Misteriozni znakovi u žitu

poruka: 162
|
čitano: 45.012
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

što se tiče tih krugova u žitu,uvjek se može reći da ih je netko namjerno napravio uz pomoć tehnologije ili tim letvama,ali kako ih objasniti da se oni spominju i u crkvenim knjigama u ranijim stolječima,tada nije bilo tv i genijalaca željnih slave.Izlanuo se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
ice-cube kaže...

i u crkvenim knjigama u ranijim stolječima,tada nije bilo tv i genijalaca željnih slave.Izlanuo se

kojim točno knjigama? i zašto ne bi bilo takvih ljudi?
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 18:47 (itf4n).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

Ako si gledao koji dokumentarac o toj temi na discovery channel-u,u tamo se spominje da se je  u prijašnjem dobu svaki značajniji događaj za neko mjesto,čak i vrijeme kako je bilo, padavine i sl. za neki važniji datum u godini  na prostoru Britanije bilježilo u knjigama u župnim uredima, kao neki dnevnici događaja toga mjesta,uz redovna bilježenja o rođenim,vjenčanim i umrlim osobama, upisivali su i neobične stvari ako su se dogodile,Sorry ako je malo dugo.. 

15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 19:34 (Champollion).
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

ma kakvi vanzemaljci, ma dajte!

15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Sigurno nisu par pijanaca iz pub-a,koji tamo s letvama gaze ljudima usjev da ih nitko ne vidi,pa ja bi ih otjerao sa sačmaricom da mi gaze tamo 2-3 jutra žita.

15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

mogu će da su to radovi nekih ljudi koji vole to radit

15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
gamer2400 kaže...

mogu će da su to radovi nekih ljudi koji vole to radit

e ali objasni kako će oni ti napraviti po mraku za sat dva i to onako kirurški precizno,kao što je doxy rekao to je jedino moguće ako dva lika stoje u helikopteru i njima govore(mada bi i tada cila noć bila malo da se to naprvi)kako da rade,jer ta njihova dijela imaj smisla samo ako se gledaju sa visine..
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
warhed kaže...
gamer2400 kaže...

mogu će da su to radovi nekih ljudi koji vole to radit

e ali objasni kako će oni ti napraviti po mraku za sat dva i to onako kirurški precizno,kao što je doxy rekao to je jedino moguće ako dva lika stoje u helikopteru i njima govore(mada bi i tada cila noć bila malo da se to naprvi)kako da rade,jer ta njihova dijela imaj smisla samo ako se gledaju sa visine..
 pa ima neka djela koji je čovjek napravio a nebi nikad vjerovao da je to stvarno napravio čovjek
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

pa moguće je da to naprave ljudi,ali ne preko noći bez rasvijete.

15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

alieni su legenda nezna se dali postoje

15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
gamer2400 kaže...

alieni su legenda nezna se dali postoje

 O kakvim ti alienima pričaš...svašta
16 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

A mozda se i emlja pobunila jer je sporkivamo sa smecom pa radi neka sranja u žitu?Izlanuo se

http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
warhed kaže...
gamer2400 kaže...

mogu će da su to radovi nekih ljudi koji vole to radit

e ali objasni kako će oni ti napraviti po mraku za sat dva i to onako kirurški precizno,kao što je doxy rekao to je jedino moguće ako dva lika stoje u helikopteru i njima govore(mada bi i tada cila noć bila malo da se to naprvi)kako da rade,jer ta njihova dijela imaj smisla samo ako se gledaju sa visine..
Pa oni su objasnili. Ali ne, morate vi tražiti druga objašnjenja.
The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

I da jesu alieni zašto bi uvjek išli na žito?

Mogli su  malo na kukuruz il tako nešto.

 

 

16 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
xxxxx kaže...

I da jesu alieni zašto bi uvjek išli na žito?

Mogli su  malo na kukuruz il tako nešto.

 

 

 idu na sve oni
www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
16 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
xxxxx kaže...

I da jesu alieni zašto bi uvjek išli na žito?

Mogli su  malo na kukuruz il tako nešto.

 

 

 Navikli su ici u zitoSmijeh
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
itf4n kaže...
warhed kaže...
gamer2400 kaže...
Pa oni su objasnili. Ali ne, morate vi tražiti druga objašnjenja.
aj ako nije problem mi daj link stranice gdje su oni objasnili kako to prave.
16 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
warhed kaže...
itf4n kaže...
warhed kaže...
gamer2400 kaže...
Pa oni su objasnili. Ali ne, morate vi tražiti druga objašnjenja.
aj ako nije problem mi daj link stranice gdje su oni objasnili kako to prave.
 E daj LINK
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi z zitu.
Random. kaže...

Postoji drugo objašnjenje za to (bar za većinu). Daska i konop.

 Prihvaćam odgovor. Imam dokumentarac o tome na DVD-u. Dečkima svaka čast. Za takve figure treba dosta matematike.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
itf4n kaže...
nexus kaže...
 Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
Autori krugova su lijepo objasnili kako su ih radili. Nema tu nikakvog fenomena.
Da, lijepo su objasnili, i doista su napravili neke divne krugove (likove) u zitu, ali osnova logike je da na temelju pojedinacnog slucaja ne mozes doci do iskljucivog rjesenja. Ili si ti mislio da su ti ljudi napravili svih 12.000 likova u zitu?
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 22:52 (nexus).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...
itf4n kaže...
nexus kaže...
 Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
Autori krugova su lijepo objasnili kako su ih radili. Nema tu nikakvog fenomena.
Da, lijepo su objasnili, i doista su napravili neke divne krugove (likove) u zitu, ali osnova logike je da na temelju pojedinacnog slucaja ne mozes doci do iskljucivog rjesenja. Ili si ti mislio da su ti ljudi napravili svih 12.000 likova u zitu?
 Trenutno je oko 5 milijardi stanovnika na Zemlji. Što predstavlja brojka od 12000 u odnosu na taj broj?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Kalea kaže...
nexus kaže...
itf4n kaže...
nexus kaže...
 Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
Autori krugova su lijepo objasnili kako su ih radili. Nema tu nikakvog fenomena.
Da, lijepo su objasnili, i doista su napravili neke divne krugove (likove) u zitu, ali osnova logike je da na temelju pojedinacnog slucaja ne mozes doci do iskljucivog rjesenja. Ili si ti mislio da su ti ljudi napravili svih 12.000 likova u zitu?
 Trenutno je oko 5 milijardi stanovnika na Zemlji. Što predstavlja brojka od 12000 u odnosu na taj broj?
 kaj nije oko 6?
OS: Windows XP SP3 Professional
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Zašto bi se krugovi u žitu trebali napraviti za manje od 4 sata?? Možda je vlasnik polja željan slave pa unajmi stručnjake da mu naprave krugove pa da postane poznat...

 

Uostalom, na polje se ne izlazi nepripremljen. Sve se to prije isplanira, zapišu se mjere i onda ne treba helić da bi dirigirao gaziteljima žita.

 

P.S. - ja vjerujem da je 80% tih slika sa krugovima u žitu fake. Danas je sve moguće uz fotošop...

 

P.P.S. - ima li netko čvrsti dokaz da su vanzemaljci napravili krugove u žitu? Itko?... Evo, na youtube-u ima videa koji prikazuju ljude kako rade krugove u žitu. A videi koji prikazuju vanzemaljce koji rade krugove u žitu? Nijedan.

 

Neki misle da je to zavjera, da vlada pokušava zataškati pravo stanje, da su nevjernici vladine ovce, ali njima su zapravo zamazane oči. Njima su mediji zamazali oči o vanzemaljcima.

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
16 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

aj mi pokaži seljaka koji bi radi "slave" pogazio usjeva za nekoliko desetaka tisuća kuna ...

 

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
doxy kaže...

aj mi pokaži seljaka koji bi radi "slave" pogazio usjeva za nekoliko desetaka tisuća kuna ...

 

 bilo je i slučajeva da su vlasnici polja dopuštali da im se malo uljepša zemljište na ovaj način.

"In 1996, a circle appeared near Stonehenge, and the farmer set up a booth and charged a fee. He collected £30,000 in four weeks. The value of the crop had it been harvested was probably about £150."

 

 

desetaka tisuća kuna? žito koje ti momci pogaze vrijedi maksimalno dvije.

http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 11:42 (DaffyDuck).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
doxy kaže...

aj mi pokaži seljaka koji bi radi "slave" pogazio usjeva za nekoliko desetaka tisuća kuna ...

Khm... Tebi je nevjerojatno da neko plati radi slave, ali ti nije nevjerojatno to da vanzemaljci s tanjurima silaze na polja i rišu po njemu?
92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Ja sam gotov sa ovom temom, kao i sa svim slicnim, dosta mi je toga da ljudima moras sve crtat kao da imaju 2,5 godine... Probajte nekad razmislit prije nego sta napisete post, kao i o tome sto uopce znate o temi u kojoj se javljate. Ma tu sam najveca budala ja sto sam vjerovao da moze biti tolerantne i kvalitetne rasprave... Pozdrav i uzivajte u Farmi.

15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...

Ja sam gotov sa ovom temom, kao i sa svim slicnim, dosta mi je toga da ljudima moras sve crtat kao da imaju 2,5 godine... Probajte nekad razmislit prije nego sta napisete post, kao i o tome sto uopce znate o temi u kojoj se javljate. Ma tu sam najveca budala ja sto sam vjerovao da moze biti tolerantne i kvalitetne rasprave... Pozdrav i uzivajte u Farmi.

ti vjerojatno vjeruješ i proročanstvima nostradamusa, a i prije 20 godina bi bio jedan od prvih koji bi skakao kao su kristalne lubanje napravili izvanzemaljci. krugove u žitu rade ljudi kako bi se smijali drugim naivnim ljudima. ustvari, to je nevjerojatno privlačna ideja. ništa ljepše od budale.

farmu ne gledamOsmijeh

http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...
itf4n kaže...
nexus kaže...
 Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
Autori krugova su lijepo objasnili kako su ih radili. Nema tu nikakvog fenomena.
Da, lijepo su objasnili, i doista su napravili neke divne krugove (likove) u zitu, ali osnova logike je da na temelju pojedinacnog slucaja ne mozes doci do iskljucivog rjesenja. Ili si ti mislio da su ti ljudi napravili svih 12.000 likova u zitu?
Ne :)

Oni su počeli, drugi su nastavili - vrlo jednostavno. Što se tiće linka - progooglajte malo ;)
The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice