Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

poruka: 119
|
čitano: 76.562
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...

...

 

 

 

 

 Jesi probao Dior Homme Sport 2021? Velika razlika u odnosu na 2017 verziju. Ja sam se osobno malo razočarao.

 

Još im je jedino ostao Dior Homme Intense da unište i onda je kompletna linija gotova za mene a i mnoge druge.

13 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

BRAND MIRISA; GOLDFIELD&BANKS, AUSTRALIA, Osnovan od strane Dimitri Webera, porijeklom Francuski Belgijanac, od strane osobe koji se je kako stoji na stranici nakon mnogo putovanja prije, smirio u ugodi otkrivanja radoznalo enigmatske zemlje puno daleko dalje iza horizonta. 

Ono bitno u mirisima obog brenda je uvijek prisustvo prirodnih, pomno izabranih nota, nerijetko koje se nemogu uvijek nabaviti savršenog osjeta, jer recimo prošla je godina bila sušna, pa biljke nisu mogle uspijeti u rastu, masu drugih objektivnih razloga. 

 

Danas sam testirao miris "DESERT ROSEWOOD" što bi u svakom prijevodu trebalo biti pustinjsko ružino drvo, pa makar sam znao da danas bude jako jako topli dan, nisam se puno zamarao tim detaljem, a možda sam i trebao. 

u 08.50 sam ga stavio na sebe, ali iz bočice uzorka, tri prskanja po zapešću, po dva na svaku stranu vrata, jedan iza vrata i dva na svako rame, obzirom sam očekivao nešto magije iz simbioze pstinjskog vrućeg vjetra, zraka i ruže, ili drva?! Obzirom je danas u Karlovcu drmalo blizu 34', sa podosta vlage istina u zraku, očekvao sam iskustvo iznad svega, prilika je bila savršena. 

 

DOBA GODINE; istina, očekvao sam potvrdu da je "ovo doba godine, dana za ovakav miris", ali izgleda da nije. Koliko sam mogao zaključiti iz doživljenog, ovo je nekako prije miris za proljetne dane, dok temperature nisku se digle, a makar iznad 25' celzijusa. 

Koliko god sam bio blago rečeno razočaran, pada mi na pamet jedna situacija, doba kada je bio pljusak, puno vlage u zraku, trebalo bi i u takvoj situaciji dati šansu ovom nadasve iznimnom mirisu. 

 

DOBA DANA; ovako po ovakvom vremenu, generalno ne nije, barem ne na mojoj koži. Možda, ponavljam, vjerojatno u danu kada nije uber toplo, sa dosta vlage u zraku, ali uz malu nadogradnju, dok se ne naviknete i/ili ne naučite jedno na drugoga, netko drugi sa drukčijom kemijom tijela mogao bi pokazati neku sasvim drukčiju, jako zanimljvu priču. 

 

KOME JE ZA KADA NAMIJENJEN; ovdje sam ipak morao malo zastati i razmisliti, obzirom gle vidi čuda, u navedenim notama rečeno je da nema apasolutno nikakve roses, nazdravlje. Obzirom nije se pokazao kao neki napadan miris, sa stavom koji napada i obuzima te cijelog, počevši od fakulteta, posla u uredu, nekom predavanju na tečaju, poslovnom ili privatnom brunchu, uglavnom mogu kazati da ga mogu nositi dečki kolikvijalno rečeno od nekih dvadesetih pa nadalje. i ne, ne vidim razloga da ga ne nosi osoba starija, pri tome stojim da je ovo stvoreno za široke ali stvarno mase dečke! 

 

ZA ŠTO NIJE NAMJENJEN; prije svega za noćne izlaske u neke bučne zagušljive disco klubove, ali čak na koncerte na otvorenom zraku koji kola oko ljudi, gdje se stvarno samo uživa u sadržaju, obzirom ipak nema toliko potrebno jaku auru bi vjerojatno mogao. Svakao ne preporučam uzeti ga kao gym miris, ili neko trčanje, vožnju bicikla, bilo što predinamično odnosno za bilo kakvu aktivnost jer je sadržajno pretoplih nota miris.

 

DOJAM UKUPNO; onako na prvu, nisam dobio neki opak dojam, ali vjerojatno ima i nekoliko opakih razloga za to. Popis kaže da u mirisu ima dosta iznimnih nota, od mandarine sa Sicilije, kardamoma iz Indije pa i vanilije sa Comora uz još neke vrsne note, to je ono nešto što obećava nešto istinsko nebesko, ne uzalud ali ne po ovako toplom pretoplom vremnu. 

Obzirom sam ga aplicirao samo pa i namjerno jednom mogu kazati da je danas bio skorom fenomenomenaln dan za test nečeg ovakvog, zanimljivo kako vrućina može biti slab saveznik obzirom se nekako slabo širi oblak oko vas. 

Dvije stvari/činjenice koje su me iznimno fascinirale, zaintrigirale, impresionirale su to što sam osjetio kako se šulja okolo vas kombinacija mirisa vanilje i mandarine, uz neku potajnu notu koju nisam prepoznao i snimio zbog takvog dana kakav ustvari bio je, što je uistinu sušta istina, jer sam i ja ubrzo nakon što sam stavio miris na sebe, nakon kojih pet minuta prvo "čuo" miris vanilije pa mandarine, uz neku mistiku sa strane! Druga činjenica koja me je bitna je to da sam se danas prvi puta okupao u znoju tijela svog, i nakon što sam bio mokar cijeli skorom dan, nitko me nije mogao upitao otkuda sada dolazi ovaj miris, nakon što sam ga vrlo hrabro stavio na ovakav dan?!?! Zanimljivo ali ne i nekaj pohvalno, kemija mojeg tijela, miris se je još slabije osjetio po mokroj koži nego suhoj, što istina nije nali podatak za zanemariti. Kada sam prijatelja upitao za njegov dojam, ali nekih slabih pet sati nakon stavljanja odgovorio je vrlo kratko; "Bilo je u tebe i boljih, ali zanimljiv"! Od nekoga tko je u biti u dobu teenagera "mladi namćor" ovo je i još pozitivna reakcija i uredu opis onoga što ovaj miris istinski je! Nekako sam uvjeren da na jesen, neki topliji jesenski dan ukupan dojam bude uvelike bolji, ili topliji proljetni obzirom potencijala svakako ima, za hladnije vrijeme. 

 

POSTOJANOST; obzirom da je ovo parfemski koncentrat na moje sveopće prvotno iznenađenje, u redu je bilo očekivati trajanje u otvaranju od nekih minimalno četri sata, ovisno o kemiji moje/nečije kože, od visoke temperature zraka, dinamici mojeg kretanja i aktivnostima, može biti i kojih sat i pol dulje projekcija svakako vrlo moguće. Recimo da sam se i danas opet mogao ranije bućnuti u vodu, čisto da provjerim opstojnost nakon kupanja, i nakon skorom pet sati sam ga osjećao na ruci gdje sam ga replicirao. Definitivno moram ovo ponoviti, ali po danu kada temperatura ne bude blizu 25' celzijusevaca. 

 

MOJA OCJENA; i u slučaju ovog mirisa danas neću ostaviti preuranjenu ocjenu, čisto iz razloga jer sam trebao očekivati ipakmalo hladniji dan, a obzirom je ovo miris koji ima rose u imenu, probao sam ga ipak! Nisam pravodobno uzeo drveni detalj u cijelom sastavu, maj mali veliki propust, pio ponavljam ovakvom pretoplom danu.  

Kada bih da ipak probao sada ocjenjivati, nebih dao ocjenu manje od 08/10 sigurno, ovo se ponavljam, čisto iz razloga što i u ovakvim okolnostima pokazuje kvalitetu vrhunskog mirisa, ali za fer realnu ocjenu, trebam pričekat nešto ipak hladnije dane! 

Jedna crtica koju do sada nism puno ili skorom nikako koristio, faktor cijene, pakiranje 100ml parfemnske vode za nekih 1200.00 kuna ispod uz vrhunske note kvalitetnih sastojaka, i činjenicu da ovakav miris ne koristite ako dva puta na tjedan kada imate idealnu situaciju, čitaj priliku, ovo je idealna kupnja ako ste poklonik "gurmanskih" mirisa gdje ima vanilije i mandarine, ipak se prevladavajuće osjete note onog rosewooda i cardamoma, kvalitetan hint za jedno testiranje još jednom, na jesen, malo hladnijeg sunčnog svakako dana. 

  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
picajzla0707 kaže...
ATJLučko kaže...

U kontekstu što vi doživljavate pod pojmom Gospodina i metroseksualca, znakovito nije u korelaciji jednakog predznaka. 
Neke kuće koje rade mirise, kao CREED recimo, izvorno mirise rade još od 16XX godine, a ona godina 1776 koja stoji na njihovim kutijama je od godine kada je proizvodnja preseljane u Francusku. 

 kad smo već kod gospode i povijesti, nije na odmet prisjetiti se zašto su uopće izmišljeni parfemi za gospodu

zato što su gospoda smrdjela jednako kao i oni što nisu gospoda, pa su parfeme koristili za maskiranje tog smrada 

Da, istina. Ali isto tako do prije svojih 150tak godina nisu postojale gaće, kanalizacija, higijena, ...!!

 

Vi se kolega NAMJERNO referirate na ono relativno daleko davno, dok ja ne. Ja govorim o danas, najranije od datuma, godine kada sam ja se pojavio na ovoj kugli, ili kada sam prvi puta osjetio ono bitno.

Nisam nikada lutao predaleko u povijest, ma siguran sam da su i u Rimu i u Grčkoj pa i u Egiptu znali za mirise, davno prije gospode. 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...

Vi se kolega NAMJERNO referirate na ono relativno daleko davno...

 ma ja malo zajebavam, ne zamjeri 

2 godine
online
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...

 

U kontekstu što vi doživljavate pod pojmom Gospodina i metroseksualca, znakovito nije u korelaciji jednakog predznaka. 
Neke kuće koje rade mirise, kao CREED recimo, izvorno mirise rade još od 16XX godine, a ona godina 1776 koja stoji na njihovim kutijama je od godine kada je proizvodnja preseljane u Francusku. 

Apropos (neke) poredbe između parfema i dezodoransa, ako se uopće može staviti, je da u dezodoransu NEMA ničeg prirodnog, ali i smisao korištenja, jer dezodorans zatvara pore ljudske kože, pa se ”ekipa” koja je uvjerena kako ne smrdi, ustvari truje dvostruko, kud znoj sa lošim tvarima iz tijela iste ne izlučuje putem znoja, tud se još oblažu sa kemijskim omotačem, koji dugoročno ne koristi njihovoj koži ali i zdravlju generalno uopće. 

U mojem slučaju dezodorsns NE postoji. 
Koja je računica bolja, otuširaš se i nabaciš neki idealan u to doba miris, parfem i živiš punim tijelom i kožom dulje od 12 sati, a možda i dulje, ili otuširaš se i svoju svježinu zatvoriš u neku kemiju, koja BTW traje koliko, ako i pola sata?!?! 

kod mene ne mogu utjecati dugoročno na zdravlje jer ih ne koristim previše, a već sam i ugodinama kada bi se akumulirao njihov učinak..

 

u suštini se najbolje osječam kada se istuširam , a za njegu uzmem sapun vulgaris (nekako najbolje skida "masnoću")...ne volim tekuća ljigava sredstva za tuširanje.

dakle, ako je odjeća čista, jedete zdravo, ne smrdi vam iz stomaka nije vam potreban nikakav parfem, da ne bi smrdjeli...

 

možete se i uznojiti tijekom dana, no opet nećete smdjeti, jer je odjeća čista, ujutro ste se otuširali, nasapunali, i znoj nema reakciju sa zrakom kakvu bi imao da se niste u jutro otuširali.

 

ali, ok, svakoga nešto zanima, neki muškarci sakupljaju salvete, neki  ženske gaćice i tak to...

 

šalim se, sve najbolje... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
El Torro kaže...
ATJLučko kaže...

...

 

 

 

 

 Jesi probao Dior Homme Sport 2021? Velika razlika u odnosu na 2017 verziju. Ja sam se osobno malo razočarao.

 

Još im je jedino ostao Dior Homme Intense da unište i onda je kompletna linija gotova za mene a i mnoge druge.

U zadnjih recimo godinu dana, u potrazi sam za kvalitetnim ”sportskim” mirisom, i da DIOR je visoko na toj listi, ali nikako doći na red. 
Čak sam bio u prilici uporedo staviti na ruku CHANEL ALURE SPORT i DIOR HOMME SPORT, iskreno nisam siguran koje godine izdanje, i malo su mi se činili slabima, no možda je to bilo do tada moje tjelesne kemije. 
Doma od tih ”bijelih sport” mirisa imam LALIQUE WHITE, i jako se dobro sjećam kako mi je vrlo prvu uporabu djelovao za q....! No nakon nekog vremena i uporabe po ovako vrućim danima, primijetio sam da je stvarno vrhunski, pa čak i dugotrajan, postojan za takav tip mirisa. 
Istina, imam i PDM GALLOWAY, pa makar je bijelo pakiranje bočice, njega bih prije stavio kada idem gledati neki match teniskog turnira, nekako mi ne leži njega ”sportirati”! 

Jedno pitanje kolega. Jeste li razmišljali koje su vremenske i temperaturne okolnosti kada ste koristili miris?! Za nepovjerovati je koliko 5' celzijusevaca i 20% više ili manje vlage u zraku mogu učiniti priču dijametralno različitu, od totalnog razočarenja (ustvari neopravdano krivo stečenog dojma) do istinskog oduševljenja otkrivenja obzirom da su se pravilno postavili parametri za nošenje. 

Preporučio bih učestalo testiranje, ali sa različitim atmosferskim detaljima, dok ne ustvrdite ili konačno ”prave postavke” ili se definitivno uvjerite da je cijela priča ”sranje kroz gusto granje”! 

ATJ Lučko
2 godine
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...
Jedno pitanje kolega. Jeste li razmišljali koje su vremenske i temperaturne okolnosti kada ste koristili miris?! Za nepovjerovati je koliko 5' celzijusevaca i 20% više ili manje vlage u zraku mogu učiniti priču dijametralno različitu, od totalnog razočarenja (ustvari neopravdano krivo stečenog dojma) do istinskog oduševljenja otkrivenja obzirom da su se pravilno postavili parametri za nošenje. 

 

Preporučio bih učestalo testiranje, ali sa različitim atmosferskim detaljima, dok ne ustvrdite ili konačno ”prave postavke” ili se definitivno uvjerite da je cijela priča ”sranje kroz gusto granje”! 

Testirao sam ga tjedan dana ali mi nije sjeo. To nije "mass appealing" parfem kao Allure Sport. DHS 2021 miriše old school, parfem za odraslog sofisticiranog muškarca. Meni osobno miriše malo jeftino, kao jeftini aftershave.

 

Kad smo kod Chanela, probaj Missoni Wave. Otvaranje kao Versace Homme and kasnije Chanel Allure Sport. 100ml košta 220 kn na Notinu.

 

A Missoni Homme je 90% isti Bleu de Chanel EDP i traje duže.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 17:06 (El Torro).
10 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...

...

 

U svakom narednom mjesecu bih trebao obnoviti popis, makar za jedan novi miris/parfem.

Oobzirom sam za danas izabrao koji testiram, primam prijedloge koji u subotu je na redu, ako je netko specijalno zainteresiran?! 

 

Recenzija "DESERT ROSE" kasnije tijekom dana, dok sunce debelo potone iza obzora.   

 

 

 

 

 Pa evo kolega kad se već nudite mene posebno zanima ACQUA DI PARMA, NISHE, UZORAK, "COLONIA" . Čuo sam da recepturu tog mirisa nisu mijenjali preko 100 godina i da je šou.

13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
J(CRO) kaže...
ATJLučko kaže...

...

 

U svakom narednom mjesecu bih trebao obnoviti popis, makar za jedan novi miris/parfem.

Oobzirom sam za danas izabrao koji testiram, primam prijedloge koji u subotu je na redu, ako je netko specijalno zainteresiran?! 

 

Recenzija "DESERT ROSE" kasnije tijekom dana, dok sunce debelo potone iza obzora.   

 

 

 

 

 Pa evo kolega kad se već nudite mene posebno zanima ACQUA DI PARMA, NISHE, UZORAK, "COLONIA" . Čuo sam da recepturu tog mirisa nisu mijenjali preko 100 godina i da je šou.

Cijenjeni kolega, utvaram si da sam vas shvatio kakav smisao ste imali u postavljenom pitanju, no obzirom imam original bočicu, budem u dva dana testirao i uzorak i bočicu. 

Ono gdje bajka nalazi stvarnost, od 1916 godine postoji ovaj dragulj, koji preobiluje iznimnim notama kao Sicilijanski limun, bergamot i narandža, a tu su prisutne lavanda, ruža, ružmarin, pa do vetivera, sandalovina, patchouli koji su u bazi ovog mirisa.

U samom startu mojih putovanja ponekad sam u zraku znao osjetiti "trag" koji me je vratio daleko u djetinjstvo, podsjetio me je kako sam takvog nečeg jako davno imao prilike osjetiti. 

Ona famozna istina da su ovaj miris kao "signature scent" koristili big faces u Hollywoodu, glumci A vrste, daje odmah jaku kartu sigurnosti da sa ovim mirisom NEMA GREŠKE. 

U nedjelju i ponedjeljak odradim testiranja pa stavim u jedan post oba dva iskustva, makar sumnjam da bi trebalo, moglo biti znatnih odstupanja u osjetilima, osim ako temperature u ponedjeljak ne budu over too much, a nadam se na nebudu. 

 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Imate prijedlog, ja recimo volim malo više ove slatke mirise a nisam pronašao nešto kod nas. 

11 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
love2ml86 kaže...

Imate prijedlog, ja recimo volim malo više ove slatke mirise a nisam pronašao nešto kod nas. 

 

Probaj sa ovim.

Al nemoj ga ljeti koristit.

Ili ako već da onda samo 1-2 spreja maks.

Ne znam osobu kojoj se nije svidio.

 

 

 

6 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
Silent horror1992 kaže...
love2ml86 kaže...

Imate prijedlog, ja recimo volim malo više ove slatke mirise a nisam pronašao nešto kod nas. 

 

Probaj sa ovim.

Al nemoj ga ljeti koristit.

Ili ako već da onda samo 1-2 spreja maks.

Ne znam osobu kojoj se nije svidio.

 

 

 

Hvala na prijedlogu!

13 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

BRAND MIRISA; ACQUA DI PARMA, ZMLJA PORIJEKLA; ITALIJA, Brand osnovan 1916 godine od strane barona Carla Magnani kako priča ide a sve u cilju stvaranja istinskog talijanskog mirisa koji vjerno prikazuje kako treba i mora izgledati za gospiodu sofisticiran diskretan luksuz, gdje se u samom startu prepoznaju znanja ručnog rada, inspiriran nasljedstvom kroz povijest imkoji se stalno razvija kako bi ostao znakovit u svijetu. On je "Coloniu" primarno stvorio zbog sebe, no ovakav uradak, jednostavno nije mogao dugo ostati skriven, obzirom je kvaliteta i visoka razina istog trenutka bila prepoznata.

Uvijek kada uzmem u obzir recenzirati neki miris potražim ono bitno u mirisima ovog brenda, gdje je pretpostavljam uvijek prisustvo najkvalitetnijih, samo prirodnih, pomno izabranih nota, nerijetko koje su primarno iz Italije, a u Italiji imaju stvarno iznimno obilje kako biljaka, voća i cvijeća, tako da uvijek se u njima mogu naći Talijanska duša, sunce i stil. Ovdje su TOP note sami citrusi, ali za potpuni čudo toliko zaobljene, glatke, limun sa Sicilije, kažu slatka narandža bergamot sa Calabrie, srednje note su lavanda, Bugarska ruža, verbina i ružmarin, a bazne note su VETIVER (moja prva nota ikada u mirisima), sandalovo drvo i patchouli.  

Jedna crtica, zanimljivost meni a i vama kolege, kako se otvara XERJOF NIO miris, 100% grapefruit, čak i vrlo zanimljivo, prvih 15 minuta. I onda nestane u zraku, čak ga niti na ruci nisam osjetio. Ovo sam spomenuo čisto iz razloga jer je i skorom četri puta skuplji na 100ml, uz ogradu sujektivno i skromno, moja kemija vjerojatno si nismo kompatibilni bili prvi puta. Drugi puta sam osjetio tračak traga koji je ostao na ruci, ali ako samo mizernih četri sata, a toliko skuplji!? 

 

Danas sam testirao miris "COLONIA" što bi u svakom prijevodu moglo biti kolonja, odnosno epitet za kolonjsku vodu a sigurno je i sasvim u mnogočemu bolja. Za razliku od prve recenzije, makar sam znao da i danas bude jako jako topli dan, nisam se puno zamarao ovaj puta tim detaljem, i stvarno ovaj puta nisam trebao. 

u 06.40 sam ga stavio na sebe, ali iz bočice koju sam kupio prije koju godinu, po dva na svaku stranu vrata, jedan iza vrata i jednom na svako rame, obzirom sam ovaj puta očekivao nešto magije iz vrućeg vjetra, zraka bez puno vlage obzirom je danas u Karlovcu drmalo samo 31' celzijusevaca, očekvao sam iskustvo iznad svega, prilika je bila savršena i mogu potvrditi kako je situacija bila apasolutno perfektna. 

 

DOBA GODINE; istina je sasvim u kontekstu ovog mirisa jednostavna, dok sam ju probavao prvog puta jednog ljeta, očekvao sam potvrdu da je "ovo doba godine, dana za ovakav miris", ali izgleda da je svakako puno puno šire. Koliko sam mogao i prije zaključiti iz doživljenog, ovo je miris za proljetne toplije dane, dok su se temperature digle, a makar iznad 20' celzijusa, a onda i za cijelo ljeto, do duuuugo u jesen, sve dok se mogu nositi rukavi bez jakne. 

Koliko god sam očekivao niti malo nisam bio razočaran, i opet pada mi na pamet jedna situacija, doba dana, mjeseca, godine kada je vrijeme nekakvih evenata, kada izlazim relativno rano, ostajem vani dugo, ma trebalo bi u takvoj situaciji uvijek dati šansu ovom nadasve stvarno iznimnom mirisu. 

 

DOBA DANA; mogu slobodno malo i kopirati od prethodne recenzije obzirom je bilo danas iznimno toplo sa dosta malom vlagom u zraku za ovo podneblje, ovako po ovakvom vremenu, apasolutno da je, posebno uvijek na mojoj koži. Vjerojatno u danu kada nije uber toplo, sa nebitnom visinom vlage u zraku stvarno, moglo bi potrajati dok se ne naviknete i/ili ne naučite jedno na drugoga, ali ne predugo. Osobno vjerujem da ne postoji netko drugi sa toliko drukčijom kemijom tijela da bi ovaj miris mogao pokazati neku sasvim drukčiju, nezanimljvu priču. Obzirom na sve, ovaj miris slobodno prolazi od recimo 07.00 kod ulaska u ured, ali i u 21.00 na nekoj romantičnoj večeri, praznine uvijek slobodno popunite bez ikakvog ustručavanja. 

 

KOME JE ZA KADA NAMIJENJEN; ovdje nisam ipak morao niti malo zastati i razmisliti, obzirom gle vidi čuda, u navedenim notama rečeno je da ima Bugarske ruže, nazdravlje ne osjeti se overpower nego je stvarno zaobljena osjetom uz ostale note. Obzirom nije uopće napadan miris, ovo je miris koji se osjeti lagano puderast, kao da ste u brijačnici dok vas brico pazi i mazi, sa stavom koji istina napada nježo i obuzima te cijelog, počevši od od 07.00 ujutro njegovo je readno vrijeme startalo, uglavnom mogu ga nositi dečki koji vole krenuti u novi dan sa stilom, pod uvjetom da ga znaju i mogu nositi. Otvoreno stojim da je ovo miris stvoren za široke ali stvarno mase, dečke, gospodu pa i glumce Hollywooda! Osoba koja nosi ovaj miris, nosi ga u ured, na predavanja, put autobusom, vlakom, avionom, poslovne kontakte, ali nekako mi je najoriginalniji kada ljepšu polovicu izvedete u kino pa na večru, ili obrnutim redoslijedom, nebitno. Bitno je da ste vas dvoje sami, jedan blizu drugoga. 

 

ZA ŠTO NIJE NAMJENJEN; osobno ga prije svega nebih nosio u noćne lude izlaske, u neke bučne zagušljive disco klubove, jednostavo je klasa iznad. Svakao isto ne preporučam uzeti ga kao gym miris, ili neko trčanje, vožnju bicikla, bilo što predinamično odnosno za bilo kakvu preveliku aktivnost jer je sadržajno zaobljen miris, kako bi u egleskom jeziku kazali bold, tako su za njega samo i isključivo easy situacije.

 

DOJAM UKUPNO; onako na prvu, ovo je legenda od mirisa sa velikim L, stariji od 100 godina, a koji i dalje traje, mlad kao da mu je tek osamnaest Popis nota kaže da u mirisu ima dosta iznimnih nota, od hrpe odličnih citrus, preko ostalih prirodnih nota, a to je ono nešto što obećava sa potpunim, nešto istinsko nebesko, čak i po ovakvom danasopet pomalo toplom pretoplom vremnu. 

Obzirom sam i njega aplicirao samo pa i namjerno jednom tijekom mogu opet kazati da je danas bio skorom fenomenomenaln dan za test nečeg ovakvog, zanimljivo kako vrućina može biti kojiputa i slab saveznik obzirom ali danas sa ovim mirisom ne, nije, čak je pomalo i pomogla u priči

Neke stvari/činjenice koje su me i ovdje iznimno fascinirale, zaintrigirale, impresionirale su to što nisam primarno osjetio kako se šulja okolo vas kombinacija mirisa citrusa u samom početku uz neku notu koju nisam prepoznao obzirom su kao cjelina tog takvog dana kakav ustvari bio je, što je opet uistinu sušta istina. Nakon što sam stavio miris na sebe, odmah istog trenutka sam ovdje "čuo" miris nečeg finog, maznog, uz opet neku zanimljivu mistiku sa strane! Druga činjenica koja me je bitna je to da se danas nisam okupao u znoju tijela svog, i nakon što sam ostao suh cijeli skorom dan, svatko se je ovaj puta mogao upitati otkuda sada dolazi ovaj miris, nakon što sam ga veselo stavio na ovakav dan?!?! Zanimljivo sa AdP mirisima, pa čak i vrlo pohvalno, kemija mojeg tijela, miris se je još dosta dugo osjetio tijekom cijelod dana a osjetio sam ga za moj pojam iznimno dugo, što nikako nije mali podatak za zanemariti. Nikoga danas nisam upitao za njegov dojam, ali nekih slabih deset sati nakon stavljanja ja sam ga svakako osjetio čak malo i na rukama, obzirom sam malo utrljao sa vrata na podlaktice. Od nekoga tko je u biti prvi u seriji, obitelji mirisa, koji traje i traje dojam je perfektno superioran. Ovo je iznimno moja osobna skromna subjektivna pozitivna reakcija i pomalo laički opis onoga što ovaj miris stvarno uistinu  je! Nekako sam uvjeren da ako koji puta probam ga i na jesen, na neki topliji sunčaniji jesenski dan ukupan dojam bude u najmanju ruku jednak ili topliji proljetni obzirom potencijala svakako ima, za puno dulje vrijeme kolikoi traje samo vrijeme ljeta. 

 

POSTOJANOST; obzirom da je ovo kolonjska voda nazivno, ali to ne treba uzimati kao neku slabu stranu, obzirom kako stoje stvari sa kvalitetom tvari koje su unutra. Na moje sveopće prvotno iznenađenje koje se sa svakim novim susretom ponavlja, u redu je bilo očekivati trajanje u otvaranju od nekih ako četri sata, ovisno o kemiji moje/nečije kože, od poitrebne visoke temperature zraka, easy dinamici mojeg kretanja i slow aktivnostima, može biti i kojih sat i pol dulje projekcija svakako vrlo moguće. Recimo da sam se i danas mogao bućnuti u vodu ali nisam odmah, čisto da provjerim opstojnost nakon kupanja, i nakon skorom preko osam sati sam ga osjećao na rukavugdje sam ga samo jednom replicirao. Ovakve dane se treba čim prije ponoviti, ali po danu kada temperatura bude uvijek blizu 25' celzijusevaca. 

 

MOJA OCJENA; u slučaju ovog mirisa danas svakako neću ostaviti preuranjenu neopravdanu ocjenu, čisto iz razloga jer sam ovaj miris već nosio puno prekonekoliko puta na sebi, a obzirom je ovo miris koji ima hrpu citrusa u samom vrhu otvaranja, probao sam ga ipak! Kao da sam ga uzeo po prvi puta, probao sam informiran pravodobno pa uzeo i drveni i cvjetni detalj u cijelom sastavu, ispravno učinjena proba, po iznimno toplom danu ali danu i sa relativno malo vlage u zraku, bitan detalj svakao.  

Moja ocjena za ovaj miris, obzirom nan sve note, uvijek bih dao ocjenu minimalno od 09/10 sigurno, i ovo se pomalo ponavljam, čisto iz razloga što i u ovakvim hot okolnostima pokazuje iznimnu kvalitetu vrhunskog mirisa, ali za fer realnu cijenu, koju se za 100ml se može iskopat za manje od 100 €ura, i uvijek trebam pričekat samo nešto ipak toplije dane! 

Jedna crtica ponovno, koju do sada nism puno koristio, faktor cijene, pakiranje 100ml parfemnske vode za nekih ispod 750.00 kuna ispod uz vrhunske note kvalitetnih sastojaka, i činjenicu da ovakav miris apasolutno koristite cijeli tjedan kada imate idealnu situaciju, čitaj priliku. Ma ide on i cijeli mjesec, meni je tolikomdobar, supoer. Ovo je stvarno idealna kupnja ako ste poklonik "citrusnih" mirisa prije svega, gdje ima cvijetnih i drvenih nota, ipak se pomalo ovdje prevladavajuće ali blago osjete note onog lavande, ružmarina, vetivera koje vas obujme u oblak i traju, podosta dugo, gdje su to ideaslni detalji i jako i opet  kvalitetan hint za jedno prskanje još jednom, do jeseni, svakog toplijeg sunčnog svakako dana. 

Jedna crtica more, morao sam na trenutak skočiti tamo gdje i kralj peha, i dok sam sa balkona prolazio stanom, osjetio sam u zraku sa majice "Coloniu" u zraku, kao da mi poručuje, ma bolja sam i od onoga kako pričam, a ja nemam argumenta proturiječiti na takvu činjenicu. 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 22:25 (ATJLučko).
2 godine
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Tu možete kupiti uzorke parfema. 1-30 ml a poštarina je 12 eura. Meni je paket stigao za 7 dana.

https://www.fragrantworldshop.com

13 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

DRUGA RECENZIJA ACQUA Di PARMA, COLONIA, UZORAK.  č š ž ć

 

U situacijama u kojima se nalazim svjesno uvijek se trudim ulazit na sigurno, pa tako je bilo i ovaj puta, večeras. 

Danas je tijekom cijelog dana u Karlovcu bila iznimno visoka temperatura, a vlaga čak i debelo prekomjerna, skorom kao da sam u tropima. No, poklopilo se u gradu prekonekoliko evenata, sve bolji od boljeg, pa sam pohodio skorom sve. 

Miris sam po prvi puta aplicirao nešto poslije 18.10 sati, malo deblje ovaj puta jer je priča kretala u kraj dana, pa sam na vrat stavio tri puta sa svake strane, otraga vrat dva puta, ramena svako po dva puta i podlaktice po dva apliciranja. Kako sam imao priliku prošetati do grada, bio sam siguran da nikoga nebum zadavio količinom pošpricane juhe po sebi, tako da sam mogao u miru kretati se kroz ljude po eventima. 

 

Ono što me je zanimalo i što sam na kraju i saznao, miris je bio uredno postojan a po rukama ga osjetim još i sada, nakon nekih slabih pet sasti, no da je trebalo prošetati dublje u tamu, vjerujem da bi smo se pokazali jakim još preko najmanje tri sata. 

 

Novost u uzorku je vjerojatno svježina samog uzorka, citrusi su se osjetili bitno dominantnijima, pomalo reskim, osvježavajućim, a opet dovoljno zaobljenim da to ne preraste u sladunjavu limunadu. Evo baš šnjofam ruke, koja nota je najkonkretnija, i stvarno, najbolje se osjeti ruža uz lavandu. Da, u ovom mirisu ima nekoliko nota pored, ali isto tako da, osjete se te note, ali one nisu toliko dominantne a opet upotpunjuju sliku onog puderastog glatkog zaobljenog doživljaja, elegancije, gospodstva, profinjenosti. 

Možda, onako razmišljam široko, negdje na moru dok malo oštriji jugo udara u obalu, dok hodate po lungo mare, pa se ovim notama nesvjesno pridoda slani ozon iz razbijenog mora, mora da u takvoj situaciji štorija miriše makar duplo bolje. 

 

Jedini detalj koji je kod mene, tehnički moj namjeran propust koji je objektivan zbog jednog drugog razloga, malo umanjio priču danas je da nisam na sebi imao neku laganu košulju već neku majicu. Uz tu sitnicu hajdemo ju tako nazvati, ovaj miris je za mene položio ispit sa velikom prolaznom ocjenom, kako jučer, tako i danas, no da je pokazao i o kakvom se "gospodinu" ovdje radi, apsolutno je pokazao. 

 

MOJ KONAčAN ZAKLJUčAK; uzeti i nadasve ponosno nositi ovaj miris mogu široke mase ljudi, no baš ih i ne mogu u preširokom spektru prilika. Ali, kada ga uzmete nositi u idealnoj prilici, osjećati će te se apasolutno idealno. Osobno, zbog nekih nota koje osobno preferiram, skromno subjektivno dajem ovom mirisu ocjenu 10/10, ponavljam, moja skromna subjektivna ocjena, koja se ne mora nekom drugom pokazati mjerodavnom i realnom. Ono što morate imati na sebi je košulja, bilo po danu bilo po noći, majica samo ako nemate nikakvu košulju, ako je dostupna bijela, a to je ustvari onda bajka u dva čina. Sako ili blazer mogu biti uz vas, no onda i na njima možete ostaviti dokazni materijal. Nebitno za ljude oko vas, ona osoba do vas bude jedina koja treba dati neki pravorijek o mirisu, koji nikako neće moći biti negativan. Ako se nekome vidi problem dnevne temperature, svaka iznad 25' celzijusevaca je idealna, samo prema gore se ravnajte.  

Za nekih, do sada je bilo takva cijena, za oko 100.00€ na 100ml meni se vidi fer ponuda, obzirom znam da ga se isto tako neće moći potrošiti u dvije sezone, trajat će dulje i vrijediti sa svakim danom sve više.    

ATJ Lučko
9 godina
online
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
ATJLučko kaže...

DRUGA RECENZIJA ACQUA Di PARMA, COLONIA, UZORAK.  č š ž ć

 

U situacijama u kojima se nalazim svjesno uvijek se trudim ulazit na sigurno, pa tako je bilo i ovaj puta, večeras. 

Danas je tijekom cijelog dana u Karlovcu bila iznimno visoka temperatura, a vlaga čak i debelo prekomjerna, skorom kao da sam u tropima. No, poklopilo se u gradu prekonekoliko evenata, sve bolji od boljeg, pa sam pohodio skorom sve. 

Miris sam po prvi puta aplicirao nešto poslije 18.10 sati, malo deblje ovaj puta jer je priča kretala u kraj dana, pa sam na vrat stavio tri puta sa svake strane, otraga vrat dva puta, ramena svako po dva puta i podlaktice po dva apliciranja. Kako sam imao priliku prošetati do grada, bio sam siguran da nikoga nebum zadavio količinom pošpricane juhe po sebi, tako da sam mogao u miru kretati se kroz ljude po eventima. 

 

Ono što me je zanimalo i što sam na kraju i saznao, miris je bio uredno postojan a po rukama ga osjetim još i sada, nakon nekih slabih pet sasti, no da je trebalo prošetati dublje u tamu, vjerujem da bi smo se pokazali jakim još preko najmanje tri sata. 

 

Novost u uzorku je vjerojatno svježina samog uzorka, citrusi su se osjetili bitno dominantnijima, pomalo reskim, osvježavajućim, a opet dovoljno zaobljenim da to ne preraste u sladunjavu limunadu. Evo baš šnjofam ruke, koja nota je najkonkretnija, i stvarno, najbolje se osjeti ruža uz lavandu. Da, u ovom mirisu ima nekoliko nota pored, ali isto tako da, osjete se te note, ali one nisu toliko dominantne a opet upotpunjuju sliku onog puderastog glatkog zaobljenog doživljaja, elegancije, gospodstva, profinjenosti. 

Možda, onako razmišljam široko, negdje na moru dok malo oštriji jugo udara u obalu, dok hodate po lungo mare, pa se ovim notama nesvjesno pridoda slani ozon iz razbijenog mora, mora da u takvoj situaciji štorija miriše makar duplo bolje. 

 

Jedini detalj koji je kod mene, tehnički moj namjeran propust koji je objektivan zbog jednog drugog razloga, malo umanjio priču danas je da nisam na sebi imao neku laganu košulju već neku majicu. Uz tu sitnicu hajdemo ju tako nazvati, ovaj miris je za mene položio ispit sa velikom prolaznom ocjenom, kako jučer, tako i danas, no da je pokazao i o kakvom se "gospodinu" ovdje radi, apsolutno je pokazao. 

 

MOJ KONAčAN ZAKLJUčAK; uzeti i nadasve ponosno nositi ovaj miris mogu široke mase ljudi, no baš ih i ne mogu u preširokom spektru prilika. Ali, kada ga uzmete nositi u idealnoj prilici, osjećati će te se apasolutno idealno. Osobno, zbog nekih nota koje osobno preferiram, skromno subjektivno dajem ovom mirisu ocjenu 10/10, ponavljam, moja skromna subjektivna ocjena, koja se ne mora nekom drugom pokazati mjerodavnom i realnom. Ono što morate imati na sebi je košulja, bilo po danu bilo po noći, majica samo ako nemate nikakvu košulju, ako je dostupna bijela, a to je ustvari onda bajka u dva čina. Sako ili blazer mogu biti uz vas, no onda i na njima možete ostaviti dokazni materijal. Nebitno za ljude oko vas, ona osoba do vas bude jedina koja treba dati neki pravorijek o mirisu, koji nikako neće moći biti negativan. Ako se nekome vidi problem dnevne temperature, svaka iznad 25' celzijusevaca je idealna, samo prema gore se ravnajte.  

Za nekih, do sada je bilo takva cijena, za oko 100.00€ na 100ml meni se vidi fer ponuda, obzirom znam da ga se isto tako neće moći potrošiti u dvije sezone, trajat će dulje i vrijediti sa svakim danom sve više.    

 

 Sad sam nekako natrčao na ovu temu... ja se iskreno nadam da je ovo neki sarkazam il tako nešto... ako jest - petica za trud.... al bojim se da nije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 0:03 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
miki_the_pirat kaže...
ATJLučko kaže...

DRUGA RECENZIJA ACQUA Di PARMA, COLONIA, UZORAK.  č š ž ć

 

U situacijama u kojima se nalazim svjesno uvijek se trudim ulazit na sigurno, pa tako je bilo i ovaj puta, večeras. 

Danas je tijekom cijelog dana u Karlovcu bila iznimno visoka temperatura, a vlaga čak i debelo prekomjerna, skorom kao da sam u tropima. No, poklopilo se u gradu prekonekoliko evenata, sve bolji od boljeg, pa sam pohodio skorom sve. 

Miris sam po prvi puta aplicirao nešto poslije 18.10 sati, malo deblje ovaj puta jer je priča kretala u kraj dana, pa sam na vrat stavio tri puta sa svake strane, otraga vrat dva puta, ramena svako po dva puta i podlaktice po dva apliciranja. Kako sam imao priliku prošetati do grada, bio sam siguran da nikoga nebum zadavio količinom pošpricane juhe po sebi, tako da sam mogao u miru kretati se kroz ljude po eventima. 

 

Ono što me je zanimalo i što sam na kraju i saznao, miris je bio uredno postojan a po rukama ga osjetim još i sada, nakon nekih slabih pet sasti, no da je trebalo prošetati dublje u tamu, vjerujem da bi smo se pokazali jakim još preko najmanje tri sata. 

 

Novost u uzorku je vjerojatno svježina samog uzorka, citrusi su se osjetili bitno dominantnijima, pomalo reskim, osvježavajućim, a opet dovoljno zaobljenim da to ne preraste u sladunjavu limunadu. Evo baš šnjofam ruke, koja nota je najkonkretnija, i stvarno, najbolje se osjeti ruža uz lavandu. Da, u ovom mirisu ima nekoliko nota pored, ali isto tako da, osjete se te note, ali one nisu toliko dominantne a opet upotpunjuju sliku onog puderastog glatkog zaobljenog doživljaja, elegancije, gospodstva, profinjenosti. 

Možda, onako razmišljam široko, negdje na moru dok malo oštriji jugo udara u obalu, dok hodate po lungo mare, pa se ovim notama nesvjesno pridoda slani ozon iz razbijenog mora, mora da u takvoj situaciji štorija miriše makar duplo bolje. 

 

Jedini detalj koji je kod mene, tehnički moj namjeran propust koji je objektivan zbog jednog drugog razloga, malo umanjio priču danas je da nisam na sebi imao neku laganu košulju već neku majicu. Uz tu sitnicu hajdemo ju tako nazvati, ovaj miris je za mene položio ispit sa velikom prolaznom ocjenom, kako jučer, tako i danas, no da je pokazao i o kakvom se "gospodinu" ovdje radi, apsolutno je pokazao. 

 

MOJ KONAčAN ZAKLJUčAK; uzeti i nadasve ponosno nositi ovaj miris mogu široke mase ljudi, no baš ih i ne mogu u preširokom spektru prilika. Ali, kada ga uzmete nositi u idealnoj prilici, osjećati će te se apasolutno idealno. Osobno, zbog nekih nota koje osobno preferiram, skromno subjektivno dajem ovom mirisu ocjenu 10/10, ponavljam, moja skromna subjektivna ocjena, koja se ne mora nekom drugom pokazati mjerodavnom i realnom. Ono što morate imati na sebi je košulja, bilo po danu bilo po noći, majica samo ako nemate nikakvu košulju, ako je dostupna bijela, a to je ustvari onda bajka u dva čina. Sako ili blazer mogu biti uz vas, no onda i na njima možete ostaviti dokazni materijal. Nebitno za ljude oko vas, ona osoba do vas bude jedina koja treba dati neki pravorijek o mirisu, koji nikako neće moći biti negativan. Ako se nekome vidi problem dnevne temperature, svaka iznad 25' celzijusevaca je idealna, samo prema gore se ravnajte.  

Za nekih, do sada je bilo takva cijena, za oko 100.00€ na 100ml meni se vidi fer ponuda, obzirom znam da ga se isto tako neće moći potrošiti u dvije sezone, trajat će dulje i vrijediti sa svakim danom sve više.    

 

 Sad sam nekako natrčao na ovu temu... ja se iskreno nadam da je ovo neki sarkazam il tako nešto... ako jest - petica za trud.... al bojim se da nije.

Dragi kolega, onako na prvu, moj kommentar na ovakav vaš stav bi bio ovakav , ili makar ovakav , ali budem odgovrio malo kvalitetnije. 

 

Upotrijebiti malo krupniju riječ "SARKAZAM", baš i nije fer, ali puno toga na ovom svijetu nije fer, zar ne? 

 

Dok postoje ljudi koji kupuju slike, ulaganje u budućnost a moguće i pranje novca, ovo nije sarkazam takvog nečega, ovo je po mojem skromnom subjektivnom stavu, samo malo poveći standard ili nivo ljudske opće kulture. 

Neznam otkuda ste, nebitno, ali ovakav komentar samo jako puno govori o vama, u širokom općem smislu, ako ste shvatili, petica za trud...... ali bojim se da niste!!

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Šta fali temi, čovjek iz hobija testira parfeme? Možda piše previše poetički, ali ajde iz Karlovca je nemos mu zamjerit... ATJLučko samo nastavi sa recenzijama zanimljive su

9 godina
online
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Ma sve ok... nemam ja ništa protiv... al ono... pročitao post pa pogledao nick... pa gledam i ne vjerujem. Nije mi bila namjera vrijeđati i nek mi je tako odgovorio... ima pravo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 22:46 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
J(CRO) kaže...

Šta fali temi, čovjek iz hobija testira parfeme? Možda piše previše poetički, ali ajde iz Karlovca je nemos mu zamjerit... ATJLučko samo nastavi sa recenzijama zanimljive su

Kolega, hvala na konstruktivnom obliku pomaganja. Jebiga, valjda bude nekad nešto i dobroga ispalo od nas Karlovčana, zar ne?! 

miki_the_pirat kaže...

Ma sve ok... nemam ja ništa protiv... al ono... pročitao post pa pogledao nick... pa gledam i ne vjerujem. Nije mi bila namjera vrijeđati i nek mi je tako odgovorio... ima pravo.

Jednakom mjerom kolega, sve apasolutno je OK, niti najmanje NHF. 
Činjenica je da koliko sam ja upratio likova na YT kanalima, ima ih dosta mućaka kontekstualno, ali ih ima i pravih znalaca od kojih možeš uvijek nešto novoga naučiti. 
Želja mi je uvijek, prepoznat nešto i uhvatiti se u koštac sa time, i težiti svakim danom ka nekoj novoj, višljoj razini savršenstva, pa me u tom kontekstu zanimaju, ribolov, planinarenje ali i putovanja, fotografija ali i njezina daljnja eksploatacija, parfemi, općenito pojam i dojam Gospodina, kojeg će cure u njegovoj okolini uvijek rado vidjeti u društvu, pa i po još nekim drugim osnovama. 
Recimo da se zanimam i za jezike, pa osim engleskog, osnove talijanskog, njemačkog i početni nivo francuskog, pod zadnje treniram i učim pomalo portugalski, koji je jako zanimljiv barem meni jezik. 

Mala tajna, skupljam pa kasnije changeam rakije svih vrsta, primarno šljivu, whiskeye primarno Irske, pa Scotland pa Američanske, a na kraju i ginove, pogotocu dok naučiš koji gin ide sa čim najbolje. 
Jedan hint za sve koji vole u ovo doba popiti pravi easy cocktail, u čašu za gintonic prvo staviti pet kocki leda i malo rashladiti čašu laganim rotiranjem okolo naokolo leda u njoj, jedno barem dvije minute. Nakon toga narežite koju šnitu, tanko oko dva mm krastavca salatara i stavite na led i opet malo zarotirajte sve. Nakon toga utočite gin i ostavite kojih pet minuta da se arome sljube a onda natočite kakav kvalitetan tonic, žlicom dugačke drške dobro promiješajte sve sastojke i guštajte lagano srkajući malecke gutljaje recimo u zalazak sunca u more. 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Pozdrav. Jel ko kupovao parfeme na ekupi.hr?

 

Nasao jedan stari dobar legendarni, Versace blue jeans, 177kn, dok je u DMu prek 300kn..

 

12 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Ja sam znao kupiti kad bi bila neka dobra akcija.

Svi su originali, nema problema sto se toga tice.

 

Inace, na lijepa.hr kosta 160kn, takodjer su originali.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2022 11:10 (tutanjkamen).
6 godina
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

moja TOP 3 muska parfema:

 

Paco Rabanne Invictus. 

 

Versace Eros. 

 

Valentino Uomo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2022 11:14 (_itsmoriarty).
16 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
tutanjkamen kaže...

Ja sam znao kupiti kad bi bila neka dobra akcija.

Svi su originali, nema problema sto se toga tice.

 

Inace, na lijepa.hr kosta 160kn, takodjer su originali.

 Aha. A znao sam pročitat za lijepa.hr da imaju neke fejk parfeme, e sad, kolko ima istine u tome, ne znam..

2 godine
offline
Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Koje trgovine iz EU šalju za Hrvatsku?

 

Lopovi iz Notina su digli cijene za 30% i tamo se više ne isplati kupovati.

 

Na Ebay-u ima ParfumEden te šalju iz Njemačke a poštarina je 6 dolara.

 

 

7 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

 

Jednom rijecu topcina,ako voliš slatko,  duhan, vanilija nema dalje.

12 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
zvonac kaže...
tutanjkamen kaže...

Ja sam znao kupiti kad bi bila neka dobra akcija.

Svi su originali, nema problema sto se toga tice.

 

Inace, na lijepa.hr kosta 160kn, takodjer su originali.

 Aha. A znao sam pročitat za lijepa.hr da imaju neke fejk parfeme, e sad, kolko ima istine u tome, ne znam..

Kupujem vec par godina kod njih i do sada su svi bili originali.

Doduse, kupio sam i par testera ali nisam primjetio nikakve razlike u mirisu

13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!
zvonac kaže...

Pozdrav. Jel ko kupovao parfeme na ekupi.hr?

 

Nasao jedan stari dobar legendarni, Versace blue jeans, 177kn, dok je u DMu prek 300kn..

 

 Ja sam uzeo neki dan sa Ekupi Blue jeans i sve 5

13 godina
offline
Re: Muški parfemi, savjeti, prijedlozi i rasprava!

Ako je tko zainteresiran za dekante orginalnih mirisa iz kolekcije,slobodno nek sibne inbox

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice