HTC M9 - Rasprava

poruka: 1.354
|
čitano: 171.187
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
JozoBozo121 kaže...
Evo, benchmark s antutua, jedan s battery saving modom(4 A57 jezgre iskljucene) a druga bez. Treca je speedtest

 Ma piči sve ko po špagu,htc ekipa ispolira software,do jaja!!Sad 64bita ima smisla,mob diše punim plučima.

14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Evo prvi renderi, pouzdano će ovako izgledat, od Hamdira sa XDA.

Ne znam kako ću bez prednjih zvučnika, uf, vidit ću :) Specifikacije su manje više sve poznate.

Na ovoj slici di ima homescreen to je homescreen od A9, da se vidi usporedba s bezelima i kako su na M10 prakticki skroz smanjeni da se utisaju oni sta placu na bezele.
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Odvratan je. Forsiraju nepotrebno taj fingerprint scanner,  a puno je ljepši i funkcionalniji sa zvučnicima

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
HTC M9 - Rasprava

Skuzili su da ekipa ne pusta muziku dok seta gradom i da ima puno zanimljivih stvari od forsiranja zvucnika. 

 

No, unatom k tome da su maknuli zvucnike i dalje mi body-to-screen ne izgleda preko 70%, tu je na granici negdje.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Ša ne pušta muziku dok šeta gradom, ali isto tako u gradu ni ne čujem zvono  ako nisu jači zvučnici kao npr Nexus 6 ili Htcovi iz one serije.

Ali stvarno pa radje bi imao 12 zvučnika naprijed nego taj scanner nasred ničega... Mogli su ga kao na one max-u staviti iza i smanjiti bezele ohoho, ovako je baš grd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Druga slika nije mjerodavna za bezele, nego prva. Na drugoj je samo stavljen homescreen od A9, da se vidi razlika u bezelima. Sad su u tijelo od M9 stavili 5.2" QHD, a FP je i home button, sa kapacitativnim tipkama za back i app switcher, koje se ne vide ako ne rade. Kao na LeTV.

Ja sam prvi protiv micanja FF zvucnika, no isto tako mislim da je ovo najrafiniraniji HTCov telefon. 2.5D staklo, aluminijsko kuciste daleko najbolje izrade u klasi, SD820 i sto su svi plakali, odlicna kamera s obje strane i 3000 mAh baterija, a s obzirom kako A9 radi, ovo ce bit zvijer glede performansi i SoTa.
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Zasto ne stave zvucnike a la Xperia Z serija?

i sa ovim fingerprint scannerom naprijed jednostavno kvare izgled samog telefona, mogli postaviti nazad, gdje meni lično najbolja pozicija za taj scanner.

samo eto, neka su izbacili htc logo sprijeda, mada će oni to sigurno vratiti :D

btw, opet do marta ima fore, nadati se da nije ovo finalni dizajn, opet uzivo bi sve to moglo lijepo izgledati, sjetite se Nexus 6p

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
sardax kaže...
Druga slika nije mjerodavna za bezele, nego prva. Na drugoj je samo stavljen homescreen od A9, da se vidi razlika u bezelima. Sad su u tijelo od M9 stavili 5.2" QHD, a FP je i home button, sa kapacitativnim tipkama za back i app switcher, koje se ne vide ako ne rade. Kao na LeTV.

Ja sam prvi protiv micanja FF zvucnika, no isto tako mislim da je ovo najrafiniraniji HTCov telefon. 2.5D staklo, aluminijsko kuciste daleko najbolje izrade u klasi, SD820 i sto su svi plakali, odlicna kamera s obje strane i 3000 mAh baterija, a s obzirom kako A9 radi, ovo ce bit zvijer glede performansi i SoTa.

 

Zna se zašto su svi plakali, nek ugrade bolji senzor i optiku ovog puta + OIS i imaju hit. A ne kao lani, ono me sramota stavit na flagship uređaj sa tolikom cijenom taj senzor...

16 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
bubimir13 kaže...
sardax kaže...
Druga slika nije mjerodavna za bezele, nego prva. Na drugoj je samo stavljen homescreen od A9, da se vidi razlika u bezelima. Sad su u tijelo od M9 stavili 5.2" QHD, a FP je i home button, sa kapacitativnim tipkama za back i app switcher, koje se ne vide ako ne rade. Kao na LeTV.

Ja sam prvi protiv micanja FF zvucnika, no isto tako mislim da je ovo najrafiniraniji HTCov telefon. 2.5D staklo, aluminijsko kuciste daleko najbolje izrade u klasi, SD820 i sto su svi plakali, odlicna kamera s obje strane i 3000 mAh baterija, a s obzirom kako A9 radi, ovo ce bit zvijer glede performansi i SoTa.

 

Zna se zašto su svi plakali, nek ugrade bolji senzor i optiku ovog puta + OIS i imaju hit. A ne kao lani, ono me sramota stavit na flagship uređaj sa tolikom cijenom taj senzor...

 Tocno to, killer kamera+OIS i naravno dobra batka, ak zadovolje te uvjete zvucnici ce bit nebitni..

13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Jedan SOT na 6.0!!Osvjetljenje zaslona utomatika.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Jedan mali vrtuljak,mob radi ko blesav!! http://imgur.com/a/fcjjM

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Pozzz svima...

Nisam jako dugo bio ovdje ali evo imam pitanje za Vas, naime imam HTC One M9 mob je po meni odličan ali imam problema sa korištenjem WIFI mreže mobitel uspori odnosno sporije učitava stranice na netu, kada isključim wifi i koristim net od operatera sve radi savršeno. Znači ovako, probao na puno rutera uvijek isto, radio reset, poslao na servis vratili da je popravljeno naravno nije... molim za pomoć. Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Ako si prova na više routera sve je jasno,šalji opet na servis dok ne uklone kvar.Mora radit jednako bio na wifi-u,oli mobilnom..

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 18:02 (spajder68).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo, iskreno preporučam ljudima da ne updateju na Marshmallow nikako jer je baterija katastrofalna. Napravio sam factory reset dvaput no po forumima vidim da svi imaju taj problem a on je baterija. Prije je bila loša a sad je gora. Kad upalim zaslon i korisitm mobitel pa nakon toga pogledam grap korištenja, crta doslovno ide okomito dolje. Power saving je aktivan, isključio sam čak i 4G pa je i internet lošiji, ali ne pomaže. Svjetlina je na automatski i skroz je skoro smanjena. 

Moj mobitel se vraća na neki stariji ROM.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Ja sam zadovoljan sa baterijom na marshmallovu...punim ga jednom dnevno kada spadne na cca 20% dopunim do cca 90%. Ukljucen stalno mobilni net i automatsko osvjetljenje, a isključen nfc, lokacija, bluetooth i štednja baterije. S time da se radi o podverziji 3.35.401.12.

 

Usput da pitam koju verziju vi koristite jer po službenim stranicama zadnja je 3.35.617.12

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
ivan.busic kaže...

 

Usput da pitam koju verziju vi koristite jer po službenim stranicama zadnja je 3.35.617.12

 Razlika ti je u regiji i brendingu.FW v3.35.617.12 je developer edition,a zadnji za EU/FW v3.35.401.12,taj koji imaš!

15 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Znači tako...ja pokušao staviti taj ROM, ali mi RUU javlja grešku 155, tj bootloader mi zaključan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 20:07 (ivan.busic).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo pokoja slija od danas!  http://imgur.com/a/nkMut Cisto radi provjere,da radi!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Bok svima :)

 

Imam jedan problem pa da vidimo ako tko zna sta mu je...

Znaci problem je da se telefon vec 5 puta sigurno sam od sebe RESETIRAO kad je u stanju mirovanja i to traje vec min dva mjeseca.

 

Htc one m9 software je: android 6.0 Sense 7.0 broj soft 3.35.401.12

Nadogradio sam novi software cim je dosao...ne mogu tvrditi 100% da je od onda...

Mozda je lollipop ipak bolji.

 

Bilo kakva pomoc bi pomogla

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Vezano uz post gore koji sam napisao problem za HTC ONE M9 restartanje...

 

Sad sam spremio IZVJESCE O POGRESCI i pise nesto:

 

PAD SUSTAVA:

Dnevnicka datoteka

 

RADIO PODACI O LOKACIJI:

Mobilni kod drzave (MMC)
219

 

Kod mobilne mreze (MNC)

1

 

 

 

Kakva ideja/savjet ?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Pozdrav svima na forumu, nisam nasao nigde temu u vezi htc one m7, verujem da se razumete u htc telefone i da bi mogli naci resenje za moj problem. Naime radi se o tome da telefon ode u host mod i ne dozvoljava punjenje telfona dok je upaljen niti prepoznaje bilo kakav usb prikljucak, tel se puni samo dok je ugasen, skoro sam taj problem bio resio tako sto sam ga ugasenog punio 10 minuta i nakon toga sam drzao sva 3 tastera zajedno oko 2 minuta i posle restartovanja je punio normalno, ali od danas opet imam problem prijavio mi je da je telefon u host modu i nece opet da se puni a predhodni postupak cini mi se da ne pomaze. Izvinjavam se jos jednom za off topic.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
ruya kaže...
Pozdrav svima na forumu, nisam nasao nigde temu u vezi htc one m7, verujem da se razumete u htc telefone i da bi mogli naci resenje za moj problem. Naime radi se o tome da telefon ode u host mod i ne dozvoljava punjenje telfona dok je upaljen niti prepoznaje bilo kakav usb prikljucak, tel se puni samo dok je ugasen, skoro sam taj problem bio resio tako sto sam ga ugasenog punio 10 minuta i nakon toga sam drzao sva 3 tastera zajedno oko 2 minuta i posle restartovanja je punio normalno, ali od danas opet imam problem prijavio mi je da je telefon u host modu i nece opet da se puni a predhodni postupak cini mi se da ne pomaze. Izvinjavam se jos jednom za off topic.

 Factory reset?

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Pokusao sam i to ali nista se ne menja, problem ostaje isti, inace stigla mi je notifikacija u obliku trkuta i pise nst tipa da se tel ne moze puniti dok je u host modu.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Izgleda da ce morati u servis, nema druge 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Nisam se susreo s tim problemom na htcima, ali na iphone modelima je problem kod čipa na matičnoj. Ako ti mob nije u garantnom roku, skupo će te ispasti :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
maks0806 kaže...

Nisam se susreo s tim problemom na htcima, ali na iphone modelima je problem kod čipa na matičnoj. Ako ti mob nije u garantnom roku, skupo će te ispasti :/

 Video sam po forumima da ih je dosta imalo tih problema, nzm sta bi moglo da bude, bilo mi se to vec jednom pojavilo i nadjem na netu sta bi mzd pomoglo, odradio to i punio normalno par dana i od neki dan opet nece, nista odnecu ga u servis pa cu videti sta bi moglo da bude, da mi moze prepoznati pc makar da ga flesujem, mzd bi problem nestao. Mislim da je kvar tj greska softverske prirode. Hvala ti u svakom slucaju.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Servis će ti svakako točnije reći iz prve ruke, nadam se da je popravak bezbolan, a povrh svega jeftin :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
maks0806 kaže...

Servis će ti svakako točnije reći iz prve ruke, nadam se da je popravak bezbolan, a povrh svega jeftin :)

 Pa ja se nadam, bas gledam neke tutorijale da probam da ga flesujem u neku noviju verziju, trenutno je instaliran lolipop 5.0.2 ali nzm kako da instaliram bez pc-a posto ga ne prepoznaje, mogu jos to da probam i nzm nemam nista drugo.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo sad sam nasao jednu soluciju na netu, drzi se ugasen 1 minut najmanje, onda se stavi na punjac i drze sva tri tastera 2 minuta najmanje, i sad kad sam ga satrtovao, puni. Samo je pitanje koliko ce dana to trajati. Ne znam da li da probam da ga flesujem u neku noviju verziju, trenutno je 5.0.2

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice