Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.219.998
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
11 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač: CPU

Kupac: Ja

 

Predmet: HDD 1TB Wd Blue

 

Iskustvo: Vidio oglas kolege da prodaje HDD, iako je napisao da ne šalje poštom pitao sam ga dali postoji mogućnost da ipak pošalje. Odgovorio je da mu se već javio čovjek iz ZG pa ako on odustane da ćemo se čuti, par dana kasnije se kolega javio, dogovorili se oko cijene i slanja, ja mu uplatio za disk i poštarinu, on to ekstremno dobro zapakirao (stvarno se potrudio oko pakiranja, svaka čast) i poslao. Sve pohvale za trgovinu sa kolegom 

 

Ocjena: 10/10

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač: Strelok

Kupac: Ja

 

Predmet: PS+ 3mj

 

Iskustvo: Šta da kažem, čovjek mi je na njegovo inzistiranje poslao kod prije nego šta sam mu uplatio novce, jer kako kaže: "radi njegovog mira, jer ne vjeruje tim kodovima". Sve pohvale za u današnje vrijeme, takav način prodaje. Svak čast još jednom i naravno, sve preporuke za daljnje trgovanje s njim 

 

Ocjena: 10/10

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Luka123

Kupac: Ja

 

Predmet: Asus VG248QE

 

Iskustvo: Brzo smo sve dogovorili nemam nikakvih zamjerki. Pohvala kolegi na očuvanost monitora i pakiranja u kojem dolazi. 


Ocjena: 10/10

Always Outnumbered, Never Outgunned
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavačdabar_solta_V2

Kupac: Ja

 

Predmet: Logitech G703 + G240 i HDD 1TB Wd Black

 

Iskustvo: sve rjeseno kroz par PP, brzo poslano, sve kako je prezentirano i kako smo se dogovorili

 

Ocjena: 5/5

MadeInCroatia
8 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Vrinho

Kupac : ja

 

 

Predmet: Fortron windale 6 CPU cooler

Sve stiglo OK sa punom ambalažom, svim mountovima i u odličnom stanju. Cooler je prva liga. Vrlo tih i učinkovit. R5 3600 temperatura u igrama ispod 50C sa zatvorenim kućištem.

Twitch-Duxcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 20:24 (DuxCro).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zoharbizo

Kupac: ja

 

Predmet: Xiaomi Mi 9t x2

 

Dobio u zadatak pronaći novi mobitel za tatu, naletio na temu o Mi 9t i rekoh mu, to ti je to. Slijedeći dan uleti ovaj oglas pa rekoh, kupi ti, a bome ću i ja. 

 

Javio sam se na oglas i bez puno filozofije dogovorio kupnju. Nakon par dana smo se našli i kao što je i napisano u oglasu, preda mnom su bili nekorišteni, zapakirani Xiaomiji s garancijom i posebnim računom za svaki uređaj.

 

Ocjena:5/5

 

 

P.S.

Iako je cijena bila veoma primamljiva, presudno je bilo to što kolega forumaš ima dobre ocjene u ovoj temi pa sam se lakše odlučio za kupovinu. S obzirom na to, ostavljam ovdje još jedno pozitivno iskustvo, kako bi ostalo zabilježeno i kako bi se netko poput mene u nekoj slijedećoj situaciji lakše odlučio na trgovinu s dotičnim forumašem.

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: VooDooZg

 

Predmet:

 

 

Opis trgovanja:  pogledavši specifikacije TV-a što je kolega forumaš stavio na prodaju, javio sam se da sam zainteresiran za kupnju. Dogovorili smo detalje preko poziva, SMS, e-mail, vibera za način plaćanja i slanja. Jako ugodan razgovor preko telefona, čovik susretljiv, odgovorio na svako moje pitanje, uplatio sam novce i prije samog slanja. TV bio odlično upakiran i najbitnije ispravan!  Slike su njegove, testirao je još jednom telku prije slanja da vidi jel ispravno.

P.S. nisam bio godinu i pol ništa kupio s foruma jer sam štedio bio za sportski motor i sve otišlo u motor i opremu 

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja (poznati preprodavač ovdje, AMD/ Intel mrzitelj/ljubitelj, ovisno kakav mi je dan). 

 

Prodavatelj: k_marijan_

 

[Prodaja] XFX 750W PRO napajanje

 

Opis trgovanja:

 

Sve brzo dogovoreno, kolega poslao napajanje vrhunski zapakirano, radi ko sat, ipak je to Seasonic. 

 

Ocjena: 5/5 √

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: fromcelltohell ( iz usluge frendu)

Prodavač: Tomo53nja

Predmet kupnje/prodaje: AMD FX8300

 

Opis kupnje:

          Kako je frend bio u potrazi za nekim jačim FX-om da osvježi malo svoju stariju platformu, tako sam otvorio oglas na BUG Forumu.

          Frend je inzistirao na nekom FX8250/8370 i tu se javio kolega Tomo53nja sa ponudom za FX8300.

          Nakon par privatnih poruka smo izmjenili podatke te je dalje moj frend sve dogovorio i realizirao s kolegom Tomo53nja.

          Procesor je od jučer u pogonu u frendovom računalu i frend veli da je iznimno zadovoljan istim.

 

Zaključak:

          Uzevši u obzir da je cijena procesora bila stvarno ok, procesor uredno radi u frendovom kompu a kolega Tomo53nja je bio iznimno susretljiv i fer u cijeloj priči,

          ocjena za ovu kupovinu može biti isključivo:

 

 

          5/5

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
10 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: ja

kupac: Jakic007 

 

MBO: Asus Sabertooth 990fx R2.0

RAM: RAM - DDR3 2x8GB Kingston Hyper

 

5/5

 

sve jasno, dogovorili se u par poruka...primopredaja ruke u ruke.

Rekao sam ako nešto ne valja da slobodno vrati.

Nadam se i on zadovoljan.

 

 

Prodavač: ja

Kupac: fora2 

GPU: GeForce Asus 1050Ti OC 4GB

 

5/5

 

pokupio njegov kolega.

dogovorio se u par poruka.

također rekao ukoliko nije zadovoljan slobodno se javi da vrati.

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavac: MasterG 

 

Kupio maticnu i RAM, sve ocisceno, uredno predano i najvaznije ispravno.

 

Kupac: ja

Prodavac: Log1cks 

 

Isto se nasli uzivo, nevjerovatno je dobro ocistio komponente da sam mislio da nema prasine covjek u stanu.

Prodao procesor, maticnu, ram i cooler u izvrsnom stanju.

 

Kupac: ja

Prodavac: quickr 

 

Kupio od njega MSI Rx 480, isto jako zadovoljan karticom. Opet, ociscena i pazena kao dijelovi kolega iznad.

 

Preporuka za svu trojicu :)

7 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja (poznati preprodavač ovdje, AMD/ Intel mrzitelj/ljubitelj, ovisno kakav mi je dan). 

 

Prodavatelj: anarchyST

 

Predmet: Monitor AOC 24G2U5

 

 

Opis trgovanja:

 

Brzo se dogovorili i nasli. Iako je prodavatelj imao losu ocjenu prije par godina, preuzeo sam bez pregleda (prodavatelj mi je nudio da pregledam). Nisam se razocarao, sve je kao sto je napisano u oglasu. 

 

Ocjena: 5/5 

AMD Fanboyčina
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MrDD 

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Cijelo računalo sa matx kućištem (I3 3210 + HD6770vtx + 60gb SSD + 160gb HDD + 2x4gb ddr3 + Asrock h61m-vs) + LG 17" monitor i neki dodatci.

 

Iskustvo: Cijena za navedeno jako dobra, prodavač mi je dao i više nego što sam ja tražio kao kupac. Sve komponente su bile uredne što se tiče rada i čiste bez trunke prašine na njima (vidi se da je komp pažen i mažen). Nema nikakvih fizičkih oštećenja/nedostataka na itijednoj komponenti. Primopredaja superfluidna po dogovoru ,sa mojim zakašnjenjem radi prometa :D kao i uvijek. Tople preporuke!

 

Ocjena: 5/5. Da mogu dao bih i više!

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 18:21 (MasterOdisasteR).
3 godine
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja Jole94

 

Prodavatelj:markogaming2

 

Predmet: LC POWER DDR4 8GB 3200Mhz

 

 

Opis trgovanja:

 Uplatio sam novac i covijek se vise ne javlja ne mogu vjerovat sto su ljudi u stanju napravit za 200kn sramota

 

 

Ocjena: 0/5 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ista stvar se i meni desila sa dotičnim

 

Kupac: ange

 

Prodavatelj: markogaming2

 

Predmet:origin account

 

Opis trgovanja: Uplatio sam novac na njegov račun, nakon toga gubi se svaki kontakt, također broj mobitela mi blokira

 

Ocjena: 0/5

12 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Jole94 kaže...

Kupac: Ja Jole94

 

Prodavatelj:markogaming2

 

Predmet: LC POWER DDR4 8GB 3200Mhz

 

 

Opis trgovanja:

 Uplatio sam novac i covijek se vise ne javlja ne mogu vjerovat sto su ljudi u stanju napravit za 200kn sramota

 

 

Ocjena: 0/5 

 

ange kaže...

Ista stvar se i meni desila sa dotičnim

 

Kupac: ange

 

Prodavatelj: markogaming2

 

Predmet:origin account

 

Opis trgovanja: Uplatio sam novac na njegov račun, nakon toga gubi se svaki kontakt, također broj mobitela mi blokira

 

Ocjena: 0/5

 Pa ako ste mu uplaćivali valjda imate osnovne podatke, ime i prezime, adresu?

Skupite par frendova i pokucajte mu na vrata. 

11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ma netreba tu par frendova samo bejzbol palica

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ja sam prije godinu dana uzeo od tog markagaminga cod acc i mogu rec sve ok.

Cak mi je dao i prije nick i pass od uplate da vidim da je ok sve sa igrom.

 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja koji samo kupujem Intela sam odlučio kupiti AMD jer mi je dosadno pa da se malo okušam u "šteli" AMD procesora.

 

Prodavatelj: steve90

 

[Prodaja] ROG Crosshair VI Hero

 

Opis trgovanja:

 

Sve brzo dogovoreno, kolega poslao ploču vrhunski zapakiranu, nemam moćni AMD procesor da je isprobam (mali koraci), ali znam da je sa pločom sve u redu.

 

Ocjena: 5/5 √

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
10 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Blue Spirit 

Prodavač: ja

 

 

MBO: Gigabyte H410M S2H Intel 1200

CPU:  Core i5-10400F 2.90GHz

RAM: Kingston DDR4 16GB 3000MHz (2x8GB)

 

 

dogovorio se u par poruka, pregledano i preuzeto.

Imali smo malih problema sa kompatibilnošću RAM-a i matične, ali i to smo rješili na kraju :)

 

ocjena 5/5

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Kupac: Ja

Prodavač: Mael


Konfiguracija 5800x.

Kolega odlično zapakirao i poslao, došlo idući dan.
Preporuka :)

ocjena 5/5
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
3 godine
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavač: TheBEaST

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-racunala/prodaja-konfiguracija-i5-10600k/281572.aspx

5/5

 

Prodavač: mariolla79

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-lg-ultra-gear-27-650-b-genius-hfa800-z/281946.aspx

5/5

 

Dogovorio se u par poruka s obojicom, nasli se i razmijenili robu! Sve radi perfektno

 !

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 0:32 (Boris grozni).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: lange

Kupac: Ja

 

Predmet: XBOX One S 1tb

 

Iskustvo: Brzo smo sve dogovorili, nemam nikakvih zamjerki. Sve je u odličnom stanju i isvrsno zapakirano u ambalaži. Jako ugodan gospodin, susretljiv i uvijek spreman za pitanja.


Ocjena: 5/5

J... ti Joca Amsterdam mater!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 13:28 (Joca Amsterdam).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Apachy

Kupac: Ja

 

Predmet: Xbox series X gamepad

 

Iskustvo: Našao sam oglas na Njuškalu, ali kasnije sam skužio da je kolega s Foruma.

Jako brzo smo se dogovorili, uplatio sam novce na račun i kolega je poslao gamepad tiskom.

Gamepad je bio u super stanju, odlično zapakirano u originalnom pakiranju i sve radi odlično.

 

Ocjena: 5/5

J... ti Joca Amsterdam mater!
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac Ja

Prodavac @Mariolla79

Artikl 3070 asus strix.. 

Naso covjeka preeko njuskala i u dopisivanju

Mi covjek prepozno ime s foruma.. 

Posten ispravan. Nije bilo nikakvih problema.

Jos kasnije ostali u kontaktu..

Svaka preporuka za trgovanje. 

 

 Ocjena 10/10!!

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 15:29 (R3nchi).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: mariolla79  

Artikl: Corsair Strafe RGB

Vidio tu na forumu oglas da prodaje gore navedenu tipkaru s neispravnom ledicom na slovu z, javio mu se kroz par poruka i poziva rješili sve.

Upravo s nje tipkam :D

Preporuka za trgovanje!
Niti najmanjih problema tokom trgovanja, još mi čovjek poslao u subotu, dodatno trošio vrijeme. Hvala!

 

Ocjena 10/10 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 10:07 (kruskar).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: kiwi_91

 

Predmet: Tobii Eye Tracker 5

 

Iskustvo: Odlična komunikacija s kolegom gdje je dogovor pao u nekoliko poruka. Poslao je jučer preko Paket24, stiglo danas i sve super. Bez prigovora.

Ocjena: 5/5

 

 

 

PS: dajte skidajte paučinu malo s ove teme, skoro kao da se ništa ne prodaje na Bugu a znamo da nije tako.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Alchemist

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Procesor za laptop - i7 2670QM

 

Iskustvo: Stavio sam oglas da tražim procesor za laptop, kolega se javio da ima neki i bude pogledao koji. Na kraju je ubacio i RAM u ponudu, dao odličnu cijenu i još je izašao u susret i došao gdje meni odgovara. Sve pohvale za kolegu i preporuka za buduću kupovinu.

 

Ocjena: 5/5. Da mogu dao bih i više!

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavačmariolla79

Predmet: Gainward Phoenix 3070 TI

 

Iskustvo: Pokušaj dogovora u nekoliko navrata, išlo je malo sporije zbog specifičnog zahtjeva prodavača (primarno je tražio razmjenu). Na kraju smo se dogovorili u trećoj iteraciji, čovjek me zamolio mogu li pričekati par dana dok ne riješi neku alternativu, nakon tih par dana se sam javio bez da sam ga morao cimati. Brz i efikasan dogovor oko lokacije i vremena, našli smo se isto popodne, prodavač došao nešto ranije. Unaprijed mi je poslao snimku grafičke kako radi u konfiguraciji, na samoj primopredaji pregledali grafičku, ugodno porazgovarali. S grafičkom sve u najboljem redu. Preporuka za bilo kakvu trgovinu.

 

Ocjena: 5/5

No pain!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 9:21 (Rocky).
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Jel netko uspio sto kupit s buga od augi80..poslao mu prek njuskala i ovdje pp ali neodgovara mi nista covjek za grafu...😉

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice