Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 193.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
Tincha kaže...

 I ja pratim tu tematiku, tražim neki jednostavniji komple za sitne, kućne popravke.

Amazon trenutno nudi OVO i čini mi se ok za ono što meni treba .

 Ima si nedavno takvih setova od Parksidea u Lidlu. Mislim da je jeftiniji bio bez gedore, skuplji sa gedorom i nastavcima. Za to barem znaš da je pouzdano.

 E jbg..propustio sam, možda onda bolje pričekati Lidlov set da dođe opet u ponudu..

WHITE STONES VARAŽDIN
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
ninotocka kaže...

Kakvi amateri, alat se kupuje u Lidlu!

 

A Amazon je zlo. I dosta glup. Danas mi je ponudio lonac kao alternativu za LG oled TV 🤦

 Možda i nije toliko? Bolje ti je lonac pa da i gledaš samo u njega nego gledat u TV. 

16 godina
online
Black Friday 2023

Samo cu ovo ostaviti, jer svake godine bude isto

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
2 godine
offline
Re: Black Friday 2023
Pro tip: najveca usteda je kada proizvod uopce ne kupite
4 godine
offline
Black Friday 2023

Mene zanimaju:

Oakley naočale. Navodno na njihovom službenom sajtu bude sniženja za BF.

DaVinci Resolve. Isto.

Miele C3 usisavač - nadam se da će negdje iskočiti

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
gnautix kaže...
Pro tip: najveca usteda je kada proizvod uopce ne kupite

 

Ja sam baš malo razmišljao o tome.

Koliko imam stvari koje kupim čisto jer mi se čini da je povoljno a zapravo mi ne trebaju.

Strašno nešto.

Neko je linkao nedavno neka dva ssd na mallhr i ja sam uzeo jedan eto bzvz reda radi i stoji već 10 dana neotvoren haha

Da me pitaš naziv ssd-a ne bih znao reći.

Ako moram pogađat onda mu je black u nazivu i od 1tb je haha

7 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Silent horror1992 kaže...
gnautix kaže...
Pro tip: najveca usteda je kada proizvod uopce ne kupite

 

Ja sam baš malo razmišljao o tome.

Koliko imam stvari koje kupim čisto jer mi se čini da je povoljno a zapravo mi ne trebaju.

Strašno nešto.

Neko je linkao nedavno neka dva ssd na mallhr i ja sam uzeo jedan eto bzvz reda radi i stoji već 10 dana neotvoren haha

Da me pitaš naziv ssd-a ne bih znao reći.

Ako moram pogađat onda mu je black u nazivu i od 1tb je haha

 To samo znači da imaš novaca jer da si gladan ne bi tako kupovao stvari.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja zelim downsizeat PC pa prodat dijelove sta trenutno imam. Trazim Corsair SF 750W napajanje, Dan A4-H20 i B550 itx maticnu. Pratim cijene vec neko vrijeme i znam koliko bi otprilike dao na sve, ali cini mi se da itx rijetko ima popuste. Je li se sijeca iko kako je bilo prosle godine?
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Dobro ti se čini, nisam pratio zadnjih godinu i pol ali kad sam se prebacivao na itx prije dvije-tri godine sam čekao sve moguće akcije i popuste i nikad niš nisam ulovio. Na kraju sam pola kupio polovno, pola iz trgovine po standardnim cijenama.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja sam napisao da ih ima i za 300€ , ali nisam napisao da ih ima zapakiranih ,vec opcenito da ga ima za kupiti za te novce, a da ce bit jeftiniji jos tek sad kad ih bude gomila po oglasu.
A za kameru nisam nista komentirao.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Black Friday 2023

Ove godine ciljam neki Samsonite ruksak i Sony WF-C700n a možda i Logitech MX Keys pa bi bilo zgodno kad bi nešto od toga uletilo na kakav popust, al kak to obično biva na velikom popustu budu kablovi koji koštaju 10kn i miševi za 20kn.

Kakva je inače do sad bila situacija sa Amazonom, da se upiknut šta? Ili neki EU shopovi koji imaju shipping u HR možda?

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Sad gledam ekupi u ovom trenu daje na Xiaomi 13 i 13T jos dodatan popust od 5%, na vec snizenih 20%.

Ovo je vrh ponuda
13T bi kostao 519€ (3714kn)
13T Pro bi kostao 683€ (5146kn)

Crvena Motorola Edge 40 u tcomu uz L i Unlimited tarifu i dosta povoljnu cijenu.

Evo ga

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2023 23:10 (mp3david).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...

13T bi kostao 519€ (3714kn)

 

doslovno ga na nabavi možeš naći za ispod 500€ u nekoliko shopova (8/256)...

čak i Alo-alo ga ima za ispod 500€, a oni nisu baš poznati kao uvijek najpovoljniji

 

pro verzije su od 520€ (isto 8/256)

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2023 2:14 (60nine).
14 godina
offline
Black Friday 2023

U Elipsu su pojedine cijene trenutno fakat nešto niže od ostalih (cijenim po televizorima, ne znam za ostalo).

marching up and down the squaaare
13 godina
offline
Black Friday 2023

https://www.oneplus.com/hr ima Black Frida dealove, dobije se 50€ popusta kad se pretplati na njihov newsletter + ima onaj 'student discount'.

 

Nord 3 16/256 izađe 424€, najniže na Nabavi je 491€ al tamo se ne dobije ni ova maskica koju nudi OnePlus.

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Hrabar.Dabar kaže...

Mene zanimaju:

Oakley naočale. Navodno na njihovom službenom sajtu bude sniženja za BF.

DaVinci Resolve. Isto.

Miele C3 usisavač - nadam se da će negdje iskočiti

 Kupio jučer Miele C3 u Harveyu, ok cijena https://www.harveynorman.hr/miele-complete-c3-active-sgdf3-curry

 

Na Centar-Tehnike.hr je još 10€ jeftiniji.

13 godina
offline
Black Friday 2023

Mislim da nisam predvidio ništa. Isti model. Samsung 970 evo plus 500GB NVMe M2

Ako jesam, moje isprike.

 

Redovna cijena po dućanima, oko 55-60 €, ovisno gdje.

Sancta digne redovnu na 80€ pa kao daje BF popust.

 

4 godine
offline
Re: Black Friday 2023
tuna1337 kaže...
Hrabar.Dabar kaže...

Mene zanimaju:

Oakley naočale. Navodno na njihovom službenom sajtu bude sniženja za BF.

DaVinci Resolve. Isto.

Miele C3 usisavač - nadam se da će negdje iskočiti

 Kupio jučer Miele C3 u Harveyu, ok cijena https://www.harveynorman.hr/miele-complete-c3-active-sgdf3-curry

 

Na Centar-Tehnike.hr je još 10€ jeftiniji.

 

Thanks. Još naplaćuju i dostavu tako da kad sam stavio i produljeno jamstvo na 5 godina, ispalo me 206€ na centru tehnike. Pričekam BF da vidim ima li išta bolje.

16 godina
online
Black Friday 2023

Sta mislite hoce li itko imati XBOX na snizenju?

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
goodye kaže...

Sta mislite hoce li itko imati XBOX na snizenju?

 

 A koliko nisko očekuješ? Koliko vidim na Gamershopu je Series X sad 511 eura sa Diablom IV ili Forzom 5 Premium. To nije tak loša cijena ako te igre interesiraju.

 

Možda će Amazon imati nešto eventualno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Bartaul kaže...
Ja zelim downsizeat PC pa prodat dijelove sta trenutno imam. Trazim Corsair SF 750W napajanje, Dan A4-H20 i B550 itx maticnu. Pratim cijene vec neko vrijeme i znam koliko bi otprilike dao na sve, ali cini mi se da itx rijetko ima popuste. Je li se sijeca iko kako je bilo prosle godine?

SFF Gurus - discord

 

SFF.Network - discord i web 

 

oboje ti imaju trznicu, gdje ljudi cesti prodaju komponente

 

mozes tamo i poslati upit da kupujes i sto tocno trazis, po kojoj cijeni, i kako zelis transakciju i dostavu

 

ljudi su svi super korektni, hoce pomoc, tak da se ne trebas bojati prevara i slicno, pogotovo od dugogodisnjih registriranih korisnika

 

upravo sada 11. i 12. ti je super vrijeme za poslati upit, jer stalno netko nesto mjenja bas sada, pa se rjesavaju starih stvari

 

generalno ITX je skup sport, i jako rijetko webshopovi imaju akcije ili popuste, osim Casekinga, nikada nisam vidio popust na Dan kucista

 

ako ne nades nista, javi mi se na PP, pa mozda ti ja prodam svoj A4-H2O, stoji mi trenutno, ne bih ga prodavao jer se bojim da ce ih prestati proizvoditi sljedece godine, a s druge strane moram pomoc ITX entuzijastima, jer zelim da nas ima sve vise i vise 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2023 13:44 (Mitohondri).
8 godina
offline
Black Friday 2023
16 godina
online
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
goodye kaže...

Sta mislite hoce li itko imati XBOX na snizenju?

 

 A koliko nisko očekuješ? Koliko vidim na Gamershopu je Series X sad 511 eura sa Diablom IV ili Forzom 5 Premium. To nije tak loša cijena ako te igre interesiraju.

 

Možda će Amazon imati nešto eventualno. 

 Ne ocekujem nista posebno iskreno, bio bih zadovoljan i cijenom od 450€ recimo, sto vjerujem da ce biti.

Ali s obzirom da su procurile informacije da ce biti nova verzija xbox-a, mozda postoji mogucnost da probaju pogurati prodaju ovih trenutnih, prije izbacivanja nove verzije

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
4 godine
offline
Black Friday 2023

U kojoj trgovini ako netko prati ove stvari, mogao naći Kobo Libra 2 E-čitač? Pratim već 4 mjeseca naše trgovine na nabavi ali niti jednom nije bio označen ikakav popust.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Mr.Inferno kaže...

U kojoj trgovini ako netko prati ove stvari, mogao naći Kobo Libra 2 E-čitač? Pratim već 4 mjeseca naše trgovine na nabavi ali niti jednom nije bio označen ikakav popust.

 Mall.hr, Links, HG Spot. Eventualno Amazon, ako ti nije bitno da je RH. Pratio sam i ja zadnjih mjeseci, ali teško da će igdje biti ispod 200€ sa dostavom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Tincha kaže...

 E jbg..propustio sam, možda onda bolje pričekati Lidlov set da dođe opet u ponudu..

 Biti će ti od slijedećeg petka opet koliko vidim po katalogu. 55€ je set pa si pogledaj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Black Friday 2023

Ne vidim da je netko spominjao ozone.hr, imaju dobre popuste, jučer sam kod njih kupio Edifier - R 1700 BT zvučnike za 111,99€ u drugim našim dućanima su po 170€ a u njemačkim 129€. I druge stvari su im na sniženjima ali nisam siguran koliko je isplativo, znam samo da su im edifier zvučnici vrlo povoljni.

15 godina
offline
Black Friday 2023

Pa ja sam te Edifiere pred cca 6 mjeseci kupio za mislim 102€, i nakon cca tjedan dana kako su mi stigli spušteni su bili na mislim 99€.

Tako da, isti su kao i svi ostali...

 

Edit, 30.4.2023....

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 10:26 (MENIT).
13 godina
offline
Black Friday 2023

Žalosno kak su digli cijene prije BF....

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 10:27 (Zizo).
16 godina
offline
Black Friday 2023

Ma sve je unatrag par mjeseci otišlo gore, pratim svašta od tehnike po EU Amazonima i sve što pratim je sad dosta skuplje nego prije pola godine. Inflacija ne popušta bez obzira što nam pričaju. Frka s dostavom robe s istoka, Sueski kanal, Izrael, Ukrajina, sve se koristi za dizanje cijena. Mislim da će ovaj BF biti jadan da jadniji ne može biti.

Deckard
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice