u ponedjeljak u posjet...

bc
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Volume kaže...

Nađi ode nekog na forumu da je iz osijeka i ako ima volje daj mu adresu da ti malo provjeri tu osobu

Da, ima tu hrpa ljudi iz Osijeka.

13 godina
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...

idem se malo dopati s njom prek lažnog maila da vidim jeli če dati istu adresu ako da onda ću javiti frendu i ide on u ponedjeljak u posjet...

I šta će on kad dođe u posjet??? Nije da omalovažavam, ali 13 godina...

13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

ako miu da istu adresu sad onda ću probat tu nači nekog iz Osijeka...:P

bc
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Volume kaže...
macan321 kaže...

idem se malo dopati s njom prek lažnog maila da vidim jeli če dati istu adresu ako da onda ću javiti frendu i ide on u ponedjeljak u posjet...

I šta će on kad dođe u posjet??? Nije da omalovažavam, ali 13 godina...

pa nebu valjda išel sam...ide s njim valjda njegov stari...

bc
14 godina
offline
Njuskalo upozorenje!

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

pa da...i samsung corby prodaje za 300kn....

bc
16 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

dobro ta cura zaradi a ne mora se kurvat {#}

Du bist eine meine kleine Schweine !
16 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

Du bist eine meine kleine Schweine !
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo upozorenje!

Dobro da si otvorio temu i odma unutra napisao(da svi vide) da se ideš s njom dopisivat s lažnog maila. Kako znaš da ona/on neće vidjeti?

 

Što ako onako sučajno ona/on bude googlao to ime profila i nađe ovo odmah te prokuži

Kruger
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Bugofil kaže...
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

super samo sumnjam da bu ti prihvatila da se nađete uživo...

bc
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
Bugofil kaže...
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

Hehe pošalji joj onda i s trećeg za sat. Pa koliko profila imaš ti?

Kruger
14 godina
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
nick54312 kaže...

Hehe pošalji joj onda i s trećeg za sat. Pa koliko profila imaš ti?

On je ko mato, ima koliko mu triba {#}

http://about.me/antesirkovic
13 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
nick54312 kaže...

Dobro da si otvorio temu i odma unutra napisao(da svi vide) da se ideš s njom dopisivat s lažnog maila. Kako znaš da ona/on neće vidjeti?

 

Što ako onako sučajno ona/on bude googlao to ime profila i nađe ovo odmah te prokuži

imaš pravo sad sam obrisao njezin mail...

bc
13 godina
protjeran
offline
Njuskalo upozorenje!

naj jbenije bi bilo da ima profil na bug forumu i da sad lijepo čita sve što mi tu pišemo...xD

bc
16 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo upozorenje!
macan321 kaže...

imaš pravo sad sam obrisao njezin mail...

ne vrijedi ti to dok ja ne pobrišem mail iz moga posta gdje sam te kvotao {#}

Du bist eine meine kleine Schweine !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice