Razmjena i poklanjanje Hardwarea zaključana tema

poruka: 3.242
|
čitano: 694.282
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Ja imam 2 diska 3.5" neznam kolike su velicine, sutra budem komp sastavljao drugi pa cu ih onda provjeriti ako stignem pa se javim. LP
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mijenjam napajanje Hyper Typer R MKII 680W blue za SSD ili za E8400/E8500.

 

Napajanje je ispravno i malo korišteno. Veoma zgodna i korisna stvar u napajanju su 2.0 USB hub velike brzine sa 8 USB konektora te jedan USB konektor koji može puniti vaš smartphone, mp4 player te ventilator sa plavim ledicama koji mijenja intenzitet osvjetljenja ovisno o opterecenju. Napajanje je prvu godinu dana korišteno u računalu sa Intelovim E8500 procesorom te nVidijinom 9800GT grafilčkom karticom - ništa nije bilo overclockano te je napajanje bilo slabo korišteno. Nakon toga napajanje je korišteno u E5200 konfiguraciji (moj komp) dok nisam nabavio neko slabije napajanje - definitivno je za moju konfiguraciju to napajanje bilo overkill. Napajanje već par mjeseci stoji u kutiji i čega novog vlasnika ili zamjenu za SSD. Napajanje je otvarano da se očisti od prašine, nema garanciju no dajem svoju osobnu garanciju da je sa napajanjem sve u redu. Samo napajanje je dosta teško i prednost dajem osobnoj primopredaji i zamjeni za SSD, no niti pošta nije isključena, osjećajte se slobodni priupitati za napajanje na PP - ljudi smo, dogovorit ćemo se.

 

Također mijenjam i ThermalTake GunMet Orb, mijenjam za razno pa ponudite što imate, ljudi smo i par privatnih poruka nikoga ništa ne košta.

Hladnjak je bez problema hladio Intel Core 2 Duo E8500. Od hladnjaka nemam ništa, jedino hladnjak sa mogucnoscu montiranja iskljucivo na s.775. Ima i 3 bijele ledice koje osvjetljavaju ventilator.

www.dreamteh.com
16 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim:

http://image.made-in-china.com/2f0j00ABraKceHwNky/Two-Way-Radio-Car-Charger.jpg

ako netko ima od starih mobitela da mu zauzima mjesto u 'skladištu' i bezveze skuplja prašinu...

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
laux kaže...

Ako oce ko za zamjenu matina asrock p4vm800 i na njoj procesor i hladnjak nisam siguran koji je procesor ne pise na njemu a neda mi se stavljat u komp da vidim mislim da mu je brzina neki 2.3Ghz,neki dva modema za internet oni stari,i AGP grafičku 64 mb. može zamjen za sve kućišta,ventilatori, dijelovi za komp,mobitel kakav. Ja sam iz karlovca

evo ko što sam reko evo ti slike, procesor sutra stavljam slike i sve... moram ga nač... uglavnom prolistaj nazad ima negdje slika, al svejedno stavljam ovako i iz windowsa ;)

u radu :) u radu :)
zadnja strana zadnja strana
gornja strana gornja strana
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Pozdrav. Evo ovako mijenjam:

 

Genius Speed Wheel 3 Vibration volan (dolazi samo volan, nemam nista osim njega, driveri se skidaju sa sluzbene stranice, solidno ocuvan)

Genius Joystick F-23 (nemam nista osim samog joysticka, jako malo koristen, jer mene nezanimaju simulacije tog tipa, odlicno ocuvan)

Thermaltake Ibox (Dolazi u kutiji, Jako malo koristena)

 

Mijenjam za sve i svasta, preferirao bih neki potenciometar, moze cooler za cpu ili nesto slicno. Uglavnom ponudite pa cemo se dogovoriti, ipak smo ljudi =)

13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mijenjam spire CPU cooler kupljen juče u HG-spotu (80 kn) za neko starije napajanje ili sata dvd -rom !

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Nudim: MBO DFI INFINITY NF ULTRAII-M2 (AM2) + CPU AMD Athlon 64 3000+ + box cooler.

 

Tražim: S775 dvojezgreni CPU, može i bez hladnjaka, molim ponude na PM.

 

Isključivo primopredaja ZG.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Napokon nova popis ažuriranja pc komponenta.

 

Imam viška bracket za mbo 478, vent s hladnjakom za mbo s478 i s775, a i imam još jednu pc kučište u kojem je još u dobrom stanju. A sve mi šteta da stoji na kutu i da skuplja prašinu pa rado poklanjam ili razmjenjujem za hard diska.

 

Vent s hladnjakom s775 nema kopće jer je bio oštečen, ali vent ispravan i ima 4 pina. Vidi sliku br 5.

Vent s hladnjakom s 478 ima kopče s kompletnom bracketom metalni i plastični. Vidi sliku br 3 i 5.

Za razmjenu tražim hard disk 2,5 sata od 80gb do 250gb.    Poklonio mi je jedan forumaš.

 

Ako nema razmjene od traženog što trebam rado poklanjam.

 

Ako se šalje poštom uvjet je da kupite jedan t-mobile bon od 25kn radi pokrića poštarinu za slanje.  Ili vam šaljem na Vaš trošak.

 

Pc kučište metalnog izgleda srednje velićine a sama jedna poklopac obje pokriva kučišta.

 

Više info slobodno na PP.

 

Zahvaljuljem svima i lijep pozdrav!!!

 

Nello.

 

EDIT: Slika br 1, 2 i 3 je otišlo članu forumaš VALVE te je paket poslana s danom 25.01.2012 Rješeno! √

 

EDIT2: Rješeno.

Mentalni hladnjak s ventom za S478 Slika 3. Mentalni hladnjak s ventom za S478 Slika 3.
Plastični vent s hladnjakom komplet bracket s kopčom za s478 Slika 4 Plastični vent s hladnjakom komplet bracket s kopčom za s478 Slika 4
Vent s hladnjakom s775 bez kopće. Slika 5. Vent s hladnjakom s775 bez kopće. Slika 5.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 12:20 (Nello).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
lotar1919 kaže...

Mijenjam spire CPU cooler kupljen juče u HG-spotu (80 kn) za neko starije napajanje ili sata dvd -rom !

Može i CD key...

13 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

mijenjam:

 

Sharkoon 80mm LED blue vent - garancija

AC F12 Pro

Spire 120mm, malo strgan, funkionalan

Sharkoon filter za prašinu 120mm

Zalman Fanmate2

Cieftec GH-01B-OP

Thermalright hladnjak za grafu sa 80mm ventom, hladnjak ne vijke, da se kupiti u željezari za 5kn max

 

mjenjam nešto od ovoga ili sve za COD4 i COD2 orginalan key.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 16:02 (MARKOZD15).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mijenjam {#}{#}{#}

Ako neko neki kabal prepozna i treba mu nek se javi. Dok ja to sve rascupam idu slike normalne

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 15:59 (zadnja-kocnica).
Moj PC  
8 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
lotar1919 kaže...

Mijenjam spire CPU cooler kupljen juče u HG-spotu (80 kn) za neko starije napajanje ili sata dvd -rom !

Evo imam napajanje codegen 300w ako ti treba slobodno reci. Rezervirano za crackcood2.

Codegen 300w Codegen 300w
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 12:28 (Nello).
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
zadnja-kocnica kaže...

Mijenjam {#}{#}{#}

tako je i kod mene dns izgledalo spremanje :)

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam za razmjenu :

 

Neki Mis PS2,Pentium 3.0,Hladnjak AM3,Hladnjak 478,Maticna asrockova p4i65g,512mb 400 Mhz rama,Grafa 3650 bez hladnjaka,Hladnjak za 3650 (neda mi se montirat na 3650,ali ako neko oce grafu za nes onda bi montirao),slusalice od Samsunga,USB cable Sony Ericsson,

 

P.S imam i key COD4 original!

 

Trazim : Neko kuciste staro za Moding,Ventove itd.Sve se mozemo dogovorit preko PP.Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Laptop Fujitsu Siemens Amilo Pro v8210 bez punjača i Hdd i ladice za isti mijenjam ili tražim ladicu kompatibilnu.

 

Kučište malo udareno, ali inaće okay. Asrockova neka AM2 matićna (mislim da je pokvarena) i pripadajući proc. s coolerom (mislim da radi)

 

1GB DDR2 Geil , kablova milijardu, pci ethernet kartice, razno razni kontroleri, 5.1 zvučna pci sve radi. 

 

sve mijenjam ili kaj god....

 

ZG isključivo

 

 

 

the quieter you become the more you are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mijenajm ali imam jos stvari samo nisam ih nasao u podrumu {#} (Ps1 neispravan onda onaj na diskete ne ispravan 2-3 kilograma procesora za 478 jedan za 775 .... )

potrebno:

Neonke 4 plava boja

wireless router preko 100 kb/S

AM2 maticna

Radio sd kratica usb classic look Radio sd kratica usb classic look
http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 18:11 (zadnja-kocnica).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam:

 

-neko staro ATX napajanje 300W

-s478 stock cooler

-neku grafu iz prastarog kompa ( ne znam koja,samo znam da je vrtila GTA SA na 30+ FPS :] )

-PS/2 miš

-512 MB DDR II RAM

-HDD PATA Seagate Baracuda 80 GB

 

Ako nađem još nešto javim :)

 

EDIT:Ostalo još napajanje :)

xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 8:18 (donator_bubrega).
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
donator_bubrega kaže...

Poklanjam:

 

-neko staro ATX napajanje

-s478 stock cooler

-neku grafu iz prastarog kompa ( ne znam koja,samo znam da je vrtila GTA SA na 30+ FPS :] )

-PS/2 miš

-512 MB DDR II RAM

-HDD PATA Seagate Baracuda 80 GB

 

Ako nađem još nešto javim :)

Vidi PP

xfire:directx9
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Experz0r kaže...

Imam za razmjenu :

 

Neki Mis PS2,Pentium 3.0,Hladnjak AM3,Hladnjak 478,Maticna asrockova p4i65g,512mb 400 Mhz rama,Grafa 3650 bez hladnjaka,Hladnjak za 3650 (neda mi se montirat na 3650,ali ako neko oce grafu za nes onda bi montirao),slusalice od Samsunga,USB cable Sony Ericsson,

 

P.S imam i key COD4 original!

 

Trazim : Neko kuciste staro za Moding,Ventove itd.Sve se mozemo dogovorit preko PP.Hvala!

 

evo vent, a thermaltake je par postova iznad...

14 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Dakle tražim, crvene neonke ili led diodice za komp , ili one zvučne diodice kad pustiš muziku da svjetle u ritmu, za memorijsku od 2 gb i razno :) ponude na pp 

Zagorje u srcu
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

mijenjam nesto od ovog http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-razmjenacd-player--punjac--usb-slus/129011.aspx za vent od 80mm ili neonku/e plave ili neke druge ponude u inbox . lokacija zagreb

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 17:40 (dinos3).
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
trazim Y 3 pinski na maticnu za ventove , imam svasta javite mi na PP
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Još uvijek tražim mbo s478 ddr400 agp,ovu što sam nabavio ni ona nevalja,šteta.

Što prije,za sada sam frendu posudio konfu s athlon 3000+ 1gb rama i tak da može na net ići.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
uber_low kaže...

TRAŽIM:

  • matičnu s478, mora imat podršku za prescotte, ostalno nebitno

NUDIM U ZAMJENU:

  • matična intel brownsville 2 (uz nju ide i P4 1.6GHz s Willamette jezgrom, a po mogučnosti i 256mb ddr400)
  • intel celeron d 2.53GHz socket 775
  • thermaltake 80mm vent
  • xilence vent 80mm
  • nekakva mrežna

 

pa ako ko ima i želi se mjenjat za nešto od navedenog, bio bi zahvalan :)

 

več mi je muka od ovoga... nema zainteresiranih?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
zadnja-kocnica kaže...

Mijenajm ali imam jos stvari samo nisam ih nasao u podrumu {#} (Ps1 neispravan onda onaj na diskete ne ispravan 2-3 kilograma procesora za 478 jedan za 775 .... )

potrebno:

Neonke 4 plava boja

wireless router preko 100 kb/S

AM2 maticna

Ljudi molim vas da zanemarite ovo jer sam sve to prebacio kod frenda on ce viditi sta ce sa tim a meni je rekao donijeti pokusati nabavit sto meni treba.

A jos problem je mozda oko i slanja postom jer sam ja iz BiH a ovako sam to sve odjedanout nek ide....

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 18:09 (zadnja-kocnica).
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Nije hardware al nadam se da će moderatori progledat kroz prste !

 

Trebao bih razmjenu , dajem origin account sa aktiviranim BF : BC 2 za neaktivirani key za BF:BC 2 koji ću aktivirat na svom drugom origin acc-u ! Mogu ponudit raznih sitnica kao nadoplatu . 

Razlog je zato što želim imat igru više u svojoj kolekciji ,svom glavnom origin accountu ,neda mi se gasit i palit origin svaki put kad ocu drugu igru igrat ! 

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam crni sleeving. Tražim 140 mm ventilatore. Dogovor na PP.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Evo slika :)
Napajanje poslikam kasnije
Otišlo :) Otišlo :)
Za forumaša Dava :) Za forumaša Dava :)
Za forumaša Danijel789 Za forumaša Danijel789
Za forumaša dubravkol :) Za forumaša dubravkol :)
xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

trazim Y 3 pinski na maticnu za ventove , jedan vent od 80,, obicni , ili 2x venta od 80 mm sa plavim ledicama ili plave neonke,4gb ddr2 ddr2 1066.. 
imam : imam : dvd rom citac (bijeli) , atx kuciste (bijelo) ,ovo http://i.imgur.com/32wBQ.jpg (slusalice,usb,punjac,cd music player) i imam ovaj kasdin modem http://www.udruga-teng.org/marko/slike-news/kasda.png , obicni cooler za athlon 240 2.8 x2, ddr2 800mhz 4gb rama

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 15:09 (dinos3).
12 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mjenjam 2 nekorištena 120 mm Corsair ventilatora za 140 mm. Ili dajem za siću!

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 20:31 (Diplomat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice