Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

poruka: 257
|
čitano: 62.021
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

evo otvorio sam novu temu i zanimaju me vaše ideje kako nagovoriti roditelje da vam kupe računalo...

 

inače ja imam svoje računalo već 3 i po godine i već je pomalo staro i zanima me kako nagovoriti svoje roditelje da mi kupe računalo

iđem 2 razred srednje škole pa ako netko ima ideje...

call of duty mw2
15 godina
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Reci im prije nego krenu spavat da se zaključaju, i napravi onako bolestan luđački osmijeh

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
cod__kiLL3r kaže...

evo otvorio sam novu temu i zanimaju me vaše ideje kako nagovoriti roditelje da vam kupe računalo...

 

inače ja imam svoje računalo već 3 i po godine i već je pomalo staro i zanima me kako nagovoriti svoje roditelje da mi kupe računalo

iđem 2 razred srednje škole pa ako netko ima ideje...

Reci tati da ima jedna cura na Fejsu koja ti se svida,a ovaj komp je preslab za Fejs!

A mami mozes reci da samo jake pile mogu na stranicu Oprah Winfrey

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
ROFL Kupite mi komp ili [ludjacki smijeh] i skoci kroz prozor.
2.411 Posts! And counting...
14 godina
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
*loads shotgun* Radeon HD 6990 *aims shotgun*
No more can they keep us in, listen damnit, we will win.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
HAHAHHAHAHAHAHHAAH
uzmi pistolj i zaprjeti im da ak ti ne kupe komp da nece imat nasljednika ( i onda si odrezi ja*a)
TEEEEEEEEEEEEEEEEEEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
13 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Istinita prica:

 

    Moj komšo je imao tada poprilicno dobar komp i ovisnik je o igricama!Pojavio se Crysis,Shogun,Dirt....i nikako nije mogao pokrenuti te igre!

Valjalo je nagovoriti roditelje da je proslo vrijeme njegove 8500 Gt i slabusnih 1GB rama,te da valja kupiti nesta jace!

Navukao je mamu na Facebook,a tatu na hebeni Solitare.

Jednog dana je jednostavno gurnio pinkalo u vent napajanja i pustio starce da igraju jedno vrijeme.....dalji nastavak price znate!

 

Danas je ponosni vlasnik pile koja tera sve novo na max!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
Godfahter kaže...

Istinita prica:

 

    Moj komšo je imao tada poprilicno dobar komp i ovisnik je o igricama!Pojavio se Crysis,Shogun,Dirt....i nikako nije mogao pokrenuti te igre!

Valjalo je nagovoriti roditelje da je proslo vrijeme njegove 8500 Gt i slabusnih 1GB rama,te da valja kupiti nesta jace!

Navukao je mamu na Facebook,a tatu na hebeni Solitare.

Jednog dana je jednostavno gurnio pinkalo u vent napajanja i pustio starce da igraju jedno vrijeme.....dalji nastavak price znate!

 

Danas je ponosni vlasnik pile koja tera sve novo na max!

koji kralj... ali moji roditelji vec koriste računalo... mater radi na njezinom a ćaća uglavnom gleda kamere na svome gdje radnici rade... možda kad bih instalirao bond-security video nadzor na svom računalu... ali opet je problem što neznam gdje to ima skinuti...

call of duty mw2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
Vjerojatno nigdje ili moras bit regan.
2.411 Posts! And counting...
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
cod__kiLL3r kaže...

koji kralj... ali moji roditelji vec koriste računalo... mater radi na njezinom a ćaća uglavnom gleda kamere na svome gdje radnici rade... možda kad bih instalirao bond-security video nadzor na svom računalu... ali opet je problem što neznam gdje to ima skinuti...

Ma kakav Bond security!

U tvome slucaju-ti samo trebas 3 pinkala!{#}

 

 

 

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

2. srednje?=

baustela priko lita {#}

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

ma samo budi dosadan i dobit ces komp nece izdrzat vjeruj mi {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
Jonja kaže...

2. srednje?=

baustela priko lita {#}

Svaka čast prijatelju jer vidiš ja živim s mamom i tatom mama ima sitnu plaću od 2500kn mjesečno-tata ništ(fuš tu i tamo) i kak da ja sad mamu napadam da kupim računalo i ovako sve ona plaća(hranu,režije)ljepo uzeo radnu knjižicu i zaposlio se kad je sjela plaća dao mami 500kn(da joj pomognem financijski) i kupio novi komp i svi sretni{#}

14 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Poslusaj moj savjet, ubij se, a kad se ubijes, svejedno ti je kakav PC imas.

 

On topic:

 

Nemoj ga razvaliti jer je veca sansa da ti nece kupiti nego da hoce.

 

P.S.

 

Nemoj prolaziti peticom, prolazim 9 godina peticom, nikad nista.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Kao 1 napravi im svaku Nedjelju dobar doručak u krevetu, neka te ne zamara činjenica kako je to možda papak fora, starci to vole, iprepoznavaju kada si originalan.{#}

Kao 2, pa završi godinu s 5.0 ili kojim približno prosjekom, sredi nešto na kompjuteru roditeljima, pa i pokaži svoje sposobnosti, dokaži da s boljim ćeš moći a barem 5 puta više, bolje, brže, jednostavnije, lakše. {#}

Kao 3, dečkac, budi maloi kreativan, razmišljaj malo svojom glavom, kada ti je godišnjica braka roditeljima {#}, kada su im rođendani, ako imaš bake i djedove, ponovi, repetiraj i pucaj s djelima, kreacija i inovativnost doma, pokaži roditeljima da uopće nemaju pojma tko je njihov sin. {#}

 

P.S. želim ti puno sreće i uspijeha u realizaciji projekta "Novi Komp 2012" rečimo, ajde bok, do postanja!!!!! {#}

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
RECI DA TREBAS NOVI KOMP ZA SKOLU AKO TO NE UPALI STEDI PA SI NADOGRADIJ KOMP MALO PO MALO
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
cod__kiLL3r kaže...

evo otvorio sam novu temu i zanimaju me vaše ideje kako nagovoriti roditelje da vam kupe računalo...

 

inače ja imam svoje računalo već 3 i po godine i već je pomalo staro i zanima me kako nagovoriti svoje roditelje da mi kupe računalo

iđem 2 razred srednje škole pa ako netko ima ideje...

Pricekaj jos 2 godine pa se zaposli i kupi si kakvo hoces :)

http://www.soundstream.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
šta se nemožeš zaposlit preko ljeta? Srednja si škola, ko još u srednjoj ne radi preko ljeta?
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
gjurki kaže...
šta se nemožeš zaposlit preko ljeta? Srednja si škola, ko još u srednjoj ne radi preko ljeta?

 

Sta ti radis?

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

prvo moras znati:
Dali ti roditelji imaju novaca za novi pc za tebe

a onda ovo:
-Pitas mame ili tate dali bi kupili novi pc tebi jer ovaj sto imas da je slab i zaostao,da nemozes radit neke zadatke za skolu ili nes tako...
-Budi dobar s njima
-Pokvari si pc nesto otkaci unutra i onda budi tuzan itd(ako to prolazi onda ga pokvari do kraja)
-Budi uporan npr "Ja cu si kupiti pc jer ovaj je smece" tako im to nabijaj na nos! ili kad su blizu tebe i pca nabij ga nogom ili baci mis i reci "kako koci,previse je zaostao"

15 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Moj PC - cod__kiLL3rati

 

radeon 5450silent 1gb

intel core duo

E8500

ram: 4gb ddr2

 

Muzejski primjerak! {#}

 

 

/facepalm

bit.ly/dcyfs
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
#GaMerSC kaže...

prvo moras znati:
Dali ti roditelji imaju novaca za novi pc za tebe

a onda ovo:
-Pitas mame ili tate dali bi kupili novi pc tebi jer ovaj sto imas da je slab i zaostao,da nemozes radit neke zadatke za skolu ili nes tako...
-Budi dobar s njima
-Pokvari si pc nesto otkaci unutra i onda budi tuzan itd(ako to prolazi onda ga pokvari do kraja)
-Budi uporan npr "Ja cu si kupiti pc jer ovaj je smece" tako im to nabijaj na nos! ili kad su blizu tebe i pca nabij ga nogom ili baci mis i reci "kako koci,previse je zaostao"

ma imaju 100% novaca za računalo u to nemam sumlje nikakve... da sumnjam da nemaju uopće nebih pitao niti bih postavljao ovu temu...

 

call of duty mw2
15 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
gjurki kaže...
šta se nemožeš zaposlit preko ljeta? Srednja si škola, ko još u srednjoj ne radi preko ljeta?

Aj ti meni onda preko ljeta nađi posao u mojoj selendari ;)

http://dizanje-ratia.info
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
#GaMerSC kaže...

prvo moras znati:
Dali ti roditelji imaju novaca za novi pc za tebe

a onda ovo:
-Pitas mame ili tate dali bi kupili novi pc tebi jer ovaj sto imas da je slab i zaostao,da nemozes radit neke zadatke za skolu ili nes tako...
-Budi dobar s njima
-Pokvari si pc nesto otkaci unutra i onda budi tuzan itd(ako to prolazi onda ga pokvari do kraja)
-Budi uporan npr "Ja cu si kupiti pc jer ovaj je smece" tako im to nabijaj na nos! ili kad su blizu tebe i pca nabij ga nogom ili baci mis i reci "kako koci,previse je zaostao"

nemoj to raditi jel će vidjeti da neznaš čuvati stvari...a trebao bi dobiti neki opaki komp...to znači da ćeš i snjim to raditi i da ti se zato ovaj pokvario(da nažalost tako starci misle)....budi strpljiv i dobiti ćeš ga

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
14 godina
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

Probaj sa forama o skoli, kao treba ti brzi za nesto sto trenutno radite..to cesto pali :D

http://vukajlija.com/
14 godina
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
nedIm kaže...

Moj PC - cod__kiLL3rati

radeon 5450silent 1gb

intel core duo

E8500

ram: 4gb ddr2

Muzejski primjerak! {#}

/facepalm

Pukni u taj komp gtx460 i vozi dok neskupis sam lovu za novi
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
Mentalist kaže...

Poslusaj moj savjet, ubij se, a kad se ubijes, svejedno ti je kakav PC imas.

 

On topic:

 

Nemoj ga razvaliti jer je veca sansa da ti nece kupiti nego da hoce.

 

P.S.

 

Nemoj prolaziti peticom, prolazim 9 godina peticom, nikad nista.

Potpis.

Dok mojim frendovima koji jedva prolaze s 2 roditelji obecavaju skutere, motore, kompjutere, auta bla bla, ja kad prođem s 5, ->bravo sine

a jos da se nasalim pa da prođem s 4..

Google is NOT your friend!!! (but 1domagoj1 IS time traveler)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
CroVandal kaže...
nedIm kaže...

Moj PC - cod__kiLL3rati

 

radeon 5450silent 1gb

intel core duo

E8500

ram: 4gb ddr2

 

Muzejski primjerak! {#}

 

 

/facepalm

 

Pukni u taj komp gtx460 i vozi dok neskupis sam lovu za novi

ma da ali clockao sam procesor na 4,2 ghz i opet mi šteka u black ops... iii s tim da sam u prijatelja posudio 6850 1gb i opet mi je štekao...

netrebaju mi monitor, hdd, optički disk... i mislim da bih za 7k kuna napravio extra računalo.... moram prihvatit da je dual core zastario i da sad treba prijeći na quad ili six core verzije...

call of duty mw2
13 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo

ja neznam koliko ti imas godina...
Ali djeca misle da su roditelji duzni da im kupuju stvari...

Npr gledaj mene:
kad sam imao 13 godina kupio sam biciklo sebi i sestri (1500kn ukupno)+ racunar 5000kn to sam zaradio tako sto sam rastavljao i prodavao alumini i zeljezo

kad sam imao 14 godina kupio sam si motor 3000kn

s 15 osovjio gaming set iz amerike + jos neke stvari osovjio

s 16 kupio sebi krosera za 6000kn + platio starom registraciju na autu 3000kn + dao staroj 1000kn + Imam jos 7000kn viska koje cuvam za novi PC, te novce sam zaradio na netu....

i jos radim svaki dan kad sam kod kuce sa starim u auto radijoni

14 godina
protjeran
offline
Re: Kako nagovoriti roditelje da ti kupe računalo
ja preko ljeta radim kod mame u agenciji...šta god treba, taman jedna zaposlenica otišla u mirovinu i ja došo na njeno mjesto...2500 kn na mjesec...3 mjeseca radim i zaradim za vozački za motor. :)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice