Marihuana zaključana tema

poruka: 170
|
čitano: 53.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Najbitnije pitanje je sta je droga?

Ima ljudi koji su ovisni o shoopingu, cipelama, igrama, filmovima, serijama, adrenalinu. U principu ako netko prekomjerno uziva u necemu sto voli on je u nacelu ovisnik i narkoman 

 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
77ari kaže...

Zaključak teme je:

Ako kontrolirano konzumiraš nema nikakvih problema i korisna je, a ako svaki dan koristiš po par puta onda je problem.

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

13 godina
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...
77ari kaže...

Zaključak teme je:

Ako kontrolirano konzumiraš nema nikakvih problema i korisna je, a ako svaki dan koristiš po par puta onda je problem.

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

 Napokon netko tko je svjestan i dobro upoznat u tu biljku.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
13 godina
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

 Napokon netko tko je svjestan i dobro upoznat u tu biljku.

 On je veći đanki od tebe, pogledaj mu samo nick... 

battlelog - Volume_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...
Adict kaže...
77ari kaže...

Zaključak teme je:

Ako kontrolirano konzumiraš nema nikakvih problema i korisna je, a ako svaki dan koristiš po par puta onda je problem.

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

 Napokon netko tko je svjestan i dobro upoznat u tu biljku.

 Gle , sve sta kazem je moje misljenje i kenja mi se od ekipe koja nikad nije probala a sere kao nevalja ili treba ju zabraniti i vi koji pusite ste degenerici . Ma fuck off ;) Probaj pusit pa mi onda reci nesto o tome . 

Ja sam lik koji ce zapaliti joint svaki dan ako imam a trenutno imam . ;)

Sad i ja ko neki pojedinci mogu reci da su meni ljudi ili ekipa degenerici koji piju pive svaki dan , ispred moje zgrade ekipa od 8 ujutro ide piti pivu , i taj pije pivu do navecer . Koliko su se puta potukli ili napravili sranje jer su se napili . I sta bi ja sad trebao reci oni su retardi i degenerici . JEbiga netko voli popit pivu a netko voli zapaliti .

Ja sam taj koji vise voli zapaliti a ne popit pivu ;) Nekazem sada da nepijem pivu nego draze mi je zapalit joint nego popit 3 pive :D 

Svako ima pravo na svoje misljenje i treba ga postovati ali NEMOJTE MI PISAT TU U TEMI ONI  KOJI NIKAD NISU PROBALI JER NEZNAJU STA PRICAJU . sry na capsu ;)

 

edit: Volume hahahaha Adict kao ovisnik , o necem drugom ne o marihuani . Kazem kad ju imam pusim svaki dan , kada nema nema jbg . :D

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 12:11 (Adict).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

 

Po nacinu pisanja bi reko da si se susno u venu.

 

Trava ko i alkohol je opijat, di bi zavrsili kad bi svatko od nas bio nacugan svaki dan bar 2,3h. 

 

Od ekipe s kvarta s kojima sam odraso svatko tko je pusio travu svakodnevno danas se muci s polaganjem vozackog, a nazalost za neke vise ciljeve nema motivacije. Imaju neku svoju spiku i briju (kak oni to vole rec, meni se iskreno ta rijec gadi jer su upravo oni ti koji su zabrijali,lol). Naravno svi od reda su probali i jace droge, od bombona do kokaina.

 

Osobno sam probo par puta joint (zadnji put prije 3,4 godine), osjecaj kad si nadrogiran nije los, ali kao i alkohol stvara nerealnu sliku, zato je u redu mozda tu i tamo, ali bas svakodnevno napusavanje nema smisla.

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
16 godina
offline
Re: Marihuana
77ari kaže...

Zaključak teme je:

Ako kontrolirano konzumiraš nema nikakvih problema i korisna je, a ako svaki dan koristiš po par puta onda je problem.

OK, a po čemu je to točno korisna???

 

I ja se napijem jednom mjesečno pa ne govorim da mi je to korisno... Korisno mi je za zajebanciju, opuštanje i druženje s ekipom, no da mi je korisno za tijelo i zdravlje, definitivno nije, a bome nije ni trava.

 

Korisnost jedino vidim kod korištenja u medicinske svrhe...

13 godina
offline
Re: Marihuana
Edge kaže...
Adict kaže...

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

 

Po nacinu pisanja bi reko da si se susno u venu.

 

Trava ko i alkohol je opijat, di bi zavrsili kad bi svatko od nas bio nacugan svaki dan bar 2,3h. 

 

Od ekipe s kvarta s kojima sam odraso svatko tko je pusio travu svakodnevno danas se muci s polaganjem vozackog, a nazalost za neke vise ciljeve nema motivacije. Imaju neku svoju spiku i briju (kak oni to vole rec, meni se iskreno ta rijec gadi jer su upravo oni ti koji su zabrijali,lol). Naravno svi od reda su probali i jace droge, od bombona do kokaina.

 

Osobno sam probo par puta joint (zadnji put prije 3,4 godine), osjecaj kad si nadrogiran nije los, ali kao i alkohol stvara nerealnu sliku, zato je u redu mozda tu i tamo, ali bas svakodnevno napusavanje nema smisla.

 

 To je sve od osobe do osobe,sami su si krivi za motivaciju,kad sam išao polagat u tom vremenu sam previše pljugao(ispod 5-10gr dnevno nije bilo) i položio sam iz prve.

lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...

Zaključak teme je:

Ako kontrolirano konzumiraš nema nikakvih problema i korisna je, a ako svaki dan koristiš po par puta onda je problem.

OK, a po čemu je to točno korisna???

 

I ja se napijem jednom mjesečno pa ne govorim da mi je to korisno... Korisno mi je za zajebanciju, opuštanje i druženje s ekipom, no da mi je korisno za tijelo i zdravlje, definitivno nije, a bome nije ni trava.

 

Korisnost jedino vidim kod korištenja u medicinske svrhe...

 Korisna je umjesto alkohola,da je legalna kao u Amsterdamu onda kod nas nebi bilo toliko sranja,poput tučnjava,obiteljskog nasilja i ostalih sranja.

S 14g sam dobio prvu prijavu za tučnjavu i to je sve išlo tim smjerom dok nisam se upoznao s marihuanom i od kako sam ju počeo konzumirati ni jednom se nisam do sada potukao niti ikakvo sranje napravio,a dok sam bio na alkoholu bio sam mladi nadobudni kreten koji se je htio tuć s svakim i radit svugdje sranja.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
13 godina
offline
Marihuana

Kruskar pušiš šita šta, pravog marokanca

battlelog - Volume_CRO
14 godina
offline
Marihuana

Dođem s posla, imam milion informacija u glavi i nemrem se smirit (takav je posao hebiga), naveče zapalim, zaspim i probudim se ujutro odmoran i spreman za posao, ne vidim ništa loše u tome, nekad je to 2x tjedno nekad niti jednom, bolje i to nego piti normabele ili slično zbog toga što sam opterećen na poslu pa da se smirim,

 

pozz

13 godina
offline
Re: Marihuana
Volume kaže...

Kruskar pušiš šita šta, pravog marokanca

 Pušim samo kvalitetne vrste ;)

Ništa ulično,sve naručeno iz amsterdama s zamnesia.com ;)

WW,AK47,LSD,Critical,DR.Grinspoon...odavno sam prestao s ulice kupovat i uopće trošiti novac na travu.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
16 godina
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

 

 Korisna je umjesto alkohola,da je legalna kao u Amsterdamu onda kod nas nebi bilo toliko sranja,poput tučnjava,obiteljskog nasilja i ostalih sranja.

S 14g sam dobio prvu prijavu za tučnjavu i to je sve išlo tim smjerom dok nisam se upoznao s marihuanom i od kako sam ju počeo konzumirati ni jednom se nisam do sada potukao niti ikakvo sranje napravio,a dok sam bio na alkoholu bio sam mladi nadobudni kreten koji se je htio tuć s svakim i radit svugdje sranja.

Pa ja isto znam popit pa ne radim sranja nit se idem tuć s nekim... Tu se uopće ne radi o alkoholu, radi se o prihološkom profilu osobe. 

13 godina
offline
Re: Marihuana
lllnuclearlll kaže...
kruskar kaže...

 

 Korisna je umjesto alkohola,da je legalna kao u Amsterdamu onda kod nas nebi bilo toliko sranja,poput tučnjava,obiteljskog nasilja i ostalih sranja.

S 14g sam dobio prvu prijavu za tučnjavu i to je sve išlo tim smjerom dok nisam se upoznao s marihuanom i od kako sam ju počeo konzumirati ni jednom se nisam do sada potukao niti ikakvo sranje napravio,a dok sam bio na alkoholu bio sam mladi nadobudni kreten koji se je htio tuć s svakim i radit svugdje sranja.

Pa ja isto znam popit pa ne radim sranja nit se idem tuć s nekim... Tu se uopće ne radi o alkoholu, radi se o prihološkom profilu osobe. 

 Gle u mom mjestu sve osobe koje kad popiju idu radit nerede,tuč se i takve gluposti.

I svi smo isti takvi u ovom mjestu,za dalje ne znam ali po mom saznanju večini se ego digne kad popiju 2-3 više i onda su oni glavni,zato kad se napljugaju svi su mirni i opušteni.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
16 godina
odjavljen
offline
Marihuana

Tucnjava s 14 god. je kucni odgoj, u 22 god. nemam niti jednu kaznu, bilo to prometnu ili za bilo koje drugo kazneno djelo. Opet znam stisnut 60,70 tamo di pise da je dopusteno 40, znam biti nabrijan (nagao) u nekim situacijama, ali to je sve kontrolirano i ne eskalira previse.

 

Ali ako je nekome marihuana pomogla da si poslozi kockice onda je ucinio dobru stvar da je zapali tu i tamo, za takve stvari nije losa, ali opet prikriva problem, ne rjesava ga.

 

U prirodi sve mora biti u ravnotezi, apsolutno sve, kak postoje ljeto - zima, toplo - hladno, sunce - kisa, musko - zensko, ista stvar je i u ljudskom tijelu.

Kao primjer se moze uzeti alkohol, s ekipom cugas, za vrijeme cuganja kad te opali alkohol imas osjecas da ti je bolje nego inace, imas vise hrabrosti itd., ali zato svi ti plusevi (+) koje si osjetio tu vecer ponistavaju se sa minusima (-) ujutro zbog mamurluka i tu se osjecas losije nego inace (dodatni umor, glavobolja, slabost, itd.).

 

Ista stvar je s travom, pluseve koje osjecas moraju biti ponisteni s minusima, mozda to nece biti mamurluk tj. neki trenutni minusi, ali negdje moras biti okinut.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
10 godina
offline
Marihuana

 

Hehehe jel te malo paranoja sad udara hahaha dolaze potebe znaju gdje zivis hohoho 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...
Volume kaže...

Kruskar pušiš šita šta, pravog marokanca

 Pušim samo kvalitetne vrste ;)

Ništa ulično,sve naručeno iz amsterdama s zamnesia.com ;)

WW,AK47,LSD,Critical,DR.Grinspoon...odavno sam prestao s ulice kupovat i uopće trošiti novac na travu.

 Uf jesi jak u pm... Jel prodaje ta stranica šta za ispravit se? Kad se pripušiš složiš koju masnu liju da te vrati, a onda motaj opet

battlelog - Volume_CRO
13 godina
offline
Re: Marihuana
gocc01 kaže...

 

Hehehe jel te malo paranoja sad udara hahaha dolaze potebe znaju gdje zivis hohoho 

 Paranoja nikad ali apsolutno nikad,kakva god bila ;)

Nek dođu čekam ih slobodno.

 

 

EDIT
Volume zašto pišeš gluposti? kako ti se da?

Odi si zapali koji Đ i ischillaj.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 12:45 (kruskar).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Edge kaže...
Adict kaže...

 Pricas gluposti , konzumiram ju svaki dan kad je imam naravno i sad ti meni kazes da je to problem . Pa boga mi nije ;) 

Imam stalan posao u dobrostojecoj firmi u hr , nikad nisam na poslu krivo nes odradio zato sta pusim , dapače dolazio sam i na posao napljugan i sve bi radio ko i normalan . Na poslu vecina njih zna da pusim i svi mi kazu pa uopce se naskuzi da pusis . Spaljen nisam , niti mi je ista bilo od kako pusim . A pusim vec 8 godina aktivno kako ja volim rec ;) 

Sve ovisi o pojedincu i osobe do osobe ;) 

Samo nemojte pricati u temi oni koji nisu probali . Jer to je kao da neko prica o komponentama a nema pojma sta je graficka ;)

I nemojte pisat oni koji su probali jednom i bilo im je grozno jer su zabrijali u glavi krivo ;) 

 

420 ;) 

 

Po nacinu pisanja bi reko da si se susno u venu.

 

Trava ko i alkohol je opijat, di bi zavrsili kad bi svatko od nas bio nacugan svaki dan bar 2,3h. 

 

Od ekipe s kvarta s kojima sam odraso svatko tko je pusio travu svakodnevno danas se muci s polaganjem vozackog, a nazalost za neke vise ciljeve nema motivacije. Imaju neku svoju spiku i briju (kak oni to vole rec, meni se iskreno ta rijec gadi jer su upravo oni ti koji su zabrijali,lol). Naravno svi od reda su probali i jace droge, od bombona do kokaina.

 

Osobno sam probo par puta joint (zadnji put prije 3,4 godine), osjecaj kad si nadrogiran nije los, ali kao i alkohol stvara nerealnu sliku, zato je u redu mozda tu i tamo, ali bas svakodnevno napusavanje nema smisla.

 

 Prijatelju nisam se susno u venu nego sam na poslu pa pisem postove sa posla , a neznam kakav ti nacin pisanja vidis . Zelim rec da pusanje nije nista lose i dapače treba biti umjereno . 

Stvar je sve od osobe do osobe kako sam napisao gore . Eto ja pusim jako dugo svaki dan kad ima , ambicije imam idem na brod ubrzo kao struja . I sad ti menir eci ti nemas ambicije jer pusis , opet sve ovosi od osobe do osobe :)

13 godina
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

 

 

EDIT
Volume zašto pišeš gluposti? kako ti se da?

Odi si zapali koji Đ i ischillaj.

 Bi ja nego sam sve popušia jbg... 

Tema mi se čak učinila ok baš da vidim šta ljudi misle o tome, al se svela na to da si se ti (još uvik dite) doša pohvalit kako pušiš travu, stavljat javno slike sebe s nargilom i pizevima. Jbt jesi faca! Puši brate, koga boli k... 

battlelog - Volume_CRO
13 godina
offline
Re: Marihuana
Volume kaže...
kruskar kaže...

 

 

EDIT
Volume zašto pišeš gluposti? kako ti se da?

Odi si zapali koji Đ i ischillaj.

 Bi ja nego sam sve popušia jbg... 

Tema mi se čak učinila ok baš da vidim šta ljudi misle o tome, al se svela na to da si se ti (još uvik dite) doša pohvalit kako pušiš travu, stavljat javno slike sebe s nargilom i pizevima. Jbt jesi faca! Puši brate, koga boli k... 

 Pronađi taj post,nisam se ja došao hvalit,ja sam došao vidjeti što ljudi misle,no vidim da je večinu farmacija zatrovala lažima kao i njihove ekipe koje su spaljene koje nemaju kontrole.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
15 godina
offline
Re: Marihuana

Osobno zapalim par puta tjedno , al to je obavezno navečer nakon posla uz neku seriju/film prije spavanja.. 
Nisam ljubitelj wake&bake-a svakodnevnog, to eventualno ako se negdje kampira u ugodnom društvu.

Nema tu ništa loše, najbolje je slušati o toj DROGI i samoj opasnosti iste od nekog ko je svaki drugi dan mrtav pijan na šanku. 

Biljka je sama po sebi zdrava, konzumacija je dokazano učinkovita u ublažavanju bolesti, al neću to zagovarati kad naštopam 3/4 cigarete u "frulu" 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 12:55 (matekws).
13 godina
offline
Re: Marihuana
matekws kaže...

Osobno zapalim par puta tjedno , al to je obavezno navečer nakon posla uz neku seriju/film prije spavanja.. 
Nisam ljubitelj wake&bake-a svakodnevnog, to eventualno ako se negdje kampira u ugodnom društvu.

Nema tu ništa loše, najbolje je slušati o toj DROGI i samoj opasnosti iste od nekog ko je svaki drugi dan mrtav pijan na šanku. 

Biljka je sama po sebi zdrava, konzumacija je dokazano učinkovita u ublažavanju bolesti, al neću to zagovarati kad naštopam 3/4 cigarete u "frulu" 

 Iskreno ću ti reć,bolje zapaliti 1 čisti nego 5 s duhanom mješanih ;)

 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
15 godina
offline
Re: Marihuana
kruskar kaže...

 Iskreno ću ti reć,bolje zapaliti 1 čisti nego 5 s duhanom mješanih ;)

 

 

 

A vjerujem, al naviknut sam radit ovako i čisto mi ok budući da sam pušač, a i duže mi traje ta biljka.. I koliko je kod vas 25-ica ? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 14:09 (matekws).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana

Sve što je kontrolirano je dobro. Ako ti možeš uzeti par dana bez trave i nemaš nikakve potrebe za njom nisi ovisan o njoj. Ali ako osjetiš potrebu da moraš zapaliti onda  ne možeš reči da nisi ovisan.

Ja znam jako malo ljudi koji konzumiraju travu redovito i uspješni su u školi i imaju ambicije, ali zato znam puno njih koju je konzumiraju redovito i koji su propalice.

Ali isto tako vjerujem da bi te propalice i dalje bili propalice i bez trave.

Treba travu legalizirati, to neče promijeniti ništa oni koji je uzimaju sada uzimat će i kada bude legalna oni koji je ne koriste ne budu je koristili i kada se legalizira.

 

Kakvi problemi mogu biti ako naručiš travu prek interneta? Vidim da je netko u temi naručio pa me zanima.

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Marihuana
matekws kaže...
kruskar kaže...

 Iskreno ću ti reć,bolje zapaliti 1 čisti nego 5 s duhanom mješanih ;)

 

 

 

A vjerujem, al naviknut sam radit ovako i čisto mi ok budući da sam pušač, a i duže mi traje ta biljka.. I koliko je kod vas 25-ica ? Tu se da nabavit za 700-800..

A kad se sjetim vremena kad se dobilo za 50 kn 6,7 grama zamotanih u časopis iz 1999... 25-ica za 200,  good times   

 Auuuuuuu kolega od kako je krize 25 je s 1000 na 1500 gram s 100 na 150 :( No to je sve iza mene moja prošlost,jednostavno neisplati se kupovati i neznaš kada će ti netko nešto uvaliti s ulice.

 

 

EDIT
To nije naručivanje trave s interneta,to je naručivanje sjemena a sad dalje se vi zahebavajte koji želite to.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 13:25 (kruskar).
16 godina
offline
Marihuana

Jel ti smatraš da je normalno da se tu na forumu hvališ s tim da doslovno uzgajaš i pušiš ilegalnu supstancu na području RH...

 

U trag ti se na ovaj način može ući samo tak... Pa kom normalnom bi to palo na pamet ovako javno priznati?

14 godina
offline
Re: Marihuana
Onjegin kaže...

Osobno sam koristio samo nekoliko puta (da probam), ali:

 

Svi tipovi ljudi u mojoj okolini koji redovno konzumiraju marihuanu su beziznimno degenerici koji su svoju osobnost i život podredili marihuani.

 

Od onih "napušen sam pa se moram smijati" denerika, preko "marihuana mi pomaže da uživam u muzici" i "jedva čekam večeras" retarda, naravno tu su i "marihuana je zapravo lijek" i "marihuana mi pomaže da upoznam sebe" degenerici. 

 

Tako da je meni nekako očito da to baš i nije nešto obično ili normalno. 

 U potpunosti se slažem

Većinom uz marihuanu raste dio neodgovorne generacije, jer vjerojatno bude ono napušim se i boli me k*rac

 

You have to be odd to be number one
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Top Bugovac kaže...
Onjegin kaže...

Osobno sam koristio samo nekoliko puta (da probam), ali:

 

Svi tipovi ljudi u mojoj okolini koji redovno konzumiraju marihuanu su beziznimno degenerici koji su svoju osobnost i život podredili marihuani.

 

Od onih "napušen sam pa se moram smijati" denerika, preko "marihuana mi pomaže da uživam u muzici" i "jedva čekam večeras" retarda, naravno tu su i "marihuana je zapravo lijek" i "marihuana mi pomaže da upoznam sebe" degenerici. 

 

Tako da je meni nekako očito da to baš i nije nešto obično ili normalno. 

 U potpunosti se slažem

Većinom uz marihuanu raste dio neodgovorne generacije, jer vjerojatno bude ono napušim se i boli me k*rac

 

 Imas svoje misljenje i sve pet . Ali ja se sa vama neslazem , jer nisu SVI koji puse DEGENERICI i NEODGOVORNI . Ima i takvih vise nego normalnih koji puse . 

13 godina
offline
Re: Marihuana
lllnuclearlll kaže...

Jel ti smatraš da je normalno da se tu na forumu hvališ s tim da doslovno uzgajaš i pušiš ilegalnu supstancu na području RH...

 

U trag ti se na ovaj način može ući samo tak... Pa kom normalnom bi to palo na pamet ovako javno priznati?

 Ovo nije hvaljenje,ako mogu nek dokažu da uzgajam maricu ;)

 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
14 godina
offline
Marihuana

Iskreno imam dva poznanika (neću imenovati, davat ću minimalne informacije)

Oba studiraju (na različitim ali repektabilnim fakultetima u ZG), cimeri su, jedan je travar, drugi nije (nekad uzme kada dođe doma)

Gibaju se u različitim društvenim krugovima, ali se znaju od djetinjstva

Jedan bira društvo po tome ko puši, a drugi po svom faksu
Jedan daje dvije za jednu, drugi daje sve u roku

Jedan je postao neuredan, neodgovoran, drugi totalna suprotnost

 

Jednostavno taj primjer (znam ih obojicu od djetinjstva) me odvlači od trave. Kada počneš aktivnije pušiti najvjerojatnije se uvlačiš u društvo s kojim ne možeš nigdje dalje nego dolje

Malo po malo ti se mijenjaju prioriteti, način razmišljanja, navike

 

Ne vidim ništa loše u samoj travi, kao ni u samom fejsu, alkoholu, masnoj hrani itd.

Ali realno ljudi zloupotrebe razne stvari, učestalim konzumiranjem ljudi povisuju svoje granice normale (prvo im je u redu zapaliti jednom mjesečno, pa jednom tjedno itd itd) i to je ono što te uništi

You have to be odd to be number one
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice