T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

poruka: 165
|
čitano: 55.467
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

iPhone u Simpa paketu s popustom košta 4600 kn, uz malu napomenu prodavača da ne postoji iPhone u simpa paketu i da ga neće biti i da na stranici stoji bez veze napian. Možeš kupiti samo na pretplatu i u tome slučaju ga moraš rezerviati i čekati mjesec dva.

Dakle, dobar trik da privuču što više novih pretplatnika

www.download.hr - Hrvatski Download Portal - Programi, Igre, Titlovi, Online Igre , Forum
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Znaš li jel ima Samsung Wave kupiti samo uređaj i kolika je cijena i ima li popusta
b-men
13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Super trik,ovo je dokaz kolko su jaki!
.U.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Samo uređaji nisu na akciji također.

Dakle, pretplata da, Simpa uređaji da ali iPhone simpa ne

www.download.hr - Hrvatski Download Portal - Programi, Igre, Titlovi, Online Igre , Forum
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ma moram produžit pretplatu pa sam mislio uzet Iphone jer ga mogu dobit vrlo povoljno ali ako ga trebam cekat mislim da otpada jel ima netko preporuku za neki dobar smartphone a da ga imaju na lageru?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Da trebaš čekati. u t centrima ga mozes samo rezervirati a čeka se u prosjeku mjesec do dva kako su mi rekli

www.download.hr - Hrvatski Download Portal - Programi, Igre, Titlovi, Online Igre , Forum
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Pretpostavljam da se to odnosi samo na Zagreb (mjesec-dva). Jel zna netko koliko je i u ovim lokalnijim centrima? Planiram sutra ići u varaždinski T-Centar i nadam se da ne bude previše čekanja.

16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Kako ja znam svugdje su te rezervacije. Imaju samo izložen jedan model u centrima a na zalihama ništa. Čak i na stranicama t-coma imaš formu za prijavu u "red čekanja"

www.download.hr - Hrvatski Download Portal - Programi, Igre, Titlovi, Online Igre , Forum
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

evo pošto nisam siguran pa da pitam, cijene mobilnih uređaja na pretplatu na njihovoj stranici su smanjene već ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Jesu, već su smanjene. 

14 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-10-00.asp?sifra=NON8

a ovaj mobitel jel se isplati?

 

 

i daj mi objasnite to za htc desire stavili su ga na stranici al ga nemaju -.- zasto?

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 0:47 (danfa123).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ovisi, naravno... Za te novce se isplati (u bilo kojoj tarifi da kupuješ). Ali, ako gledaš brzinu softvera, možeš za isto ili nešto više love dobit Samsung Galaxy S ili iPhone, koja su oba dosta brža. Doduše, Nokia ima vjerojatno kvalitetniju kameru (nisam vidio uživo, zato vjerojatno), ako ti je to važno.

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Marko kaže...

Ovisi, naravno... Za te novce se isplati (u bilo kojoj tarifi da kupuješ). Ali, ako gledaš brzinu softvera, možeš za isto ili nešto više love dobit Samsung Galaxy S ili iPhone, koja su oba dosta brža. Doduše, Nokia ima vjerojatno kvalitetniju kameru (nisam vidio uživo, zato vjerojatno), ako ti je to važno.

Ima najkvalitetniju kameru po pitanju fotografiranja. Carl zeissova optika sa mehaničkim okidačem. Slike su impresivne te za razliku od iPhonea nemaju pretjeranu saturaciju ili za razliku od Galaxy S-a nemaju toliku količinu šuma.

 

Što se video snimanja tiče tu ipak kaska za iphoenom.

Herbalife
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo upravo stigo i T-mobilea avenue mall i stanje je ovako nekih 5000 ljudi ceka Iphone jer nisu dobili posiljku koja je trebala stic prije bozica.. Htc desire-a jer ga nisu dobivali od prve pošiljke, Htc HD2 ima ali jedno 2 komada... Samsung i900 nemaju.. Uglavnom reko mi je čovijek tamo da od smartphonova skoro pa nemaju nista ili imaju 1 do 2 komada... Uglavnom osto sam na tome da ce me nazvat kad im dođe koji telefon... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Nix1100 kaže...

Evo upravo stigo i T-mobilea avenue mall i stanje je ovako nekih 5000 ljudi ceka Iphone jer nisu dobili posiljku koja je trebala stic prije bozica.. Htc desire-a jer ga nisu dobivali od prve pošiljke, Htc HD2 ima ali jedno 2 komada... Samsung i900 nemaju.. Uglavnom reko mi je čovijek tamo da od smartphonova skoro pa nemaju nista ili imaju 1 do 2 komada... Uglavnom osto sam na tome da ce me nazvat kad im dođe koji telefon... 

Recesija? Koja recesija? {#}

Meni istječe pretplata ovaj mjesec i neću je produžavati. T-mobile dobiva nogu nakon 8 godina. Više se ne mogu niti snaći među tim njihovim mrak tarifama, i tarifama, tarifama za mlade, + tarife, poslovne tarife, jedi go*na tarife...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 10:30 (the economist).
16 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Nix1100 kaže...

Evo upravo stigo i T-mobilea avenue mall i stanje je ovako nekih 5000 ljudi ceka Iphone jer nisu dobili posiljku koja je trebala stic prije bozica.. Htc desire-a jer ga nisu dobivali od prve pošiljke, Htc HD2 ima ali jedno 2 komada... Samsung i900 nemaju.. Uglavnom reko mi je čovijek tamo da od smartphonova skoro pa nemaju nista ili imaju 1 do 2 komada... Uglavnom osto sam na tome da ce me nazvat kad im dođe koji telefon... 

 Jel imaju barem LG Optimus 7?

 

Think locally, act globally...
15 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Malo sam zbunjen ova cijena uređaja je već snižena ili ne?

http://www.t-mobile.hr/2/20-30-03-07-00.asp 

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Dolje ti piše puna cijena, a pored svake tarife snižena.

Herbalife
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

ma brijem da je već sve rasprodano na webshopu nema više ništa

14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

jel mi netko moze reci jesu li smanjili cijene uređaja bez obveznog trajanja pretplatničkog odnosa?

Npr Samsung Wave S8500 je prije došao 2498,00 kn, jel to znaci da bi sada dosao 1249 kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Sve je u pola cijene,čak i simpa paketi,znači ne samo pretplata...danas bi u t centru...svi smartphonovi rasprodani....jedino za galaxy s znam da bi trebao biti ponovno dostupan sljedeci tjedan za druge neznam.... mobiteli se kupuju ko bomboni {#}

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Meni je rekla da će iPhone biti za kojih mjesec dana...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

evo moje teorije sad za ovu akciju 50%
kupim nokiu n8 u preplati za 1600 i nesto sitno
raskinem ugovor odma ili za mjesec, platim 23x30kn
dakle uz dekodiranje negdje 2400kn

jeli to u stvarnosti tako ili je predobro da bude istina?

ubio si sve moje ljude
14 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Vjerovatno je stvar u tome da penale plaćaš na punu pretplatu a ne na akcijsku ali sam siguran da još prije 3 dana uopće nisu imali Nokiu N8.

13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
apoteka kaže...

evo moje teorije sad za ovu akciju 50%
kupim nokiu n8 u preplati za 1600 i nesto sitno
raskinem ugovor odma ili za mjesec, platim 23x30kn
dakle uz dekodiranje negdje 2400kn

jeli to u stvarnosti tako ili je predobro da bude istina?

  mozes mi u dvije recenice objasniti kako funkcionira tarifa? recimo ta koju si odabrao?

13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

i da svi vi koji govorite da su oni glupi zbog necega di vas pljackaju ili di lažu, samo im to trebate reći vjerujte mi. Ja sam web n walk uvijek aktivirao i trosio i trosio i potrosio sve i onda sam napravio mozda pola megabajta koji su mi odnijeli sve pare pa sam tako sveukupno izgubio bar 150 kn. uvijek stigne poruka kad imate manje od 1 megabajta, ali to ja vidim tek kada izađem iz browsera, recimo opere mini. i to sam im ja rekao na feisu i rekli su da ce proslijediti prijedlog moj, a to je bio da se automatski nadoplati novi paket web n walka. i gle cuda, nakon par dana, poruka mi dolazi kada imam manje od 10 megabajta. :DD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Nix1100 kaže...

Evo upravo stigo i T-mobilea avenue mall i stanje je ovako nekih 5000 ljudi ceka Iphone jer nisu dobili posiljku koja je trebala stic prije bozica.. Htc desire-a jer ga nisu dobivali od prve pošiljke, Htc HD2 ima ali jedno 2 komada... Samsung i900 nemaju.. Uglavnom reko mi je čovijek tamo da od smartphonova skoro pa nemaju nista ili imaju 1 do 2 komada... Uglavnom osto sam na tome da ce me nazvat kad im dođe koji telefon... 

 ja se ne bi nadao tome

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
HardStyle kaže...
apoteka kaže...

evo moje teorije sad za ovu akciju 50%
kupim nokiu n8 u preplati za 1600 i nesto sitno
raskinem ugovor odma ili za mjesec, platim 23x30kn
dakle uz dekodiranje negdje 2400kn

jeli to u stvarnosti tako ili je predobro da bude istina?

  mozes mi u dvije recenice objasniti kako funkcionira tarifa? recimo ta koju si odabrao?

 

kako funkcionira? pa cijene mozes nac na tmobile, moja je ideja uzesti mobitel i preplatu na 24mj

i onda u sto kracem roku raskinuti ugovor na sto se placaju penali, neznam je li 30 ili 60 kn po preostalim mjesecima

 

mrkač kaže...

Vjerovatno je stvar u tome da penale plaćaš na punu pretplatu a ne na akcijsku ali sam siguran da još prije 3 dana uopće nisu imali Nokiu N8.

 

vjerovatno, nisu toliko dobri

akcija traje do 14.2. ionako ne bih uzimao odmah

jer i ovdi u splitu, moze se nac samo u vipa i tele2

ubio si sve moje ljude
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ja bih voljela uzeti neki mobitel u Fkex tarifi ili sl., ali oni su na svojoj stranici napisali da od nekog datuma prošle godine nema potpisivanje ugovora za tu tarifu - no i dalje je redovito stavljaju kod novih mobitela. Postoji li ona?

monikicaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Flex tarife se više ne nude umjesto nje je uvedena Tarifa za sve.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice