Kupac s njuškala ,i kako sada s njim

poruka: 37
|
čitano: 6.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kupac s njuškala ,i kako sada s njim
Nisam dobio imam jos plastelin, umjesto pny RTX 3080 Titanium sam dobio plastelin! A firma je notebooksbilliger i nisu mi htjeli vratiti ni graficku karticu ni lovu! To tije bila borba protiv vjetrenjaca jedino sam mogao sjesti u auto sa baseball palicom i otic ih tamo sve porokati u njemacku! Sto jos uvijek razmisljam 😈
be Cool
15 godina
offline
Re: Kupac s njuškala ,i kako sada s njim

Nisam dobio imam jos plastelin, umjesto pny RTX 3080 Titanium sam dobio plastelin! A firma je notebooksbilliger i nisu mi htjeli vratiti ni graficku karticu ni lovu! To tije bila borba protiv vjetrenjaca jedino sam mogao sjesti u auto sa baseball palicom i otic ih tamo sve porokati u njemacku! Sto jos uvijek razmisljam .

Napravio sam tužbu preko odvjetnika nije prošlo, onda sam im poslao pa ja ne znam al sigurno preko 50 mailova i samo su me odbili laganica kasnije nisu ni odgvoarali jer su se našli prozvanima i uvređenima.

Onda sam na google stavio recenzije i objavio slike za njihove trgovine al mislim da su to prijavili kao lažno pa je google to obrisao ajd baš neka netko ode pronači ako mu se da

PS: ne znam zašto mi je post dva puta objavio to mi se dogodi kad sa mobitela postam!

 

Nadam se samo da će im firma propasti u što kraćem vremenu 

 

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 9:24 (Horned Reaer).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kupac s njuškala ,i kako sada s njim
Prijava Mingu i/ili EU organizaciji?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupac s njuškala ,i kako sada s njim
Horned Reaer kaže...

Nisam dobio imam jos plastelin, umjesto pny RTX 3080 Titanium sam dobio plastelin! A firma je notebooksbilliger i nisu mi htjeli vratiti ni graficku karticu ni lovu! To tije bila borba protiv vjetrenjaca jedino sam mogao sjesti u auto sa baseball palicom i otic ih tamo sve porokati u njemacku! Sto jos uvijek razmisljam .

Napravio sam tužbu preko odvjetnika nije prošlo, onda sam im poslao pa ja ne znam al sigurno preko 50 mailova i samo su me odbili laganica kasnije nisu ni odgvoarali jer su se našli prozvanima i uvređenima.

Onda sam na google stavio recenzije i objavio slike za njihove trgovine al mislim da su to prijavili kao lažno pa je google to obrisao ajd baš neka netko ode pronači ako mu se da

PS: ne znam zašto mi je post dva puta objavio to mi se dogodi kad sa mobitela postam!

 

Nadam se samo da će im firma propasti u što kraćem vremenu 

 

 Možda ovo pomogne:

https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/consumers-dispute-resolution/index_en.htm

https://europa.eu/youreurope/search-results/index_en.htm?countryCode=de&categories=H5

https://www.evz.de/index.html

https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/consumers-dispute-resolution/formal-legal-actions/index_en.htm

 

Imaš li snimku otvaranja paketa? Kako si siguran da je u njima problem? Koja dostavna služba je dostavila paket?

Čuo sam za slične situacije i u svima je kradljivac bio vozač dostavne službe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 13:47 (mzopg).
16 godina
neaktivan
offline
Kupac s njuškala ,i kako sada s njim

dobro je čitati ove teme oko e-jakuševac recikažnog dvorišta, kao i temu automobili.

enormna količina ulupane energije, gdje iz bunkera vire prodavatelji i kupci.

toliko je kontaminirano kupoprodajno polje, da sve pršti od sumnji i nepovjerenja...a kako nam slijede još grđa vremena neimaštine, sve će se pojačati.. najpošteniji i najkorektniji će se klet u svoje poštenje, no ovi iz bunkera će ih gurkat štapom i provjeravat.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
10 godina
offline
Re: Kupac s njuškala ,i kako sada s njim
Ja sam i za manje kn djelija triske.
Dogovor je dogovor. Ako si prekrsio dogovor vrati sve u prvobitno stanje da ja koji se zelim drzati dogovora ne ispastam.
Triske su jako dobro rjesenja i tako oni nauce lekciju. Postenje,prevara, izigravanje povjerenja.

Sve stane u jednu trisku.
Naravno da te treba obuzeti bjes jer ipak te lik sjeba i dekomodirao te i za to apsolutno zasluzuje trisku.
14 godina
offline
Kupac s njuškala ,i kako sada s njim

Kada kupujem stvari onda do 40 eura uplacujem na račun i nikad nisam imao problema (svi su mi poslali - cca 200 njak paketa u 10-tak godina). Kada je veći iznos od 40 eura onda želim pouzećem da mi pošalje. Treba samo malo provjeriti prodavača na njuski (što prodaje, koliko je član, upišeš broj u mob pa vidiš sliku na whatapp, viber itd). Večinu paketa kada uplatim na račun skoro uvijek me dostava ispadne jeftinije (cca 3 eura)

 

Kada prodajem stvari do 30,40 eura tražim uplatu na račun (ovisi o predmetu koji prodajem) i ne šaljem pouzećem. Znalo je biti da prodajem nove naočale za plivanje (ja ih platio 150,00 kn) i stavim ih 80,00 kn i onda me lik zove i kaže jel može pouzećem? Ja reko ne može, pa neću se zezat za 10 eura i komplicirati. Veći iznos opd 40 eura šaljem pouzećem jedino ako mi uplati cca 15 eura za slanje paketa i sigurnost. Do sada me samo jedan lik nasamario u 13 godina koliko imam račun na njuski.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice