Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.104
|
čitano: 1.253.036
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: @thebatman

 

Kupac: ja

 

Predmet: Huawei P40 pro

 

 

 

Javio se kolegi sa zahtjevom da pošalje više slika ekrana i uređaja, poslao mi iban, ja uplatio on poslao mobitel. Poslao je mobitel prije uplate na povjerenje i nedugo zatim je izvršena uplata prema njemu.

 

Sve je dogovoreno unutar par poruka.

 

Preporuka za trgovanje.

 

5/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: 

shecky 

Predmet:

Picade Arkadni Kabinet

 

Opis trgovanja: javio sam se kolegi, dogovorili se da me pričeka mjesec i kusur dana dok se ne vratim u HR. Žena i ja išli na koncert Prijovićke u Varaždin, tamo se našao s kolegom i predao novce. Neizmjerno hvala na strpljenju. Djeca su sretna s poklonom.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

 

LOL: Crobrother
5 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...

Prodavač: 

shecky 

Predmet:

Picade Arkadni Kabinet

 

Opis trgovanja: javio sam se kolegi, dogovorili se da me pričeka mjesec i kusur dana dok se ne vratim u HR. Žena i ja išli na koncert Prijovićke u Varaždin, tamo se našao s kolegom i predao novce. Neizmjerno hvala na strpljenju. Djeca su sretna s poklonom.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

 

Takoder, kolaga Najbrzi kupac za preporuku, sve ispoštovao kako je bilo dogovoreno 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mrsmith

 

Kupac: ja - itomic009

 

Predmet: Dell G2724D monitor

 

Iskustvo: Kolega se javio u temi za monitore kako bi prodao navedeni monitor i ja sam se javio čim sam vidio poruku jer smo već svi skupa naveliko pisali o predmetnom monitoru te je ponudio i odličnu cijenu . Nakon toga smo se vrlo brzo dogovorili, ja mu odmah uplatio novce na račun i dostavio mi je monitor puno brže nego pola dućana kada kupujem . Mogu samo reći isto tako da je monitor bio zapakiran kao iz trgovine i stvarno je sve super odrađeno, kako je i rečeno .

 

Iz mog iskustva mogu samo pohvaliti kolegu jer smo se lako dogovorili i sve je bilo ok :). Moju preporuku za daljnje trgovanje svakako ima. 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:22 (itomic009).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice