Xiaomi MIX

poruka: 159
|
čitano: 30.463
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Jos uvijek si vrlo komican Jim-e ....
Za tvoju informaciju nije najlon vec temperirano zastitno staklo.Kao sto tebi ja nisam jasan tako meni nisu jasni "doktori" koji hodaju okolo sa polomljenim staklima (jer ih zamjena kosta ) te izudaranim rubovima kucista.Sto se maskice tice,tvrdim da je ovaj mobitel bez nje neupotrebljiv tj kad tad ce pasti...i onda zbogom.
Za tvoju informaciju na mom telefonu ekran nikad pukao nije a svakog kojeg sam prodao kao koristenog je bio top,nerjetko prodavao cak i po istoj cijeni i po kojoj sam kupio.
Bilo tebi jasno ili ne,meni je draze imati ovakav telefon sa kaljenim staklom (jos uvijek neodgovarajucim kao sto ti je Cromaki rekao) i maskicom nego za 5-10-50 dana ga drzati izudaranog sa polomljenim ekranom.
E da,za tvoju informaciju,svatko tko je vidio moj telefon,prokomentirao je elegantnu maskicu a zastita ekrana se gotovo niti ne primjecuje sa upaljenim ekranom.
Btw danas je vec imao bliski kontakt sa podom i to drito na ekran...mislim da je to gotovo nemoguce izbjeci u danasnjim uvjetima
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Ja bi radije da zena samo meni pokazuje sise neg da izade van i svima ih daje na izvolte ;)
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Evo par primjera daylight slika sa MIX, sve snimljeno u HDR-u.

http://imgur.com/gallery/kX9ht

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 12:25 (Cromaki).
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...

Evo par primjera daylight slika sa MIX, sve snimljeno u HDR-u.

http://imgur.com/gallery/kX9ht

 to je samo da se malo pohvalis kako je i u rijeci napadao snijeg, haha. inace dobre fotke, koje je to tocno mjesto?

16 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...

Evo par primjera daylight slika sa MIX, sve snimljeno u HDR-u.

http://imgur.com/gallery/kX9ht

Dobre slike "sused"...

Evo P9 Lite + HDR galerija

12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Deutsch kaže...

 to je samo da se malo pohvalis kako je i u rijeci napadao snijeg, haha. inace dobre fotke, koje je to tocno mjesto?

  Kastav, cca 10km SZ od Rijeke 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...
Deutsch kaže...

 to je samo da se malo pohvalis kako je i u rijeci napadao snijeg, haha. inace dobre fotke, koje je to tocno mjesto?

  Kastav, cca 10km SZ od Rijeke 

 bas sam i mislio da je to, ali nisam htio lupit :D

 

8 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Ok, jel itko još kupio Mix-a ?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

koliko apa ce da kosta MIX kad se pojavi kod nas?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Ispod 4-5k kn ne očekuj.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Sada ćeš ti koji si ga probao na 3min da kažeš kako si zeznut i kako to nije istina ?
Prosto većini bi taj mic smetao a tebi ne smeta i to je to.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi MIX

Jako dobra ponuda u Tomata

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Hahaha pa toliko svog nebi stavio na njuškalo iz zezancije, koja pohlepa...

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
SHELBY_09 kaže...

Jako dobra ponuda u Tomata

Nadam se da je to bio sarkazam, jer je ovo dobra ponuda - LINK, a ne ovaj naš u Tomatu koji je skoro 500$ skuplji od Banggood ponude.

 

Naši su lopovi na kvadrat.

8 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Baš zvao Tomato i navala je kažu :))))
Čeka se par mjeseci na uređaj hahahaaaaaaaaa
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi MIX

Jel izašo nougat možda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
blackeagle29 kaže...

Jel izašo nougat možda?

 Još nije, ali ima unofficial Lineage 14.1 port ROM na Android 7.1.1.

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

A problem s pregrijavanjem prisutan ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
CharlessS kaže...

A problem s pregrijavanjem prisutan ili?

 Snapdragon 821 je relativno hladan, čak niti prilikom igranja se ne pregrijava.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Xiaomi MIX

vidim da ih ima na njušci za relativno malu cijenu. Što su ljudi nezadovoljni ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
nex987 kaže...

vidim da ih ima na njušci za relativno malu cijenu. Što su ljudi nezadovoljni ili?

 Koliko mala cijena? 
Prodajna cijena u Kini je 3500 za 4/126GB verziju, odnosno 3999 za 6/256GB.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Xiaomi MIX
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
nex987 kaže...

 Ovo je sasvim korektna i realna ponuda.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Xiaomi MIX

 god damn it sad moram uštediti toliko na brzinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Haha, iskreno za tu lovu - ja bi radije išao na Mi 6 onda ako ti je kamera prioritet.

Meni je MIX odličan jer mi služi doslovno kao portable HDD, odličan za backup kada nemam USB pri ruci 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

nije mi kamera toliko bitna, mislim moraju slike izgledati ok ali sad imam Samsung S5 i zadovoljan sam. tako da Mix prolazi. Ali isto 256 gb nije za baciti još + taj ekran

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Vidi ti kineza...isti naziv a dođe 169 dolara http://www.doogee.cc/sale/week/

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Xiaomi MIX
R36 kaže...

Vidi ti kineza...isti naziv a dođe 169 dolara http://www.doogee.cc/sale/week/

 SKoro pa je i isti izgled

12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
R36 kaže...

Vidi ti kineza...isti naziv a dođe 169 dolara http://www.doogee.cc/sale/week/

 Doogee je trash brand, a pogotova ova kopija 

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Cromaki kaže...
R36 kaže...

Vidi ti kineza...isti naziv a dođe 169 dolara http://www.doogee.cc/sale/week/

 Doogee je trash brand, a pogotova ova kopija 

 

 A gle ja ne kupujem Kineze pa je meni svaki kinez trash...ali znam da ima ljudi na forumu koji kupuju takve kineze do 200 dolara...tako da ne sumnjam da neće netko i ovog kuput.

 

169 dolara je mala cijena i ja bi ga čak kupio iz fore da vidim kako to izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 10:25 (R36).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice