T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.825.589
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hurki kaže...
Hexfire kaže...

To vrijedi samo za max3 pakete ili i za nas bez MaxTV-a?

Meni rekoše da je xperia samo za max3

Izgleda da nije. Poslao sam danas zahtjev, zvali su i rekli da mogu dobiti mobitel za produženje maxadsla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Bacite oko jer ovo što nudi HT je sramotno (zastarjeli mobitel i tablet)

http://www.vipnet.hr/lopta-je-bacena

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
To je teška glupost što vip nudi.
Oni ti daju samo da otplatiš te stvari na 24 rate,a cijena ti je na kraju ista kao i da ih sam kupiš
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
robimarko kaže...
To je teška glupost što vip nudi.
Oni ti daju samo da otplatiš te stvari na 24 rate,a cijena ti je na kraju ista kao i da ih sam kupiš

AK nisam krivo izračunao, PS4 košta nekih 500 kuna više nego da ga kupim u dućanu. Stvarno "super" ponuda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Moze netko reci iz iskustva ili nekog saznanja kada se otprilike dobiva tablet koji je u ponudi Max 3 (10, 15, 30...dana)?

 

EDIT:

Kako dolazi tablet (kurirskom sluzbom, obavijest u sanducicu...)?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 18:27 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

CityEx,pošalju poruku na mob kad će doći,meni došao za 4 dana.

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hexfire kaže...
Hurki kaže...
Hexfire kaže...

To vrijedi samo za max3 pakete ili i za nas bez MaxTV-a?

Meni rekoše da je xperia samo za max3

Izgleda da nije. Poslao sam danas zahtjev, zvali su i rekli da mogu dobiti mobitel za produženje maxadsla.

Mozes dobiti Xperiu za produljenje MaxAdsla na 24mj?

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Da mozete dobiti xperiu za produljenje adsla 24mj, vidim da je netko pitao koliko vremenski treba da dode tablet, moze potrajat do 30 dana,no inace u prosjeku za tjedan dana dode
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dado16 kaže...
Da mozete dobiti xperiu za produljenje adsla 24mj, vidim da je netko pitao koliko vremenski treba da dode tablet, moze potrajat do 30 dana,no inace u prosjeku za tjedan dana dode

  O kojem se tocno modelu radi?

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

E

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 10:47 (djigibao).
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
tako je, to je xperia e, a tablet vam je vivax 8 incha
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

a gdje se to može produžit, u t-centru ili preko telefona? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Atomic-7 kaže...

a gdje se to može produžit, u t-centru ili preko telefona? 

Ja sam poslao putem weba zahtjev, nazvali me telefonom drugi dan i to je to. Sad se čeka mob.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Atomic-7 kaže...

a gdje se to može produžit, u t-centru ili preko telefona? 

Mozes preko telefona.tcentar ili web.

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
najbolje bi bilo preko telefona, po mogucnosti preko mene :))))))))
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Slaba ponuda ove godine, prije su davali i televizore (vrlo jeftino) za produljenje ugovora. Čini mi se da su svi operateri počeli škrtariti. Xperia E je smiješan mobitel, a i tablet nije ništa jači... neisplativo, osim onima koji moraju produžiti sa T-comom (jer kod njih nema drugog ADSL operatera)...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni je istekao ugovor..  prije nekih 2 mijeseca mozda...  A frend je uzeo net poslje mene nekih mijesec dana... i danas on dobije 10 Mbit/s  a meni je jos uvijek 4...

 

Kad budem produzivao dali je moguce da dobijem vecu brzinu za iste pare ?

Finger Up
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
razermario kaže...

Meni je istekao ugovor..  prije nekih 2 mijeseca mozda...  A frend je uzeo net poslje mene nekih mijesec dana... i danas on dobije 10 Mbit/s  a meni je jos uvijek 4...

 

Kad budem produzivao dali je moguce da dobijem vecu brzinu za iste pare ?

Ma dobio je na 2 mjeseca besplatno,a poslije ako hoćeš 10mbita plaćaš

robimarko@gmail.com
11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
robimarko kaže...
razermario kaže...

Meni je istekao ugovor..  prije nekih 2 mijeseca mozda...  A frend je uzeo net poslje mene nekih mijesec dana... i danas on dobije 10 Mbit/s  a meni je jos uvijek 4...

 

Kad budem produzivao dali je moguce da dobijem vecu brzinu za iste pare ?

Ma dobio je na 2 mjeseca besplatno,a poslije ako hoćeš 10mbita plaćaš

aham.. a sto ja nisam dobio :D logicnije je da ja prvi dobijem :D

 

A i jedan dan ne znam neko nevrijeme bilo sta li vec.. i nisam imao neta jedno 4-5 sati!  prvi puta sam zvao da vidim sta je.. i kaze mi lik kroz " par sati " ce biti popravljeno.. zvao ja nakon nekih 2 sata reko oce to danas biti uopce.. i kaze mi da evo samo sta nije bla bla... i da cu dobiti " 2 mijeseca " dupu brzinu radi toga sta sam cekao... i naravno kasnije kad sam se javio i pitao sto ja nisam dobio tu  " duplu brzinu " poceo mi je lik sa pitanjima kad sam podnio zahtijev za time ovo ono.. wtf.. i kad sam reko da mi je sluzbenik njihov reko , kaze ne zna on nista ne pise ovo ono..  govna

Finger Up
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel iko uzeo ovaj tablet 8" da podjeli iskustva kakav je.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav svima na temi.

Ja sam u 8. mjesecu 2012. produžio ugovor i za 100 kuna dobio Samsung Galaxy mini 2 (kaj zapravo uopće nije ni loše).

A ove godine ak se bude nudio tablet onda ću ga i uzet. A bilo bi i zgodno da opet poćnu nudit i eksterne diskove i telke.

I još jedno pitanje, jel ja mogu taj ugovor produžit već u srpnju ili moram čekat kolovoz?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Danas sam dobio info da će i TCOM za koji dan "dijeliti" televizore uz nove (ili produženje) pretplate. Valjda će biti povoljniji od ovih lopuža iz Vipa...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Od njih nemozes ni gripu dobiti a kamoli tv.....ili im ljudi  bjeze kod drugih providera za duplo jeftinij i bolje (vidi ponudu) pa sada traze nove zrtve.....

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
velkop kaže...

Od njih nemozes ni gripu dobiti a kamoli tv.....ili im ljudi  bjeze kod drugih providera za duplo jeftinij i bolje (vidi ponudu) pa sada traze nove zrtve.....

U mobilnoj su pušiona, i sada se ovim akcijama (jeftin uređaj + na rate, što recimo Tele2 već odavno radi) trude vratiti korisnike. Međutim, i dalje su skuplji od konkurencije.

 

Jedino ih drži ova fiksna telefonija, plus internet (pogotovo jer u mnogim mjestima imaju monopol). Da to nemaju, odavno bi mogli ključ u bravu.

 

Ovo sa Xperiom E ili tabletom uz produljenje je živa sramota i mislim da su to skužili, pa zato sada pripremaju televizore (ako je istina). 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...

Danas sam dobio info da će i TCOM za koji dan "dijeliti" televizore uz nove (ili produženje) pretplate. Valjda će biti povoljniji od ovih lopuža iz Vipa...

Ja sam zadnji put produžio ugovor kad su dijelili onaj Verbatim prijenosni hard. Nemam ugovornu obvezu niti na telefon, niti adsl niti maxtv pa ako bude nešto pametno možda i produžim.

Iovako me deru 400 kn mjesečno. Nažalost prisiljen sam bit na njihovoj mreži inače bi odavno otišao.

15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Skuplji su zato jer im hakom neda da spuste cijene iako bi oni to htjeli baš radi monopola. Mislim da je to već napisao netko ovdje.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Jack Sparrow kaže...
Skuplji su zato jer im hakom neda da spuste cijene iako bi oni to htjeli baš radi monopola. Mislim da je to već napisao netko ovdje.

Upravo tako, mogli bi bez beda prepolovit cijene ali bi sva konkurencija (koja je iovako ionako blago receno jadna) jednostavno propala. Ovako ostali imaju barem male sanse da se probiju na trziste.

Nadao sam se da ulaskom u EU cemo imati vise izbora ali ocito smo veoma "atraktivna" zemlja sto se tice investicija

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 1:11 (naPerk777).
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
3slova&3simbola kaže...
Danyel kaže...

Danas sam dobio info da će i TCOM za koji dan "dijeliti" televizore uz nove (ili produženje) pretplate. Valjda će biti povoljniji od ovih lopuža iz Vipa...

Ja sam zadnji put produžio ugovor kad su dijelili onaj Verbatim prijenosni hard. Nemam ugovornu obvezu niti na telefon, niti adsl niti maxtv pa ako bude nešto pametno možda i produžim.

Iovako me deru 400 kn mjesečno. Nažalost prisiljen sam bit na njihovoj mreži inače bi odavno otišao.

Ja redovito produžujem, uzeo sam taj verbatimov hard, pa 2 godine kasnije samsung galaxy mini i uzet ću vjerojatno iduće godine opet što budu dijelili. Zašto ne, ionako sam u mjestu gdje je jedino tcom moguć pa da barem dobijem nešto za taj ugovor. P.S. nadam se onom galaxy 3 tabu ili nekom novijem kad budem produživao idući put. :D

Why so serious?
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
onaj tko misli produzit ugovor u t-comu, nek se javi meni, pomozite bugovcu da zaradi satnicu :)
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Daj meni reci kakav je onaj tablet.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice