Bambus po tipkovnici.. :(

poruka: 28
|
čitano: 5.269
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

Jučer navečer se malo cugalo i završilo je  2 dcl bambusa (vino i kola {#}) po mojoj tipkovnici,da je neka obična se nebi bedirao ali imam Razer Lycosa pa mi baš nije svejedno. Jučer,nakon šta si je pocugala taj bambus je radila sasvim ok,ali danas mi je veći dio tipki je ''usporeno'',stisnem tipku pa treba 2 sec da se digne.,{#}..

Namjeravam je otvorit i očistit,ali s čime je najbolje?? Ja sam mislio očistit je medicinskim alkoholom,ipak se klin klinom izbija.. {#} 

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
16 godina
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(

fotkaj tipkovnicu da memoriraš raspored tipki i rastavi ju.. ne mora biti alkohol, može i obična voda sa neki sredstvom za pranje (može i pranje stakla).. opereš, obrišeš, osušiš i složiš natrag.. ako je tekućina dospjela do elektronike onda se ipak uhvati alkohola (al ne ko večer ranije :P)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

Najbolje da je sad zaliješ domaćom rakijom {#}

www.key-storm.com
13 godina
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
klin se klinom izbija pa fino alkohol i ribaj. samo pazi da ti ne ošteti plastiku
Win Osama in hide and seek
13 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

Pa zar neće alkoholom izbrisat slova?

Ljepo ti to umoči u aspirin, on ti pomaže kad se napiješ možda će sad pomoći i tipkovnici koja se napila {#}

www.key-storm.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(

Ovako, prvo uslikaj ili pronađi na netu raspored tipki, poskidaj ih olovkom ili šestarom, očisti, vrati po starom rasporedu, čak možeš i upaliti neku virtualnu tipkovnicu, pa kada poskidaš tipke uzmi neki tanak predmet poput olovke i prati koju si tipku stisnuo.

Polako pusti tastaturu da se oporavi, možda je mahmurna{#}.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
14 godina
protjeran
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(

Ajde da vam "Babo" pomogne...

 

Skini tipkovnicu sa laptopa (ako je na PC-u, kupi drugu lol).

 

Dakle odšarafiš, otpojiš flat kabel, i fino našpricaš tipkovnicu sredstvom za čišćenje prozora (ne agresivnim).

 

Uzmeš staru četkicu za zuve i ribaš između tipki (ne moraš ih skidat) ili sa malo većim kistom za slikanje.

 

Poslije ju cijelu ispreš pod mlazom hladne tekuće vode, i staviš ju sušiti ili ispod klime,

ili negdje blizu peći - NE DIREKT DA SE NE OTOPI.

 

Za 2-3 dana kad se fino osuši, prištekaš je i to je to.

 

PS - Častiš ćevapima i pivom.{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
to je zbog toga dto s ljepi ... Rastavi tipkovnicu i ocisti s alkoholom il vodom i bit ce bolje garantiram
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
Don Kihoty kaže...

 Častiš ćevapima i pivom.{#}

Može i bambusom što je ostao od sinoć.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
14 godina
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
don sta nevidis da je razer lycosta
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
nick54312 kaže...

Pa zar neće alkoholom izbrisat slova?

Ljepo ti to umoči u aspirin, on ti pomaže kad se napiješ možda će sad pomoći i tipkovnici koja se napila {#}

nemislim da ce mu od alkohola bit ikakvih ostecenja...btw ukoliko se odlucis za alkohol moze i vodka posluzit jer je cista odnosno samo alkohol i voda

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 20:00 (xxxmitoxxx).
12 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

uzmi fen u ruke ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
razbijach** kaže...

uzmi fen u ruke ;)

i sto s njim?

15 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

Ostavi ju vani kroz sljedece ljeto. Budu to mravi počistili.

14 godina
protjeran
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
razbijach** kaže...

uzmi fen u ruke ;)

Nemoj, savinut će se tipke/slova.

 

PS - Nema veze što je razer tipkovnica - princip je isti i za stolnu i laptop tipkovnicu.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
xxxmitoxxx kaže...

i sto s njim?

a šta misliš? čemu služi fen? sušenju kur*a? omg {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
Don Kihoty kaže...
razbijach** kaže...

uzmi fen u ruke ;)

Nemoj, savinut će se tipke/slova.

 

PS - Nema veze što je razer tipkovnica - princip je isti i za stolnu i laptop tipkovnicu.

Osim što košta 4 puta više od obične {#}

Long live Open Source and GNU/Linux!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(

Meni se jednom na moju Genius{#} tipkovnicu prolio pekmez.

Bilo je odvratno, ali sam je svu rastavio, običnom vodom sam svaku tipku očistio, tipkovnici ima 6 godina, oznake su kao nove.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
14 godina
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
ma nisam mislio na to sto je Razer nego sto si ti piso za laptoo tipkovnicu...tipke ti ostaju uvucene jer se ljepi takl da makni tipke ocisti i vrati i ako se bude ljepilo i dalje ja ti kupujem novu tipkovnicu¡¡!!
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
Don Kihoty kaže...
PS - Častiš ćevapima i pivom.{#}

A da se mi svi negdje nađemo i ljepo pijemo bambus, pivo i jedemo čevape dok mu ti pereš tipkovnicu?

www.key-storm.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
kada prođe mamurluk, uslikaj tipkovnicu. povadi sve tipke(ispitivač je idealan), stavi ih u neki manji lavor, naspi tople vode i jara. dok se to namaka, uzmi neku finu krpu, medicinskim alkoholom očistiš(unutarnje čiščenje organizma medicinskim alkoholom ne preporučam :P). tipke DOBRO osušiš, vratiš i voilá!
ja sam imao isti incident sa juice-vodkom. XD
Live in and let die!
13 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

sad sam se sjetio kako sam ja svoju staru tipkovnicu cistio... izvadio tipke sve fino ocistio do pola osusio vratio pola (vise mi se nije dalo) i narucio novu

15 godina
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

moj frend ima lycosu i skoro pa ista stvar mu se desila osim što nije bambus xd.

Dobra stvar je što razer ima jednu zaštitnu foliju tako da tipkovnici neće bit ništa što se tiče elektrotehnike :P

13 godina
neaktivan
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

Eto tipkovnica sviježe oprana. {#}

Nakon šta sam je otvorio skužio sam da tipke neće ispast jer ih drži neka plastika..dakle samo sam skinuo gornji dio tipkovnice + tipke i pod tuš.. {#}

evo i jedna sličica te radnje.. {#}

 

 

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
TriP kaže...

Eto tipkovnica sviježe oprana. {#}

Nakon šta sam je otvorio skužio sam da tipke neće ispast jer ih drži neka plastika..dakle samo sam skinuo gornji dio tipkovnice + tipke i pod tuš.. {#}

evo i jedna sličica te radnje.. {#}

 

 

jesus...

 

Gledat svoju tipkovnicu od 700 kn pod tušem... Nisam siguran da bih to uspio izdržati :D

Long live Open Source and GNU/Linux!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
lzgr kaže...

jesus...

 

Gledat svoju tipkovnicu od 700 kn pod tušem... Nisam siguran da bih to uspio izdržati :D

Bolje pod tušem nego u rukama Don-a {#}

www.key-storm.com
14 godina
offline
Bambus po tipkovnici.. :(

U buduće pij rakiju, ona ti neće zalijepiti tipkovnicu

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bambus po tipkovnici.. :(
lzgr kaže...
TriP kaže...

Eto tipkovnica sviježe oprana. {#}

Nakon šta sam je otvorio skužio sam da tipke neće ispast jer ih drži neka plastika..dakle samo sam skinuo gornji dio tipkovnice + tipke i pod tuš.. {#}

evo i jedna sličica te radnje.. {#}

 

 

jesus...

 

Gledat svoju tipkovnicu od 700 kn pod tušem... Nisam siguran da bih to uspio izdržati :D

s tusom ili bez ja svoju od 700kn nemogu gledat

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice