WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.764.635
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Podrška za operativni sustav do tada će vjerojatno postojati,samo je po meni upitno koliko će aplikacija raditi koliko toliko dobro za par godina.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@sibica - UWP će raditi još i bolje nego sada jer će se redovito obnavljti. Namijenjene su prije svega za PC. Mi ćemo kolateralno u tome uživati. Ostale, koje nisu UWP neće biti lošije od sadašnjih, ako se ne budu obnavljale.

Meni se čini da sa umjetno stvara problem, veći nego li je.
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Microsoft has confirmed via Twitter that the company is expecting to begin rolling out the official Windows 10 Mobile 'Fall Creators Update' sometime this week. (WindowsCentral)
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nije vama lako.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Je,gadno,stalno neke nadogradnje
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Update je vani.

Plus stigle mi dvije Mozo maske - crna kozna sa srebrnim metal rubom, i crna kozna sa crnim metalnim rubom.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ide i meni,bilo je i logicno tjedan poslije dektop update-a
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Meni još ništa. L640XL neštimana kao 650

Trenutno imam

 

1709

15254.1

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
1709 je taj novi update,znaci imas
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Imam lumiu 1520.
Jel moguće u pozadini slusat nesto s YT, a koristit whatsapp itd? Za sad mi to nikako ne uspijeva. Help😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Probaj Tubecast mislim da ti on radi..
 
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
MyTube. Najbolji program. Kosta 1€.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...
MyTube. Najbolji program. Kosta 1€.

 Probao sam taj, MyTube... 

uzeo demo, baš da vidim ako radi, da kupim, i neće...

čim prebacim na nešto drugo, stane...

imam u njemu postavljeno da radi u pozadini, i na mobu je također..

 

Sale03. Hvala stari, app radi!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 20:07 (u2Noobish4Me).
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

kad kupiš radit će, vjeruj mi 

iPhone is a smartphone for dumb people
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pa đe si ti na pravom forumu?
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
u2Noobish4Me kaže...

 Probao sam taj, MyTube... 

uzeo demo, baš da vidim ako radi, da kupim, i neće...

čim prebacim na nešto drugo, stane...

imam u njemu postavljeno da radi u pozadini, i na mobu je također..

 

 

Meni radi normalno - mozes ili da ti Video vrti u pozadini, ili samo Audio.

Takodjer mozes "downloadati" u nekakav njegov Temp. Folder, za offline reprodukciju,

isto tako Video ili Audio.

 

Najbolja stvar kod MyTube-a mi je ta, sto makar mi je iskljucena automatska rotacija - ako odaberem FullScreen prikaz,

automatski svejedno rotira sliku, sto je izuzetno korisno.

 

Ono sto mozes jos probati od programa:

Awesome Tube -> vrti glazbu u pozadini.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/awesome-tube-youtube-to-your-heart/9nblggh69mg4

 

Pro Tube -> ne moze vrititi u pozadini, bar ja nisam nasao kako podesiti.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/pro-tube/9nblggh43x26

 

Imam ih instalirane, ali ih ne koristim. Koristio sam ih jednom, kad je Youtube mijenjao API,

a Microsoftu treba 1-2 dana da odobri novi update za MyTube, pa nije radio za to vrijeme.

 

Takodjer, MyTube ima i Beta kanal, na njima radi sa eksperimentalnim API-em, i uvjek radi sasvim OK.

 

myTube Beta

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/mytube-beta/9wzdncrdt29j

 

Eto, isprobaj pa vidi sto ti se najvise svidja. Meni je MyTube! najdrazi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 9:13 (Čitatelj).
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
@AnđeoGabrijel21 - ne tamburaj gluposti.

Podrška ide najmanje dvije godine od zadnje prodaje uređaja. To je prema uvjetima korištenja. Sada se zna da će HP prodavati X3 do 2019. To je službena izjava HP-a. Što znači da je podrška OS-a osigurana do 2021. godine. Ako neki proizvođač bude radio uređaje i dulje od toga, onda će i podrška OS- a biti dulja od 2021.g.

 Elementarno nepoznavanje činjenica. Opet. Podrska proizvodjaca uredjaja ali ne i proizvodjaca OS-a... To sto hp prodaje uredjaje ne znaci da MS ima ikakvu obavezu.... I btw prodaju taj X3 jer ide kao vruce kifle ili se ne mogu rijesiti preskupog smeca....

dick_of_the_sheep kaže...
@sibica - UWP će raditi još i bolje nego sada jer će se redovito obnavljti. Namijenjene su prije svega za PC. Mi ćemo kolateralno u tome uživati. Ostale, koje nisu UWP neće biti lošije od sadašnjih, ako se ne budu obnavljale.

Meni se čini da sa umjetno stvara problem, veći nego li je.

 Znaci sve sto se desava je u stvari super? Umjetnos tvara problem sto je MS javno odustao od OS-a? hehehhehe

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Kako vam se svidja nova Store ikona? Meni je sasvim simpaticna. Na desktopu mi je jos uvjek stara ikona.

 

 

14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Torex Pro i 8Zip besplatni. Akcija Free cijeli paket aplikacija od developera Finebits. Požurite prije isteka. Vrijednost popusta nekoliko desetina $.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 20:58 (uss).
 
1 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Kako vam se svidja nova Store ikona? Meni je sasvim simpaticna. Na desktopu mi je jos uvjek stara ikona.

It's gay, m'kay.

Dizajnom uopće ne ogovara ostatku priće.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Vjerovatno zbog boja?

 

Bilo bi dobro kada bi se u opcijama moglo staviti da svi tileovi budu monokromatski. Onda bi imao taj "60is" look,

i boju bi dobivao sa LSD filtrom.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Od sutra novi uređaj na tržištu EU. Zanimljive spec. i cijena. Idealno za zamjenu starih lumia.

"According to German blog WindowsUnited.de, Trekstor will kick off a Kickstarter campaign on November 1, aiming to crowdfund the WinPhone 5 at a cost of €209. That's for a low-end device with 3GB of RAM, a 1.5GHz 617 processor, and 32GB of storage. The display is a 5-inch 720p panel, and cameras include a 13MP shooter on the rear and a 5MP camera up front."
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
Od sutra novi uređaj na tržištu EU. Zanimljive spec. i cijena. Idealno za zamjenu starih lumia.

"According to German blog WindowsUnited.de, Trekstor will kick off a Kickstarter campaign on November 1, aiming to crowdfund the WinPhone 5 at a cost of €209. That's for a low-end device with 3GB of RAM, a 1.5GHz 617 processor, and 32GB of storage. The display is a 5-inch 720p panel, and cameras include a 13MP shooter on the rear and a 5MP camera up front."

 E dijete drago kad bi ti barem znao sta znaci crowdfund ;) Ne da nece bit na trzistu od sutra vec nikad.....

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Trekstor could very well run a more successful crowdfunding campaign, but with the combination of a device that certainly isn't blowing anyone's socks off in terms of specs in 2017, and Microsoft's waning interest in Windows 10 Mobile, prospects aren't bright. In any case, the campaign will run from November 1 through November 30, so we'll know for sure within a month's time.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
Od sutra novi uređaj na tržištu EU. Zanimljive spec. i cijena. Idealno za zamjenu starih lumia.

"According to German blog WindowsUnited.de, Trekstor will kick off a Kickstarter campaign on November 1, aiming to crowdfund the WinPhone 5 at a cost of €209. That's for a low-end device with 3GB of RAM, a 1.5GHz 617 processor, and 32GB of storage. The display is a 5-inch 720p panel, and cameras include a 13MP shooter on the rear and a 5MP camera up front."

 

dick_of_the_sheep kaže...
Trekstor could very well run a more successful crowdfunding campaign, but with the combination of a device that certainly isn't blowing anyone's socks off in terms of specs in 2017, and Microsoft's waning interest in Windows 10 Mobile, prospects aren't bright. In any case, the campaign will run from November 1 through November 30, so we'll know for sure within a month's time.

 Kad ono dolazi uredjaj na trziste? Sutra? A kampanja traje do 30 novembra? Cccccccc jos jednom lupio al ok od tebe se to i ocekuje ;)

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Au, šta su skočili troleri ;)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

znači došlo se do točke da se mora moliti ljude za donaciju da se napravi mob.

Znam da će me sad fanatici ovdje optužiti za ''trolanje'' ali je zaista tužno kamo je dospio wp 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ne trolas,svi znamo cinjenicno stanje,a sto se tice fanatika,to sto se mi tu ismijavamo poremecenm hejterima,nisam siguran tko je fanatik,mi koji jos koristimo taj sustav jer nam je glupo baciti ispravan mobitel ili kontra strana
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Rasprava na ovoj temi je povremeno često bila na niskim granama, no mislim da se niko nije svađao sa ljudima koji su imali stav "stanje je kako je, no imam uređaj i dok mi bude funkcionalan, zadržaću ga".

 

Svađa je bila sa onima koji su tvrdili kako su uređaji super (sve Lumije redom), kako je OS super, kako "sve radi savršeno, a nakon poslednjeg updatea još bolje", kako je app gap mit, kako je podrška fenomenalna (a mislim da nema WP uređaja koji je dobio više od jednog updatea na sledeću major verziju, neki ni taj jedan)... i koji su pri tom često, bez potrebe, pravili razna poređenja sa konkurentskim platformama (prvenstveno Androidom) zasnovana na kombinaciji predrasuda, nekoliko godina bajatih podataka i iskustava na uzorku veličine 1.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
4 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice