Bug radio

poruka: 223
|
čitano: 36.984
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Bug radio

Jučer mi je sinula ideja da otvorimo Bug Online radio. Tamo bi se prvenstveno puštala glazba, IT novosti, riješavali bi probleme slušatelja.

Ja sam zamislio 24/7 i da to radi oko 6-7 nas. Naravno da ja ne moram biti 'glavni'samim time što sam se toga sjetio, onaj tko bi to vodio bi bio netko sa barem malo iskustva u vođenju radia.  Ja predlažem ovo kao riješenje: http://freestreamhosting.org/,naravno, ako bi nam išlo dobro da bi se prebacili na nešto bolje.

Sve koje interesira BUG radio neka mi pošalju pm, ja ću im dati svoj Skype da razradimo ideje...

 
7 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bug radio
Sto kazete na uvodenje IT radija?
21 Odlicna ideja
34 Bilo bi dobro,al nije potrebno
150 Pokusajte,pa da vidimo
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 21:25 (Toni93).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug radio

Ja sam jednom čak razmišljao da pokrenem sličnu temu, samo da stavimo umjesto radia, TV-program.

dns, hvala Bogu , ima dosta ovih besplatnih servisa na internetu gdje bi se moglo tako nešto napraviti.

Čak ne moramo ni biti 24/7 več bar 5-6sat tjedno, skupili bi par review-a od forumaša, par recenzija igri, i možda napravili interviju sa nekim forumašima...

 

 

ontopic: pa radio je super ideja, samo moraš znati da će naići na dosta razlika u ukusima, neki vole Thompsona, neki Cecu neki Techno, neki Rep...itd....itd...

Dobra ideja, samo će se teško realizirati...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Bug radio

Imamo forum, ali kaže mi prijatelj da bi volio slušati nešto takvo dok igra COD :D.

 

Prvi bi korak bio registracija na http://freestreamhosting.org/.

Napravit ću gmail račun s kojim ću se registirati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 11:23 (Tawals).
14 godina
protjeran
offline
Bug radio
Ako ce se radio zvati Bug online, trebalo bi pitat Bug redakciju za dopustenje
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug radio

Evo ga, počelo je, a već će se za par sati smanjiti entuzijazam...

ali dobro, ja sam IN{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Ja sam za, vrijedi pokušati što da ne (:

LoL nick: Alkser (EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug radio

Šta će se vrtit kroz tih 24/7?

Samo vijesti iz informatike ili i muzika? Ako će bit i muzika jel se onda treba plaćat za javno puštanje glazbe? Ili će bit samo free muzika sa interneta? Odakle bi skidali vijesti?

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Bug radio

Dobro si se sjetio. Ja nisam baš dobar u pisanju tih zamolbi.

Evo,ako želiš sudjelovi ti ih pitaj dali imamo njihov blagoslov :D, naravno ako nam ne bude dobro išlo da ćemo prekinuti sramotiti BUG, ali nadam se da do toga neće doći, to im napomeni.

Znači ako oni pomisle da nismo dovoljno dobri mogu nam to u svakom trenutku reći i mi ćemo prekinutu sa emitiranjem.

16 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Promasili ste podforum.

:)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug radio
Tawals kaže...

Dobro si se sjetio. Ja nisam baš dobar u pisanju tih zamolbi.

Evo,ako želiš sudjelovi ti ih pitaj dali imamo njihov blagoslov :D, naravno ako nam ne bude dobro išlo da ćemo prekinuti sramotiti BUG, ali nadam se da do toga neće doći, to im napomeni.

Znači ako oni pomisle da nismo dovoljno dobri mogu nam to u svakom trenutku reći i mi ćemo prekinutu sa emitiranjem.

HAHAH, mislim da se oni toga najviše boje xĐ

logic kaže...

Promasili ste podforum.

NAZI{#}

13 godina
protjeran
offline
RE: Bug radio

Pa onaj koji bi bio zadužen za puštanje glazbe puštao bi glazbu po izboru i po željama samih slušatelja.

Zatim bi imali vijesti iz IT-a, recenzije, riješavali bi probleme slušatelja,moždakoji vic,sve ideje su dobrodošle. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug radio
Slično je bilo i s ircom... ali volio bih da bude nešto pa makar trajalo i tjedan dana ;) btw. treba puštati stvari iz "Slušaone" kako ljudi stavljaju... da ima svega
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Jedno pitanje. Što se ne plaća glazba koja se pušta na radiju ...npr.{#} neki porez zampu ili tako nešto..?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug radio
bandito kaže...

Jedno pitanje. Što se ne plaća glazba koja se pušta na radiju ...npr.{#} neki porez zampu ili tako nešto..?

Ovo je online stream, mislim da se ne plaća... (mislim nećemo mi nikakve reklame naplačivati, pa da imamo neke materijalne koristi od toga...

ili....

13 godina
offline
RE: Bug radio
eterna luchar kaže...
Slično je bilo i s ircom... ali volio bih da bude nešto pa makar trajalo i tjedan dana ;) btw. treba puštati stvari iz "Slušaone" kako ljudi stavljaju... da ima svega

ovo si se dobro dosjetio da nebi otvarali jos jednu temu u kojoj bi ljudi pisali zelje za pjesmu....a ovako u slusaoni za onog ko ce raditi sa muzikom ima direktan link i odmah raspali cim ju downloada

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
14 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Zanimljiva ideja o radiju,a šteta je što još nisu stavili opciju da obrišem teme koje su zaključane ili ih više ne želim imati u svom izborniku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Bug radio

Mozda bi i mogli koju reklamiu. Čisto dapokrijemo troškove,ako želimo preći na neki bolji server..

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 11:55 (Tawals).
14 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Dobro, malo smanjite neznam. Očekivanja. Ajmo odmah reklame i dovodit ljude doma da pričaju na radiju. Šta vam je. Ajde vi to prvo pokrenite za početak, a onda razmišljajte o sadržaju, reklamama, etc.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug radio

Istina, kakve reklame i slične gluposti, idemo prvo počet puštati pjesme, onda kad se skupi materijala za recenzije, snimit jednu "emisiju" sa svim recenzijama.

Vi još nemate ni par slušatelja, ko bi vam platio reklamu?

tek kad bude 1k+ slušatelja možete razmišljati o reklamama...

 

Offtopic: ako napravimo stream nekih recenzija na netu, onda tamo možeš ubaciti one reklame sa neta, koji možeš staviti kad hoćeš, ali zarada ti je minorna...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Bug radio

neki neshvacaju da bi to moglo zazivit tek za nekih mozda mjesec dana...puno je tu posla....slicno je i kao da sad otvoris neki ducan i mislis ono prvi dan ce doc toliko ljudi da ce ti pokrit sve troskove ....treba neko vrijeme da ljudi saznaju za to...pa onda vec imaju sanse i da nahvate neke oglase od firmi koje se bave racunalima...dobro bi oni platili posto je bug najbolji {#}

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug radio
kad i ako bude 1k+ slušatelja onda će se početi plaćati pristojba zampu, dok je to ovako sitniš za par nas s bug-a njih to ne zanima, ali gdje se vrte pare tu su i lešinari...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
offline
RE: Bug radio
eterna luchar kaže...
kad i ako bude 1k+ slušatelja onda će se početi plaćati pristojba zampu, dok je to ovako sitniš za par nas s bug-a njih to ne zanima, ali gdje se vrte pare tu su i lešinari...

pa kad bi bilo toliko slusatelja onda bi se poceli neki i oglasavat sto bi vjerujem moglo pokriti te troskove

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
13 godina
neaktivan
offline
Bug radio

Taj radio bi mogao slušati doma na radiu, liniji ili samo preko interneta ?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug radio

internet...za radio koji slusas kao antenu zagreb se nema para{#}

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Bug radio
bandito kaže...

Taj radio bi mogao slušati doma na radiu, liniji ili samo preko interneta ?

Samo preko interneta, ovo je stream...

A kad bi išli na to da se pušta na nekoj FM/AM ferkvenciji, to bi nas koštalo jaaaako puno....

13 godina
protjeran
offline
RE: Bug radio

Samo preko interneta.  

13 godina
neaktivan
offline
RE: Bug radio
FiCoO kaže...

internet...za radio koji slusas kao antenu zagreb se nema para{#}

Zato mi je i bilo čudno...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Bug radio

I, šta će te nakraju s tim?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug radio

Vrlo vjerovatno nista barem dok to ne stavite u pravi podforum ;)

 

http://www.bug.hr/forum/board/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/4.aspx?sort=act

:)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice