Marihuana zaključana tema

poruka: 170
|
čitano: 53.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Marihuana

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 14:04 (Jurassic Park).
15 godina
offline
Re: Marihuana
Kresimir4 kaže...

Kad pušiš onda to šteti ne samotebi nego i ljudima oko tebe. Roditelji puše pored djeteta, majka puši u trudnoči......bože sačuvaj i to je ljudima normalno.

 

Promašio si temu, probaj na nekom drugom forumu potražiti temu o cigaretama.

Uostalom, ko se normalan napušava pokraj klinca? On gleda Teletabise, ja ću pokraj njega zapaliti pol metarnu frulu i cerit se ko konj. 

 

I jedna slikica ;

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 14:25 (matekws).
11 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Ko voli nek izvoli,ja volim i izvolim.

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...
foobar333 kaže...

 

 

To mora da je onda neki zahtjevan posao u vrlo ozbiljnoj firmi.. Daj kome ti mazes oci ovdje? Ti si klasican primjer travara, znam ih ja puno takvih.. Kao nisu ovisni, trava je bogom dana, ne utjece na tvoj zivot blabla a dolazis na posao napusen. I gle sad, ne samo to nego se HVALIS s time na forumu . Pa ovo mora biti vrh gluposti koje sam danas procitao.

Osobno kad se napusim ne mogu drzat koncentraciju duze od 20 sekundi, interakcija s ljudima mi je otezana i misli mi se gube. Ne mogu zamislit da radim bilo koji posao kompliciraniji od slaganja jogurta po policama. A i to ne bi bio lagan zadatak.

 

Svim svojim postovima upravo kontriras sam sebi, iako ti to mozda ne kuzis. Svakim tvojim postom dokazujes upravo suprotno od onog u sto nas uvjeravas.

poz

Nije moj problem sta ti nemozes kad se napusis drzat koncetraciju 20 sekundi . I ne neslazem police nego radim sa ljudima u ducanu ;) a ja neznam zasto si ti toliko revoltiran . I nekontriram sebi niti ikome , niti ja vas pokusavam u nesto uvjeriti a jos najmanje da se hvalim time . Kazem ja sam pusac koji pusi svaki dan i normalno funkcionira a ako tebe to smeta to je tvoj problem .  

Svrha foruma je da izmjenjujemo iskustva i pricamo i zajebavamo se , tako je i ova tema ( drugacija je od ostalih jer se radi o necem zabranjenom ) a ja nit sam koga napadao ili uvjeravao , vi ste se okomili na mene a to je vas problem . Neplaniram se ja tu prepirat sa vama jer nema potrebe za tim . 

 

Pa sta ti onda uopce pusis travu kad kazes da si toliko "normalan" kad si napusen? Mislim, prema tvojim opisima ti si napusen isti kao nenapusen. Ili ti diler daje origano pa nisi skuzio

11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
foobar333 kaže...
Adict kaže...
foobar333 kaže...

 

 

To mora da je onda neki zahtjevan posao u vrlo ozbiljnoj firmi.. Daj kome ti mazes oci ovdje? Ti si klasican primjer travara, znam ih ja puno takvih.. Kao nisu ovisni, trava je bogom dana, ne utjece na tvoj zivot blabla a dolazis na posao napusen. I gle sad, ne samo to nego se HVALIS s time na forumu . Pa ovo mora biti vrh gluposti koje sam danas procitao.

Osobno kad se napusim ne mogu drzat koncentraciju duze od 20 sekundi, interakcija s ljudima mi je otezana i misli mi se gube. Ne mogu zamislit da radim bilo koji posao kompliciraniji od slaganja jogurta po policama. A i to ne bi bio lagan zadatak.

 

Svim svojim postovima upravo kontriras sam sebi, iako ti to mozda ne kuzis. Svakim tvojim postom dokazujes upravo suprotno od onog u sto nas uvjeravas.

poz

Nije moj problem sta ti nemozes kad se napusis drzat koncetraciju 20 sekundi . I ne neslazem police nego radim sa ljudima u ducanu ;) a ja neznam zasto si ti toliko revoltiran . I nekontriram sebi niti ikome , niti ja vas pokusavam u nesto uvjeriti a jos najmanje da se hvalim time . Kazem ja sam pusac koji pusi svaki dan i normalno funkcionira a ako tebe to smeta to je tvoj problem .  

Svrha foruma je da izmjenjujemo iskustva i pricamo i zajebavamo se , tako je i ova tema ( drugacija je od ostalih jer se radi o necem zabranjenom ) a ja nit sam koga napadao ili uvjeravao , vi ste se okomili na mene a to je vas problem . Neplaniram se ja tu prepirat sa vama jer nema potrebe za tim . 

 

Pa sta ti onda uopce pusis travu kad kazes da si toliko "normalan" kad si napusen? Mislim, prema tvojim opisima ti si napusen isti kao nenapusen. Ili ti diler daje origano pa nisi skuzio

 Pa lijepo ti govorim ja kad sam napusen mogu se skoncetrirati i odraditi posao,  a ti kazes da nemozes i to je to . A origano hmm nemam komentara 

9 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

 Pa lijepo ti govorim ja kad sam napusen mogu se skoncetrirati i odraditi posao,  a ti kazes da nemozes i to je to . A origano hmm nemam komentara 

 

Ekipa koja zivi u konzervi ce razmišljati kako je trava "zlo", ne poznaju koncept umjerenosti i misle da svatko tko povuce 2-3 dima je odma narkoman. Upoznao sam curu koja se zalila da joj je decko narkoman na sto sam je pitao dal se lik navukao na zuto ili bijelo a ona kaze, ma ne, pusi travu, au teski narkoman hahahaha. Toliko je ekipa ovdje informirana o temi marihuane da je to stvarno zalosno. Ali sto ces.

16 godina
online
Re: Marihuana
th0r-vz kaže...

 

Ekipa koja zivi u konzervi ce razmišljati kako je trava "zlo", ne poznaju koncept umjerenosti i misle da svatko tko povuce 2-3 dima je odma narkoman. Upoznao sam curu koja se zalila da joj je decko narkoman na sto sam je pitao dal se lik navukao na zuto ili bijelo a ona kaze, ma ne, pusi travu, au teski narkoman hahahaha. Toliko je ekipa ovdje informirana o temi marihuane da je to stvarno zalosno. Ali sto ces.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 22:17 (lllnuclearlll).
8 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana

Kad će te priječi na kokain i heroin da čujem još ovakvih gluposti?

12 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Sto kazete na ove "osvjezivace zraka" ?

Frendici su uvalili i kaze da nije mogla hodati 20 minuta, imala je feeling da ce umrijeti svake sekunde a slicna iskustva su imali i drugi poznanici.

Iskreno nikad nisam mislio probati to, niti cu ikad probati ista jace, zanima me samo kako takve gluposti mogu biti legalne, bio je do nedavno i neki online sajt "legalan shop", kao na stranici se prodaju osvjezivaci zraka zajedno s grinderima i bongovima.

BCko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
bancic123 kaže...

Sto kazete na ove "osvjezivace zraka" ?

Frendici su uvalili i kaze da nije mogla hodati 20 minuta, imala je feeling da ce umrijeti svake sekunde a slicna iskustva su imali i drugi poznanici.

Iskreno nikad nisam mislio probati to, niti cu ikad probati ista jace, zanima me samo kako takve gluposti mogu biti legalne, bio je do nedavno i neki online sajt "legalan shop", kao na stranici se prodaju osvjezivaci zraka zajedno s grinderima i bongovima.

To je legalno samo kratko vrijeme. Svaki osvježivač zraka bude legalan dok ga država ne zabrani, a kada ga zabrani dolazi novi koj ima izmjenjenu samo 1-2 kemiske koponente i drugi naziv. Tehnički je to drugi proizvod legalan je, i kada ga država zabrani opet dolazi novi.

To je bilo na jednoj emisiji prije par mjeseci. Baš o tim osvježivačima.

 

EDIT: frend je probao i kaže da traje 20 min, i da je imao neke probleme dok je pod utjecajem, a poslje glavobolja i mučnina.

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 2:00 (77ari).
11 godina
offline
Re: Marihuana
Sale_ds kaže...

Najbitnije pitanje je sta je droga?

Ima ljudi koji su ovisni o shoopingu, cipelama, igrama, filmovima, serijama, adrenalinu. U principu ako netko prekomjerno uziva u necemu sto voli on je u nacelu ovisnik i narkoman 

 

 Čekaj, ja prekomjerno uživam u hrani i kažu ljudi da sam debeo i sad mene zanima dali sam i ja narkoman?

Posao oslobađa.
12 godina
offline
Re: Marihuana
bancic123 kaže...

Sto kazete na ove "osvjezivace zraka" ?

Frendici su uvalili i kaze da nije mogla hodati 20 minuta, imala je feeling da ce umrijeti svake sekunde a slicna iskustva su imali i drugi poznanici.

Iskreno nikad nisam mislio probati to, niti cu ikad probati ista jace, zanima me samo kako takve gluposti mogu biti legalne, bio je do nedavno i neki online sajt "legalan shop", kao na stranici se prodaju osvjezivaci zraka zajedno s grinderima i bongovima.

 Samo ću ti reć FUJ FUJ I FUJ! 
To moja ekipa puši već mjesecima od kad nema ilegalnih vrhova,pušio par puta i prokleto loš filing,isto misli da ću umrjet i takva sranja,reko bjež s time i što je najgore pere 20-45 minuta i to ti je to,nikakva relaxacija samo loši tripovi o smrti.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
15 godina
offline
Re: Marihuana
bancic123 kaže...

Sto kazete na ove "osvjezivace zraka" ?

Frendici su uvalili i kaze da nije mogla hodati 20 minuta, imala je feeling da ce umrijeti svake sekunde a slicna iskustva su imali i drugi poznanici.

Iskreno nikad nisam mislio probati to, niti cu ikad probati ista jace, zanima me samo kako takve gluposti mogu biti legalne, bio je do nedavno i neki online sajt "legalan shop", kao na stranici se prodaju osvjezivaci zraka zajedno s grinderima i bongovima.

 

Izbjegavati to u širokom luku i to govorim iz osobnog iskustva.
Frendica to uvijek ima kraj sebe dok nema trave i ekipa to stalno puši , ja samo odbijam. 2 puta me opralo tolko da jednostavno ne znaš gdje si i zašto si uopće tamo di ne znaš. Traje kojih 15, 20 minuta nakon kojih skužiš da si potegnuo znatnu količinu kemikalija.. Eto sad čujem u smartu da su maknuli one reklame i da se tamo može samo "ispod pulta" kupiti.. 

 

 

Kresimir4 kaže...

Kad će te priječi na kokain i heroin da čujem još ovakvih gluposti?

 

Kad ćeš ti prestati trollat i odjebat iz te teme? To ko da dođeš ekipi van u subotu i vidiš da rokaju po pivi lagano i dođeš do njih i pitaš ; Kad će te prijeĆi na badelov stock ili ocat po skrivečki? 
U tom slučaju igra ljudski faktor ulogu, a ne supstanca koju povremeno konzumiraš. Povodljivost ljudi, ljudska znatiželja, a definitivno i ljudska glupost (nešto slično što se iz tvojih postova da pročitati) ..

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 8:24 (matekws).
12 godina
offline
Re: Marihuana
Kresimir4 kaže...

Kad će te priječi na kokain i heroin da čujem još ovakvih gluposti?

 Baš radi trolova ko ti mnoge teme budu zaključane,osobno sam probao i takva sranja i odustao nakon 2mj,sve sam probo osim igle i mogu reć da niš nevalja osim trave.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
8 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
matekws kaže...
         Kresimir4 kaže...

Kad će te priječi na kokain i heroin da čujem još ovakvih gluposti?

 

Kad ćeš ti prestati trollat i odjebat iz te teme? To ko da dođeš ekipi van u subotu i vidiš da rokaju po pivi lagano i dođeš do njih i pitaš ; Kad će te prijeĆi na badelov stock ili ocat po skrivečki? 
U tom slučaju igra ljudski faktor ulogu, a ne supstanca koju povremeno konzumiraš. Povodljivost ljudi, ljudska znatiželja, a definitivno i ljudska glupost (nešto slično što se iz tvojih postova da pročitati) ..

 

Ja trolam jer pitam kad će te priječi na kokain ili heroin? I taj tvoj primjer je glupost, to je isto kao otvaranje teme u forumu onda bi po TEBI primjer bio priči nepoznatim ljudima i pričati o xy temi?

11 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Za sve je kriva sisa od nje sve pocinje,zatim dolaze gazirani sokovi pa onda idemo dudlit pivu,sišemo i te cigare pa dolazimo i do ganđe.Na kraju nam bude pun ku*ac sisanja pa se ubodemo iglom!

Žemske su 

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
15 godina
odjavljen
offline
Marihuana

Stvar je da vecina onih koji konzumiraju alokohol to rade u sirokim razmacima tj. u pauzi od tjedan ili vise.

 

Oni koji konzumiraju marihuanu to rade u uzim razmacima i misle da je to u redu.

 

Koja je razlika biti svaki dan napusen ili pijan? Nakon duzeg pijanstva nestaje mamurluk tak da dodje na isto.

 

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

 Baš radi trolova ko ti mnoge teme budu zaključane,osobno sam probao i takva sranja i odustao nakon 2mj,sve sam probo osim igle i mogu reć da niš nevalja osim trave.

 Sve si probao osim jedine droge zbog koje se isplati drogirati.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
12 godina
offline
Re: Marihuana
Onjegin kaže...
kruskar kaže...

 Baš radi trolova ko ti mnoge teme budu zaključane,osobno sam probao i takva sranja i odustao nakon 2mj,sve sam probo osim igle i mogu reć da niš nevalja osim trave.

 Sve si probao osim jedine droge zbog koje se isplati drogirati.

 A ti to kao znaš ili?
nekužim ovakve postove kao tvoj uopće,ako hoćeš sinko idi bodi se u venu a nas stonere ostavi na miru.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

Ovu temu sam otvorio s razlogom,razlog je taj zanimaju me tuđa mišljenja o toj biljci.

Osobno sve najbolje mislim o njoj,konzumiram ju već godinama i niki klinac mi nije,samo sam smireniji i zdraviji :P

 

EDIT

Zanimaju me mišljenja zato što smatram da je večina ljudi oko mene u totalnom krivu po pitanju marihuane,80% ljudi za nju ne želi čuti a kamoli o legalizaciji.

Iskreno smatram da su farmaceuti mnoge ljude zatupili s svojim pričama da je to droga.

 Obzirom u kakvom društvu živimo ne treba je legalizirati.

Softwer
9 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
Softwer kaže...
kruskar kaže...

Ovu temu sam otvorio s razlogom,razlog je taj zanimaju me tuđa mišljenja o toj biljci.

Osobno sve najbolje mislim o njoj,konzumiram ju već godinama i niki klinac mi nije,samo sam smireniji i zdraviji :P

 

EDIT

Zanimaju me mišljenja zato što smatram da je večina ljudi oko mene u totalnom krivu po pitanju marihuane,80% ljudi za nju ne želi čuti a kamoli o legalizaciji.

Iskreno smatram da su farmaceuti mnoge ljude zatupili s svojim pričama da je to droga.

 Obzirom u kakvom društvu živimo ne treba je legalizirati.

 

Bravo, posebno je ne bi trebalo legalizirati za medicinske potrebe, neka bolesni crknu u bolovima.

Jedna konzerva i za tebe.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Ovaj forum je hrpa informaticki pismenih narkomana.

Salim se. Pusim i ja travu kad netko u ekipi ima, a rijetko je to stvarno, nikad mi nije "trebalo" kak bi se reklo, bas mi je super poslije opusteno, ali kad zapalim s frendom i pricamo doslovno se ne sjecamo o cemu smo par sekundi prije pricali i onda si urlamo, svakako bolje od alkohola, slazem se. Jedino prvi put kad sam ko budala uvlacio, "sorali" su me "tlakovi" kak se kaze, srce mi je ludacki lupalo, nisam mogao stajat, mislio sam da cu umrijet, ali sam se sjetio da takvih slucajeva s travom nema. Samo sam popio kavu, jedva uspio ustat da uzimam gutljajeve kave i bilo mi je odmah bolje.

A te gluposti te kemije smart shopovske izbjegavajte, od frendice lik sta ja iso u njenu skolu je umro zbog tog, bilo u novinama, vjerojatno ste neki to vidjeli, fuj, samo necural jel
Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
11 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Tako je samo nečural bajo moj 

12 godina
offline
Re: Marihuana
th0r-vz kaže...
Softwer kaže...
kruskar kaže...

Ovu temu sam otvorio s razlogom,razlog je taj zanimaju me tuđa mišljenja o toj biljci.

Osobno sve najbolje mislim o njoj,konzumiram ju već godinama i niki klinac mi nije,samo sam smireniji i zdraviji :P

 

EDIT

Zanimaju me mišljenja zato što smatram da je večina ljudi oko mene u totalnom krivu po pitanju marihuane,80% ljudi za nju ne želi čuti a kamoli o legalizaciji.

Iskreno smatram da su farmaceuti mnoge ljude zatupili s svojim pričama da je to droga.

 Obzirom u kakvom društvu živimo ne treba je legalizirati.

 

Bravo, posebno je ne bi trebalo legalizirati za medicinske potrebe, neka bolesni crknu u bolovima.

Jedna konzerva i za tebe.

 

 Zanimljivo je kako djeluje na 99% mutiranih, kaancerogenih stanica i unistava ih. Kako i zasto, ocito nikog nije briga. Kod nas se konoplja baca, pali... tuga, jad. 

 


Da treba zapalit, treba. Rade cu uzet pljugicu nego se nalokat.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: Marihuana
CROcodile11 kaže...

Za sve je kriva sisa od nje sve pocinje,zatim dolaze gazirani sokovi pa onda idemo dudlit pivu,sišemo i te cigare pa dolazimo i do ganđe.Na kraju nam bude pun ku*ac sisanja pa se ubodemo iglom!

Žemske su 

 zato se fino nakon ganđe vratiš na original... i ono što ide pride, pa postaneš ovisan o cici, guzici i onoj stvarci koju voliš više neg picajzla po kojoj si dadeš ime

14 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
th0r-vz kaže...
Softwer kaže...
kruskar kaže...

Ovu temu sam otvorio s razlogom,razlog je taj zanimaju me tuđa mišljenja o toj biljci.

Osobno sve najbolje mislim o njoj,konzumiram ju već godinama i niki klinac mi nije,samo sam smireniji i zdraviji :P

 

EDIT

Zanimaju me mišljenja zato što smatram da je večina ljudi oko mene u totalnom krivu po pitanju marihuane,80% ljudi za nju ne želi čuti a kamoli o legalizaciji.

Iskreno smatram da su farmaceuti mnoge ljude zatupili s svojim pričama da je to droga.

 Obzirom u kakvom društvu živimo ne treba je legalizirati.

 

Bravo, posebno je ne bi trebalo legalizirati za medicinske potrebe, neka bolesni crknu u bolovima.

Jedna konzerva i za tebe.

 

 Ne govorim o medicinskim svrhama,nego o "vanjskoj upotrebi".

Softwer
9 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
Softwer kaže...

 Ne govorim o medicinskim svrhama,nego o "vanjskoj upotrebi".

 

Lux_Cro je napisao vrlo lijep clanak na 3 stranici, procitaj si.

 

Ponavljam, umjerena upotreba je potpuno ok. Moj primjer, kad popijem (alkohol) pere me agresiva, a kad povucem 2-3 dobra dima opusten sam, raspolozen, 0 agresiva. Koja je tu logika onda o ilegalnosti? Ajmo malo dalje, indijska konoplja, BILJKA, raste u prirodi, kak mos nes sto raste u prirodi rec da je ilegalno? Ajmo jos malo dalje, ako neko hoce TRIP, moze nabaviti i zasaditi ayahuascau, isto biljka, napraviti prema receptu napitak i imat ce takav trip koji je neusporediv sa lsdjem (kemikalija ... fuj) veca ironija kod ayahuasca biljke je brijem nepostoji (ili barem sam 99% siguran) policajac u RH koji bi znao o cemu se radi cak i da je vidi.

 

I jedna statistika, doduse iz 2000-te al svejedno.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
th0r-vz kaže...

Ponavljam, umjerena upotreba je potpuno ok. Moj primjer, kad popijem (alkohol) pere me agresiva, a kad povucem 2-3 dobra dima opusten sam, raspolozen, 0 agresiva. Koja je tu logika onda o ilegalnosti? Ajmo malo dalje, indijska konoplja, BILJKA, raste u prirodi, kak mos nes sto raste u prirodi rec da je ilegalno? Ajmo jos malo dalje, ako neko hoce TRIP, moze nabaviti i zasaditi ayahuascau, isto biljka, napraviti prema receptu napitak i imat ce takav trip koji je neusporediv sa lsdjem (kemikalija ... fuj) veca ironija kod ayahuasca biljke je brijem nepostoji (ili barem sam 99% siguran) policajac u RH koji bi znao o cemu se radi cak i da je vidi.

 Ja ne znam je li ovo utjecaj marihuane, alkohola, manjka edukacije ili manjka godina, ali ti shvaćaš da je doslovno sve što postoji prirodno po definiciji te riječi?

 

Ne znam u kojoj osnovnoj školi nema kemije, ali trebao si makar to naučiti iz Prirode i društva.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
9 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
Onjegin kaže...

 Ja ne znam je li ovo utjecaj marihuane, alkohola, manjka edukacije ili manjka godina, ali ti shvaćaš da je doslovno sve što postoji prirodno po definiciji te riječi?

 

Ne znam u kojoj osnovnoj školi nema kemije, ali trebao si makar to naučiti iz Prirode i društva.

 

Totalno si fulao poantu, nemam namjere nikoga vrijedjati pa nemoj to molim te ni ti raditi. Ako ne znas konstruktivno ili elaborativno nesto doprinjeti molim te da se ostaviš tih "napad je najbolja obrana" psiholoških sistema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2015 13:44 (th0r-vz).
8 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana

Kao da je sve u smrtnosti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice