Xiaomi MIX

poruka: 159
|
čitano: 30.450
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Obavezno ga drži u leather case-u jer je jako sklizak, barem meni.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX

Cek jel ti stigao ili ?

 

Znam znam....i mi5pro je od prvog dana u maskici.Tako ce i ovaj....taman i da nije sklizak

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Nije još ali sam već imao prilike isprobati

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...

Odlično, ja upravo očekujem pismo od carine tako da bi kod mene trebao biti nadam se do utorka/srijede 

 Nemoj cekati pismo,ako imas tracking no posalji sa njim u naslovu dokaz o placanju ili stogod vec ces slati i brze ce ti biti.Tako sam ja uvijek radio.Cak mi se dogodilo da je pismo od carine i ocarinjeni paket jednom prilikom doslo isti dan :-)

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Hvala na savjetu, probat ću ubuduće sad je već kasno jer poštar dolazi za par sati 

Stvar je u tome što ja nisam ništa platio, pa je njima malo teže nacrtati da nemam račun za njega.  

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi MIX

pošto nemaš račun jer nisi kupio telefon, onda će ti carinik pronaći cijenu mix-a na webu i prema toj cijeni lupiti PDV + troškovi DHL-a

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Nije poslano DHL-om, već sam primao ovakve pošijlke i nikada nije bilo problema samo se malo oduži.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Kao sto ti je MASVA rekao lupit ce ti pdv po cijeni pronadenoj na webu.Budi pametan pa izaberi neki link koji ces mu poslati za cijenu.Naravno ne najjeftiniji ali niti najskuplji.Cijenu postarine ce sami "odrediti".U svakom slucaju telefon ces skoro dzabe dobiti...platio poreza 1200 ili 1500 kn
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Vidit ćemo šta me očekuje, od ostalih koji su već primili paket nitko nije platio više od vrijednosti cca 125 u HRK.

Svakako ću javiti što je bilo na kraju.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Da li ima opciju tap to wake?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Ima double tap to wake.

 

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xiaomi MIX

Jedini mobitel od Xiaomi-a koji mi je zapeo za oko, a sada je vani i HRV recenzija poznatog portala: KLIK

12 godina
offline
Xiaomi MIX

Isprike na delayu, uživao sam u blagdanima 

 

Na kraju sam platio samo 15,50kn za poštarinu i to je to, nikakav PDV/carina.

 

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Jel se smije znati od kuda si naručio?
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
NorthBlue kaže...
Jel se smije znati od kuda si naručio?

Mobitel je poslan od firme, osobno nisam kupio.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX

Čisti seks :D

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Mogu reći da jako mami poglede u javnosti 8/10 ljudi pita koji je to mobitel i odakle sam uzeo 

Nabacit ću kroz par dana fotografije slikane mobitelom, neki govore da kamera nije baš nešto pa to shvaćam hao osobni challenge da vidim jel ljudi stvarno neznaju slikati ili je u pitanju baš mobitel, odnosno software.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Vjerojatno kombinacija i jednog i drugog. Senzor je ok, ali Xiaomi ima tek solidan softver i malo ga skure s tim dizanjem ISO i slabim NR-om. S druge strane Manual je čist ok, možda da ubace RAW dalo bi se još bolje rezultate dobit sa doradom. Ovako na prvu ruku, između recimo Sony Xperije Z5c jako je mala razlika u dnevnom osvjetljenju na mom Mi5, ali noćne su to gdje se radi razlika. S jedne strane, Xiaomijev algoritam ima tendenciju potamnit, čak mi nekad ni +2.0 nije dovoljno svjetlo koliko je na Sonyju na nultoj ekspoziciji (zbog boljeg senzora i veće prosječne ISO vrijednosti koju kompenziraju sa agresivnim NR-om ali i točnijim bojama). 

 

Osobno, ja sam jako zadovoljan sa fotićem na Mi5, nije vrh vrhova, niti taj senzor unutra to može bit, ali je pouzdan i jednostavan za korištenje, baš poput iPhonea ili kompaktnih fotića. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Uh Cromaki sad si me bas "napalio" :-)
Nemogu sada vise docekati svoga...trebao je stici do nove ali izgleda da nece
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
floki26 kaže...
Uh Cromaki sad si me bas "napalio" :-)
Nemogu sada vise docekati svoga...trebao je stici do nove ali izgleda da nece

 MIX je čisto savršenstvo, za neke je možda pre velik ali ja sam se već skoro pa i priviknuo.

Meni je bio na carini bez veze skoro pa 10 dana...

 

Ako vas zanimaju konkretno neki detalji ili slično, rado podijelim informacije.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...

Isprike na delayu, uživao sam u blagdanima 

 

Na kraju sam platio samo 15,50kn za poštarinu i to je to, nikakav PDV/carina.

 

 Bas me zanima zasto si bez pdva prosao? jer je kao "gift" od firme, tj nemas racuna?

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 19:21 (Deutsch).
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Deutsch kaže...

 Bas me zanima zasto si bez pdva prosao? jer je kao "gift" od firme, tj nemas racuna?

 Iskreno ni sam ne znam, prošli put kad sam dobio Mi Band 2, majicu i ostale sitnice oderali su me za 120kn...

Kad su poslali pismo od carine, rekao sam da je tvornička vrijednost cca 1500kn i bio sam spreman platiti 375kn PDV + troškovi carine. Došao po paket u poštu, dao osobnu i pitam koliko sam dužan - gospođa kaže 15,50kn uredno platio i trči doma na unbox.

 

Da nadodam, iskreno malo sam razočaran jer kamera ne podržava 32 sec long exposure kao naprimjer Mi4/Mi5 sa Sony senzorom već je 1/4 max.

 

 

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX

E to je već sranje. Mi5 je fakat u tom pogledu flagship. Jel se zna koji je senzor u Mix-u, ne da mi se kopat 

12 godina
offline
Xiaomi MIX

Omnivision 16880

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Ne znam, meni na mi5 fotke nisu ništa posebno. Čak lošije od S6/G4, nije valjda da je MiX gori po tom pitanju?

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Meni su fotke po danu sasvim ok, nisam još probao Snap Camera app sa isključenim de-noise i enablanim Camera 2 API.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Ma po danu su na svim telefonima super u današnje vrijeme. Po noći su dosta lošije od "popularnih" flagshipa

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Slažem se, već smo uputili kritike developerima i obećali su da će obratiti pažnju na processing inače ih streljamo 

Problem je što Camera 2 API nije dostupan svim 3rd party developerima.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX

Neka, stigli su ih kinezi po svemu osim po tome, pitanje je vremena kad će i po pitanju noćne fotografije. Jer to je ako se mene pita jedina stvar po kojoj mob od 200$ (mi5) kaska za nekim od 600$

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Jutros snimljeno

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
10 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice