T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

poruka: 165
|
čitano: 55.470
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Vozdra ljudi

 

Ja sam negdje oko 10.1 otisao u T-Mobile centar u Dubrava i trazio SE Xperiu X10, međutim nije je bilo pa sam napravio rezervaciju. I onda cekao cekao i kad sam vec izgubio svaku nadu...prije 3 dana me zovu iz centra i kazu da su par uređaja dosli i hocu li uzet mob i tako sam dobio svoj X10 :D tako da ima jos nade za vas ljudi ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
mladen_87 kaže...

Vozdra ljudi

 

Ja sam negdje oko 10.1 otisao u T-Mobile centar u Dubrava i trazio SE Xperiu X10, međutim nije je bilo pa sam napravio rezervaciju. I onda cekao cekao i kad sam vec izgubio svaku nadu...prije 3 dana me zovu iz centra i kazu da su par uređaja dosli i hocu li uzet mob i tako sam dobio svoj X10 :D tako da ima jos nade za vas ljudi ;)

I koji si bio na listi?Lista za Iphone je 500-600...

13 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ja se pribilježio na t-mobile stranici i dobio iphone za nepunih 15 dana.

e sad jel sam imo sreče ili....

13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

I ja docekao svoj Galaxy S .... zvali u ponedjeljak ujutro da dodjem podic.

 

Inace akcija je do 14.02.2011. pa ima jos nade za sve one koji su na listama :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Bazzinga kaže...

I ja docekao svoj Galaxy S .... zvali u ponedjeljak ujutro da dodjem podic.

 

Inace akcija je do 14.02.2011. pa ima jos nade za sve one koji su na listama :)

 

14.2 DOLAZI NOVA AKCIJA,DJELATNICI ĆE IMATI VELIKU OVLAST I MOCI SE DAVATI KORISNICIMA BODOVE UNAPRIJED I POPUSTE 50 %!!!!!!!!!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...
Bazzinga kaže...

I ja docekao svoj Galaxy S .... zvali u ponedjeljak ujutro da dodjem podic.

 

Inace akcija je do 14.02.2011. pa ima jos nade za sve one koji su na listama :)

 

14.2 DOLAZI NOVA AKCIJA,DJELATNICI ĆE IMATI VELIKU OVLAST I MOCI SE DAVATI KORISNICIMA BODOVE UNAPRIJED I POPUSTE 50 %!!!!!!!!!!

 

Bodovi unaprijed se daju i sada samo sto ih oni masovno ne nude dok ih korisnik ne zatrazi - naravno realan iznos da ne bi netko s 1500 trazio odmah 18000 :D

13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Glavno da akcija 50% ide dalje...

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...

Glavno da akcija 50% ide dalje...

jel to 100 posto?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
15 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Imam 15 500 bodova, ali nažalost nokia 5800XM mi je na pretplatu još do 6-7mj.

 

Inače mogu ak se nevaram samsung galaxy TAB uzet za ~500kn

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ma da moš mislit da oće ić dalje ma to su sve ne provjerene tvrdnje!Ali ako griješim ja se ispričavam !Iskreno i ja se nadam da će to biti!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
andreas11 kaže...
CROifer kaže...

Glavno da akcija 50% ide dalje...

jel to 100 posto?

Zasad je 100%,jedino ako ovi iz vrha TM nesto ne promjene makar sumljam!

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Bazzinga kaže...
CROifer kaže...
Bazzinga kaže...

I ja docekao svoj Galaxy S .... zvali u ponedjeljak ujutro da dodjem podic.

 

Inace akcija je do 14.02.2011. pa ima jos nade za sve one koji su na listama :)

 

14.2 DOLAZI NOVA AKCIJA,DJELATNICI ĆE IMATI VELIKU OVLAST I MOCI SE DAVATI KORISNICIMA BODOVE UNAPRIJED I POPUSTE 50 %!!!!!!!!!!

 

Bodovi unaprijed se daju i sada samo sto ih oni masovno ne nude dok ih korisnik ne zatrazi - naravno realan iznos da ne bi netko s 1500 trazio odmah 18000 :D

jeli ovo istina? znaci ja sa 15 000 bodova mogu zatrazit da mi nadodaju na to 1000-2000 bodova??

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
d3stroy3r_cro kaže...

jeli ovo istina? znaci ja sa 15 000 bodova mogu zatrazit da mi nadodaju na to 1000-2000 bodova??

Tako je!

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

jeli ovo istina? znaci ja sa 15 000 bodova mogu zatrazit da mi nadodaju na to 1000-2000 bodova??

Tako je!

  Pa to sam ja mogao i 15.1... Imao sam 4500 bodova i oni su me kao stavili u minus za 1500 bodova... i tjt...

14 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Neki mogu posuditi bodove, neki ne. Kao to sustav izabire.

Meni su nudili 18000 boda, dok mom frendu koji je pretplatnik već 5+ godina nisu htjeli ni 400.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Dodge_167 kaže...

  Pa to sam ja mogao i 15.1... Imao sam 4500 bodova i oni su me kao stavili u minus za 1500 bodova... i tjt...

Moglo se,meni su dali 10000 unaprijed!Samo kazem da ova opcija ostaje i poslje isteka...

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Bazzinga kaže...

I ja docekao svoj Galaxy S .... zvali u ponedjeljak ujutro da dodjem podic.

 

Inace akcija je do 14.02.2011. pa ima jos nade za sve one koji su na listama :)

 U kojem centru si se predbilježio i kad...

 

lp

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 21:17 (zd Bracek).
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Mislim da oko 17-18.01. narucio .. dobio 31.01.

13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

pa to je sreća jer sam se ja upisa 07.01.2011 pa me niko nije zva niti obavješćiva od ničem a otiša sam do tmobile centra  100x više mi je i neugodno ić tamo jer imam osjećaj da kada me vide govore opet ovaj!!!Ma nevjerujem za tu novu akciju ali se nadam!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
expertxxx kaže...

pa to je sreća jer sam se ja upisa 07.01.2011 pa me niko nije zva niti obavješćiva od ničem a otiša sam do tmobile centra  100x više mi je i neugodno ić tamo jer imam osjećaj da kada me vide govore opet ovaj!!!Ma nevjerujem za tu novu akciju ali se nadam!!!

100% je akcija jedino ako oni nesto ne promjene.

13 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

ma evo, izgleda da mi je i 3Gs otisao, pa ni toga nemaju nigdje ne vjerujem jbt...

svi kazu na bacanje ga ima a izgleda da cu do ZG-a morat po njega...

u zescem qrc-u im je ta akcija...treba im nesto da se izvade iz ove akcije!

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

U t-mobile ponudi simpa paketa ima samo 2 uređaja koja možete vidjeti na njihovoj web str.

bb
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 16:31 (bartul).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo nakon skoro jednomjesecnog trazenja Nokie E72 i C7, predbiljezbi u Rijeci, zvanja SZK svakih par dana gdje jedan djelatnik izlistava koji T-centar ima mobitele, pa to bude krivo, pa ti iducih par puta kazu da oni NE smiju izlistavati inventorij nego moras ici osobno u T-centar (da ne spominjem da T-centri nemaju broj telefona nego samo SZK mozete dobiti), predbiljezba u Metkovicu je urodila plodom i dokopao sam se Nokie C7. Ovo mi je malo previse truda za akciju koja se toliko reklamira, kao da Konzum kaze "super snizenje" a police u ducanu prazne...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

e upravo to, tolko jadno da vodeca telekomunikacijska firma u hrvatskoj nema telefon u svakoj poslovnici, preglupo nesto -.-

i ja također tako zovem SZK i svaki drugi put kazu da nemaju uvid u to koji t-centri imaju dostupnih uredaja, svaki drugi put mi kazu da oni neznaju gdje mobitela ima dostupbih...strasi su

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Cudan mi je malo ovaj T-mobile, posto mi je se pokvarijo stari mobitel bija sam prisiljen uzet novi, i pita sam ih kako stoje sa iPhone 4 kaze meni teta da ga nema i da se ceka nekih mjesec i pol do dva. Dodem nakon tjedan dana jer sam cekao prebacivanje broja i ukljucenje u Tarifu Obitelj, i pitam ih jeli se pomaklo sta na listi, naravno nije. A iskreno nema tog mobitela kojeg se isplati cekat dva mjeseca, tako da sam se raspitivao za druge modele, doti jedan Smartphone se treba cekat mjesec dana+ (u ST-u). I tako teta u T-mobile donese mobitele za oca i majku mi, i iz neke kutije izvukla iPhone 4. Kaze ona meni da ih je dobila 2 tog jutra i da ce meni jednog dat, il sam je sarmirao :D, ili kenjaju i daju ih ljudima koji potpisuju nove ugovore tipa Tarifa Obitelj 500 itd. jer mi je i prijatelj uzeo HTC Desire na novi ugovor i i dobija ga 'preko reda'

Na koji nacin oni mogu samo dobit 2-3 komada, bilo kojeg smartphona, svatko 2-3 tjedna, nije bas da su rucno radeni. Il sam stvarno sritan ili t-mobile mulja nesto :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

zna li netko mozda kako ce se cijene kretat poslije akcije jer ja sada zadnji put kada sam bio u t-centru rekao je covjek da nece bas sve ici 50% nazad gore te da ne zna kako ce se cijene kretati ko zna mozda bude nesto jeftinije...iako cisto sumnjam

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

I ja sam to cuo,kao kada im kazes da hoces da potpises ugovor na 2 godine na nekoj velikoj tarifi nadju mob za tebe. Strasno!

 

Zato treba blefirati... Kazes kao imate li taj i taj mob ja bi da produzim ugovor na toj i toj tarifi,teta ti donese mob i ti joj kazes da hoces na najmnju tarifu ili kako ga vec mislis uzimati i onda ili ces je za*ebati ili ces dobiti zanimljiv odgovor :)

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
stevan94 kaže...

I ja sam to cuo,kao kada im kazes da hoces da potpises ugovor na 2 godine na nekoj velikoj tarifi nadju mob za tebe. Strasno!

 

Zato treba blefirati... Kazes kao imate li taj i taj mob ja bi da produzim ugovor na toj i toj tarifi,teta ti donese mob i ti joj kazes da hoces na najmnju tarifu ili kako ga vec mislis uzimati i onda ili ces je za*ebati ili ces dobiti zanimljiv odgovor :)

  Tako su i mene skoro zajebali...ja dosao tamo i kazem da zelim produziti Mrak tarifu na 2 godine i on meni odmah "imate nokiu x3 za blabla kuna" a ja kazem da ocu neki jaci mobitel, a on opet, imamo vam lg za kunu!. A ja "pa jeli imate mozda galaxy s?" a on, " paaaaa, jooooj, neeeeznaaam... moram provjeriti" vrati se nakon 3 minute i opet isto!! "imate jos jedan, taj vam je dobar, nokia x3 touch and type, ima wifi i 5 megapiksela!" a ja "jel imate galaxy s ili ne?" on opet "idem provjeriti" i nakon 5 minuta teske muke dodje sa galaxy s-om "evo, ostao nam je jedan, ali taj ce vas jaaaako skupo doci, jer nokiu x3 mozete dobiti za blabla kuna, a dok galaxy s za 1398"....

16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo da vas malo prosvjetlim; bodove na rkedit dobivaju samo dugogodišnji korisnici s velikom potrošnjom.

Korisnike se segmentira i samo dva najjača segmenta korisnika dobivaju te bodove na kredit. I to samo po pragovima 6 i 12 tisuća.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Pa koliko bodova treba za mob. od 1500 kn???

bb
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice