Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] izdvojena tema

poruka: 6.920
|
čitano: 4.068.125
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Jel netko slučajno bio u Osiječkom technomarketu danas? Kako stoje s robom na popustu, TV-i i periferija? Ne djeluju mi inače pretjerano dobro opremljeni pa je pitanje da li se isplati provozati iz vk?

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Nema NISTA,  Portanova prazna. NI JEDAN artikl na akciji nije prisutan osim nekih sitnica a i to su izlozbeni primjerci.

Takodjer sa fb technomarket stranice stizu obavjestenja ljudi sirom RH da artikala nije ni bilo ili da su odmah "rasprodani" iako su ljudi javili da su ulazili odmah u trgovine kod otvaranja i da je u startu bilo "rasprodano" tj. nije bilo tih artikala nigdje osim na njihovom PDF-u na webshop stranici.

 
6 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
GrimReaperKC kaže...

u Koprivnici isto nema nicega, upiknuo sam samo ono po što sam i došao, terabajtni seagate koji je bio jedini jos u ducanu(neznam dal je uspio ko prije kupiti ista).

 

Isto tako nisu imali cijene s popustom al su mi napravili predracun rucno i odnio sam HDD doma, idem jos samo kasnije da mi garanciju potvrde kad dobijem racun odnosno kad im stave nove cijene.

 

Od ostalog zaista nema ništa na lageru, u KC je opcenito losa ponuda u technomarketa,odnosno sve se mora narucit.

 

Uglavnom dobro sam prosao

 

GZ! :)

 

Ja sam bio prije cca 2 sata, reko mi je trgovac da su imali 2 diska i da su odmah ujutro prodana.

Više me neće vidjeti u tom dućanu.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
spaljeni kaže...

Nema NISTA,  Portanova prazna. NI JEDAN artikl na akciji nije prisutan osim nekih sitnica a i to su izlozbeni primjerci.

Takodjer sa fb technomarket stranice stizu obavjestenja ljudi sirom RH da artikala nije ni bilo ili da su odmah "rasprodani" iako su ljudi javili da su ulazili odmah u trgovine kod otvaranja i da je u startu bilo "rasprodano" tj. nije bilo tih artikala nigdje osim na njihovom PDF-u na webshop stranici.

 Dakle klasična "hrvatska akcija". Hvala na informaciji, uštedio si mi novaca i vremena.

 

 

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Sve u svemu običan BAIT. Možda su imali u svim poslovnicama skupa 1-2 komada od svakog artikla, a to su si uzeli zaposlenici.

Nadaju se da će ljudi kad ne nađu što traže kupiti možda nešto drugo. Bitno da ih dovuku u trgovinu.

EDIT: Da nije foruma proklinjao bi sebe kakav sam ja to nesretnik kad ne uspijem pokupit ništa, ali vidim da su (skoro) svi tako prošli.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 13:45 (axos).
 
10 0 hvala 2
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Također loš izvještaj iz Zadra, ne znam što se tako sramote.

Ništa pametno nisam našao, bio sam skoro sat vremena i niti jedan trgovac mi nije prišao.

 

p.s. iako vidio sam kone pure military za 300kn, stara akcija...

 

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 13:54 (metallic).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Evo dečki, nazovem ujutro, 10/10 artikala nisu imali, dakle kako kolega veli klasičan bait...

 

P.S. veli ženska, imamo Nytha u Šibeniku, reko ok....Nazovem tamo svoju bivšu ljubavnicu Kate, ona ode i popuši vrijeme, kao kolege imaju problema sa updateom lagera....hahahaha

 

Nikad više, bando !

Moj PC  
14 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Bijesna rulja na njihovom FB-u: https://www.facebook.com/TechnoMarket.hr

Nitko nije našao ništa osim jedne osobe fotoaparat.

Neki od komentara govore da je ekipa iz TM brisala negativne komentare, ali su izgleda odustali od toga jer ih je zid pun.

Dobar dio njih je među prvima ušao u dućan. A jedna osoba tvrdi da je trgovac rekao da to rade svake godine.

Iako su nas pošteno nagu**li pretpostavljam da im nemožemo ništa.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
DarthMarkus kaže...

Nazovem tamo svoju bivšu ljubavnicuKate, ona ode i popuši vrijeme

 morat ćeš joj nadoknadit nekako gubitak vremena 

 

btw. malo sam kopao po zakonima, hebo me pas ako ovo nije za prekršajnu prijavu

 

Zakon o zaštiti potrošača
Članak 35.

Zavaravajućom poslovnom praksom smatraju se sljedeći postupci:

...
stavak 5. pozivanje na kupnju proizvoda po određenoj cijeni, bez isticanja činjenice da trgovac ima opravdane razloge vjerovati da neće biti u mogućnosti ponuditi isporuku tog ili sličnog proizvoda po navedenoj cijeni, u vrijeme i u količini koji su razumni s obzirom na proizvod, opseg oglašavanja proizvoda i ponuđenu cijenu, odnosno da neće biti u mogućnosti osigurati da drugi trgovac isporuči taj ili sličan proizvod po navedenoj cijeni, u vremenu i u količini koji su razumni s obzirom na navedene okolnosti

 

problem je opet u ovom terminu "razumni" jer to naši kretenski zakonodavci koriste kad god treba rastegnuti zakon, kao primjerice "u razumnom roku" pa se ti dokazuj na sudu jel razumno dva mjeseca čekati da ti odrade reklamaciju 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 15:41 (picajzla0707).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

bio u varazdinu prije 20min, nisu dobili ni jedan artikal s popisa. NI JEDAN!

Steam: charmander2005
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Eto htio sam napisat sve i svašta ali opet ...

Ideja možda kreirat facebook grupu za techno market pa ih popljuvat tamo ili nešto ... just sayin pošto vidim da očito masovno brišu komentare / one visitors post on page ili kako se zovu

 

Hvala svima koji su javili dojmove i uštedili mi nešto benzina :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 16:24 (ContoNick).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

taj tehnomarket bi trebalo zatvorit, jad i bijeda od ducana a web site im je toliko loš i spor da je to sramota, elipso ih ubija akcijama i opcenito boljom ponudom.

10 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Evo ja bas iz technomarketa u splitu i trazim onaj canyonov headset sto je 70% 45kn i pitam di se nalazi kaze on meni da taj canyon ne prodaju vec dosta vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Rijesenje se samo namece...

 

Ako uputimo neznam 50/100 prijava prema nadleznoj inspekciji za ovakve stvari nesto se mora dogoditi.

Jest da i tamo rade uhljebi ali ako se iste zatrpa prijavama moralo bi biti neke reakcije.

 

 

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Ako ima nekog pravnika na forumu, i ako ce se skupljati potpisi ili nesto da se tuzi TM, I'm in!
Mozda i nebih nista kupio, ali dosta mi je da se ovakve navlakuse od strane "ozbiljnih" ducama rade u RH - pa tog nema ni na njuskalu!

Mora postojati neki zakon po cemu je ovo djelo kaznjivo...
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Bio danas oko 15.00 u Dbk, također pušiona:)

Naivci smo. Napomenut cu da ovo nije prvi BF od TM-a na koji sam nasjeo, doduse jednom sam kupio peglu ženi na 30%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako nude nepostojeće artikle, nem druge riječi za to osim prijevara. 
Ne samo to, time ucjenjuju prodavače koji to imaju, pa čak i prodavače rabljenog vjerojatno maltretiraju razni kibiceri sa "pa novo u dućanu evo tu piše košta samo..."

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ide prijava od mene hrvatskoj udruzi i društvu za zaštitu potrošača. Od "Black Friday" će imati "Black reputaciju"!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Gamad, nece me više vidit ta trgovina, izgubio vrijeme, pitam balavog prodavača šta je od ovih artikala na akciji (miševi-podloge) , kaže nemam ja poima 10 000 artikala je na sniženju ali ne ovi..

15 godina
moderator
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
22 1 hvala 11
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 18:52 (FakeDeath).
Moj PC  
23 0 hvala 11
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
3 13 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
3 1 hvala 1
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Fury grafe na akciji

 

Sapphire R9 FURY TRI-X - od 4301kn

 

Sapphire R9 FURY X - od 4975kn

 

http://www.bug.hr/cijene/search/?q=fury+x+4gb+hbm

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

 Nudi ovaj tip gainwardovu za 1900kn. Ali, kaže, "njemačka garancija". Nevidim ni fon, kaže javlja se na mail.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Napravi "CF Kingstona s jos jednim od 8Gb" ako vec nisi. ;)

 

P.s. ne znam koji model imas, ali u Hgspota, imas odlican FuryX black ddr 2666mhz za 459kn.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2015 12:08 (metallic).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ne znam spada li u ovu temu,no čini se kao više nego dobra ponuda.

Galaxy A5 + PS4 1TB s Battlefrontom za 250kn

 

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
3 14 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ponuda i pol, šteta da sam sve pare spizdio na komp jer bih bez razmišljanja prodao svoju plazmu i uzeo ovu (veće je bolje)

 

Ako nema burn-ina ili oštećenja ovo je prilika 

 

Panasonic 65ST50

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 12 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice